[quote name='EVA2406']Ja z tamtych okolic nikogo nie spotkałam i pewnie nie ma tam nikogo, bo do Płońska na sprawdzenie domku też kogoś szukali i wreszcie ja tam byłam, bo nikt się nie zgłosił, a szkoda byłoby takiego domku tracić.
Tylko do Mławy musi jechac ktoś z Teresą.[/quote]
No to nadal trzymam kciuki.
Rzekłabym: a to nie trzeba jasnowidza, żeby domyśleć się, że szczeniaki rozrabiają. :cool1:
Zmysł, czy ta opieka ich zwyczajnie przerasta, czy tylko tak marudzą?
Tak przyszło mi do głowy, może ogłosić na transportowym wątku
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/forumdisplay.php?f=521[/URL]
Tylko nie wiem, czy to znowu nie jest sprzeczne z regulaminem. :angryy:
[quote name='Zmysł']Szukamy, szukamy. Bo tam potencjalny domek dla Pluta, co prawda z innego wątku, ale może Nellunia się nie obrazi[/quote]
Nellunia? No co Ty, będzie się cieszyć! Tak więc szukamy osoby z Mławy!
[quote name='Zmysł']No nie, na bezczela wtargnąłem na ten wątek z tym pytaniem. Ale myślę, że jeszcze lepiej- dla Pluta[/quote]
Dobrze, że wszędzie ogłaszasz, bo jak widać wcale nie jest łatwo znaleźć osobę z tej okolicy.
[quote name='Tweety']a nie ma tam możliwości dla takich jak Fruzia?. Bo właściwie to Ines zapewnia Fruzi dożywotni tymczas[/quote]
I tego się trzymamy, bo dla tymczasów można wystawiać bazarki. :lol: