Jump to content
Dogomania

tomcug

Members
  • Posts

    15537
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tomcug

  1. Rysiu, pamiętam o tobie.
  2. Zmysł chyba nie ma dostępu do netu :shake:.
  3. To naprawdę piękny pies :loveu:. I tylko u Zosi takie cuda się zdarzają, że wszystko samo się dzieje ;).
  4. I co? I co?
  5. Bo Bartuś jest wszechstronnie utalentowany. :loveu:
  6. Wszystkiego najlepszego dla całej Rodzinki niech u Was zawsze będzie miło jak w tegoroczne Walentynki :loveu::loveu::loveu:.
  7. [quote name='Zmysł']Ja akurat w podróży. A dzisiaj może być ważny dzień dla Bariego.[/quote] Jejku, Zmysł - zaraz mnie tu rozerwie, napisz coś :razz:
  8. Mrauuuuuuuuuu, ale piękne umaszczenie :loveu:
  9. O nic nie pytamy ;) i mocno trzymamy :thumbs::thumbs::thumbs:
  10. Sefora nadal bez domu :-(.
  11. Rysiek, wskakuj do góry.
  12. [quote name='lamia2']No fakt, tak bywa .... poczekajmy na Zmysła ;)[/quote] Tu jest więcej o Barym: [URL]http://www.dobrypies.pl/pl0012.html#Bary[/URL]
  13. Zmysł się wypowie, bo wie lepiej, ale piesio przemiły, przyjazny, tylko szczęścia brak :-(. Tak bywa, niektóre psy jakoś omija to, co dobre.
  14. [quote name='lamia2']Hummm, informacja była na wątku Barego, myślałam więc, że jego dotyczy.[/quote] Nie pomyślałam, przepraszam :oops:.
  15. Ale wspaniałe wieści :multi::multi::multi: Dona nie chce spać w domu bo ma bardzo gęstą sierść i jest jej za gorąco. Nasza Katia (collie) też w nocy kilka razy biegnie się "przewietrzyć", wraca, znowu wychodzi :mad:. Mamy z nią bardzo wesoło :evil_lol:. A Dona przecudna :loveu:
  16. Ale wieści :multi: :multi: :multi: Mam nadzieję, że od czasu do czasu coś przeczytamy o suńce . Zdjęcia również mile widziane :lol:.
  17. W poniedziałek? Znowu czekanie :shake:.
  18. Niesamowity, kochany Brail :loveu:. To magiczny pies, dlatego trafił do tego magicznego domu :lol:.
  19. Nie wiem, czy ten worek z nieszczęściami, jakie na Was spadają, nie ma dna? Zaczynam bać się wchodzić na wątek :-(.
  20. Taki szczeniaczek bardzo potrzebuje swojego domku i swojego opiekuna.
  21. [quote name='aisak102']Hopaj Rysiu, do góry![/quote] Ale tak wysoko, żeby w końcu ktoś Cię zauważył i pokochał :lol:.
×
×
  • Create New...