Jump to content
Dogomania

Vectra

Moderators
  • Posts

    13361
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Vectra

  1. Vectra

    Dysplazja

    NIestety nie podam nazwiska bo nie chce przekrecic (mam slaba pamiec) do nazwisk :oops: RTG bylo robione na moktowie w klinice na ul. Modzelewskiego jesli ktob bardzo bedzie chcial poznac to nazwisko zadzwonie i sie dowiem dokladnie jak sie nazywal ten Pan
  2. [']['][']'[']['][']['] jesli to mozliwe starajcie sie zabierac zwloki zabitego zwierzaka ja mam w aucie na to przygotowane worki czarne chociaz tak mozna tym biedaka oddac ostatnia przysluge by wiecej juz nikt nie przejechal zmaltretowanego cialka i nie patrzyl z obrzydzeniem :cry: :cry: :cry: (naturalnie mowie ze tych juz lezacych , martwych) a tym co potracili i nie zatrzymali sie zycze tego samego !!!!!!!! a kierowcy miejcie oczy dookola glowy
  3. czy moze ma ktos link gdzie mozna zobaczyc ten program??? bo nichcacy przegapilam sprawe :cry: a jestem ciekawa co tym razem wymyslili "znawcy tematu"
  4. Vectra

    Dysplazja

    Ja tez sie strasznie ciesze ze psica nie bedzie musiala przechodzic zadnej operacji (bo to juz nie o kase chodzi jak by trzeba bylo to sa kredyty ja juz sie przygotowalam na kazda ewentualnosc ) tylko nie bedzie musiala cierpiec bo to dosc powazny zabieg i potem dlllugo trwa rehabilitacja Agnes to jak sie zdecydujesz na ta weterynarie to juz sie zapisuje do Ciebie na konsultacje pacjentow z moich rak ci nie zabraknie :lol: :lol: :lol:
  5. Vectra

    Dysplazja

    Wlasnie wrocilismy od weterynarza i narazie moge powiedziec uffffffff powtorne zdjecie wykazalo ze nie jest wcale tak zle owszem zmiany sa ale tylko na jednej lapie do operacji Tesa sie narazie nie kwalifikuje poziewaz (niewiem czy wyraze sie dobrze) jak ocenil lekarz glowki kosci sa prawidlowo ustawione w miednicy jest owa glowka lekko znieksztalcona poparl pomysl podawania Arthoflexu dodatkowo zalecil wlasnie plywanie i dodatki do karmy w postaci chrzastek ,sciegien (ale akurat to stosuje ) ogladal sunie bardzo doklanie jak sie porusza tzn jak chodzi ,biega naturalnir nadal bedzie pod stalym nadzorem lekarza i bedziemy jeszcze powtarzaz RTG co jakis czas poprzednie zdjecie bylo wykonane jakos pod katem i stad bylo widac ze sa az takie straszne zmiany , narazie lekarz mnie uspokoil trzeba poczekac teraz na efekty nastepne RTG ma byc wykonane na poczatku stycznia czy przypadkiem nie beda nastepowac jakies zmiany mam obserwowac sunke nie forsowac ale musi sobie troche pobiegac coby miesnie pracowaly i sie rozwijaly naturalnie wszystko w niezaduzych dawkach i ma byc to trening "nic na sile" zadnych skokow , biegania za rowerem a i mam uwazac na sliskie nawiezchnie coby sie nie przewracala i rozjezdzala czyli juz nie musze sie az tak denerwowac DZIEKUJE WSZYSTKIM ZA RADY I WSPARCIE
  6. ja mysle ze nie ma sensu polemizowac bo z drugiej strony kazdy piesio jest inny i inaczej reaguje .... znam wiele osob ktore maja po kilka pieskow w roznych" kompinacjach plciowych " i jakos pieski sie dogaduja sama mam 2 suki i psa moi rodzice maja 2 psy i suke siostra ma 2 suki tez slyszalam od wielu ludzi ze takie trio jak moje nie ma szans na wspolne bezkonfliktowe zycie(dobek pitka i onka )..... a jednak . sie udaje i jest cacy :D moi rodzice maja 3 foxy i te tez sie dogaduja trzymam kciuki byTwoje pieski tez sie zaprzyjaznily
  7. Pozatym dodam ze jesli toTy jestes w domu "alfa" to masz prawo wprowadzac do domu kogo chcesz a reszta stada musi sie przystosowac (naturalnie mowa o pisicy) polecam ksiazke 'Okiem psa " i "Dlaczego moj pies..." autorstwa Johna Fishera bardzo mila lektura i ja bynajmniej duzo sie nauczylam czytajac te ksiazki . a tak jak pisala Greven czasami faktycznie warczenie i pokazywanie zebow wyglada dla nas ludzi strasznie groznie a wrezultacie sa to tylko grozby delikatne zadko bowiem sie zdaza by dorosly pies prawidlowo socjalizowany zaatakowal na powaznie szczeniaka
  8. Vectra

    zakoceni.pl

    A to jest kotek mojes siostry nazywa sie Tofik prawdza ze sliczny??? [URL=http://imageshack.us][img]http://img158.imageshack.us/img158/8895/main50342p2resize4dh.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img264.imageshack.us/img264/4325/zalacznik1resize5ex.jpg[/img][/URL]
  9. NIE USYPIAJ!!!!!!!!!!! skoro sunia ma chec do zycia nie boli ja apetyt dopisuje jesli masz mozliwosc kupienia wozka to nie zastanawiaj sie a na ludzka opinie niepatrz skoro nikt w slupsku psa na wozku nie widzial to zobacza twojego ja znam pieska ktory ma taki wozek i porusza sie na nim znakomicie.biega aporuje i jakos sie wszyscy do jego widoku przyzwyczaili A chyba wazniejsze dla Ciebie jest samopoczucie Twojego psiaka niz to co inni beda komentowac . Co do diety to nie wiem skoro gotujesz suni jedzonko to moze dawaj jej sciegna i kurze lapki to podobno tez dobrze dziala na stawy a i galarete np.z nozek wolowych (ale nie wiem czy pomoze )i nie faszeruj psiny lekarstwami na sile bo to chyba nie wyjdzie jej na zdrowie PS.ekspertem nie jestem
  10. chyba moge wtracis swoje zdanie jej bardzo polubilam to forum :D mam dwie suczynki i dziewczyny dogaduja sie super chwileczke musialy sie zapoznac kilka dzionkow przyzwyczaic a teraz dogaduja sie wspaniale jedynie nie wtracac sie i starac sie nie stworzyc sytuacji konfliktowych czyli micha i zabawki niefaworyzowac malucha bo starsza suka bedzie czula sie zagrozona o swoja pozycje w hierarchi jesli sobie troszke powarczy to nie ma sie czym martwic musi przeciez pokazac maluchowi kto jest szeryf :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
  11. Vectra

    zakoceni.pl

    jej jakie cudenko piekna sliczna buuuuu ja bym wziela ale moj kot nie cierpi kotow :cry: :cry: :cry: :cry:
  12. Vectra

    zakoceni.pl

    KaRa_TC jakie sliczne i jak ich duzioooo fajniusie te czarnuszki jak ladnie sie ustawily identycznie :D :D :D :D
  13. Vectra

    zakoceni.pl

    moj kotecek jest zawsze bialutki i ma czysciutkie poduszeczki gdyz jest fanem kompieli poprostu kocha sie pluskac w wannie jak mi sie uda to postaram sie zrobic mu fotke ja zazywa kompieli .pozatym kotek jest mysliwym i przynosi mi rozne trofea myszki ptaszki a ostatnio przytargal jajko nawet go nie zbil .To moj pierwszy w zyciu kot i szczeze jestem strasznie zdziwiona ze to taki fajny siersciuch .Czasami zrobi demolke w domu przewraca zwala wszystko co napotka ale to ponoc kotki tak maja ze uwielbiaja patrzyc jak cos spada :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
  14. Vectra

    zakoceni.pl

    a oto moj kocurek ktory mysli ze jest psem bo z kota zostalo mu tylko slodkie :mial [URL=http://imageshack.us][img]http://img232.imageshack.us/img232/1678/obraz141resize6zw.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img232.imageshack.us/img232/1607/obraz303resize6xu.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img381.imageshack.us/img381/7972/obraz305resize8gx.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img381.imageshack.us/img381/7958/obraz304resize6sp.jpg[/img][/URL] ma na imie Ivan
  15. przesliczne pieski a ONka oc..h ach.. super cudowna wspaniala :lol:
  16. Vectra

    Dysplazja

    no chyba udalo mi sie zrobic galerie moich piesiow&kici [url]http://fotoalbum.wzt.pl/fotografia_3.php?idgw=1230[/url]
  17. Vectra

    Dysplazja

    :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D Najchetnuej juz bym zdjela ten gips mi i tak on nie pomoze za wiele :cry: mam trwale zerwane wiazania w stopie to tylko profilaktyka "bucik" Daje juz jej ten preparat z tego co czytam jednym pomaga drugim nie wiem ze to tylko preparat wspomagajacy regeneracje chrzastki stawowej troszke poczytalam na ten temat (moze ja tez zaczne to pic :lol: i mi pomoze) Zrobimy powtorne fotki RTG bioderka suni i zobaczymy jak wyglada sprawa mam zdjecia z przed ponad miesiaca wiec bedzie porownanie tylko wtedy sunia jeszcze powluczykla lapami i jej stan byl opakany teraz zas psica ma akcje ze lata jak tornado nie kuleje a moze nie bedzie tak zle ???? sama sie troszke pocieszam naturalnie poinformuje jaka jast diagnoza i co lekarz zalecil nie wiem jak wkleic tu fotki bo chetnie przedstawila bym wam moje potworki :lol: Pozdrowiam
  18. Vectra

    Dysplazja

    coztego NAturalnie na zdjecie RTG sie udajemy za tydzien juz pisalam ze jestem umowiona na wizyte ale nistety dopiero za tydzien musze najpiwer sama pozbyc sie gipsowego bucika ..... :oops: w tej chwli nie moge chodzic ale mniejsza z moja noga Klinika dobra ceny w miare kilkaset zlotych nie stanowi problemu bardziej zmartwilo mnie to kilka tysiecy! Mam jescze pytanko jak wzmacniac miesnie w tych lapach?? robie jej masaze ale to za malo z plywaniem to poszukamy teraz puki cieplo a idzie jesien zima
  19. Vectra

    Dysplazja

    Mamy juz ten preparat nie jest wcale bardzo drogi 500ml kosztule 135zł od dzis bedziemy stosowac na efekty trzeba poczekac troszke naturalnie bede informowac jakie sa postepy :D :D :D :D :D czyli po skonczeniu pierwszej dawki 21 dni
  20. Vectra

    Dysplazja

    Chce tylko dodac jeszcze ze nie jestesmy skompcami i nie nabralismy sobie psow a teraz nie mamy za co leczyc bo tak nie jest i mam nadzieje ze nikt kto czyta ten topik tak nie pomyslal Koszty utrzymania 3 duzych psow sa duze ale bylismy tego swiadomi biorac je do siebie i nie brakuje im niczego jesli ktos zyczy sprawdzic zapraszam do siebie :D Jedzonka zabawek gryzakow im nie brakuje dostaja duzo milosci pieszczot poswiecamy im duzo uwagi i martwimy sie kazda chciaz mala dolegliwoscia zdrowotna kazdego z nich A dysplazja no coz bardzo nas martwi i szukamy sposobu by sie pozbyc tej dolegliwosci :cry:
  21. Pstry zdazyl sie cud i juz nie sikamy pod siebie w nocy :D od kilku dni poslanko jest suchutkie :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
  22. Vectra

