-
Posts
11760 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GoniaP
-
Czarna odwieziona do dt. A to zdjęcia z wczoraj: [url=http://picasaweb.google.pl/Bolutojo/Czarna?feat=directlink]Picasa Web Albums - Małgorzata - Czarna[/url] .
-
Strasznie smutna psinka :-(
-
Sabunia już po zabiegu. Ropomacicza ani nawet zapalenia macicy nie było. Biochemia w normie, morfologii nie zrobiono, bo się skończyły odczynniki :( USG - wynik pozytywny - doktor nic niepokojącego nie znalazł. Tyle przekazała mi Pani technik, pewnie dowiem się więcej później. Acha, w sutkach miała mleczną wydzielinę, nadal pewnie przechodzi ciążę urojoną, stąd senność. Moja osobista Tosia też tak miała. Sabunia źle znosi miasto, boi się ulicznych dźwięków. Spokojna jest w zasadzie tylko na kanapie, obok ludzi.
-
[quote name='majqa']Ciekawe, jakie stworzenie zajęło łańcuch. :-([/QUOTE] Nic mi nie mów, właśnie o tym myślałam :placz:
-
Dzięki Rytko. To przekażę jutro wetowi. Swoją drogą, te zdjęcia rozwalają :-(
-
[quote name='rytka']ja nie lubie dziekować-tu sie ucze na forum kultury:evil_lol:bo ogolnie to gbur ze mnie :diabloti: Czarna musi na kanapie:roll:-zachowuje sie jakby nigdy nie byla na lancuchu i cale zycie nie opuszczala kanapy:evil_lol:gwarantuje,ze psy z "mojej stajni"sa grzeczne ,kochane i nie sprawia kłopotu DT:diabloti:[/QUOTE] Gburze drogi! :diabloti: Napisz mi proszę w pigułce: 1. Kiedy zabrałaś Czarną z łańcucha 2. Od kiedy zaobserwowałaś wzmożone pragnienie i jak długo to trwało 3. piszesz o zaburzeniach hormonalnych - co masz na myśli 4. Ona przechodziła ciążę urojoną, jakie były objawy, kiedy ustąpiły 5. inne istotności o suni. 6. czy ona w ogóle zostawała sama w domu? Jak się zachowywała? 7. czy kiedykolwiek coś zniszczyła?
-
DT obiecał zdjęcia, więc czekamy ;) Ustaliłyśmy, że przed zabiegiem zrobimy małej USG jamy brzusznej, morfologię i biochemię.
-
Już sobie Rytko tak nie dziękujmy, dobrze? Każda z nas robi co może dla psiaków, a one umieją najpiękniej dziękować sobą. Czarna jest już w dt. Ajula z mężem, JKP i ja spotkaliśmy się o godzinie "0" w jednym miejscu. Jkp przytargała klatkę (w razie czego), Ajula Czarną i karmę, ja przywiozłam łóżeczko, trochę karmy, miski i kocyk. Na miejscu okazało się, że skąd inąd piękna obroża, jest troszkę luźna, więc pogrzebałam w samochodzie i znalazłam szelki, które Czarnej są w sam raz. To tak na wszelki wypadek, gdyby się czegoś wystraszyła (to środek miasta) i wyswobodziła z obroży. Wspólnymi siłami wyposażyliśmy więc Czarnulkę. DT donosi, że Sabcia leży sobie właśnie na kanapie i śpi. Wcale Ci się Rytko nie dziwię, że zabrałaś ją z tego łańcucha. To uosobienie słodyczy. Jest taka śliczna i mięciutka, pięknie się błyszczy, no i ma cudny charakter.
-
Czarna ma zabieg jutro o 11.
-
[quote name='Ajula']Goniu, za późno weszłam na dogo, dzwoniłam dwa razy bez powodzenia dziś chyba nie będę już dzwonić, bo może za późno? jutro rano zadzwonię, ok? z naszej strony wszystko aktualne, z Rytką zdzwonię się jutro[/QUOTE] No właśnie, a ja potem wychodziłam na imprezę i niestety zapomniałam komórki. Ale już doczytałam, że przywieziecie sunię wieczorem, więc wszystko jest ok. Zdzwońmy się zatem jutro, byle nie za wcześnie rano ;)
-
Sara uciekła bezdomności! Ma swoje miejsce na ziemi...
GoniaP replied to zula131's topic in Już w nowym domu
No to uff, i trzymam kciuki za szybką adaptację Saruni do nowych warunków!!! -
Ajula, proszę Cię o kontakt na 785 03 03 03, bo musimy dogadać godziny etc. DT już na Czarną czeka!
-
>>>Patyczek - psie dziecko wyrwane z koszmaru<<<POZNAŃ
GoniaP replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
Ale tu puchy :( A Patyczek wciąż bez domu...:-( -
[quote name='Ajula'] DT pojedzie z nią na sterylkę?[/QUOTE] Chyba nie dt, tylko ja. Jeszcze nie wszystko dograne. O której w niedzielę planujecie ją przywieźć?
-
[quote name='jkp']Po prostu nie było robione USG a Czarna ma wielkie sutki i przedtem miała wielki brzuch ( c. urojona chyba), tak naprawdę to nie wiadomo co ma w brzuchu i dlatego im szybciej tym lepiej ;). Dziękujemy za termin, Czarna przyjedzie w ndz.[/QUOTE] Myślę zatem, że warto byłoby jej zrobić usg jamy brzusznej przed zabiegiem. Co Wy na to?
-
Sterylka odbędzie się w poniedziałek, kwestia dogadania godziny - mam dzwonić do Doktora w niedzielę, trochę będzie z tym kombinacji alpejskich, bo dt ma wykłady od 11.30 do 15 :cool1: W związku z powyższym trzeba organizować transport do Poznania na niedzielę lub poniedziałek rano. A skąd podejrzenie ropomacicza u Czarnej? Trochę się zacięłam, jak Doktor zapytał dlaczego sterylka nie odbyła się od razu...
-
Housik w nowym super domu! Kto nie zdążył niech żałuje!!!!!!!!!!
GoniaP replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
No pięknie Jkp! A ja pół nocy nie spałam przez Twój wpis. No to uff! :lol: -
Housik w nowym super domu! Kto nie zdążył niech żałuje!!!!!!!!!!
GoniaP replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
Zestresowana trzymam kciuki!!! -
[quote name='majqa']Nie znam psów, które nigdy nie stwarzają problemów. Zgadzam się z opisaną, budującą się nieufnością z jednym zastrzeżeniem. Tracę zaufanie do siebie, bo coś oczywistego musiałam jednak przeoczyć. [B]Pozostaje mi jeszcze strzęp wiary, że w tym konkretnym wypadku zwycięży jednak uczucie do zwierzęcia, chęć pracy z nim, nad nim (według wskazówek fachowca), bez stawiania jego przyszłości pod kolejnymi znakami zapytania.[/B][/QUOTE] Przeczytałam wątek, wypowiedzi nowej pani, i niestety muszę Ci napisać, żebyś się nie łudziła! Adopcja, z wypowiedzi Gufi to wynika jednoznacznie, nie była przemyślana. Z Jej wpisów nie bije krztyna ciepła! Jedynie troska o swoją d. Moja opinia jest taka - odbierzcie sunię asap, bo tam, gdzie jest, nie będzie szczęśliwa. I to nie jest Twoja wina Majguś. Przykład: nasz basset Pompej. Powtarzam za wątkiem Sary - ludzie to przedziwni, lepsi niż w teatrze aktorzy...
-
Housik w nowym super domu! Kto nie zdążył niech żałuje!!!!!!!!!!
GoniaP replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
[quote name='jkp']Początki w DT niepewne . Wiesci z wieczora nie mam , jutro napiszę , TRZYMAJCIE KCIUKI za Panczusia .[/QUOTE] Ojej :( Zabrzmiało złowrogo, a pisałyśmy jednocześnie... Co się stało? -
Housik w nowym super domu! Kto nie zdążył niech żałuje!!!!!!!!!!
GoniaP replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
Myślę, że odezwie się tu wkrótce Stonka, bo to Ona wiozła go dziś do dt. Ja tylko wiem z rozmowy z dt, że Panczuś to słodycz na 3 łapkach, nic tylko by się tulił i pieścił, że boi się windy, że nie obsikał na dzień dobry ścian nowego domu, że jest mega chudy, dużo pije i ma ciepły nos ;)