Jump to content
Dogomania

Vectra

Moderators
  • Posts

    13361
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Vectra

  1. [quote name='ayshe']vectra a gdzie byl szczepan dzisiaj jak jej nie bylo?:mad: :cool3:[/QUOTE] aż wstyd się przyznać ,ale zapsaliśmy :oops: :evil_lol: :evil_lol: ostatni budzik mnie zawiódł :placz: :placz: :placz:
  2. hahahahahahahahaha ,ale minka skupiona :evil_lol: :evil_lol: [IMG]http://images2.fotosik.pl/96/547a8484bee6095f.jpg[/IMG]
  3. cześć Aluś :lol: :lol: :lol: prosze wycałować ten nosek od cioci :loveu: :loveu: [IMG]http://images3.fotosik.pl/95/279d736f52f19081.jpg[/IMG]
  4. [quote name='PIKA']przeciez wczoraj pisala :evil_lol:[/QUOTE] no w przeciwieństwie do pisania ,czytać umim :p :p :p eee myślałąm że się spotkałyście :eviltong: :eviltong: :eviltong: :eviltong:
  5. o tak Kaszuby boskie są :loveu: :loveu: :loveu: spędziłam kilka uroczych chwill w Lipnicy :loveu: :loveu: to jest kilkadzisiąt km od Bytowa ;)
  6. wow jestem pod wielkim wrażeniem Borysowego zwierza :loveu: :loveu: :loveu: jaki kochany nianiek :loveu: :loveu: :loveu:
  7. hahahahaha dobre :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  8. [quote name='malawaszka']FALKOR :loveu:[/QUOTE] wielkie dzięki za przypomnienie :evil_lol: :evil_lol: bo bym miała noc z grzywki na myśleniu jak się nazywa ten cudak ;)
  9. [quote name='PIKA']siedzi w Arkadii :evil_lol:[/QUOTE] a skad wiesz :razz: :razz:
  10. Jak nie ogląda :razz: :razz: :razz: ogląda , podziwia tylko nie pisze :eviltong:
  11. Vectra

    Metamorfozy

    [quote name='Camara'][B]Tu jest wątek Dunaja:[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=24749"]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=24749[/URL] Dunaj u kochanych właścicieli :angryy: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img128.imageshack.us/img128/5574/dun25mo.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img117.imageshack.us/img117/4012/dun12in.jpg[/IMG][/URL] Dunaj w poczekalni u weterynarza, [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img107.imageshack.us/img107/9193/dun28rw.jpg[/IMG][/URL] Dunaj zaraz po przyjeździe do domu tymczasowego u Kasie, [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img126.imageshack.us/img126/1113/dun38ng.jpg[/IMG][/URL] i kilka tygodni później... [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img86.imageshack.us/img86/225/dunaj26fw.jpg[/IMG][/URL] [B]I w nowym, swoim domu u Biserki i WAR :p[/B] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img108.imageshack.us/img108/4193/dun58qq.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img107.imageshack.us/img107/6393/dun44ou.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] tych poprzednich "kochanych właścicieli " to bym oskalpowała :angryy: :angryy: :mad: :mad: jak można tak psa traktować :shake: :shake: dobrze że trafił do kochającego normalnego domu :loveu: :loveu: szok :crazyeye: [IMG]http://upload.miau.pl/1/60566.jpg[/IMG] a tiu :loveu: :loveu: cudowny widok [IMG]http://img425.imageshack.us/img425/6875/dsc086649jm.jpg[/IMG]
  12. buhahahha Waszka ,ale ci sie widok trafił :evil_lol: :evil_lol: moja Luśka też ujada na takich meneli :diabloti: :diabloti: tylko jej się boją i nie dyskutują ;) ;) coś w tych mendach pijackich jest takiego że psy reagują dość agresywnie :p
  13. hahahahaha no ten jest super :evil_lol: :evil_lol: [IMG]http://images1.fotosik.pl/95/365315eeb29eed63.jpg[/IMG]
  14. Cola zjdjątak jak zwykle przepiękne :loveu: :loveu: :loveu:
  15. to nie puszczam tych kciuków do poniedziałku :lol: Waszka to jakieś gaduły gadały :evil_lol: :evil_lol:
  16. przepraszam że to wywleke na wiżch , ale mi szczęka opadła [IMG]http://img183.imageshack.us/img183/6753/pict03403jr.jpg[/IMG] cuuuuuuuuuuuudooooooooooooo :loveu: :loveu: :loveu: uwielbiam takie widoki :evil_lol: :evil_lol: [IMG]http://images3.fotosik.pl/95/0f7c52ec92a56502.jpg[/IMG]
  17. [quote name='Pysia']Nie da rady :evil_lol: Nie te wymiary do turlania :evil_lol:[/QUOTE] :evil_lol: :evil_lol: zawsze zostaje miotła ;) ;) ;) brumm brummm :evil_lol:
  18. [quote name='Pysia']Nie mam prawa jazdy....A na grabiach nie dolece :evil_lol:[/QUOTE] to się doturlasz :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  19. [quote name='malawaszka']buuuhahahha PYSIA ja mam do grabienia 8 tys m kw :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ZAPRASZAM :bigok:[/QUOTE] hahahahahahahaha czekaj dziś oddają mi "klucze" od naszego kawałka ziemi :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: 6tyś m/kw Pysia czyli w sumie masz 15,5tyś m/kw kochana grabienia ,a grabienia :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: do zimy ci wystarczy , a na wiosne od nowa :diabloti:
  20. [quote name='Pysia']Ech...Kolejna samotna noc przed nami...Ech... A grabić lubię :eviltong:[/QUOTE] to jak coś to mam do zagrabienia jakieś 1500m/kw :evil_lol: :evil_lol: a ja właśnie się zastanawiam czy iść spać czy nie :hmmmm: rano musze wstać ,ale jak usne to moge się o 7 nie obudzić ,a jak nie pójde spać to będe nieprzytomna na szkoleniu :p :p
  21. [quote name='Pysia']Śmiej się śmiej!! A ja mieszkam obok niej :-o :-o :-o :-o :-o[/QUOTE] Pysia , a Ty tak ze strachu zaczełaś rymować ? :evil_lol: :evil_lol:
  22. [quote name='malawaszka']poczeeekajjjj :diabloti: załatwię wszystkie małe to i na te większe czas przyjdzie :diabloti:[/QUOTE] normalnie strach się bać :evil_lol: :evil_lol:
  23. Waszka to trzymam kciuki za sucz :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: Ty niedobra kobieto :evil_lol: :evil_lol: tylko żeby nie ta Twoja niedobroć to ja nie wiem kto by te psiaki ratował.:diabloti:
×
×
  • Create New...