Jump to content
Dogomania

Vectra

Moderators
  • Posts

    13361
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Vectra

  1. oooo teraz widać różnioce :p :p po jęzorach :eviltong: :eviltong: ale jak tak sie bawią razem to nie widać :placz:
  2. Pysia mimo Twojej szczegółowej instrukcji :evil_lol: :evil_lol: nadal nie wiem która jest która :oops: :oops: :oops: lubie na nie patrzeć :loveu: :loveu: są takie wielgachne i puszyste :loveu: a kiedy będą jakieś szczeniaczki ? :cool3: :cool3: małe to są dopiero cudaczne :evil_lol: :evil_lol: na wystawie widziałam jednego juniora miał zarąbistą fryzure na łbie :evil_lol: :evil_lol:
  3. Może na żywo łatwiej je rozpoznać ,ale na fotkach to są toćka w toćke takie same :cool3: :cool3: :cool3: czarne,kudłate i ogromne :evil_lol: :evil_lol: i oczywiście śliczne :loveu: :loveu: :loveu:
  4. Aga u mnie też psy lnieją na potęge :shake: :shake: cały rok sierściucha mam wszędzie.Po nocy zgarniam szufle z podłogi w pokoju o aucie nie wspominam :evil_lol: :evil_lol: Ja mam sieści w lodówce w każdej szafce w łazience do której psy nie mają wstępu w łóżku w komputerze w każdej torbie ,plecaku , reklamóce w książkach na ubraniu pod ubraniem - wszędzie dosłownie wszędzie + kilogramy piachu :p :p
  5. Pysia a jak Ty je rozróżniasz :razz: :razz:
  6. o chipie czytałam na dogo że jakiś pies uciekł czy coś w tym stylu w szwecji i go tam uśpili :-( :-( bo niby miał chip ,ale w żadnej bazie danych nie figurował i tak dziewczyny wyjaśniały że sam chip to tylko nr który w obcych państwach nic nie mówi i trzeba samemu rejestrować gdzie się da i ponoć to jest bezpłatne. [quote name='dealer']hehe moze faktycznie .....podobno obiecani cacanki a temu tam nooo radosc[/QUOTE] ja zaczne brać na piśmie ;) bo w przypływie uczuć obieca ,a potem się wypiera :evil_lol: :evil_lol:
  7. Ala wrzuca fotki by jej modzi galerii nie zamkneli :evil_lol: :evil_lol:
  8. super zapasy z tym futrem :evil_lol: :evil_lol:
  9. [quote name='dealer']Ewunia fotek na razie niet bo aparatu niet ale podobno dostane w sierpniu. [B]kolega malzowinek obiecal[/B][/QUOTE] to mu codzień przypominaj o tej obietnicy :evil_lol: :evil_lol: najlepiej niech ci na piśmie to da.
  10. Dag moja sucz na początku też tak się opijała :shake: :shake: do tego stopnia że jak jej się odbiło to woda jej się ulewała przez pysk, brzuch miała jak po sytym posiłku , sikała pod siebie podczas snu i piła wszystko co było płynne łącznie z siuśkami.Badania moczu zrób by się na 1000% upewnić że z Pigulcem jest wszystko oki. Moja do tej pory pije bardzo dużo ja psom stawiam 10l wiadro z wodą i to starcza na dobe z tym że dwa pozostałe psy piją 3 razy mniej niż pijackie suczydło.:p Mi wet powiedział że to jej opijanie się było spowodowane głodzeniem i nie dawaniem wody i sucz jak dorwała cokolwiek to zapychała sobie żołądek ile wlezie w obawie że potem już nic nie dostanie.
  11. Dag strasznie się ciesze że Piguś zdrowa :multi: :multi: :multi: :multi: te jej uchole są powalające :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: to zdjęcie doprowadziło mnie do stanu oplucia monitora ze śmiechu :evil_lol: :evil_lol: [IMG]http://img.photobucket.com/albums/v142/dagdag/Pigi/100_3252.jpg[/IMG] a ona zawsze tą wode tak chlała?? bo moja sucz ma tak dzięki jej poprzednim właścicielą :mad: :mad: tzn oni jej nie dawali pić :angryy: teraz woda musi być zawsze pije hektolitry ,a jak wody nie ma to jest wrzask i wielka rozpacz.Potrafi co kilka minut zaglądac do wiadra z wodą czy woda tam jest i za każdym razem pije ,a potem wylewa z siebie tyle samo :p
  12. [quote name='Pysia']Matka Chrzestna prosto z kiczu :evil_lol: [IMG]http://i37.photobucket.com/albums/e74/Zmorowate/lipiec/wodowo2.jpg[/IMG][/QUOTE] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  13. pomijając ten tandetny zakaz obcinania uszu :cool3: :cool3: powiem że sunia teraz podoba mi się jeszcze bardziej :loveu: :loveu: :loveu: życze duuuuużo sukcesów na wystawach :multi: :multi: a tego pysia prosze mocno wycaować w moim imieniu :loveu: :loveu: [IMG]http://img461.imageshack.us/img461/9246/p10003404rp.jpg[/IMG]
  14. Vectra

    Puli

    Te psiaki zawsze mnie zadziwiały znaczy ich sierściuch - one chyba nie lnieją co?? Jej ile Ty musisz się nasłuchac na temat zaniedbań :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: no taki kołtun na psie w naszym kraju :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:;) Super są :loveu: :loveu: a tak zapytam z ciekawości jakie się rodzą małe pulątka? też z takim włosiem czy to potem się robią te dredy :razz: :razz: jak się pielęgnuje te psy ?? pytom, bo ni mom pojęcia :oops: :oops: :oops: puli widziałam kiedyś tam na wystawie tylko :oops: :oops:
  15. [quote name='Alicjarydzewska'][B][I]no przecież dzisiaj chyba 11 fot wstawiłam:razz: ....to co mało :shake: Kurcze humor ci z upału wyparował :razz: [/I][/B][/QUOTE] moja droga Alu fotki to ja już widziałam o godzinie 11:08 :p :p :p i napisałam swój podziw dla nich :diabloti: :diabloti: a po ostatniej mojej wizycie u Was natrajkotane dwie strony :razz: :razz: mózg mi wyparował to fakt ,ale pamieć mam niezłą :evil_lol: :evil_lol: humor mam troche lepszy - dogomania czyni cuda z piwem w parze :eviltong:
  16. o Ala macie teraz podobne fryzurki i kolororek włosów :evil_lol: :evil_lol:
  17. tylko ponoć jak się zaczipuje psa to samemu trzeba go pozgłaszac do baz danych - czytałam gdzieś na dogo o tym że sam chip to tylko pusty numerek wpuszczony pod skóre :shake:
  18. siemasz Magdaleno :cool3: :cool3: [quote name='Lucy*']powstanie serial.... LEON-PATROL albo LEONWATCH [/QUOTE] :roflt: :roflt: :roflt: będe wiernym widzem :diabloti:
  19. cześć słoneczka dopiero udało mi się do was dotrzeć :oops: :oops: buziaczki dla Dilusia :loveu: :loveu: i jakiś fotek może kilka :razz: :razz:
  20. Egzamin to nie takie proste :p :p byłam na takim egzaminie -widzem :p :p Ja nie mam zamiaru państwowo panny SZ sprawdzać bo to nie na moje nerwy. Kurs to podstawa - poznajesz siebie poznajesz psa , uczycie się siebie na wzajem , łapiecie dobry kontakt , zaufanie , mocną więż ......
  21. [quote name='Alicjarydzewska'];)[B][I]to nie czytaj tylko oglądaj fotki :p[/I][/B][/QUOTE] a które bo te co już som to widziała ja :eviltong: :eviltong: :evil_lol: :evil_lol: ehhh no poczytałam troche bo jakoś tak humora mam marnego i se poprawiam :p :cool3:
  22. łoooo matko :crazyeye: :crazyeye: ale nagadały :evil_lol: :evil_lol: Cześć Ala :lol: :lol:
  23. [quote name='ayshe']no to spotkamy sie i jutro i w czwartek.bedziecie we dwie to bede miec uzywanie:diabloti: :diabloti:[/QUOTE] ałaaaaa :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  24. [quote name='ayshe']z noraskiem jutro mamy o 9[tyz ma cieczke:roll: ]albo w czwartek na 9?sorrki ze wylecialo mi z glowy-to takie oczywiste ze zapomnialam powiedziec:oops: .zakonodowalam tylko info o cieczce i o nie chodzeniu na grupe.boszsze.upal wypalil mi troszke:cool1: komorexczek w mozdzku:razz:[/QUOTE] a moge i jutro i w czwartek :razz: :razz: :oops: ja też mam już dosyć tego upału :shake: :shake: teraz niby się chmurzy , ale jest taka parnota że nie jestem w stanie nic robić :angryy:
  25. [quote name='ayshe']vectra-pamietaj ze poki suka ma cieczke zawsze mozesz liczyc na zajecia np.przedpoludniem w tygodniu -zapomnialam powiedziec:oops: .[/QUOTE] to ja bardzo chętnie tylko kiedy i o której bo gdzie to wiem :p
×
×
  • Create New...