[quote name='lamia2']No fakt, tak bywa .... poczekajmy na Zmysła ;)[/quote]
Tu jest więcej o Barym:
[URL]http://www.dobrypies.pl/pl0012.html#Bary[/URL]
Ale wspaniałe wieści :multi::multi::multi:
Dona nie chce spać w domu bo ma bardzo gęstą sierść i jest jej za gorąco. Nasza Katia (collie) też w nocy kilka razy biegnie się "przewietrzyć", wraca, znowu wychodzi :mad:. Mamy z nią bardzo wesoło :evil_lol:.
A Dona przecudna :loveu: