Jump to content
Dogomania

tomcug

Members
  • Posts

    15537
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tomcug

  1. Podnosimy i pokazujemy Sabę!
  2. [quote name='Zmysł']chyba nie ma:oops:[/quote] Zmysł, a potrafiłbyś opisać jego charakter, podać namiary to zrobię aukcję. Tylko muszę poczekać na odpowiedni transfer, bo to moje beznadziejne łącze mnie dobija, a umowę mam do końca roku :angryy:. Żadne zdjęcia nie wchodzą :mad:. Ale zawsze wypatrzy się moment, kiedy jest trochę lepiej i wtedy cyknę aukcję.
  3. Szkoda, ze nie przyjęli pieniążków, bo naprawdę ich potrzebują. Ale jeśli tak, to jestem zdecydowanie za tym, by przekazać Kociemu Światu.
  4. Borysku, pokazuj sie nadal. Wierzę, że ktoś dojrzy cię w końcu.
  5. Czyli wszystko poszło dobrze, bardzo się cieszę. :multi:
  6. Ja też sie przyłączam do życzeń - 100 lat Zosiu!!!
  7. [quote name='Zmysł']Może nowe zdjęcia coś rozruszają?[/quote] No przydałoby się więcej nowych fotek, zrobiłabym nową aukcję z aktualnymi wizerunkami już mocno podrośniętych maluszków.
  8. Można sprawdzić, jak dziewczyny będą się zachowywać, czy się zaakceptują. Chyba, że to daleko.
  9. [quote name='Zmysł']Muszę odwiedzić Szorstka i porobić wiele zdjęć[/quote] A czy Szorstek ma Allegro? Bo już się gubię, jeśli nie to mogę zrobić.
  10. Elu, śliczna ta Twoja Dakocia. bardzo mocno trzymam kciuki za Was, tyle mogę.....
  11. [quote name='Zmysł']Czy Rychu będzie na Polach Mokotowskich?[/quote] Taki macho to furorę by tam zrobił :lol:. A może komuś wpadłby w oko? :cool3:
  12. Ines, wiemy, że robisz wszystko, by było jak najlepiej. I nie wiem, czy ktoś z takim oddaniem zająłby się koteczką. Żeby jeszcze trafił się tak samo wspaniały DS.
  13. Wiesz, w niedzilerę mój 12- letni Monti miał operację i doskonale wiem, co wtedy się czuje. To już wiekowy pan, wybudzanie z narkozy to był horror - ja stałam nad nim i ryczałam, głaskałam, przytulałam chociaż on mnie chyba w ogóle nie widział. Dodatkowo Monti też traci wzrok. Boże - starość taka musi być....
  14. Dzięki, Elu za relację. Bardzo się martwiłam, zresztą myślę, że teraz ciężki czas oczekiwania dla Ciebie. Obserwowania, nasłuchiwania, ale takie jest życie. Ja bardzo mocno trzymam kciuki za Was i mam nadzieję, że Dakocia jeszcze da Ci wiele radości.
  15. Rysiu, fajny z ciebie gość. Szkoda, że samotny.
  16. [quote name='anouk92']Wczoraj mój TZ odebrał od Fony fanty z redakcji Mojego psa. WIELKIE DZIĘKI:loveu:. Są nowiutkie książki i zastanawiam się czy nie będzie miał nikt nic przeciwko jeśłi wystawię je na bazarku bo trochę szkoda ich na loterię za 5 zł:oops:.[/quote] Ja też myślę, że na loterię za 5 zł szkoda. Na bazarku, czy Allegro mogą osiągnąć niezłą cenę.
  17. Maluszki - nie mamy pomysłu na was! :-(
  18. A mnie bardzo martwi łapka Misia, bardzo. :shake:
  19. Pokazujemy Sabę z samego rana.
  20. [quote name='EVA2406']Postaram sie w weekend zrobić jakieś nowe zdjecia Boryska. Może ktoś wreszcie się zakocha.[/quote] Fajnie, to jak będę robić następną aukcję na Allegro to z nowymi foteczkami. Może stanie się cud?
  21. Ojejej, jaki śliczny Barry, szczególnie ten wśród czerwonych kwiatów :evil_lol: :diabloti:.
  22. Szorstusiu, nieustannie szukamy domku dla ciebie.
×
×
  • Create New...