[quote name='wisela1']A ja mam taki jak podaje zegarynka i jaki jest na TVN24....Sprawdź u siebie, Bo wychodzi że my w różnych strefach czasowych....[/quote]
Odczepisz się Ty ode mnie w końcu? Przeca mówię, że mam dobrze na kompie. :mad: :eviltong: :cool3: