Jump to content
Dogomania

tomcug

Members
  • Posts

    15537
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tomcug

  1. Widać, że dziewczynka bardzo zestresowana, jesteście wspaniali :loveu:.
  2. Wysłałam miniankietę do Albiemu, mocno zaciskam kciuki.
  3. Wiedźma, wiem, że to zdjęcie Twojego autorstwa, ale czy nie mogłabyś mi je podesłać na maila, tylko w większej rozdzielczości, tak, bym mogła zrzucić na pulpit jako tło :cool3: ([email protected]). Jeśli nie to przepraszam za mój tupet.
  4. Strasznie cicho u szczeniaczka :shake:.
  5. [quote name='enia']Rysiek to wersja ostrzyżona lub oskubana ........przenicy mocno dojrzałej..... zresztą trzeba ludzi zaciekawić......[/quote] Ja się mocno zaciekawiłam, czytając opis z Allegro. Bardzo ładna aukcja.
  6. Dzisiaj sobota, więc czekamy niecierpliwie na wieści.
  7. Troszkę mnie tu nie było, ale o Tobie Bary zawsze pamiętam.
  8. Brajluś żyje, nie trzeba płakać :shake:. Tylko jak pomyśle, co ten psiak już przeszedł, należy mu się w końcu coś od życia. A On tak niewiele potrzebuje - ZDROWIA najbardziej, bo miłości ma tyle, ile tylko człowiek może dać swemu przyjacielowi.
  9. Jestem padnięta po 12 godzinach pracy, ale nie usnę, dopóki nie dowiem się, co u Brajlusia kochanego.
  10. I może ktoś zauważy Rysia.
  11. Ja też podrzucę biedne maleństwo.
  12. [quote name='Zmysł']Nie ma. Liczę na Ciebie w tym względzie. Ja na razie myślę o tym, żeby znalazła się w jakimś dobrym i w miarę stałym miejscu. Na szczęście wiele gorących serc stara mi się pomóc. W sobotę sytuacja powinna być ustabilizowana, wtedy napiszę więcej.[/quote] Czekamy na wieści.
  13. [quote name='Nurr']Owczarek szkocki długowłosy ;)[/quote] Tyż :evil_lol: I jeden kundelek.
  14. Pokaż sie wszystkim, jaki jesteś śliczny i wdzięczny piesek :p.
  15. Zmysł, wiesz, że wczoraj pomyślałam to samo. Psi Anioł Stróż chyba zapomniał o Rysiu. :placz:
  16. Na śmietniku :placz:.
  17. I do Ciebie, Psie Serduszko też zajrzę.
  18. Mam dzisiaj bardzo zły dzień :-(. Ale o Tobie śliczny psiaku nie zapominam i podnoszę uparcie. Może w końcu ktoś wypatrzy.
  19. Sama nie wiem, co napisać. Ta bezsilność jest dobijająca................
  20. Ogromny stres. Trzymam kciuki - tyle mogę w tej sytuacji.
  21. [quote name='ANETTTA'] Zamysł ...powodzenia ....jetes cudowny[/quote] Święta prawda :p.
  22. Psinko, co u Ciebie słychać?
  23. Bo wiesz, Malagos - sunia jest teraz nieziemsko szczęśliwa, ma Ciebie, wspaniały dom i bardzo chce żyć. Wie, że ma dla kogo. I pewnie biedaczka nie rozumie co się dzieje, dlaczego jej ciało odmawia posłuszeństwa. Ale wie, że akceptujesz ją taką, jaka jest - z jej ułomnościami i niedoskonałościami. Wziełaś ją na kolanka i się uspokoiła - to piękne.
  24. A ja się zastanawiam, jaki to musiał być cud, że taki krwotok nie zdarzył się w schronisku. Przecież gdyby tak było, to Brajl by już nie żył. To jednak prawda, że psiaki "pozwalają sobie" na chorowanie dopiero w szczęśliwych, kochających domkach. Mocno zaciskam kciuki. Wierzę, że będzie dobrze.
×
×
  • Create New...