Jump to content
Dogomania

GoniaP

Members
  • Posts

    11760
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GoniaP

  1. To co, powierzycie mi ją?
  2. Żorż pozdrawia świątecznie: [url]http://picasaweb.google.pl/Bolutojo/Zorz26122009?feat=directlink[/url] .
  3. [quote name='brazowa1']Głównodowodzący dostał Twój nr telefonu Goniu. [/QUOTE] Chodzi Ci o Pawła??
  4. Gdzie w końcu pojechał flat, który ma trafić pod naszą opiekę?
  5. Fajnie, że Iwan się dobrze aklimatyzuje. Proszę nie spuszczajcie go jeszcze ze smyczy! Nie znacie psa, a w lasach, na łąkach pełno pokus! Pobiegnie za jakimś zwierzęciem i tyle będziecie go widzieli! Poszaleć z nim można w ogrodzie.
  6. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/148/2bc1e64abed53176med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/148/331e122b60dfad99med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/589/b8b9778727912a35med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/589/c4ded0e6fed6c89cmed.jpg[/IMG][/URL]
  7. Dziadunio ma chyba ze 15o lat, ale wciąż żyje ! :) [url]http://picasaweb.google.pl/Bolutojo/DziadunioPolo?feat=directlink[/url]
  8. [quote name='idusiek'] aaaa w ogole, to ja mam pytanie zasadnicze - jak Emir się o tym dowiedział o Czarnym?[/QUOTE] Dostałam w jego sprawie maila. Mój nr 785 03 03 03
  9. Psiul już w klinice :) Ma najprawdopodobniej "tylko" zapalenie górnych dróg oddechowych". Jutro dowiem się ile czasu będzie musiał spędzić w klinice zanim dostanie zielone światło do przeprowadzki do hotelu...
  10. Tak jak napisałam wczoraj. Wszystko ustalone. Pies powinien być w lecznicy około 16stej i zostanie tam aż będzie zdrowy, a potem pojedzie do Jamora.
  11. Potwierdzam co napisała Ambrid. Ustalenia poczynione. Psiak jutro powinien już znaleźć się w klinice.
  12. [quote name='Piromanka']Żorżyk, kiedy jedziesz do DOMU?[/QUOTE] 20 grudnia.............
  13. Szwy zdjęte, próbki krwi poszły do Puław! Iwan wreszcie zaczął przybierać na wadze! Jest gotowy do przeprowadzki.
  14. [quote name='Poker']to chyba jest nieźle finansowo. Może faktycznie wklej to rozliczenie do 1. postu,będzie bardziej czytelne.[/QUOTE] Musi to zrobić Helga, bo Ona zakładała wątek ;)
  15. [quote name='agata51']Przydałoby się rozliczenie w 1 poście. To tak nawiasem. Łatwiej zobaczyć, na czym się stoi. Buziaki, Bojeczko![/QUOTE] Mówisz - masz! Aldona L - 20 Asiaczek - 30 Wiedźma - 10 Ajula - 20 anonimowo - 200 Dana - 20 Matamata - 40 Figanadrzewna - 10 Barbara D - 30 Ivette 3 - 10 sonikowa - 20 agata 51 - 20 Havanka - 50 Poker bazarek - 65 Divi za bazarek Centkowanej - 40 zula 131 - 20 Alicja B - 200 [B]Razem: 805zł[/B] Pięęęęęęęęęknie dziękujemy!!!!! :multi::multi::multi:
  16. Perrunia dziś pojechała po nowe, szczęśliwe, mam nadzieję, życie pod Warszawę!
  17. Odsłania brzusio, tzn. że czuje się całkowicie bezpieczny... Tego dnia chciałam dożyć wtedy, kiedy ratowaliśmy tę kupkę nieszczęścia. Pani Lilu, dziękujemy!
  18. Chyba pora szukać jej domu... Ciotki od ogłoszeń - nadchodźcie!
  19. Niestety jeszcze nie ma zgody na odłowienie psów. O resztę spraw najlepiej zwrócić się z pytaniami do źródła, czyli OTOZ Animals. [url]http://www.otoz.pl/[/url]
  20. Mam nowe zdjęcia! Komu mogę podesłac do wrzucenia na wątek?
  21. Muszę znaleźć czas żeby przeczytać cały wątek, bo widzę, że Fionka bardzo biedna, ale nie wiem co jej jest... W każdym razie, póki co, przesyłam dobre fluidy!
  22. [quote name='agaga21']a gdzie ten wielki kolega pixi? duke(?) jak się psiaki dogadują?[/QUOTE] Duke jej ustępuje we wszystkim! Niestety nie zrobiłam im zdjęć :( W rodzinie jest podział - Panowie sobie i Panie sobie ;)
×
×
  • Create New...