Jump to content
Dogomania

tomcug

Members
  • Posts

    15537
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tomcug

  1. Ło jeje........................
  2. Rycho zamilkł. Aż się niepokoję.
  3. Nikt nie interesuje sie takim fajowym piechem. :shake:
  4. Ależ ona piękna. :loveu::loveu::loveu:
  5. ....................................
  6. I nie ma żadnych zmian.
  7. Nie można uwierzyć, ale to fakt.
  8. Pokażemy ślicznotę. :lol:
  9. Czekamy na poświąteczne wieści od Plucika. :cool3:
  10. Leia już powinna być w soimi domku. Co się dzieje, ludzie?
  11. Piękna, wesoła, samotna sunia. :-(
  12. Nie martw się Leduniu, moja Katia też oddałaby życie za ciasteczko. nie jesteś sama. :lol:
  13. Pewnie nie da to nic, ale warto próbować. :lol:
  14. On już za długo czeka, niestety. :shake:
  15. [quote name='Zosia4']Dzięki dziewczyny . Tak, to prawda, że piecho coraz ładniejszy, sama nie wiem skąd mu się to bierze :roll:. Od jutra rozpoczynamy wiosenną sesję zdjęciową z tulipanami i różnościami wiosennymi, bo dla mnie sezon już rozpoczęty. Barry oczywiście mi towarzyszy we szystkich pracach, a wieczorem pada jak betka i chrapie jak nie przymierzając mąż jkiś :lol:.[/quote] Czekamy więc. :multi::multi::multi:
  16. Spóźnione, ale bardzo bardzo szczere życzenia. Wszystkiego najlepszego, Edytko.
  17. On jest coraz przystojniejszy. :loveu::loveu::loveu:
  18. Wyróżnione, miało być na 14 dni i wystawiłam na 6 - fujara jedna ze mnie. :mad: Ale to nic, może nie bedzie potrzeba dłużej? :cool3: [url=http://www.allegro.pl/item611297183_puchaty_misio_szuka_swego_czlowieka.html]Puchaty Misio szuka swego Człowieka!!!! (611297183) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
  19. Elza, zerknij proszę na aukcję i podpowiedz, co zmienić. Jeśli aukcja może być to poprawię na wyróżnione allegro. :cool3: [URL]http://www.allegro.pl/item611233982_puchaty_misio_szuka_swego_czlowieka.html[/URL]
  20. pewnie jadł i leżał brzucholem do góry. :diabloti: :evil_lol:
  21. [quote name='eliza_sk']Cioteczka ja siedzę w pracy, a Ty tu takie historyje płaczliwe wstawiasz :placz:[/quote] A co Ty w pracy na dogo siedzisz? Zaraz doniosę komu trzeba, przynajmniej będziesz miała prawdziwy powód do płaczu. :diabloti: :evil_lol: :eviltong:
×
×
  • Create New...