Jump to content
Dogomania

tomcug

Members
  • Posts

    15537
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tomcug

  1. Funiu, pokaż się wszystkim.
  2. I z rana też trzymamy.
  3. Szperamy, zbieramy, wysyłamy!
  4. To wiadomo, ale warto trochę wyrwać się z domu, choćby na kilka dni. Człowiek naprawdę odżywa i wracają siły do zmagania się z szarzyzną codzienności. :lol: Jakbyś bliżej mieszkała to zabrałabym do siebie te Twoje futerka, byłoby wesoło. ;)
  5. tomcug

    Metamorfozy

    Cudna przemiana. :multi:
  6. [quote name='wisela1'] Właśnie mi mordunie położył na kolanie ;) A teraz już z drugiej strony "podpięła" się Bunia :lol: To jest wyjątkowo radosne suczydełko :diabloti: Staś i kotunie dosypiają ...[/quote] I właśnie la takich chwil warto żyć, prawda Elu? :multi: :loveu: Dbaj o siebie a okna nie uciekną. Ja po remoncie zagoniłam syna - nastolatka i wiecie co? Umył i to porządnie, nie mogłam się nachwalić a on rósł, rósł...
  7. [quote name='EVA2406']A mamy jakąś wolną chwilę na kawkę?[/quote] Ewo, a Ty nie wypoczywasz gdzieś daleko od domu? :cool3:
  8. [quote name='EVA2406']Super, że Plutek trafi do dobrego domku, bo to fajny psiak tylko bez odpowiedniego opiekuna zrobil się z niego straszny " latawiec" ;). Jak będzie już w swoim domku skończy się latanie po ulicach. Teraz jeszcze coś dla Miśki trzeba znaleźć, bo to też bardzo sympatyczna sunia i należy jej się wreszcie porządny domek.[/quote] Ale ja się nie dziwię, że tak się dzieje. Nasi sąsiedzi przygarnęli młodego jamniorka. To wulkan energii! Kopał w ogródku - kara! Wynosił kapcie - kara! Spacerów zero, zabawek też. W końcu wpadli na pomysł i zostawiają otwartą furtkę. Efekt - pies włóczy się po całych dniach i wraca tylko pojeść sobie i pospać. :shake: Taki łaziorek się zrobił - ostatnio ktoś mu przyłożył, bo miał ranę na głowie. Nie wróżę nic dobrego. :-(
  9. Dzisiaj nie chciały mi zdjęcia wchodzić, wystawiałam psiaki pojedynczo i to trochę schodzi. Ale udało się: [URL]http://warszawa.olx.pl/zwierzeta-cat-312[/URL] [URL]http://www.psy.pl/adopcje/[/URL] [URL]http://kupiepsa.pl/latestads.php[/URL] [URL]http://www.pineska.pl/?buyOrSell=2&searchWords=&category=18&region=7&do=Szukaj[/URL] [URL]http://portal.animalia.pl/ogloszenia.php?module=0&rodzaj=3&kategoria=1&woj=7[/URL] [URL]http://www.eoferty.com.pl/1442_pozostale.html?cid=1442&pid=5&operation=0&view=0[/URL] [URL]http://ale.gratka.pl/kategoria/mieszance.html?r=8[/URL] [URL]http://www.adopcjapsa.pl/[/URL] [URL]http://www.pajeczyna.pl/warszawa/Spolecznosc-zwierzaki.html[/URL] [URL]http://www.dwukropek.pl/0,71293,3096513,0,Zwierzaki___Adopcja,4-192.html[/URL] [URL]http://www.populada.pl/lista,kategoria,65[/URL] [URL]http://www.neeon.pl/index.php[/URL] [URL]http://ogloszenia4you.pl/ogloszenia-zwierzeta-natura.php[/URL] Jutro jedziemy dalej z ogłoszonkami! :lol: Dzisiaj dorzuciłam: [URL]http://www.szybko-sprzedam.pl/index.php?module=ogloszenia&region=7&kategoria=9[/URL] [URL]http://www.zoonet.pl/Oferty/[/URL] [URL]http://adsy.pl/ogloszenia/61_Warszawa/[/URL] [URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/?w=6[/URL] [URL]http://warszawa.gumtree.pl/f-Spo-eczno-zwierzaki-W0QQCatIdZ9034[/URL] [URL]http://naszezwierzaki.info/list/26[/URL] To na razie chyba byłoby na tyle. :p
  10. A dla jasności: IBAN-pl 27 1140 2004 0000 3102 4946 0354
  11. To większość z nas tak ten nr wpisywała. Ja też :oops: :grin: :roflt:
  12. Wieści bardzo dobre, zdjęcióf niet. :mad: :cool1:
  13. [quote name='Zmysł']Jasne, postaram się. ale dostęp do tych akurat mam trochę utrudniony[/quote] To właśnie dlatego mówię, że jeśli będziesz mógł, bo wiem, że to nie takie proste. I nie stresuj się czasem moim marudzeniem. :lol:
  14. Tak jest - szperamy i zbieramy!
  15. Funiu, kiedy staniesz na własnych nóżkach?
  16. Super wieści, ale ogłoszenia pozdejmuję jak już Pluto będzie w domu. Tak na wszelki wypadek. :cool3:
  17. Rysiu, śpij dobrze, jutro nowy dzień i wiele wyzwań przed tobą. :lol:
  18. Tak jest, Twoje zdrowie najważniejsze.
  19. [quote name='Zmysł']no wlaśnie, chciałem się trochę zdziwić ta porą:crazyeye:[/quote] I miałeś całkowitą rację. ;)
  20. No to zabieram się za ogłoszenia. Gdzie się da to wystawiam pojedynczo, łatwiej potem ogarnąć to wszystko. Jak psiak znajduje dom, to ogłoszenie się likwiduje i wszystko jasne. Roboczo nadałam im imiona, mało odkrywcze, ale nie jestem pomysłowa a to ułatwi sprawę: Ruda sunia to Ruda (cóż za fantazja :cool3:) czarna - Miłka piesek z czerwoną obrożą - Aron Piesek z czarną obrożą - Maksio Myślę, że nie ma to wielkiego znaczenia, jak znajdą domki to właściciele będą mieli pole do popisu. Byleby te domki się pojawiły.
  21. Po tej kawce to całą noc nie spałam. I jeszcze ząb mnie choler*** boli a mój dentysta na urlopie. :-(
×
×
  • Create New...