Jump to content
Dogomania

tomcug

Members
  • Posts

    15537
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tomcug

  1. Bunia na nowo sie narodziła u Ciebie, Elu! :loveu:
  2. [quote name='EVA2406']Ja z tamtych okolic nikogo nie spotkałam i pewnie nie ma tam nikogo, bo do Płońska na sprawdzenie domku też kogoś szukali i wreszcie ja tam byłam, bo nikt się nie zgłosił, a szkoda byłoby takiego domku tracić. Tylko do Mławy musi jechac ktoś z Teresą.[/quote] No to nadal trzymam kciuki.
  3. Jakie dobre wieści dzisiaj.:multi:
  4. Maluchy do góry biegniemy.
  5. Plucik jest przefajny i P.Teresa dopilnuje pewnie, żeby domek był super. :lol:
  6. Szczeniorki w górę na dobranoc.
  7. Funieczko, podnosimy cie na dobranoc.
  8. Rzekłabym: a to nie trzeba jasnowidza, żeby domyśleć się, że szczeniaki rozrabiają. :cool1: Zmysł, czy ta opieka ich zwyczajnie przerasta, czy tylko tak marudzą?
  9. [quote name='Zmysł']ja już to zrobiłem, przed chwilą;) Nie jest sprzeczne(chyba)[/quote] To teraz trzymamy, może ktoś się zgłosi :thumbs:.
  10. Tak przyszło mi do głowy, może ogłosić na transportowym wątku [URL]http://www.dogomania.pl/forum/forumdisplay.php?f=521[/URL] Tylko nie wiem, czy to znowu nie jest sprzeczne z regulaminem. :angryy:
  11. Ja weszłam na listę użytkowników, ale nie ma możliwości szukania w/g miejsca zamieszkania a sprawdzanie każdego na piechotę zajęłoby z tydzień. :-(
  12. Sunieczki, pokazujcie się wszystkim!
  13. Maluszki jeszcze raz się przypominają.
  14. [quote name='Zmysł']Szukamy, szukamy. Bo tam potencjalny domek dla Pluta, co prawda z innego wątku, ale może Nellunia się nie obrazi[/quote] Nellunia? No co Ty, będzie się cieszyć! Tak więc szukamy osoby z Mławy!
  15. Fruzinko, masz chociaż troszkę szczęścia w tym biednym życiu. Bardzo, bardzo się cieszę.
  16. Niektóre psy po prostu nie lubią przebywać w domu, wola ogród i wolną przestrzeń. Myślę, że Baron nigdy w domu nie mieszkał.....
  17. [quote name='Zmysł']Wciąż szukamy Dogomaniaków z Mławy!!!!!![/quote] Dogomaniacy z MŁAWY - jesteście?
  18. [quote name='Zmysł']No nie, na bezczela wtargnąłem na ten wątek z tym pytaniem. Ale myślę, że jeszcze lepiej- dla Pluta[/quote] Dobrze, że wszędzie ogłaszasz, bo jak widać wcale nie jest łatwo znaleźć osobę z tej okolicy.
  19. [quote name='madziorna']Czy ja mam rozumieć, że do stadka dołączyła kolejna bida na "B"? :cool3: Bida jest tylko na tymczasie ;).
  20. [quote name='Tweety']a nie ma tam możliwości dla takich jak Fruzia?. Bo właściwie to Ines zapewnia Fruzi dożywotni tymczas[/quote] I tego się trzymamy, bo dla tymczasów można wystawiać bazarki. :lol:
  21. U nas od wielu dni lało i lało, można wpaść w depresję. Dzisiaj w końcu wyjrzało słoneczko. Od razu inne samopoczucie. Elu, a jaka pogoda u Was? :lol:
×
×
  • Create New...