-
Posts
13361 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Vectra
-
[quote name='Aleks89']Może w ciąży już jest?:cool3:Polecam program Katarzyny Bosackiej "O matko" :evil_lol:[/QUOTE] a ja lubię tą kobitke , fajny był ten program jak się odchudzała :evil_lol:
-
[quote name='Rinuś'] Twoje gadka plus wkurw w robocie wywołał we mnie atak emocji![/QUOTE] Hormony kochanie :loveu: Już się nie denerwuj :buzi:
-
[quote name='Rinuś']piłeczka na dole,a ta na górze- gupia jakaś? :diabloti:[/QUOTE] bo ona nie rzucała piłką :diabloti:
-
[quote name='Aleks89']Rinuś?Że niby który?Ten z Wawy?Ma krótkie włosy.Poprzedni też z żelem raczej się nie bratał ,Aras za młodu tak ,potem się zaczął golić na krótko.Roman fryzjer też nażelowany nie był ,drugi z wawy był łysy ,bydgoszcz jest łysa ,katowice są łyse ,drugie katowice też mają krótkie włosy,Ustroń jest łysy i Zywiec też jest łysy.:diabloti:[/QUOTE] żeby to kobieta napisała , to by była uważana za mało elegancką :-(
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Vectra replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='evel']No tak :splat: Wiadomo.[/QUOTE] a ze Franio jest taki , to moja wina , bo jest rozpuszczony :diabloti: i Miecio też był grzeczny , póki nie wpadł w moje ręce :grins: Rafałek :loveu: i pomyśleć że 15 lat temu nawet nie miał psa i świadomości że będzie miał 10 :diabloti: -
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
Vectra replied to Amber's topic in Foto Blogi
[quote name='Unbelievable'] a jeżeli chodzi o terrierka, to fajnie, jak się ma kumpla, gorzej, jak się chce nim rządzić :grins:[/QUOTE] Terrierkami się nie da rządzić :evil_lol: bo się obrazi :grins: -
to lepiej sobie powymieniajcie poglądy , który żel lepszy :diabloti:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Vectra replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='evel']Biedny wujcio... Ale na Mieczyka się nie gniewa?[/QUOTE] no co Ty , przecież to wina Frania , bo dał te geny :evil_lol: -
dokładnie , nie ma co jej stresować , bo dopiero wstrzyma poród. Mierz temperaturę regularnie , u mnie Marysia ze 3 dni śmigała z tem 36,6 ... u Emilki nie wspomnę , wahania były straszne i to kilka dni.
-
[quote name='Aleks89']Bij swojego żel boya:evil_lol:Tylko nie po głowie ,bo sie fryz rozpadnie.[/QUOTE] :boom::diabloti:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Vectra replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='evel']Taczki to widocznie smaczne są. Zwłaszcza kółka. Deksio też zeżarł, cholera wie, kiedy, bo w okolicach taczki przechodzi tylko jak jest wypuszczany na drugą część podwórka w celu udania się na spacer na pola. Kółko od taczki vs Dexter 0:1, czas... 10 sekund? :evil_lol:[/QUOTE] a to nigdy więcej nie trwa niż 10 sekund , dlatego dobre rady typu "pilnuj pieska" można se w buty wsadzić. On znika siku i coś napotka super na drodze :evil_lol: a jak leci z tym niebieskim plastikiem ... to jest jak tsunami :diabloti: obstawiam , że tak właśnie skończył mój rower , chciał pewno Franiowi boomera gwizdnąć. ale żeby nie było , to Mieczysław poszedł w ślady tatusia i sieje spustoszenie u Rafała :loveu: już nie muszę słuchać lamentów ile to mu Franio tam czegoś zmielił - teraz słucham ile Miecio ma na koncie :loveu: Gdzie się najfajniej u wuja gra w boomera ? :cool3: tam gdzie ma części do samochodów , szczególnie plastikowe i blachy :evil_lol: -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Vectra replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Rinuś']no tak ,pisalaś o tym właśnie. To aż takie strraty dziady robią? kurdę i jak się przed tym strzec? :shake:[/QUOTE] Nie ma obrony , hakerzy tworzą zabezpieczenia , a inni je łamią. Robią to po to by zdobywać maile do spamu zarobkowego. To nie są ludzi , to są wygenerowane boty ... no stworzone przez ludzi. ale to masakra była w PL sieci , allegro też dostało podobno manto -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Vectra replied to Vectra's topic in Foto Blogi
taczka to tam lajt , kółko kosztuje 30 zł ... ale co on zrobił mojemu rowerowi :mdleje: jak weszłam do garażu , to mi wszystko opadło ... nawet resztki śniegu z dachu. opony dawno zeżarł , ale opony to tam i tak do wymiany .... ale żeby tak szprychy powyrywać ? :( ja bym nie wpadła na to , że można coś tak zdewastować , powyrywać , połamać :evil_lol: oddam go do budy na łańcuch :cooldevi: tylko co to za kara , jak on by się świetnie bawił ... rozbrajając i budę i łańcuch i jeszcze by mi kawałek przyniósł żelastwa w prezencie .... -
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
Vectra replied to Amber's topic in Foto Blogi
zasada terriera brzmi pierwszego dnia ci się przyglądam drugiego dnia wiem o tobie wszystko trzeciego dnia , robię z tobą co chcę a u mnie świeci piękne słoneczko :multi: -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Vectra replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Rinuś']Zmieniacie szatę strony? Bo taka uboga....wtedy była fajna :p[/QUOTE] muszę wsio od nowa postawić ... ruskie hakery pozamiatali mi wsio :( dlatego cykam new fotecki ;) by w końcu usiąść do tego porządnie. tak namieszali mi na tym serwerze , że paranoja :( mam nadzieje , że już żadne błędy nie wyskoczą. -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Vectra replied to Vectra's topic in Foto Blogi
