Jump to content
Dogomania

tomcug

Members
  • Posts

    15537
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tomcug

  1. [quote name='wisela1']No, ale niestety kiedy któregoś zwierzaka pożegnam, to jakiś czas jestem taka rozmiękczona...[/quote] Ja też to mam. I niby człowiek po jakimś czasie dochodzi do siebie, ale na myśl o tych za TM ściska taka żałość :-(. C'est la vie, inaczej być nie może.
  2. [quote name='Rybka.']Fotki są, wrzucę jak wrócę do Lublina. Saba ma się dobrze, w końcu apetyt wrócił i sunia nabiera sił. A tymczasem uciekam odpoczywać dalej :)[/quote] No to spokojnie czekamy. Najważniejsze, że Saba ma domek.
  3. Prosimy o trudniejsze zagadki. I trzeba było od razu mówić, że można korzystać z kół ratunkowych. :cool3:
  4. Maluszki - takiego zastoju na wątku szczeniorków to jeszcze nie widziałam. Przecież malizny powinny być rozchwytywane!!!!!!
  5. Niech sobie obserwują, i tak nie zwracam na to uwagi. Najważniejsze, żeby ktoś odpowiedzialny się znalazł.
  6. [quote name='Zmysł']Może się uda. Mnie też ostatnio nie chcieli wpuścić, ale się jakoś udało[/quote] Ciekawe, czy udało się wejść do Szorstusia.
  7. Ale naprawdę milutka.
  8. Ale to oznacza, że łapkę można uratować, czy to jedna wielka niewiadoma?
  9. [quote name='Zmysł']super, wielkie dzięki:loveu: dogo mi działa, dlatego uda się wstawić emotkę;)[/quote] No proszę, od razu lepiej :multi:.
  10. Rysiulek na Allegro. Nie wiedziałam, jakie dać zdjęcia, a że tych nowych nie ma za wiele to wstawiłam te z łańcuchem. Łańcuch beeee, ale Rychu wyszedł przystojnie bardzo. :cool3: [URL]http://www.allegro.pl/item370927593_rysiu_psie_serce_mix_teriera_pokochaj_go_.html[/URL]
  11. [quote name='wisela1']Ja już słysze i widze te miny i komentarze jak Busieńka do nas sie przeprowadzi... Ale wtedy to już będę miała kogo bronić. Będę silniejsza[/quote] A więc jednak.......... Elu, ja też mam staruszka - 12 letni kundelek. Nie przejmuję się komentarzami innych, bo to mój pies. Wierzę, że jeszcze wiele lat przed nami i zrobię wszystko, aby to były najlepsze lata....
  12. [quote name='BajkaB']Z przykrością stwierdzam,ze nikt nagrody nie dostanie...A było o co walczyć,bo nagrodą było siarczyste liźnięcie właściciela łapy.. A łapa jest...BRAJLA!!!:evil_lol::evil_lol::evil_lol: No wiesz, Edytko - a gdzie nagroda pocieszenia? :mad: To może poproś Brajla, coby siarczyście liznął Twój monitor, my wyliżemy swoje i będziemy się czuć, jakby to Brajluś nas wymamlał. :evil_lol: :loveu:
  13. Rysiu, pokazujemy się pięknie. Tak pomyślałam, może Allegro? Cudu się nie spodziewam, ale nie zaszkodzi. Zmysł, wystawić naszego Ryśka?
  14. Ona jest taka ufna, dobrze, ze trafiła w dobre ręce.
  15. Jak to czyja łapka? Mojej Katii, tylko skąd ona sie tam wzięła :evil_lol: :megagrin: :hmmmm:
  16. [quote name='Ziutka']Będę dzisiaj w schronisku w Chrcynne (muszę porobić zdjęcia psiaków do adopcji) i....[B]będę niedaleko Ciebie Szorstuś, bym[/B] [B]Cię odwiedziła ale zapewne nikt mnie tam nie wpuści[/B] :shake:[/quote] Nie można nawet odwiedzić psianki? :-( :-( :-(
  17. Borysku, nie możemy stracić nadziei, bo wtedy wszystko straciłoby sens. Po każdym odnowieniu Allegro pojawia się obserwator, zastanawiam się, czy ktoś złośliwie to robi? :-(
  18. A ja zapytam nieśmiało - czy jest szansa na wiadomości o suni od czasu do czasu?
  19. [quote name='Zmysł']A u mnie wczoraj nic. Ani przez Explorera ani przez Mozillę. Nawet niezawodne do tej pory bramki proxy nie zadziałały.[/quote] To już właściwie nie mam pojęcia od czego to zależy. Miałam tylko 1 dzień z problemami na dogo i od tej pory wszystko ok. Za to pojawił spory problem na miau i dopiero gdy wpadłam na pomysł, by wejść przez Explorera udało mi się zalogować. Inni takich przeszkód nie mieli. Ale to wątek maluszków, więc w górę psinki!
  20. sunia też szorścikowata. Piękności :loveu:
×
×
  • Create New...