Jump to content
Dogomania

tomcug

Members
  • Posts

    15537
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tomcug

  1. Założyłam Alterkowi wątek na Forum Colli (nie takie znów trudne ;)), może cokolwiek się ruszy.
  2. Zmysł, wieczorkiem spróbuję założyć wątek maluchowi na forum Collie (jestem zarejestrowana, ale wątków jeszcze nie zakładałam - kiedyś trzeba zacząć), mogę przekopiować tekst i zdjęcia z pierwszych postów?
  3. Zmysł, myślę, ze może dać link dziewczynom z forum Collie. Widziałeś go osobiście? Przypomina rzeczywiście owczarka collie, bo wydaje mi sie, że tak.
  4. [quote name='Zmysł']Byłem dzisiaj u Sefory. Wyrosła, ale ładna jest cały czas. Później wkleję fotki. Przy okazji jeszcze kilku bid:-( Sefora prawie miała domek. Jakiś pan zachwycony sunią już się umawiał, kilka tygodni był w kontakcie, ale w ostatniej chwili zrezygnował -podobno żona się nie zgodziła.[/quote] Zmysł, ja trochę nie rozumiem - facet się umawia kilka tygodni, robi nadzieje a w końcu się okazuje, że jego żona o niczym nie wiedziała? Czy może rozmyśliła się w ostatniej chwili? Niepoważne to trochę :shake:.
  5. [quote name='Zmysł']Rychu od lat się przypomina:shake:[/quote] I nikt nie potrafi docenić tej jego radosnej i nieco "czupurnej" natury :-(.
  6. I znowu się przypominamy.
  7. Czekamy na foteczki suni.
  8. I ja pokażę maluszka, może ktoś wypatrzy.
  9. Wiem, to bardzo skromna osoba. Dla męża gratulacje!!!
  10. [quote name='Zmysł']A tymczasem okazuje się, że mamy sławnych na całą Polskę znajomych: http://wiadomosci.onet.pl/1696215,11,internauci_wybrali_najlepsze_polskie_blogi,item.html A Malagos się nie pochwaliła? :cool3:
  11. Może nie powinnam się wypowiadać, bo moich pieniążków chyba nie ma w tych pozostałych wpłatach ale jestem ZA! Nie podważam żadnych Twoich decyzji, bo nie ma czego podważać. Właśnie przed chwilą odkryłam wątek Farcika :-(. Niech inni się wypowiedzą, ale myślę, że nie będzie protestów.
  12. Rysiu, nie spadaj tak gwałtownie.
  13. Edytko, szczerze i głośno się uśmiechnęłam, gdy przeczytałam o Brajlu - złodziejaszku. Jakoś chłopak musi sobie radzić w życiu :evil_lol:. Ta Jego chęć do życia, do psot, zabaw pomimo ciężkich przeżyć - niesamowite. Wasza miłość działa cuda :loveu:.
  14. On ma rzeczywiście coś z colli. Taki dobroduszny psiak wyrzucony na trawnik :-(. Ale już chyba nic mnie nie zdziwi :shake:.
  15. [quote name='EVA2406']Dzięki. Z bólem serca zaraz coś zlikwiduję.[/quote] Nie chcę być nieprzyjemna, ale zdaje mi się, że animowanych podpisów też nie można wstawiać - regulamin jest bardzo sztywny (zaraz mod mnie zbanuje :mad:). Już mnie nie lubisz, prawda? :-(
  16. EVA2406, nie masz czasem zbyt dużego podpisu? Ostatnio banują za to.
  17. Przyłączam sie do "zmasowanego ataku" - Edytko, zrobiłaś pierwszy krok, teraz już nie ma odwrotu :lol:.
  18. [quote name='lamia2']A ja mam wieści od Zmysła, który wszystkich przeprasza za chwilowy niebyt (sprawy wyjazdowe), co nie zmienia faktu, że adopcję Bariego zdalnie pilotuje .... i wlaśnie wszystkim przekazuje cudowną wiadomość, że chłopak ma już swoje miejsce na ziemi przy boku ukochanego człowieka :multi: Serdeczne podziękowania za pomoc w adopcji należą się Joannie z Fundacji Maja :lol::lol::lol:[/quote] Jak ja się cieszę :laola: :cunao: Psinko, wszystkiego dobrego :loveu:.
  19. Lamia, dziękuję za wiadomość, świetnie, że Dona trafiła do takiego domku :loveu:.
  20. Malutka chyba nadal bez domku...
  21. Nie daj o sobie zapomnieć, skacz do góry!
  22. Czekamy ...
  23. Czasem trzeba podejść do życia z dystansem, dostosować się do sytuacji i Ty Malagos potrafisz to zrobić :p. Nieważny wiek, ważne to, co w środku człowieka się kołacze :loveu:.
  24. Co słychać u maluszka?
×
×
  • Create New...