Jump to content
Dogomania

Vectra

Moderators
  • Posts

    13361
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Vectra

  1. ogród i boomer ... to jak pedant i bałaganiarz :diabloti: Franca gra i czterema boomerami na raz i jeszcze ma piłeczkę w kłach ..... jedna wada jaja , ciężko je teraz kupić w PL ... za to boomery są dostępne już w kilku sklepach. Jak by kto trafił na jajo w pl sklepach netowych , dajcie znać :modla:
  2. a jutro o 12 Maria ma zabieg i temu mi mało do pisu pisu .....
  3. moje wolą boomery i to te większe ... Emila tylko z jajem szaleje ... wielbię patrzeć jak drą za tym :evil_lol:
  4. [quote name='Tessi&Tola'] pokłóciłam się z facetem i teraz śpi na kanapie piętro niżej - o psy oczywiście, bo je kocham bardziej niż jego [/QUOTE] no to koleś ma problem :evil_lol: było mu powiedzieć , żeby się cieszył z tego , że ich nie wyrzuciłaś po "tym" z domu bo to samo by go czekało , gdyby coś przeskrobał :diabloti:
  5. [quote name='monika15']łaciate labradory:evil_lol: genialne[/QUOTE] za dużo bajek wolta disneya , za dużo :evil_lol:
  6. [quote name='Amber']No i co? Teraz możesz mieć własnego :loveu: :lol:[/QUOTE] Marysia , to ona nie za darmo jest Marysia :diabloti: wszystko jest możliwe, zobaczymy co zadecyduje doktor ;)
  7. wstawiałam ci staffika kopiowanego :eviltong:
  8. spieszę donieść , że gra frisbee jest niebezpieczna :diabloti: Marysia będzie miała w poniedziałek operacje :cool3: Ma krwiaka na płatku ucha :grins: Myślisz , że za nisko leciała ? :evil_lol:
  9. [quote name='Alicja']mamy guminiacze w razie cóś :lol:[/QUOTE] tylko pola u mnie niet :diabloti:
  10. dlatego u mnie psy mają rytuały ;) by tak nie paczyły :diabloti:
  11. ślicznie wygląda , czepiasz się ;)
  12. fajnie wygląda taki kolorowy zestaw :cool3:
  13. [quote name='Bolsbokser']A ja wpadam, no ... wpadam, bo słuchy mnie doszły, że CAO się u Ciebie uchowało. A ja też CAO mam. A poza tym, to dzieńdoberek, tak przed snem :)[/QUOTE] a chowa się , teraz będze ze 6 lat jak chowa ;) dzień dobry , ja jestem między snami :grins:
  14. [quote name='motyleqq']nie jestem lesbijką!! :angryy::evil_lol:[/QUOTE] początkowo nikt nie chce przyznać się do choroby , to normalne :diabloti: ale tu same swoje i każdy inny , możesz nam zaufać :loveu: uf uf :diabloti:
  15. pozazdrościli Emilii rozwalonego łóżka :diabloti: tylko ona z tego rozwalania , to powiło pięcioraczki :cool3:
  16. [quote name='Unbelievable']jak się obrazi to jest pół biedy, gorzej jak będzie gardzić :diabloti:[/QUOTE] dlatego lepsze są hanki , nie obrażają się , nie gardzą ... ino czasem puszą a Terrierki , to jest do cyrku lub do zoo :grins:
  17. [quote name='Aleks89']Tamten jest w woreczku z kuleczkami:diabloti:[/QUOTE] ten też taki może być :diabloti:
  18. [quote name='Aleks89']TAMTEN żel jest ok ,ten z pudełka już nie:evil_lol:[/QUOTE] a tamten nie jest w pudełku ? :diabloti:
  19. [quote name='Aleks89']A tfu.Na takie niemoralne i obrzydliwe pytania insynuujące moje zwierzęce żądze nie udzielam odpowiedzi ,gdyż iż ponieważ jest to poniżej mojego honoru i godności O.[/QUOTE] wspomianłeś coś o żelu , że lubisz , potem że nie lubisz na główce ... stąd moje pytanie
  20. [quote name='Aleks89']Za głowę?:loveu: [/QUOTE] którą ? :eviltong:
  21. [quote name='Alicja']biedny Rafałek :roflt: pogłaskaj po główce ode mnie[/QUOTE] tak tak :grins: a moja siostra rodzona ? przeciwnik rodowodów , szołów , hodowli co zrobiła ? zgłosiła tybetana na międzynarodówkę do Łodzi :diabloti: chyba i wujciowi i siostruni .. śnieg tegoroczny mózg wymroził :evil_lol:
×
×
  • Create New...