Jump to content
Dogomania

tomcug

Members
  • Posts

    15537
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tomcug

  1. 14 czerwiec niedaleko :p. A jak w domu będę siedziała :placz: :placz: :placz:.
  2. Borysku - ładnie dzisiaj.
  3. Szorstek - pokazujemy się. Nie możesz tam tkwić, zmarnujesz się psiaku. :shake:
  4. Duduś jest bomba! Uwielbiam takie pyszczory! :loveu:
  5. Ja w tym tygodniu powrzucam jeszcze na kilka portali jędrzejowskie bidy a potem hurtem nasze psiurki i kotecek też. Akurat poczekamy na zdjęcia już nie takich maluszków. :p
  6. Rysiu - nadzieja umiera ostatnia.
  7. Najważniejsze, że Duduś vel Klaps jest szczęśliwy :loveu:.
  8. Pechowy chłopak.
  9. A to Misia, tak?[IMG]http://images33.fotosik.pl/236/16ae8b4a75cb8651.jpg[/IMG]
  10. to jest Pluto? [IMG]http://images27.fotosik.pl/204/4c525c54959c789amed.jpg[/IMG]
  11. Nie widziałam wątku :oops:. Napiszcie, proszę parę zdań o charrrrrakterrrrku kotecka - poogłaszam go gdzie się da.
  12. Maleństwa - jeszcze raz do góry.
  13. Borysku, kiedy będzie twój dzień?
  14. Szorstuś - śliczny i nieszczęśliwy bardzo.
  15. Pewnie wszyscy się zgodzą. Fanty są darami, a jeśli mogą przynieść jeszcze większą korzyść psiakom to tym lepiej dla wszystkich. ;)
  16. [quote name='Zmysł']Nie chcę ciągle nagabywać Pani Ludmiły, ale chyba na początku tygodnia wykonam do niej kolejny telefon[/quote] Rozumiem, że decyzja jeszcze nie zapadła.
  17. Rychu, może los się odmieni.
×
×
  • Create New...