-
Posts
11760 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GoniaP
-
Rodi-Brenn-w nowym domu - czy tym razem zostanie tam na zawsze?
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
[B]Jutro i pojutrze kwestujemy na terenie King Cross Marcelin[/B] by wydobyć się z dołka finansowego i zdobyć finanse na leczenie wszystkich naszych podopiecznych, w tym na Rodiego. [B] Jeśli ktoś z Poznaniaków oddanych sprawie będzie dysponował czasem, serdecznie zapraszamy do pomocy. [/B][B]Strój to niebieskie dżinsy i czarna góra!!![/B] Resztę proszę o trzymanie kciuków by jak najwięcej drobniaków zasiliło nasze skarbony! -
Aslana - dobermanka zagadka - poważna choroba czy depresja?
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='Paulina87']Jeszcze muszę zrobić temu trzeciemu psiakowi, ale to wezmę drugi aparat i zajmę się tym w przyszłym tygodniu bo nawet nie wiedziałam, że tak blisko mam takich tymczasowiczów, 15 min na nogach.[/QUOTE] Jeszcze jest 3.... Jeden blisko, 2 daleko ;) -
Aslana - dobermanka zagadka - poważna choroba czy depresja?
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Paulinko, jesteś bardzo kochana, że zrobiłaś kolejne fotki psiakom. Masz dar kochana! -
Juz nie łysa Balbinka we wspaniałym domu u Amici!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Dziękuję, że jesteście, bardzo wiele to dla nas znaczy. Dziękuję też, że wspieracie malutka finansowo. [B]My jutro i pojutrze kwestujemy na terenie King Cross Marcelin[/B] by wydobyć się z dołka finansowego i zdobyć finanse na leczenie wszystkich naszych podopiecznych, w tym na Balbinkę. [B] Jeśli ktoś z Poznaniaków oddanych sprawie będzie dysponował czasem, serdecznie zapraszamy do pomocy. [/B][B]Strój to niebieskie dżinsy i czarna góra!!![/B] Resztę proszę o trzymanie kciuków by jak najwięcej drobniaków zasiliło nasze skarbony! -
Rodi-Brenn-w nowym domu - czy tym razem zostanie tam na zawsze?
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Dziękuję Wam, że jesteście z Rodim :) Wczoraj Rodi miał wizytację naszych wolontariuszek, które widziały go jeszcze w schronisku. Mówią, że Rodi wygląda lepiej! Przede wszystkim charakter ma wspaniały, rozkochał w sobie całą lecznicę :) -
Juz nie łysa Balbinka we wspaniałym domu u Amici!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szarotka']O i co jaki wynik po maglowaniu ??:):)[/QUOTE] No przecież napisałam, że lepszego dt nie znajdziemy ;) -
Juz nie łysa Balbinka we wspaniałym domu u Amici!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Ekhmmmmmmmmm, dziś Majga przeprowadziła wizytę u potencjalnego dt, za co z całego serca dziękuję Jej i TZ'towi. :Rose::iloveyou: Jeśli dt po maglowaniu Majgi nadal chce dać dom tymczasowy Balbince, to szybcikiem organizujmy transport :) -
Aslana - dobermanka zagadka - poważna choroba czy depresja?
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Dziś miała sesję zdjęciową. Czekamy, aż Paulina87 wklei zdjęcia. Poza tym, to sunia marzenie! -
Rodi-Brenn-w nowym domu - czy tym razem zostanie tam na zawsze?
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Dramat :( Leczenie Rodiego pochłonęło już 1000zł :( -
Rodi-Brenn-w nowym domu - czy tym razem zostanie tam na zawsze?
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Isadorka ma w sprawie cegły zadziałać... -
[quote name='Iv_']Gonia, ale cudny szczyl....:loveu:[/QUOTE] Dobrze zrobione zdjęcie ;) Jeszcze jest chudy, ale to nic w porównaniu z tym, co widzieliśmy na początku. Waży 27kg, ważył chyba 18? No i zarósł cudnie, nie mówiąc o energii ii radości życia jaką odzyskał!
-
Juz nie łysa Balbinka we wspaniałym domu u Amici!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ingrid44']Czy wiadomo ile wynosi rachunek w Klinice ? [/QUOTE] Nie wiem, aż się boję poprosić o częściową fakturę, ale chyba tak zrobię, żebyśmy wiedzieli na czym stoimy. -
Juz nie łysa Balbinka we wspaniałym domu u Amici!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Uaktualniłam 1 post :) Wszystkim darczyńcom i ciotkom mozolnie wystawiającym bazarki, wszystkim za ciepłe mysli i wsparcie dziękuję. Czas by Balbinka opuściła szpital, bo bardzo jej się tam nie podoba... Ona jest stworzona do poduszeczek i mizianka ;) -
Tadam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/247/494f713bd1393dcamed.jpg[/IMG][/URL]
-
A jak znosi rozłąkę?
