-
Posts
15537 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tomcug
-
Barry i Rycho mają podobne pyszczki - takie słodkie i bez cienia agresji - sama dobroć i łagodność :loveu:. Dlaczego takie małe zainteresowanie? Chyba za dużo tego nieszczęścia dokoła, więcej niż chętnych do pomocy :-(.
-
Ten psiak naprawdę zasługuje na dom :-(. Tyle już przeszedł, biedak :shake:.
-
Ciężko Ci będzie rozstać się z sunią :calus:. Ale najważniejsze, że będzie miała domek :loveu:.
-
Bajeczka :loveu: :laola: :cunao::cunao::cunao:
-
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
tomcug replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
[quote name='darunia-puma']dokladnie zgadzam sie ze nie powinno sie w tej chwili juz tego zostawiac bo to bedzie jawna kpina i przepustka do dalszych takich procederów przez inne osoby a takich nie brakuje ciekawa jestem tylko czy ktos kto brał udzial w udawanym przez amiczke bazarku i zostal przez nia po prostu wykpiony doprowadzi sprawe na policje nie wiem jak ja bym postapila ale pewnie nerwy by mnie poniosly i zglosilabym ja albo zadzwonila ponownie do matki tylko co to by dalo skoro nie ma ona wplywu na swoje dziecko ....[/quote] No właśnie , nie lubię sie wypowiadać w takich sprawach, ale to wygląda nieciekawie. Dziwię się Mamie Moniki - ja nie spuszczałabym dziewczyny z oka, podobno miała szlaban na kompa, ale jak widać nie na długo. Nie wiem - szukałabym pomocy gdzie się da - psycholog, może jeszcze dalej...............niczego nie sugeruję, ale za chwile może być za późno. Ostatni dzwonek na wyciągnięcie wniosków. MAMO MONIKI! OBUDŹ SIĘ KOBIETO! RATUJ SWOJE DZIECKO!!! -
[quote name='BajkaB'] Może ktoś weźmie mnie za wariatkę,ale mam swoją teorie na temat tego zdjecia..Robiłam dziesiatki fotek przez ostatnie dni,a tylko na jednej jest...Psi Anioł..To zdjecie zrobiłam wczoraj,w Nowy Rok.Psi Anioł dał nam znać,ze będzie czuwał nad Brajlem przez cały rok.. Patrzę na to zdjęcie jak zahipnotyzowana, tysiące myśli przelatuje przez głowę. Nigdy czegoś podobnego nie widziałam. To musi by Psi Anioł.
-
Barry z Lublina, znalazł bezpieczeństwo i wspaniały dom u boku Zosi!
tomcug replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Biedny psiak :-(. Moje też bardzo szalały, nawet nie dały sie przytulać, biegały po domu i ujadały trzęsąc się przy tym jak galareta. Dopiero gdy zamknęłam się z nimi w łazience, włączyłam radio i cały czas do nich przemawiałam to troszkę się uspokoiły. Co roku ten sam scenariusz. Zosiu, wymiziaj Barrusia ode mnie :p -
Barry z Lublina, znalazł bezpieczeństwo i wspaniały dom u boku Zosi!
tomcug replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Zosiu - jak Barry przeżył sylwestrowe szaleństwa? Spał? -
[B][COLOR=Red]Życzę Bajeczce, aby szybciutko znalazła kochający domek a Wam Kochane Dogomaniaczki samych radości w Nowym Roku. [IMG]http://images34.fotosik.pl/93/f62d052ce32d5959.gif[/IMG] [/COLOR][/B]
-
Barry z Lublina, znalazł bezpieczeństwo i wspaniały dom u boku Zosi!
tomcug replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Wszędzie tak samo - u nas strzelają już od południa. Mieliśmy z mężem wybrać się o północy na rynek (ma być zabawa, składanie zyczeń), ale niestety nasze psy tego by nie przeżyły. Siedzimy więc w domu :cool1:, w końcu rodzina najważniejsza. -
Barry z Lublina, znalazł bezpieczeństwo i wspaniały dom u boku Zosi!
tomcug replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Ja składam najserdeczniejsze życzenia:[COLOR=Red][B] oby w Nowym Roku nie zabrakło Wam zdrowia, szczęścia, rodzinnego ciepła i żeby ten rok był o niebo lepszy od poprzednich. :new-bday::BIG:[/B][/COLOR] Monika -
Mnie jej oczy od razu zachwyciły.
-
Marie - Bajka to naprawdę piękna sunia, ma niesamowite oczy :loveu:[I].[/I]
-
Tym bardziej, że sunia przecudnej urody :loveu:
-
W odpowiednim domu przeistoczy sie we wspaniałą sunię, zobaczycie. Potrzeba jej trochę serca i czasu :lol:.