Jump to content
Dogomania

tomcug

Members
  • Posts

    15537
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tomcug

  1. Czy jest już Allegro? :razz:
  2. Elza, napisz parę słów o piesku do ogłoszeń to jutro się zabiorę. Ty potrafisz tak krótko, mądrze i rzeczowo, bo o to chodzi. :cool3:
  3. Wpadajcie na stroną Kasi. Ona tak pięknie pisze o zwierzakach, uwielbiam czytać opisy. :lol:
  4. [quote name='wisela1']Nie odczepię... Jam jak rzep....[/quote] I tak zostajesz w tyle. Za to moje posty jeden pod drugim. :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  5. [quote name='wisela1']A ja mam taki jak podaje zegarynka i jaki jest na TVN24....Sprawdź u siebie, Bo wychodzi że my w różnych strefach czasowych....[/quote] Odczepisz się Ty ode mnie w końcu? Przeca mówię, że mam dobrze na kompie. :mad: :eviltong: :cool3:
  6. [quote name='EVA2406']i mnie chyba też, bo to przeze mnie Funia trafiła na dogo. Tylko co z tym domkiem? ;)[/quote] No właśnie..............................
  7. [quote name='jadwiga']czy wreszcie ktoś cię pokocha...:shake::-(:shake::-([/quote] No właśnie.
  8. Czekamy na wieści od Pluciorka. I nadal tęsknimy. Ogromnie!!!!!!!!!!!!
  9. Rysio jak zwykle bardzo pięknie. Mam nadzieję, że z Łapką się zaprzyjaźniłeś na dobre. :lol:
  10. [quote name='luka1']Kiler ma obserwatora na allegro[/quote] No i co? Odezwał się?
  11. [quote name='Wiedźma']Brakuje mi wiadomości o wyżełku...[/quote] Mnie też. :cool1:
  12. Wiadomo, co z sunieczką?
  13. [quote name='wisela1']Ciocia, ustaw Ty sobie czas na tym swoim kieszonkowym kompciu.... Prawie 15 min......[/quote] Ja mam dobrze czas ustawiony, mój komp pobiera go z internetu. Taki czas mam na dogo. :oops:
  14. [quote name='nika28']Oby się odezwał...[/quote] Znam takich obserwatorów. Też wystawiam aukcje z pieskami. :mad::mad::mad:
  15. [quote name='nika28']Ale dlaczego ci obserwatorzy nie dzwonią ??? :shake:[/quote] Bo oni lubią obserwować. Tylko. :mad:
  16. Gacuś, nareszcie doceniły Cie ludziska.
  17. Taaaaaaaaaaaaaaaa......................
  18. [quote name='wisela1']No proszę jaka Ciocia łaskawa.....:evil_lol:[/quote] Poznaj moje dobre serce. :evil_lol: :eviltong:
  19. I bardzo samotna. :-(
  20. Dlaczego taki cudny pies nadal jest bezdomny?
  21. Odwiedzamy Nellkę dzikuskę tylko z lekka oswojoną.
×
×
  • Create New...