Jump to content
Dogomania

tomcug

Members
  • Posts

    15537
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tomcug

  1. Nowi Państwo Suni napisali też parę słów o swojej pupilce, wklejam: [FONT=Arial][SIZE=2]"Wydaje się nam, że Munia już sie przyzwyczaiła do nas i do nowego domku. Włoski zaczynają jej sie już świecić i przede wszystkim odrastać a i na wadze chyba zaczyna przybierać. Obróżkę i szeleczki już jej powiększaliśmy.[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Pozdrawiamy,[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][I]Muszka, Teresa i Andrzej"[/I][/SIZE][/FONT]
  2. [IMG]http://images34.fotosik.pl/242/e47e7a94f0a2d8bdmed.jpg[/IMG]
  3. A oto zdjęcia Muszeńki. Dziewczynka bardzo szczęśliwa i coraz piękniejsza. :loveu: Bardzo dziękujemy!!! [IMG]http://images25.fotosik.pl/207/13be7fa9fddd9922med.jpg[/IMG]
  4. Dobrze, teraz biegne do pracy, ale znalazłam w zakończonych aukcje maluszków, zrobię coś podobnego, bo ta jest fajna, ok? [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=326576548[/URL] Podaj jeszcze proszę konkretnie kontakt telefoniczny i mailowy, bo nie wiem, kto to wystawiał i czyj to mail.
  5. Rysiulku, podnoszę i pokazuję uparcie.
  6. Maluszki kochane, może w końcu ktoś was wypatrzy.
  7. Fruzia dostanie ten najlepszy, najwspanialszy domek. Wierzymy w to.
  8. Borysku, skończyło ci się allegro i nikt nawet nie zapytał o ciebie :-(. Wystawiłam od nowa i nadal będę uparcie wystawiać - do skutku!
  9. I ja popieram, poza tym wiadomo, że wykastrowany pies bardziej trzyma się domu i nie szaleje, kiedy zbliża się okres cieczek u suń. A wiele psów po prostu nie wraca z tych "miłosnych wypraw", lub wracają pogryzione, poszarpane, ledwie żywe.
  10. [quote name='EVA2406']Misio mieszka ode mnie ok 30 km, a tu świeciło słonko. Dopiero po południu lało i była burza.[/quote] U nas dzisiaj piękny dzień - od rana świeci słonko, niech już tak zostanie :lol:. A ty Misiu wygrzewaj łapinkę i nie sprawiaj kłopotu.
  11. To bardzo niedobrze - strasznie biedny i smutny ten Szorstuś.:-(
  12. No właśnie - co z Brajlem? Jak Ty, Edytko się czujesz?
  13. [quote name='wisela1']To pucuj te lustra:evil_lol: To też ruch i gimnastyka :diabloti: Ja swoje nawet kiedy pucuję to w nie nie patrzę... Naumiałam sie patrzeć w lustro i NIE WIDZIEĆ SIEBIE tylko ślady łapek, jezorków i nochali.....[/quote] No widzisz, Elu - ja też posiadłam umiejętność wybiórczego patrzenia w lustro. Widzę kurz, brud, plamy itp i nic więcej :razz:. Ale to męczące bardzo :-(. A w ogóle to nie ma co sie rozczulać - w końcu mamy tyle innych atutów :eviltong:. Tak trzymajmy! :multi:
  14. [quote name='wisela1']Nie mam zamiaru się wstydzić !! I już! Rodzice gonili na rytmikę, potem na zajęcia baletowe... łaziłam na rajdy piesze i górskie, Jeszcze 10 lat temu łaziłam z Nowej Huty do śródmieścia na nogach. Do dziś na 2 przystanki nie wsiadam do tramwaju czy autobusu... I co ? I nico? Zestarzałam się i tyłek mam jak szafa trzydrzwiowa... Ruch, kiedyś biegi a do dziś spacerki z psami, zdrowe żarcie....Nic nie dało i nie daje. Genów nie przeszczepiają...Jak mi kedyś dietetyczka ustawiła dietę to myślałam że pęknę. To objętościowo było nie do przełknięcia. Przy moich potrzebach jeden posiłek starczał na dobe, a ona sie mądrzyła ze MUSZĘ zjeść 5 takich... A tam szkoda słów..;.[/quote] U mnie wszystko by się zgadzało. No może oprócz tej rytmiki i baletu. Ale za to w dzieciństwie ciągle byłam w ruchu. A dzisiaj? Szkoda gadać :shake:. Najbardziej znienawidzonym przedmiotem w domu jest............... no co? Lustro oczywiście :angryy:. A w trakcie remontu wymyśliłam, że ma być ich wszędzie pełno. No i dobrze mi tak sama chciałam :diabloti: :mad:.
  15. Łoj, sport to tylko w telewizji i to najlepiej rzadko :shake:.
  16. Fruzinko, szkoda, że nikt Cię nie chce.
  17. Cudowny, domeczek i wspaniałe wieści :loveu:.
  18. U nas leje cały dzień, więc pogoda nie sprzyja wygrzewaniu, ale może Misio ma słoneczko?
  19. :smilecol::laola:
  20. Bazyliah, złota kobietka z Ciebie. :loveu:
  21. Dudusiu, czy masz już swój domek?
×
×
  • Create New...