[quote name='Zosia4']Dzięki dziewczyny .
Tak, to prawda, że piecho coraz ładniejszy, sama nie wiem skąd mu się to bierze :roll:.
Od jutra rozpoczynamy wiosenną sesję zdjęciową z tulipanami i różnościami wiosennymi, bo dla mnie sezon już rozpoczęty. Barry oczywiście mi towarzyszy we szystkich pracach, a wieczorem pada jak betka i chrapie jak nie przymierzając mąż jkiś :lol:.[/quote]
Czekamy więc. :multi::multi::multi: