[quote name='Zosia4']No cóż - muszę nieskromnie przyznać, że to ja tak umaściłam mojego psa, bo przedtem to był taki brzydki, że tylko nadawał się pod siekierę, na odstrzał i na bógwico jeszcze.
Tak - to jest prawda, że pies jak ma swój dom to jest piękny, kochany i naj.
I wszystkie niechciane psy takie mogą być. Mało tego - one już takie są - tylko my jeszcze o tym nie wiemy.[/quote]
Amen. :lol: