Jump to content
Dogomania

Vectra

Moderators
  • Posts

    13361
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Vectra

  1. wow ale ten kot ma zajedwabiste oki :crazyeye: :crazyeye: [IMG]http://images2.fotosik.pl/102/90a8ccdc92409947.jpg[/IMG]
  2. [quote name='Alicjarydzewska'][B][I]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:to płacz , ze śmiechu często mi sie to zdarza ;)A aparacik pochowasz normalnie czy skremujesz :cool1:[/I][/B][/QUOTE] narazie musze go trzymać blisko siebie i chlipać :-( :-( :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: potrząsać ,próbować wskrzesić ;) ;) pełen tragizm :evil_lol: :evil_lol:
  3. łooojessuuuu ale czerwono dupce :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  4. Panienka z okienka :loveu: :loveu: :loveu: [IMG]http://images3.fotosik.pl/101/a3ab167049673a32.jpg[/IMG]
  5. [quote name='ayshe']dobra dobra cfaniaczki:evil_lol:[/QUOTE] to przez te offfczarki człowiek dostaje małpiego rozumu :evil_lol: :evil_lol: to to wiecznie dofffcipkuje a kto z kim przestaja ??? taki sam się staje :evil_lol: :evil_lol:
  6. hahahahahahaha no przestańcie żartować z panów kwa kwa bo ja już zaplułam cały monitor :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: a jestem w żałobie i śmiać mi się nie wypada ;) :diabloti:
  7. ale my bardzo doceniamy panią treser i nawet bardzo toffamy i nie śmiemy doffcipkować :evil_lol: :evil_lol:
  8. [quote name='beria']Jasne, żeby sąsiadom wszystkie muchy uciekły do paśnika na mojej głowie :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/QUOTE] muchy muchami gorsze i bardziej upierdliwe mogą być łosy :evil_lol: :evil_lol: coż trzeba się nieraz pościecić ;) :evil_lol: i zaras nas tu Alka opierniczy za to gadulstwo :evil_lol: :evil_lol:
  9. [quote name='beria']Siwieć, siwieję, ale w życiu mi taka twarda szczecina na głowie nie wyrośnie, chyba musiałbym dużo żelu naładować :evil_lol: Może jednak łatwiej będzie psa przefarbować :razz: [img]http://images2.fotosik.pl/101/6315ab47cd67823d.jpg[/img] Do kogo Tuffcio tak się uśmiecha :cool3:[/QUOTE] woda z cukierem i szczecina jak talala :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  10. [quote name='Alicjarydzewska']:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[I]a weź taką Pysię :razz:nie dość ,że musi się przefarbować na czarno :cool3:to jeszcze będzie musiała poplamić sobie jezyk :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/I][/QUOTE] hahahahahaha w lato to nie problem z tym językiem jagód się najje i uż :evil_lol: a weż pod uwage Weszke :razz: :razz: będzie musiała osiwieć :evil_lol: :evil_lol:
  11. [quote name='ayshe']cieknace problemy jutro o 9 i w piatek o 9.:mad: od 3.30 do 7 jestem na sladach,lece jak goooopek a tu uo:mad: .a od 11 do 14 jestem na polu.potem od 19do 21 znowu jestem na polu....zamorduje was kiedys.:mad: zemsta bedzie slodka.:diabloti:[/QUOTE] Ty się tak nie denerwuj :evil_lol: :evil_lol: bo zobacz łapki ci się nad avaterem zapaliły z tego wszystkiego :evil_lol: :evil_lol: Ayshe kiedy Ty śpisz??
  12. [quote name='Alicjarydzewska'][B][I]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:no faktycznie nic mi do głowy nie przychodzi:shake::evil_lol:[/I][/B][/QUOTE] z moim TZ będzie łatwiej :evil_lol: :evil_lol: ma już czarne i białe włosy ;) dorobie mu pare rudych pasemek i będzie cool :evil_lol: :evil_lol:
  13. Jakość podziwiam w innych galeriach ;) :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: u Ciebie najbardziej cenie ILOŚĆ :multi: :multi: i tak trzymaj ;)
  14. [quote name='Żmija']cieknący jutro rano, tak, na 9.00? Bo ja nie doczytałam, że dziś zajęcia dla niedysponowanych były:oops:[/QUOTE] TAK :p :p :cool3:
  15. [quote name='Alicjarydzewska']:roflt::roflt::roflt::roflt::roflt: :evil_lol::evil_lol:to ja sie robie na blond :razz:[/QUOTE] a ciekawe jak ja się mam ufryzować :razz: :razz: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: mam dylemat :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  16. najjwiększy snobizm to właśnie upieranie się na siłe że rasopodobny pies jest rasowy :angryy: :angryy: Ja nie rozumiem po cholere te dyskusje ??? wszystko jest już napisane CZARNE NA BIAŁYM PROSTYM POLSKIM JĘZYKIEM.Czy to tak naprawde trudno zrozumieć? Bardzo mi przykro że osoby mające psy bez papierów nadal z uporem maniaka drązą ten temat bez sensu i po swojemu.Tylko nie rozumiem co tu chcą udowodnić :niewiem: :niewiem: :niewiem:
  17. hej Debe :multi: :multi: zoo-fotki suuuuperrrr :loveu: :loveu: :loveu:
  18. Ayshe sorki (nie mam telefonu do Ciebie) auto mi doopy znowu dało pompa paliwa się skończyła nie mogłam zapalić - jestem zła ,wsciekła bo TZ miał zobaczyć to i naprawić i oooo dooopa ,a prosiłam i pytałam wczoraj 100 razy czy napewno da rade odpalić - odpowiedział że możliwe że zapali :cool1: PS jemu za kare też dziś auto umarło :multi: :evil_lol: :evil_lol: i będzie śmigał na piechote :p :p bo do nas autobusy raczej nie jezdzą :razz: jutro będe na 10000000000% jak nie autem to czymś innym jak ja się nie cierpie umawiać i nie dotrzymywać słowa :oops: :oops: strasznie mi głupio :oops: :oops: :oops:
  19. Dag u mnie ta metoda poskutkowała właśnie.Postawiłam wiadro wody i machnełam reką niech chla ile chce najwyżej pęknie ;) ;) i przez pierwszych pare dni właśnie tak było że nieodstępowała wiadra na krok i piła,piła aż żygała wodą. Teraz już nie jest tak łapczywa owszem pije dużo więcej niż pozostałe psy ale nie tak nachalnie i nie wszystko na raz.Rozpacza tylko strasznie jak wiadro jest puste - w nocy o północy musze lecieć nalać bo ona nie uśnie jak wody nie ma ;) ;) jak naleje chlapnie pare razy jęzorem i idzie spać. I widze że ona kontroluje poziom wody w wodopoju :evil_lol: :evil_lol:
  20. i żeby mi tu potem nie było że marudze :evil_lol: :evil_lol: [SIZE="6"][COLOR="Red"]jestem , fotki widze i podziwiam [/COLOR][/SIZE]:loveu: a jak potem wróce w nocy to i tak będzie ze 300 nowych postów :evil_lol: :evil_lol:
  21. [quote name='evaxon']hehe a wy nadal o siersci :evil_lol: moja tez linieje ale prawde mowiac nie mam futerka wszedzie:roll: nie wiem jak ona to robi bo wystarczy przejechac dlonia po grzbiecie i juz wlosy sie sypia a na ciuchach nie mam wogole :cool3:[/QUOTE] no to ci zazdrosze normalnie, że możesz wyjść z domu nie oblepiona tumanem kudłów :evil_lol: :evil_lol: jak się głaszcze moje psy to oprócz oblepionej kudlami ręki ma się czarne paznokcie i czarne plamy :evil_lol: :evil_lol: te ostatnie atrakcje wynikają z trybu życia moich maleństw - najlepsze zabawy odbywają się w największym piachu :mad: :mad:
  22. a czemu ten pan w białych spodenkach jakiś takiś zdegustowany stoi ? :evil_lol: [IMG]http://i37.photobucket.com/albums/e74/Zmorowate/lipiec/zabawa64.jpg[/IMG] to coś czarne na tym zdjęciu psa nie przypomina :evil_lol: :evil_lol: napewno nie dwa psy wygląda to jak kudłaty potfffór :evil_lol: :evil_lol: ;) ;)
  23. [quote name='Alka']co do kolorku to się zgadzam :p, a do fryzury, :hmmmm:mam rozumieć ,że też taka "szczurkowata" :evil_lol: :niewiem:jak Tuffcia obcięłam to ubyło mu latek ,a mnie nie chce nic odjąć :placz:[/QUOTE] czy ja napisałam gdzieś że szczurkowata :mad: :mad: :mad: bardzo elegancka ,krótka i wygodna :cool3: :cool3: :cool3: Aluś to nie pozostaje ci nic innego niż zapuścić włoski na zime :evil_lol: :evil_lol: i robić sobie kucyka :siara: :siara:
  24. [quote name='Alicjarydzewska']:placz::placz::placz:[I][B]nikt nas nie koffa i nie docenia jak się poświęcamy :placz::placz::placz:żebyście sie miały gdzie wygadać :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Zaraz poszukam jakiś staroci:p [/B][/I][/QUOTE] toffamy , doceniamy :eviltong: :eviltong: i czekamy na fotki :loveu:
  25. o kocie i jego kudłach to nie wspominam :angryy: :angryy: :angryy: moi rodzice mają dwa foksy i praktycznie zero sierściucha walającego się wszędzie gdzie popadnie.To tak ponoć jest że psy długowłaose gubia żadziej pióra niż psy o krótkiej sierści.I podziwiam ludzi za stwierdzenie "nie wezme długowłosego bo będzie sierści wszędzie pełno :evil_lol: " moje psy lnieją dwa razy do roku :p od stycznia do czerwaca i od lipca do grudnia :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Tak naprawde to łatwiej się nawet zbiera te długie kłaki bo małe włoski się wbijają wszędzie i ciężko wyrwać je z dywanu :angryy:
×
×
  • Create New...