Jump to content
Dogomania

tomcug

Members
  • Posts

    15537
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tomcug

  1. Pewnie tak, ale decyzję i tak chyba podjąć będą musieli...
  2. Edytko, te Twoje psiaki są po prostu śliczne, co tu więcej pisać.
  3. tomcug

    Metamorfozy

    Boziu............
  4. Funieczko, co słychać u ciebie?
  5. Przed chwila pokończyły się aukcje maluchów, Ryśka, Misi i Plutka. Wystawiłam ponownie wszystkie psy, oprócz Pluta, bo nie bardzo wiem, jak z tym domkiem. Co radzicie, wystawić go ponownie czy poczekać?
  6. [quote name='EVA2406']Moniu, masz rację, tylko kto ma się tym zainteresować skoro do tej suczki nie chodzą wolontariusze, a klinika mówi, że leczy psa za darmo. Ja też wiem, bo rozmawiałam z moją wetką, że takie leki powinny być podane, tylko jak to w tej sytuacji to załatwić.[/quote] Patowa sytuacja. :shake:
  7. Dzień dobry, szczeniaczki. :lol:
  8. Tak, jak jest troszkę lepiej, to zaraz musi coś wyskoczyć nowego...
  9. Poczekamy, aż Zmysł zbierze się na odwagę. Ciężka decyzja nadal przed właścicielami Misia. Ale nieodwołalna pewnie, tyla czasu już minęło.
  10. No to mogą wyrosnąć spore te szczeniorki.
  11. Elu, późno już a ty żadnych relacji z porannych spacerków...;)
  12. A ja podrzucę wątek, bo zdjęcia Grubolka spać mi nie dają. :evil_lol:
  13. Dwie cudne sunie do pokochania czekają.
  14. Pamiętamy o koteczce i bardzo prosimy o kilka słów od czasu do czasu. :lol:
  15. No jest tu sporo psiaków. :shake:
  16. [quote name='Ziutka']Ale przed pójściem spać...Nelusia pójdzie jeszcze ze mną załatwić potrzeby fizjologiczne (tak nas uczyła Pani w przedszkolu :diabloti:) jak ktoś powiedział, że do WC to krzyczała, że łoj :evil_lol:[/quote] No i trafiła kosa na kamień. U mnie wystarczy, że dzieci powiedzą, iż idą do toalety :razz:. A po co to ja nie muszę wiedzieć. :mad: :diabloti: Chociaż czasem, szczególnie na początku roku szkolnego to dowiaduję się o tym i to bardzo dokładnie. :evil_lol:
  17. Zmysł, pomału zabiorę się za ogłoszenia, tylko pasuje kilka zdań o pieskach - charakterki, jak będą wielkie no i który jest który? :evil_lol: Tzn imiona jakieś by się przydały i kontakt. Mnie ten rudy (trzecia i czwarta foteczka) zaczarował. :cool3: Mamusia też bardzo ładna i chyba średniej wielkości. Tatuś domyślam się - nieznany. :cool1:
  18. [quote name='Zmysł']Na razie nie mogę zebrać sił, aby zadzwonić:oops:[/quote] Wcale Ci się nie dziwię. :lookarou:
  19. Rysiu, zbieraj siły na nowy, pracowity dzień.
×
×
  • Create New...