a papiki dziś kończą 3 tygodnie :mdleje: Chłopczyk jedyny :loveu: [IMG]http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/537092_643478112345237_1771784262_n.jpg[/IMG] [IMG]http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/155771_643477985678583_1119331974_n.jpg[/IMG] [IMG]http://sphotos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/558116_643477882345260_2103828176_n.jpg[/IMG] [IMG]http://sphotos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/543743_643477785678603_951985045_n.jpg[/IMG] [IMG]http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/540509_643477615678620_968629832_n.jpg[/IMG] -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Vectra replied to Vectra's topic in Foto Blogi
już nic nie mówię o ropo ..... dziś kolejna suczka :( na szczęście w porę zdiagnozowana. a tak w milszych tematach ..... Najpiękniejszy , najmądrzejszy , jedyny , wspaniały , kochany , cudowny .... myszka zwany myszką :loveu: [IMG]http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/528257_643568122336236_230195891_n.jpg[/IMG] [IMG]http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/563610_643567999002915_530390693_n.jpg[/IMG] [IMG]http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/67540_643567955669586_122778919_n.jpg[/IMG] Teoretycznie powinnam dziś mu urwać łeb , bo pociął mi kółko od taczki ... ale jemu jakoś tak , zawsze wsio się rozmywa w karach :evil_lol: i zło tego lasu ... zło jak występuje w parze ;) nie zapeszając , to ostatnio żyją zgodnie :kciuki: [IMG]http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/525177_643532775673104_1784952696_n.jpg[/IMG] [IMG]http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/17767_643532645673117_1773727975_n.jpg[/IMG] dziś to już jest EKSTRA ... +20 stopni , więc w krótkim rękawku , z kawką na krzesełku ... miło spędziłam turniej piłkarski wszyscy żyją :diabloti: -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
Vectra replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[quote name='Aleks89']:diabloti:dobrze ,że się nie zakładaliśmy.:evil_lol:[/QUOTE] wiesz , z zakładów to serio dobra jest kasa :evil_lol: -
[quote name='Aleks89']W sumie to Kaśka pasuje to takiej prostej ,niezbyt ogarniętej życiowo ,trochę opóźnionej w rozwoju dziewoi.[/QUOTE] musisz być z mojej puli genowej , dziadzio się silnie przekazuje :evil_lol:
-
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
Vectra replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[quote name='Aleks89']Boż ,ale Rinuś byłem pewny ,że nie chce mieć dziecka chociażby ze względu na to ,że jest PETem:diabloti:Z tym IQ lepiej ,żeby ta linia hodowlana wymarła:diabloti:[/QUOTE] mówiłam , że instynkt macierzyński , to z jej postów się wylewa hektolitrami :loveu: -
[quote name='Okamia']Przypadkowa zbieżność imion? :evil_lol:[/QUOTE] no przypadkowa ... nie będę tłumaczyć genezy tegoż nazewnictwa ... ale mój tata , to miał kolorowe pomysły. kiedyś pisałam , że ojciec przytargał kurę do bloku , nie miał jej kto killim , a jak się znalazł egzekutor i kaśkę pozbawił miejsca na myśli i rozum ... nikt rosołu nie je ... ale to było ze 30 lat temu :grins: moja mama , ja i moja siostra ... na widok rosołu mamy odruch wsteczny :cooldevi:
-
[quote name='Rinuś']zajebisty jest rosołek ale tylko z kursy wsiowej :loveu: i to nie tłusty :eviltong:[/QUOTE] dla mnie to jest niejadalne .... mam uraz od dziecka ... przez kurę Kaśkę :diabloti:
-
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
Vectra replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
widzisz syny WIDZISZ ? :diabloti: i byś przegrał zakład :diabloti: -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
Vectra replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
rozmnażajcie się , rozmnażajcie .... będzie spokój na dogo , jak się zajmiecie zasranymi pampersami :diabloti: -
[quote name='evel']A tam konie. Sam jeden Deksio, biedny żuczek, najpierw opierdzielił WSZYSTKIE pomidory (niedojrzałe najlepsze!) i ogórki z krzaków, bo jeść nie dają, wiadomo, a potem zadeptał w cholerę ogródek ze swoim boomer ballem (obtłukł też tynk ze ścian, stłukł ogromną glinianą donicę, przestawił stertę betonowej kostki, ale cicho), powyrywał wszystkie krzaki tak, że zostały same kikuty (nawet berberys z ogromnymi kolcami, który trzeba było przerzedzać za pomocą długaśnego sekatora, bo przy krótszym przez grube rękawice ni hu hu), obgryzł kilkunastoletnie "choinki" tak, że zostały tylko smętne wiechcie na górze, a na koniec wykopał w miejscu warzywnika coś, co wygląda jak rodzinny grobowiec :cooldevi:[/QUOTE] uwielbiam Dexia :loveu: [quote name='Rinuś']A podobno mięso kogucie śmierdzi...nie przekłada się to na aromat rosołu?[/QUOTE] nie wiem , nie lubie pomyj zwanych rosołem ..... :diabloti: