-
Posts
13361 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Vectra
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Vectra replied to Vectra's topic in Foto Blogi
jak do mnie przyjechała była szczytem obrzydlistwa :diabloti: pamiętam jak bardzo się nie podobała :eviltong: zresztą Hanka też się nie podobała :grins: -
Chrapiący masochista czyli 4- letni pitbull Dibo :) i reszta bandy
Vectra replied to wedara's topic in Foto Blogi
chory samiec w domu :loveu: i to TTB :loveu: oczywiście że będzie go bolało , wtedy kiedy będzie mu to na łapę :diabloti: oby się tylko rana nie pierniczyła ... :kciuki: -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Vectra replied to Vectra's topic in Foto Blogi
nikt mi nie powiem i nikt nie przekona , że TO był najpiękniejszy 6 tygodniowy gnojek :evil_lol: który ukradł mi serce i koniec było ;) teraz też jest cudna ;) ale w wieku 5-6 tygodni , kupiła mnie twarzą [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/708/17042011895.jpg/][IMG]http://img708.imageshack.us/img708/7562/17042011895.jpg[/IMG][/URL] -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Vectra replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Emila jak miała 6 tygodni ;) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/812/emillyklein6weken.jpg/][IMG]http://img812.imageshack.us/img812/1833/emillyklein6weken.jpg[/IMG][/URL] ta Amberówna ;) najbardziej w matkę poszła .... ruda w ojca a reszta w sąsiada :evil_lol: -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Vectra replied to Vectra's topic in Foto Blogi
ja nie jestem przekonana do bieli .... ale może być zabawnie ;) tak wyglądała Hania w tym wieku co te obecne , więc to taki wiek troszkę złudny z urodą :) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/541/31032011509.jpg/][IMG]http://img541.imageshack.us/img541/6711/31032011509.jpg[/IMG][/URL] -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Vectra replied to Vectra's topic in Foto Blogi
już się zaczęła walka o prawa , konstytucje , przywileje i tam takie inne :evilbat: [IMG]http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/935144_650209708338744_1595231309_n.jpg[/IMG] PS w sobotę wracam z Holandii :cool3: -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Vectra replied to Vectra's topic in Foto Blogi
fajna jest fajne , też mi się widzi ;) ale charakterek już mniej mi się podoba :diabloti: już jej narodziny napsuły mi krwi ;) gad jest okropny , coś a'la Hanusia .... a ja już nie chcę w domu potworów :evil_lol: a niech tam mi ;) to możecie się przyzwyczajać do bieli w mojej galerii :grins: Albina vel Bałwanek , została przegłosowana że zostaje :diabloti: biały pies w moim domu :mdleje: [IMG]http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/315398_650207418338973_915584188_n.jpg[/IMG] [IMG]http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/217585_650207415005640_49462171_n.jpg[/IMG] [IMG]http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/603677_650180541674994_1744674691_n.jpg[/IMG] [IMG]http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/166254_650174355008946_637439559_n.jpg[/IMG] chyba że ktoś się trafi mądrzejszy niż poprzedni chętni :diabloti: -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Vectra replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[IMG]http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-frc1/396898_650186288341086_1002249562_n.jpg[/IMG] [IMG]http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-frc1/394511_650185108341204_1030343301_n.jpg[/IMG] -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Vectra replied to Vectra's topic in Foto Blogi
bo mało który repek się potrafi klonować jak mój paniczyk :diabloti: [IMG]http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/405829_650180535008328_1139785325_n.jpg[/IMG] [IMG]http://sphotos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/577514_650207431672305_189589670_n.jpg[/IMG] [IMG]http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/945214_650174305008951_320409538_n.jpg[/IMG] [IMG]http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/936296_650174308342284_178034393_n.jpg[/IMG] [IMG]http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/935021_650180585008323_1754237387_n.jpg[/IMG] -
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
Vectra replied to Amber's topic in Foto Blogi
[quote name='asiak_kasia'][URL="http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/562898_10151045951686683_655665791_n.jpg"]http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphoto...55665791_n.jpg[/URL] stado jak stado tam w tle, mistrz drugiego planu jest całkiem całkiem :cool3:[/QUOTE] ooo to to to właśnie TO .. a nie jakiś sarny :diabloti: -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Vectra replied to Vectra's topic in Foto Blogi
pierwsze wietrzenie zadów w lesie :diabloti: [IMG]http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/940884_650180641674984_1749077580_n.jpg[/IMG] [IMG]http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/942343_650168818342833_1486268044_n.jpg[/IMG] [IMG]http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/947073_650168721676176_714114119_n.jpg[/IMG] -
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
Vectra replied to Amber's topic in Foto Blogi
:grins: [url]http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/552612_10151045964601683_331374112_n.jpg[/url] [url]http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/562898_10151045951686683_655665791_n.jpg[/url] [url]http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-frc1/255358_10151045963266683_861588881_n.jpg[/url] -
