Jump to content
Dogomania

tomcug

Members
  • Posts

    15537
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tomcug

  1. [quote name='Zmysł']Bardzo dziękuję. I za załatwienie wpłaty za Alterka:loveu:[/quote] Nie ma za co ;). Jak każdy z nas, ja również bardzo się cieszę, gdy chociaż troszkę pomogę.
  2. Nowe zdjęcia są już na collie. Tak kocham collaki, to wspaniałe psy, bardzo rodzinne, spolegliwe, ogromnie przywiązane do właściciela i oddane całym sercem. Alterku, niech w końcu ktoś to zauważy.
  3. Alterek wypiękniał bardzo :loveu:. Wieczorem wrzucę zdjęcia na collie (na razie wpadłam w wir sprzątania i od czasu do czasu zerkam na dogo), jak masz jeszcze jakieś to podeślij proszę, trzeba sie przypominać . Może jakiś miłośnik coliie zakocha się w koncu w naszym szczeniaczku?
  4. [quote name='Zmysł']Już zapłacone. Faktura wzięta. A adres to ten, co na fakturze?[/quote] Wiesz co, sama nie wiem - wstrzymaj się może, zapytam zaraz Lucynki. Jak odpisze to Ci powiem.
  5. [quote name='Zmysł']To może zapłacimy? Ty chcesz tam jechać, czy ja? Ja mogę pojechać.[/quote] Zmysł, to jak będziesz płacił - nie zapomnij, proszę, o rachunku dla Lucynki. Masz Jej adres, żeby wysłać rachunek czy prosić przez pw? A może wysłać na adres fundacji - już sama nie wiem.
  6. Nawet gdyby nie była rasowa, to i tak byłaby śliczna :loveu:.
  7. Teraz już dwa Ryśki w potrzebie.
  8. Śliczna morduchna, domki powinny się bić o niego.
  9. Altrku, może wkrótce ktoś doceni twój charakter i urodę?
  10. Maluszki maja nadzieję na domek.
  11. [quote name='anielica']Ja szukałam tego wątku, ale nie widzę go na górze forum... Gdzie jest?[/quote] Chyba to ten wątek: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=24359&highlight=w%C4%85tek+transportowy"]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=24359&highlight=w%C4%85tek+transportowy[/URL] Książeczka dotarła - ślicznie dziękuję :loveu:. Mam nadzieje, że i pieniądze zaksięgowane.
  12. Anouk, a ja zapytam, czy doszła wpłata na Alterka z forum collie, Pani Lucynka przelała pieniążki ze skarpety "Collie w potrzebie".
  13. [quote name='Ulka18']Moze potrzebne jakies ogloszenia Alterkowi?[/quote] Jednak potrzebne :placz:.
  14. [quote name='Ulka18']Tomcug, napisz moze pw do Lucynki na forum collie. A masz adres mailowy do Lucynki?[/quote] Ula, napisałam i dzisiaj otrzymałam odpowiedź, już wszystko wiem :lol:. Bardzo Ci dziękuję za zainteresowanie. :loveu:
  15. Oj, Rychu masz sobowtóra - szkoda, że też bezdomnego jak i ty. :shake:
  16. Leosiu, zdrowiej i nie sprawiaj już kłopotu swoim ludziom.
  17. Tak bardzo się cieszę. :loveu:
  18. Maluszki, czy ktoś w końcu was wypatrzy?
  19. Alterku, trzymam kciuki i liczę na to, że w końcu twój człowiek cię dojrzy.
  20. Wonderek szuka transportu!
  21. To są małe, pieski, ale nie maluszki (chodzi o wzrost, nie wiek). Wczoraj jednego z nich widziałam w okolicach sklepu, ale stał obok jakiegoś faceta - myślałam, że to jego psiak (chociaż coś mnie zaniepokoiło). Dzisiaj jechałam busem z pracy i ten sam psiak siedział na dworcu obok drugiego rudaska :-(. Nie widziałam ich z bliska, bo nie wysiadam na dworcu, ale jestem przekonana, że to porzucone psy. Poznaję po wyglądzie, zachowaniu..... Cały czas myślę, jutro zobaczymy... A wiecie, w jaki sposób i kiedy ludzie w naszym terenie pozbywają sie psów? Ano w dni targowe wsadzają niepotrzebne "balasty" na furę, albo do samochodu i po drodze fruuu...... No i potem jedzie sie na targ - handluje, zarabia - przyjemne z pożytecznym. Zgroza :angryy: :angryy: :angryy:.
  22. Witaj Majeczko. Makagos, dziękujemy za fotorelację. :loveu:
  23. Maluszki w górę. A ja dzisiaj na dworcu widziałam dwa śliczne rude małe psiaki, aż mi skóra cierpnie na samą myśl, że to kolejne ofiary ludzkiego okrucieństwa i głupoty. Zobaczę.......... na pewno ich tak nie zostawię :-(.
×
×
  • Create New...