[quote name='malagos']Wszystkie jamniory są przeurocze...Teraz przybyła jeszcze bida w Ostródzie :placz:[/quote]
To prawda, ale są też chyba wielkimi indywidualistami. Obserwuję jamniorka sąsiada i mam wrażenie, że on dysponuje "wybiórczym" słuchem. Słyszy to, co chce i kiedy chce. :evil_lol: Zawsze idzie z nami na spacerek (nie czekając na zaproszenie), kiedy go wołam to jeśli ma ochotę - podejdzie. Jeśli nie to można mu nagadać. Ale doskonale opanował technikę rozrywania mojej reklamówki, gdy wracam z pracy z zakupami. Jedną łapką bęc i już jest dziursko a potem węszy i patrzy, czy coś mu skapnie. A jakim zbolałym wzrokiem patrzy - jakby z tydzień nie jadł. :cool3: