Jump to content
Dogomania

tomcug

Members
  • Posts

    15537
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tomcug

  1. Oj, Borysku - na Allegro cisza, jak makiem zasiał. :-(
  2. [quote name='malawaszka']eee za ten kontakt chyba nie musimy już trzymać kciuków - tamta sunia to 12 letnia sznaucerka cz-sr, ale z rodowodem - masa ludzi o nią pisała, a jak podsyłałam im inne bidoczki to cisza.... jak to magiczne słowo rodowód nawet w przypadku starszej suni działa :roll:[/quote] No i masz babo placek. :shake:
  3. Szorstuś nadal szuka swojego Człowieka.
  4. Szorstuś, nie można tak długo stać w miejscu :shake:. Czas do domku.
  5. Śliczny Duduś nadal bez domku...
  6. Nowy dzień, może szczęśliwy dla Rysia....
  7. Alterku, wstawaj, śpioszku!
  8. Będę brutalna, ale tak myślałam....
  9. Misiuniu, jak potoczy się twój dalszy los? Tyle wątpliwości....
  10. Turlała? Mój Monti tylko raz złapał ropuchę do pyska, potem dalej rzygał niż widział :diabloti:. Teraz dyplomatycznie udaje, że nie widzi ropuch :eviltong:. A Katia nigdy nie była zainteresowana tego typu rozrywkami.....:lol:
  11. [quote name='EVA2406']Niestety, anda chyba zawiodła Boryska. Obiecała zabrać Go jutro, a właściwie już dzisiaj, do telewizji i nie odezwała się. Przykro Boryskowi, Teresie i mnie........[/quote] Ojej, jak przykro :-(.
  12. Fruzieńka potrzebuje dobrego stałego domku!
  13. Szorstuś, a ty co? Leniu****esz jak Rysiu. Szukaj domku, piękny chłopaku!
  14. Dudusiu, jesteś na[prawdę śliczny, może ktoś to zauważy wreszcie.
  15. Maluszki biedne i samotne. :-(
  16. Dzień dobry, Alterku!
  17. [quote name='EVA2406']A może Muszkę ostrzyc na sznaucera i wtedy będzie jeszcze większa pięknota ;)[/quote] Tak też pomyślałam - dodać potem foteczki na Allegro. Byłoby widać całą jej urodę, bo niestety dużo ludzi zwraca na to uwagę.
  18. Rychu - wstawaj, nowy dzień!
×
×
  • Create New...