Jump to content
Dogomania

tomcug

Members
  • Posts

    15537
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tomcug

  1. Boryska, podnoszę, może ktoś zobaczy.
  2. [quote name='qeram']A które nie są pieszczochami? Ja na takie nie trafiłem jeszcze.Wszystkie moje pieski a miałem już ich w życiu kilka bo przeważnie mam po 2 - 3 psy w domu. były pieszczochami. Nie raz sie kłócą którego mam najpierw pomiziać. Najmniejsza Fiona siedzi na kolanach a dwa duże Romulus i Tekla spychają ją pyskami z kolan[/quote] :loveu: :loveu: :loveu:
  3. Fajnie, jest troszkę pieniążków :multi:
  4. Pomału wszystko się unormuje.
  5. A ja sama nie wiem, czy wolę małe, czy duże. Kiedyś wydawało mi się, że małe są piękne, teraz mam i malucha i dużą sunię collie - obydwa śliczne. :p Bardziej zwracam uwagę na charakter - lubię takie pieszczochy - przytulaki :loveu:.
  6. Dopiero teraz trafiłam na wątek - jest trochę tego Zwierzyńca, same śliczne pieski. A Minimaleństwo to chyba taki ogromny przytulak. :p
  7. Czekam z niecierpliwością na wieści...
  8. [quote name='wisela1']Co ja mam robić... Zostawić ją..... niechybna szybka śmierć. operacja -szanse pół na pół...[/quote] Chyba masz rację, nie ma za bardzo wyboru....
  9. Oj, Bartusiu, jak dobrze, że jesteś. Jaki z Ciebie sprawiedliwy i samokrytyczny facet. Wiesz, ja Ci wierzę, to wszystko ICH WINA, nie Twoja. :diabloti:
  10. Nasz weteran pnie się do góry.
  11. A ja podniosę z nadzieją, że w końcu ktoś przejrzy na oczy i zauważy te piękności. One powinny spędzać dzieciństwo w swoim domu :placz:.
  12. A czas biegnie i już całkiem niedaleko do tego wydarzenia!!!!
  13. A ja cały czas o tej łapce myślę - tak bym chciała, żeby dało się ją uratować.
  14. To świetnie, ze się wszystko goi. Ale ten przejechany biedak wygląda bardzo mizernie. Chyba cierpi bardzo :-(.
  15. Po południu też szukamy domku.
  16. Ja to Allegro dorzucę i może coś się ruszy w końcu.
  17. [quote name='anouk92']Wczoraj wieczorem zadzwoniła do mnie Pani Alterka i powiedziała że po raz pierwszy Alter zasikał kanapę. Zdarzyło mu się to podczas ich nieobecności ale wcześniej nigdy się nie zdarzyło. Spytali mnie co się stało a ja szczerze mówiąc nie do końca potrafię to wytłumaczyć.[/quote] Może nie było ich dłużej, niż zwykle i pies się zestresował lub po prostu nie wytrzymał?
  18. [quote name='Ziutka']Kto pokocha Szorstusia :roll: W środę dam ogłoszenie o Szorstusiu do Gazety Wyborczej - może ktoś się odezwie :cool1: Mamy u nas w Sochaczewie mixa goldena i też przez kilka miesięcy nikt się nie zgłaszał z ogłoszeń, dałam go do piątkowej Wyborczej i mam zapytania więc może i Szorstkowi sie uda :roll:[/quote] Byłoby świetnie!
  19. Borysku, pokazuj sieę wszystkim.
  20. Najważniejsze, że jest domek, bo czasu naprawdę niewiele!
×
×
  • Create New...