[quote name='qeram']A które nie są pieszczochami? Ja na takie nie trafiłem jeszcze.Wszystkie moje pieski a miałem już ich w życiu kilka bo przeważnie mam po 2 - 3 psy w domu. były pieszczochami. Nie raz sie kłócą którego mam najpierw pomiziać. Najmniejsza Fiona siedzi na kolanach a dwa duże Romulus i Tekla spychają ją pyskami z kolan[/quote]
:loveu: :loveu: :loveu:
A ja sama nie wiem, czy wolę małe, czy duże. Kiedyś wydawało mi się, że małe są piękne, teraz mam i malucha i dużą sunię collie - obydwa śliczne. :p Bardziej zwracam uwagę na charakter - lubię takie pieszczochy - przytulaki :loveu:.
[quote name='wisela1']Co ja mam robić... Zostawić ją..... niechybna szybka śmierć. operacja -szanse pół na pół...[/quote]
Chyba masz rację, nie ma za bardzo wyboru....
Oj, Bartusiu, jak dobrze, że jesteś. Jaki z Ciebie sprawiedliwy i samokrytyczny facet. Wiesz, ja Ci wierzę, to wszystko ICH WINA, nie Twoja. :diabloti:
[quote name='anouk92']Wczoraj wieczorem zadzwoniła do mnie Pani Alterka i powiedziała że po raz pierwszy Alter zasikał kanapę. Zdarzyło mu się to podczas ich nieobecności ale wcześniej nigdy się nie zdarzyło.
Spytali mnie co się stało a ja szczerze mówiąc nie do końca potrafię to wytłumaczyć.[/quote]
Może nie było ich dłużej, niż zwykle i pies się zestresował lub po prostu nie wytrzymał?
[quote name='Ziutka']Kto pokocha Szorstusia :roll:
W środę dam ogłoszenie o Szorstusiu do Gazety Wyborczej - może ktoś się odezwie :cool1:
Mamy u nas w Sochaczewie mixa goldena i też przez kilka miesięcy nikt się nie zgłaszał z ogłoszeń, dałam go do piątkowej Wyborczej i mam zapytania więc może i Szorstkowi sie uda :roll:[/quote]
Byłoby świetnie!