-
Posts
15537 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tomcug
-
Rysiu Psie Serce - wszystkie Ryśki to fajne chłopaki!
tomcug replied to Ania W's topic in Już w nowym domu
Rysiu - dobranoc. -
LEONEK - pamiętacie? MA JUŻ 2 LATA!!! PIĘKNIE WYRÓSŁ! nowe FOTY!
tomcug replied to anielica's topic in Już w nowym domu
Nieziemski facet z Leosia :cool3:. -
Muszka-porzucona,potrącona przez samochód- MA WSPANIAŁY DOMEK
tomcug replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
Nowi Państwo Suni napisali też parę słów o swojej pupilce, wklejam: [FONT=Arial][SIZE=2]"Wydaje się nam, że Munia już sie przyzwyczaiła do nas i do nowego domku. Włoski zaczynają jej sie już świecić i przede wszystkim odrastać a i na wadze chyba zaczyna przybierać. Obróżkę i szeleczki już jej powiększaliśmy.[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Pozdrawiamy,[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][I]Muszka, Teresa i Andrzej"[/I][/SIZE][/FONT] -
Muszka-porzucona,potrącona przez samochód- MA WSPANIAŁY DOMEK
tomcug replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://images34.fotosik.pl/242/e47e7a94f0a2d8bdmed.jpg[/IMG] -
Muszka-porzucona,potrącona przez samochód- MA WSPANIAŁY DOMEK
tomcug replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
A oto zdjęcia Muszeńki. Dziewczynka bardzo szczęśliwa i coraz piękniejsza. :loveu: Bardzo dziękujemy!!! [IMG]http://images25.fotosik.pl/207/13be7fa9fddd9922med.jpg[/IMG] -
Psiaki znalezione w lesie błagają o pomoc-Warszawa
tomcug replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
Dobrze, teraz biegne do pracy, ale znalazłam w zakończonych aukcje maluszków, zrobię coś podobnego, bo ta jest fajna, ok? [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=326576548[/URL] Podaj jeszcze proszę konkretnie kontakt telefoniczny i mailowy, bo nie wiem, kto to wystawiał i czyj to mail. -
Rysiu Psie Serce - wszystkie Ryśki to fajne chłopaki!
tomcug replied to Ania W's topic in Już w nowym domu
Rysiulku, podnoszę i pokazuję uparcie. -
Psiaki znalezione w lesie błagają o pomoc-Warszawa
tomcug replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
Maluszki kochane, może w końcu ktoś was wypatrzy. -
Fruzia, sparaliżowana kotka, nie żyje :-((((((((((((((
tomcug replied to Tweety's topic in Kotki już w nowych domach
Fruzia dostanie ten najlepszy, najwspanialszy domek. Wierzymy w to. -
Borysku, skończyło ci się allegro i nikt nawet nie zapytał o ciebie :-(. Wystawiłam od nowa i nadal będę uparcie wystawiać - do skutku!
-
Dom Pełen Miłości-Misia bez domku, doszły psiaki z Krężla-ok.Warszawy
tomcug replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
I ja popieram, poza tym wiadomo, że wykastrowany pies bardziej trzyma się domu i nie szaleje, kiedy zbliża się okres cieczek u suń. A wiele psów po prostu nie wraca z tych "miłosnych wypraw", lub wracają pogryzione, poszarpane, ledwie żywe. -
Misio,porzucony i ranny - ma domek, ale pamiętajmy o nim- W-wa
tomcug replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
[quote name='EVA2406']Misio mieszka ode mnie ok 30 km, a tu świeciło słonko. Dopiero po południu lało i była burza.[/quote] U nas dzisiaj piękny dzień - od rana świeci słonko, niech już tak zostanie :lol:. A ty Misiu wygrzewaj łapinkę i nie sprawiaj kłopotu. -
Szorstek w domu, Nelli pod opieką KŚ,prosi o DS i wsparcie finansowe
tomcug replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
To bardzo niedobrze - strasznie biedny i smutny ten Szorstuś.:-( -
Faworek już za tęczowym mostem. Są następcy w potrzebie....
tomcug replied to wisela1's topic in Już w nowym domu
[quote name='wisela1']To pucuj te lustra:evil_lol: To też ruch i gimnastyka :diabloti: Ja swoje nawet kiedy pucuję to w nie nie patrzę... Naumiałam sie patrzeć w lustro i NIE WIDZIEĆ SIEBIE tylko ślady łapek, jezorków i nochali.....[/quote] No widzisz, Elu - ja też posiadłam umiejętność wybiórczego patrzenia w lustro. Widzę kurz, brud, plamy itp i nic więcej :razz:. Ale to męczące bardzo :-(. A w ogóle to nie ma co sie rozczulać - w końcu mamy tyle innych atutów :eviltong:. Tak trzymajmy! :multi: -
Faworek już za tęczowym mostem. Są następcy w potrzebie....
tomcug replied to wisela1's topic in Już w nowym domu
[quote name='wisela1']Nie mam zamiaru się wstydzić !! I już! Rodzice gonili na rytmikę, potem na zajęcia baletowe... łaziłam na rajdy piesze i górskie, Jeszcze 10 lat temu łaziłam z Nowej Huty do śródmieścia na nogach. Do dziś na 2 przystanki nie wsiadam do tramwaju czy autobusu... I co ? I nico? Zestarzałam się i tyłek mam jak szafa trzydrzwiowa... Ruch, kiedyś biegi a do dziś spacerki z psami, zdrowe żarcie....Nic nie dało i nie daje. Genów nie przeszczepiają...Jak mi kedyś dietetyczka ustawiła dietę to myślałam że pęknę. To objętościowo było nie do przełknięcia. Przy moich potrzebach jeden posiłek starczał na dobe, a ona sie mądrzyła ze MUSZĘ zjeść 5 takich... A tam szkoda słów..;.[/quote] U mnie wszystko by się zgadzało. No może oprócz tej rytmiki i baletu. Ale za to w dzieciństwie ciągle byłam w ruchu. A dzisiaj? Szkoda gadać :shake:. Najbardziej znienawidzonym przedmiotem w domu jest............... no co? Lustro oczywiście :angryy:. A w trakcie remontu wymyśliłam, że ma być ich wszędzie pełno. No i dobrze mi tak sama chciałam :diabloti: :mad:. -
Szorstek w domu, Nelli pod opieką KŚ,prosi o DS i wsparcie finansowe
tomcug replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
Szorstuś, bardzo mi ciebie szkoda. -
Faworek już za tęczowym mostem. Są następcy w potrzebie....
tomcug replied to wisela1's topic in Już w nowym domu
Łoj, sport to tylko w telewizji i to najlepiej rzadko :shake:. -
Fruzia, sparaliżowana kotka, nie żyje :-((((((((((((((
tomcug replied to Tweety's topic in Kotki już w nowych domach
Fruzinko, szkoda, że nikt Cię nie chce. -
Muszka-porzucona,potrącona przez samochód- MA WSPANIAŁY DOMEK
tomcug replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
Cudowny, domeczek i wspaniałe wieści :loveu:. -
Misio,porzucony i ranny - ma domek, ale pamiętajmy o nim- W-wa
tomcug replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
U nas leje cały dzień, więc pogoda nie sprzyja wygrzewaniu, ale może Misio ma słoneczko? -
:smilecol::laola:
-
Dom Pełen Miłości-Misia bez domku, doszły psiaki z Krężla-ok.Warszawy
tomcug replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
Tyle ogłoszeń, pięknie dzięki. -
Bazyliah, złota kobietka z Ciebie. :loveu:
-
Dudusiu, czy masz już swój domek?