[quote name='Unbelievable']Pani Mod nie kszycz, fotki kradzione z fb, nie chcę ich sama obrabiać, a nie rozjeżdżają forum jakoś strasznie[/QUOTE] to linki wstawiaj PROSZĘ ;)
-
rozmiar fot ZA DUŻY :mad:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Vectra replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Aleks89']No to co wygrałem czy kurna jak zwykle nie?[/QUOTE] Mariola to GET A GRIP Penn-Staff :diabloti: a to była Tola , siostra Terrierka , Miecia i Chilli :grins: -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Vectra replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='wedara'][COLOR=#000000][FONT=Verdana]FIRE DESIRE Penn-Staff ???[/FONT][/COLOR]:cool3: Ja bym obstawiała ;)[/QUOTE] :loveu: :loveu: :loveu: -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Vectra replied to Vectra's topic in Foto Blogi
pytanie konkursowe :diabloti: kto zgadnie KTO TO JEST :cool3: [url]http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/61548_446636688758680_161960468_n.jpg[/url] -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Vectra replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Nie wspomniałam , że Rekin randkę odsypia w szczęściu na mordzie :evil_lol: bardzo się jej kawaler podobał , nie trzeba było używać rurki ;) Woody w stosunku do ukochanej , był delikatny , zalotny , całuśny i nic na siłę. Nie pokazała mu swojego wzorowego zgryzu. Przeciwnie , było wybitnie zalotna i chętna i prowadzali się luzem po kątach :) Czy się udało , to się dowiemy za jakiś miesiąc ;) niemniej dziś Rekin chodzi szczęśliwy i gdy tylko Miecio próbuje ją poderwać , to tam ona mu mówi ... paszoł won w buraki smarku :evilbat: Mogę napisać , że mimo iż kawaler był wybrany bez wiedzy pannicy ... to sex nie był gwałtem. Miałam obawy , że nie będzie chciała , pogoni go z hukiem , zacznie siadać i chować dupę ... Problemem był troszkę jej niewielki wzrost , ale Rekin po tatusiu ma bardzo rozwinięty organ odpowiedzialny za pomysły. Znalazła sama miejsce , gdzie mogła zadek postawić na wzniesieniu i tym samym wyrównać różnice wzrostu :evil_lol: I tak oto , para połączona z rozsądku się ukochała ;) Powiem , że randka serio wywołała na nas wszystkich dużo uśmiechu ... bo fajnie było na nich patrzeć. Jak knują i kombinują by dobrze było. Nic na chama , bez zazipania i głupich emocji ... nie wykończyły się nachalnym kopulowaniem i waleniem na oślep. Nie trzeba było siłą trzymać , ani psa odciągać .. celować , pomagać i interweniować. Po wsiem dali sobie słodkiego buziaka i mogli stać obok siebie jakby nie było cieczki ... zadowoleni i spełnieni :evil_lol: To kocham właśnie w Rekinku :loveu: a jak się okazuje , to Woody ma dokładnie taki sam mózg :loveu: -
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
Vectra replied to Amber's topic in Foto Blogi
telefonu nie używam do tego by bawić się w internet ;) a moja nokia z klawiszami , mimo że stara z modelu ... ma całkiem niezły internet ... czasem muszę w mieście coś znaleźć w sieci , stąd wiem że działa :diabloti: ale to już kto co lubi , nie lubię bezdotykowców i nie polubie ... fajna zabawka na chwilę , do życia nie zdatna DLA MNIE nie zdatna. duży ekran , to pojęcie względne :evil_lol: -
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
Vectra replied to Amber's topic in Foto Blogi
dotykowe telefony , to jest masakra ... ja jestem telefomaniak , dla mnie telefon służy do rozmów , a nie oglądania zdjęć ;) miałam dotykowy , ale po pierwszej podróży z nim w nocy , gdzie musiałam wysłać smsem zamówienie ... dostałam szału. Na drugi dzień , pojechałam do euro i kupiłam najprostszą nokie jaką mieli :diabloti: miała mieć 4 funkcje , dzwonić i odbierać rozmowy .... no i smsy i klawisze Inna sprawa , że u mnie telefony palą się w rękach ... ten co mam spadł już z piętra przez okno , spadł ze schodów , wpadł mi do wiadra z wodą ... i nie ma dnia , by nie uczył się latać :evil_lol: -
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
Vectra replied to Amber's topic in Foto Blogi
100 lat smarkulo :diabloti: -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Vectra replied to Vectra's topic in Foto Blogi
I dziś , na szrot idą druty wszystkie :diabloti: i moje oczy przestaną być kute :mad: serio było warto wydać na to troszkę więcej kasy. -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Vectra replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Nowe więzienie dla piesków :grins: [IMG]http://sphotos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/945438_649319015094480_1286576120_n.jpg[/IMG] [IMG]http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/3674_649320278427687_542444952_n.jpg[/IMG] -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Vectra replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Najpierw niech wyjdzie ;) a potem się urodzi , a potem będę podziwiać. a wracając do myślenia i mózgu .. to Rekin taką Emilę , by sprzedał i zamienił na cokolwiek , Emila nawet by nie zauważyła :evil_lol: wiele razy tak było i zawsze , że Emili czy zablokowało się jajo czy boomer ... to Rekin szedł z takim wzrokiem karcącym i jej wyciągał ... bo to rude , niestety pomysłu nie ma ;) -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Vectra replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='wedara']Widziałam na fb foty tego psa... widać, że niezły z niego wariat jest. Z resztą Staffik taki powinien być - przynajmniej dla mnie :diabloti:[/QUOTE] jest dokładnie jak mój Rekinek :loveu: jak trzeba to wariat jak trzeba ideał :)