Jump to content
Dogomania

tomcug

Members
  • Posts

    15537
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tomcug

  1. Podnoszę psinkę. ;)
  2. Podnoszę psinkę. ;)
  3. Podnoszę psinkę. ;)
  4. Podnoszę psinkę. ;)
  5. Podnoszę psinkę. ;)
  6. To jeszcze troszeczkę trzeba poczekać. ;)
  7. Ramzes prosi o dom.
  8. Psiaki nadal czekają.
  9. A ja będę cały czas przypominać o Łateczku. Nieustannie. ;)
  10. No proszę, masz okazję poznać Zuleńkę od tej innej strony. :loveu:
  11. Funiu, przywitam się.
  12. [quote name='danka1234']Jak jest zainteresowanie to i domek bedzie :lol:[/quote] Bardzo w to wierzę.
  13. Cudny Fąfelek. :multi: :loveu: :multi:
  14. Lena, wczoraj przyszedł do mnie mail z Portal Psich Adopcji w sprawie Aronka. Pprzesłałam go do Ciebie podając adres mailowy nadawcy. Otrzymałaś wiadomość?
  15. Jaskierku. :-( [']
  16. No to księżniczka na allegro. [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=480290192]Piękna księżniczka Leia cudem ocalona!!! (480290192) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
  17. [quote name='koss']Wydaje sie ze Pani decyzje podjeła ....:multi:...teraz tyklo [COLOR=black][B]CZEKAMY[/B][/COLOR] .... na 12 XII ,..no i tak " na wszelki słuczaj " trzymamy kciuki:oops::roll:, i doglądamy piesa,a można prosic o nową ...fotkę pychola[/quote] No to czekamy, ale do 12 grudnia aż? Pypcia dostaniemy na językach. :eviltong:
  18. A tymczasem podrzucę kruszynkę.
  19. Jednak nie dałam rady, zabrakło mi odwagi. :cool1:
×
×
  • Create New...