    Dysplazja

    Juz zadzwonilam do lekarza i akurat maja ten preparat (jak tylko maz wroci z pracy zaras go wysle zeby nabyl ) Sunia nie biega przy rowerze nie pokonuje schodow nie ma mozliwosci przeskakiwanie czego kolwiek a biega sobie po trawce no czasem tez po czesci betonowej podworka (wlasnie to posiadanie piesiow zmobilizowalo nas do mieszkania w domu a nie w bloku psiadanie dobermana i pitbulla nie jest przyjemne w bloku!!!! gdzie panuje straszna nienawisc do tych ras teraz mamy spokoj zadnych kagancy smyczy i dziwnych komentarzy i my i psiaki nareszcie jestesmy szczesliwi ) Co do plywania hmmm nie orientuje sie czy w okolicy znajduje sie jakies takie miejsce mieszkam tu od niedawna ale skoro pomoze to poszukamy przyjaznej wody do plywania (szkoda ze nie ma jakis basenow dla psow a moze sie myle??? ) Dziekuje za wszyskie rady od dzis zaczniemy stosowac preparat dawkowanie juz znam wet poinformowal mnie Niestety jestem skazana narazie na rozmowy przez fon (GIPS)
  23. Vectra

    Dysplazja

    Co do karmienia 5 razy dziennie to niestety zalecenia lekarza!!!!! Jak mowilam sunia byla zaniedbana i probe zmiejszenia jej ilosci posilkow zle znosi bo dostaje porcje dla doroslego psa podzielona na male porcyjki Zalezy mi na niej strasznie jak i na pozostalych moich psach sa moim zyciem i zrobie wszystko by bylo im jak najlepiej "juz doznaly zlego w swoim zywocie Onka i Pitka sa to pieski po przejsciach najgoprsze ze zabrane tym samym padalca!!!!!!!! ktorzy kupuja psa na pare chwil niewiem chyba tylko po to zeby je zaglodzic skatowac ( zreszta niewazne ) Doberman byl kupiny z hodowli Nie znam tego preparatu ale zapytam i kupie ..... Fakt rozmawialam ptzez telefon tylko gdyz chcialam najpierw umowic sie na wizyte SGGW jest strasznie daleko od mojego obecnego miejsca zamieszkania a ja obecnie mam gipsik na nodze i utrudnione przemieszczanie sie gdzie kolwiek :oops: Jak ja zabralam do siebie ciagnela lapki za soba zero miesni sily w nich RTG wykazalo rowniez lekkie juz zrosniete pekniecie lapy (widac poprzedni "pan" zwyrodnialec zasadzil jej kopa robie jej do tej poty masaze lap ...w tej chwili utrzymuje sie na nich dosc stabilnie a rzekne ze nawet bardzo chodzi biega dosc dobrze nie przewraca sie juz Naruralnie moje psy nie mieszkaja na podworku ZADNEJ BUDY !!!!! "juz dzwonie do mojego lekarza w sprawie tego preparatu" jest to mala lecznica i nie bardzo maja warunki by wykonywac az tak powazne zabiegi pozatym z uslug jestem zaowolona mieszkam w dzielnicy Ursus
  24. Vectra

    Dysplazja

    To milo ze Ty akorat trafilas na takich ludzi ze pomogli Twoim pieska widac mialam pecha nie oceniam zle tylko zrobio mi sie przykro i moze emocje zagraly
  25. Vectra

    Dysplazja

    Agnes Onke zabralam od paskudnych wstretnych "ludzi" byla zaniedbana chuda nieodrobaczona miala anemie skora i kosci ledwo tylnymi lapkami wlekla za soba wazyla wtedy 18kg!!!!!!!!!! miala 4 miesiace Teraz juz doszla do siebie nabrala CIALKA badanie krwi i moczu sa w normie po robalach ani sladu ale co ja wyniszczyly to juz inna sprawa Daje jej preparaty witaminowe bez wapnia tak zalecil lekarz zeby zbyt szybko niewiem czy dobrze sie wyraze kosci nie twardnialy Teraz skonczy 7 miesiecy i wazy 30kg lekarz powiedzial ze bedzie to bardzo duza sunka Nigdy nie mialam psiaka tej rasy z tego co czytam i slysze widze ze to bardzo delikatne psy Uwazam na jej zoladek dostaje jedzonko 5 razy dziennie w malych porcjach potem obowiakowe lezakowanie zeby przypadkiem jakis skret zoladka jej nie dopadl Daje jej preparat Wita-vet w kroplach
×
×
  • Create New...