-
Jeśli kiedyś, gdzieś po świecie rozwieje się moje serce, gdy zblakną wspomnienia tych, co mnie znali i spopieleją szpargały; w psim skowycie, w oczach wiernych, w skomleniu szczeniaka i w nocnym wyciu zgranego stada mnie znajdziecie. [SIZE=1] - Krystyna Sroczyńska [SIZE=2]Kasiu, spoczywaj w spokoju [*] Kiedyś tam się spotkamy.... [/SIZE][/SIZE]
-
Rodi-Brenn-w nowym domu - czy tym razem zostanie tam na zawsze?
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Wpłaty do 16.03 br, za które z całego serca dziękujemy: Ollalaa - 25zł Mroze - 70zł Akrum - 50zł -
Przeprowadzki chyba nie będzie. Pani do mnie nie zadzwoniła :(
-
Rodi-Brenn-w nowym domu - czy tym razem zostanie tam na zawsze?
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
[FONT=Arial][SIZE=2]Dziękuję Wam za to, że jesteście z nami i Rodim. Wpłaty podam w najbliższym czasie. A teraz wieści medyczne: U Rodiego nie stwierdzono ani nużycy, ani niedoczynności tarczycy. Cholesterol całkowity 3,4 mmol ( litr norma 3,3 - 9,3 mmol ) litr FT4 9,13 pmol (litr norma 9 - 30 pmol/l ). Współczynnik K = 2,9 (każdy wynik powyżej 1 wyklucza niedoczynność tarczycy).[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2] Biochemia w normie.[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2] Dziś jednak przyszły wyniki z ZHW i wyszło szydło z wora:[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2] [/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]obfity wzrost beta hemolizujących gronkowców koagulazo dodatnich i nikły wzrost drożdżaków.[/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2] Antybiogram potwierdził wrażliwość na zastosowany antybiotyk.[/SIZE][/FONT] -
Juz nie łysa Balbinka we wspaniałym domu u Amici!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Akrum, Balbinka będzie prawdopodobnie miała inny dt. Ale o tym później. -
Cudny Baszeńka :) Jak się dzisiaj ma?
-
Tekst wzruszający do bólu. Szkoda, że ta historia ma drugie dno :( Majga, Jola, wiem jak Wam ciężko walczyć o Baszę po raz drugi. Jaki ból musiał sprawić jego widok, jak ciężko było go tam dziś zostawić. Wierzę jednak, że uda się znaleźć dla Baszy bezpieczna przystań i nowy dom. W jednym z moich zaufanych dt przebywa śliczna dobermanka, która jest w zasadzie gotowa do adopcji. Jeśli pomogłybyście mi ją wypchnąć do jakiegoś dobrego domu, jej miejsce mógłby zająć Basza... DT studiuje medycynę, gabinet dobrego weta jest blisko, ja mieszkam 10 min drogi od dt. Przez ten dom przewinęło się około 15 zwierząt w różnym wieku, w różnym rozmiarze o różnym charakterze - jednym słowem, mam do nich zaufanie... Może warto to rozważyć?
-
Juz nie łysa Balbinka we wspaniałym domu u Amici!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='amica'] Czy wiadomo jaki jest w tej chwili "debet" na koncie suni? Wiem, że rachunek w lecznicy jest otwarty, ale czy ktoś się orientuje ile mniej więcej dotej pory wynioso leczenie? Czasem konkretne kwoty w pierwszym poście troche mobilizują ludzi do wpłat. Chciałam jeszcze zapytać czy wiadomo już coś na temat DT?[/QUOTE] Dziękuję wszystkim tym, którzy są z nami i z Balbinką, którzy się starają, którzy się interesują, którzy nie zapomnieli o małej, biednej suni z szalika. Cóż, tak już niestety jest, że wielu użytkowników Dogomanii uczestniczy w niej dla sensacji, awantur, podniesienia własnego ego, dla drastycznych obrazków etc; a tylko garstka rzeczywiście stara się realnie pomagać psom. Napawa mnie ogromnym smutkiem, że zostajemy na polu bitwy sami. Balbinka jest pod naszą opieką i to my, a zwłaszcza ja poniosę wszelkie związane z tym konsekwencje... Rozmawiałam z lekarzem, który jest zadowolony z postępów leczenia. Sunia zmienia się praktycznie z dnia na dzień. Średni, dzienny koszt utrzymania suni w lecznicy wraz z leczeniem waha się pomiędzy 40 a 50zł dziennie. Ponieważ wpłat jest tak mało, będę musiała ją z kliniki wkrótce zabrać, choć na razie nie mam dokąd. Zdaje się, że Teresa Borcz się na nas obraziła, ponieważ nie pojawia się na wątku odkąd Balbinkę przejęliśmy. Trzeba szukać jej innej bezpiecznej przystani.