Jump to content
Dogomania

tomcug

Members
  • Posts

    15537
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tomcug

  1. Jestem. Pisz Zosiu, wstawiaj piękne fotki, obiecuję poprawę i będę częściej Was odwiedzać. Może w końcu trochę ustabilizuje się to moje życie. Odpoczywam na tym wątku, więc proszę jeszcze. :cool3:
  2. Strasznie piękny ten Micho. :cool3:
  3. Nareszcie tu dotarłam. Nadrabiam zaległości. :cool1:
  4. [quote name='zmysł']dostałem smutną wiadomość - happy odszedł za tm:-([/quote] :-( :-( :-(
  5. Nawet nie pytam, czy był jakiś telefon. :cool1:
  6. Podnoszę psiaki.
  7. Nareszcie dotarłam do wątku. Leduś cudo. :loveu::loveu::loveu:
  8. Kto jeszcze może coś podarować?
  9. Nie widać, nie słychać. :-(
  10. Czekamy na odpowiedź. :lol:
  11. Ciotka tomcugowa również mocno ściska maluszka. :loveu:
  12. No jestem, jestem. Ale co z tego. :-(
  13. :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  14. Kiedy nie ma foteczek. :mad:
  15. [quote name='Zmysł']każdy narzeka na swego Tz-ta:shake:[/quote] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  16. Napisałam do Rybon, Theriona i Malagos. Zobaczymy, kto pierwszy zajrzy. ;)
  17. Jest Rybon, poproszę Ją o zerknięcie, chociaż nie wiem, czy akurat będzie na dogo. Już piszę pw. Bardzo się martwię koteczkiem.
  18. [quote name='wisela1']A widziałaś fotki? Bo ja sama nie poznaję królewny....Niby moja, a nie wygląda jak moja...:cool3:[/quote] No pewnie, że widziałam. Dla mnie bomba. :loveu::loveu::loveu:
  19. [quote name='koci-świat']Gosiu-Nelcia nie jest gotowa do adopcji i trudno powiedzieć kiedy będzie. Jest zupełnie dziką suką reagującą agresją w stanie domniemanego przez nią zagrożenia. Po wielu miesiącach spędzonych u nas zaufała na tyle że na wyciągniętych łapach bierze smakołyk z ręki jeśli jest on duży i w dostatecznej odległości od człowieka. Nawet żeby przeprowadzić ją na inny wybieg potrzebna była końska dawka sedalinu.[/quote] Wygląda na to, że sunia nie jest w stanie zaufać człowiekowi.
  20. Rysio chyba już do nas nie przemówi.
×
×
  • Create New...