Jump to content
Dogomania

tomcug

Members
  • Posts

    15537
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tomcug

  1. Jak będą to poogłaszam. Może ktoś obfoci pieseczka?
  2. Rozumiem, że Baca nadal szuka?
  3. Jutro już było, a efekt jaki???????????????????/
  4. No i co? Odezwała się ta pani jeszcze? Normalnie mnie skręca, nie mogę uwierzyć, że nie ma zainteresowania.
  5. Przypomnę o złośliwym słodziaku. ;)
  6. Na brak atrakcji Edytko nie możesz narzekać. :shake:
  7. Szukamy......................
  8. Ano czeka.
  9. Biedna suńka.
  10. No właśnie..........................
  11. Dla mnie to bardzo dziwne. Pamiętam, ze kiedy zobaczyłam foty byłam przekonana, ze księżniczka nie opędzi się od potencjalnych domków. A tu kicha..............
  12. Tylko, żeby już nie wrócił. Na razie umiarkowany optymizm.
  13. No to Tomiś się doczekał. Mam nadzieję, że dobrze trafił.
  14. [quote name='rita60']Szkoda:roll:miejmy nadzieje,ze dobry...[/quote] I tego się trzymajmy.
  15. [quote name='Gosiapk']Niezły pomysł :) Już kiedyś taki super bazarek mieliśmy,[B] fantem do zdobycia było zdjęcie wujka Zmysła! [/B]:evil_lol:[/quote] To był bazar, na którym kobitki wprost szalały! :loveu:
  16. Pani Jolu, proszę mi podpowiedzieć, któremu psiakowi zrobić ogłoszenia, bo nie jestem za bardzo zorientowana w temacie to porobię w wolnej chwili.
  17. Ale ta Sońka miała farta w życiu. :loveu::loveu::loveu: Nie dość, że wspaniały domek, to jeszcze jaki awans społeczny. :evil_lol:
  18. To my się przywitamy z rana i pomiziamy maluszka pod bródką. ;) Cieszę się bardzo, że kryzys minął. :multi: Ale zdaję sobie sprawę z tego, że jeszcze daleka droga do zdrówka.
  19. Wyjątkowy jakiś ten wątek. :cool3: Wczoraj miałam taką chandrę, więc wlazłam tu, przeczytałam wszystko od deski do deski i ....... od razu lepiej. ;)
  20. Ja też plączę się od rana po dogo. :evil_lol: Tylko, że po pierwszej kawce jestem. ;)
  21. Kurczę, a mnie martwi to lanie po dywanie.... :shake: Nie wiem, czemu to robi, wyraźnie jest to złośliwość. U nas tak nie robił. Może naśladował nasze psiaki, które nigdy w domu nie brudzą? Wybiegał na podwórko razem z nimi i robił to samo, czyli podlewał krzaczki. :cool3: Zostawał z nimi w domu na kilka godzin i takich niespodzianek nie było. Kto pomoże i coś doradzi?
  22. Jestem, jestem. A możesz powiedzieć, z jakiej miejscowości jest osoba ze świętokrzyskiego zainteresowana Orzeszkiem?
×
×
  • Create New...