Jump to content
Dogomania

tomcug

Members
  • Posts

    15537
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tomcug

  1. Śliczne sunieczki do pokochania.
  2. Ale dzisiaj piękny, słoneczny dzień.
  3. No to dobranoc Rysiu. Odnowiłam Allegro, może tym razem....
  4. Nie ma zainteresowania pomimo tylu ogłoszeń.:shake:
  5. Dwie sunie bardzo proszą o domek.
  6. Dzielna Funia prosi, by o niej pamiętać.
  7. Biedny jamnior, znowu dostał manto i po południu już go nie widziałam. Mam bardzo złe przeczucia. :placz:
  8. Maluszki - dobrej nocy życzę.
  9. [quote name='Yorija']Jaka awaria? dogo znowu? Ty Elka uważaj bo jamnior u Ciebie wyląduje i demolkę wśród towarzystwa Tobie będzie robił. Rano się kiedys obudzisz a jamnior na balkonie u Ciebie będzie siedział i koty dręczył.[/quote] Taki jeden jamniorek to już sie pakuje. :lol:
  10. [quote name='grzesiuka']no jest ciężko, bo mała ma naprawdę coraz to słabsze mięśnie :( pomimo rehabilitacji to i tak całą pracę wykonują przednie łapy i przednia obręcz barków, o ile można tak to nazwać... a tak co by dodać coś optymistycznego to Funia czuje się naprawdę dobrze, walczy z gryzakami i obszczekuje koty ;)[/quote] Takie radosne słoneczko :lol:.
  11. Nelluniu, ciekawa jestem, czy widać jakieś postępy.
  12. Fruzinko, pamiętam i podnoszę chociaż.
  13. Kochana Funia, ciężko jest, prawda?
  14. Maluszki, ciotka Was pokazuje całemu światu. :lol:
  15. Misiuniu, myslimy o tobie cały czas.
  16. A my szykujemy się na kolejny spacerek. :lol: Kobiety, serce mi pęka jak słyszę jamniorka sąsiada. Przygarnął facet psinę z ulicy, byłam taka szczęśliwa, ale to młode i zaczyna kopać w ogródku, buty wynosić i gryźć. Jakie manto za to dostaje że nie mogę. :placz: :placz: :placz: A co ten maluch ma robić, jak nie ma zajęcia. Trzeba pobawić się, na spacer pójść. Teraz siedzi na balkonie, uszy klapnięte, nie reaguje nawet jak go wołam. Zawsze przybiegał i nadstawiał pycholek do pomiziania. Normalnie ryczę, tak mi żal.
  17. Fajnie, że tyle ludzi pamiętają o Żabci. :lol:
  18. [quote name='anouk92']A czy są plany sterylizacji Żabki?[/quote] Jak wróci Zmysł, to się wypowie. Bo reszta raczej niekumata w tej kwestii. :shake:
×
×
  • Create New...