-
Posts
11760 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GoniaP
-
Poznań-maluszki-boberki-już w nowych domach!!!!
GoniaP replied to MonikaP's topic in Już w nowym domu
Bardzo głodne (bo przegłodzone od wczorajszego wieczoru) Boberki mówią wszystkim dzień dobry :lol: -
Poznań-maluszki-boberki-już w nowych domach!!!!
GoniaP replied to MonikaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='PaulinaT']Jak tam maluszki? Domagam się stanowczo relacji z placu boju!!!![/quote] No już, już Ciotka! Więc tak... Maluchy tak zdemolowały, obsiusiały i okupkały swoją komnatę;), że musiałam im dzisiaj zmienić wystrój:evil_lol: Bardzo się starałam, a porządku w rezultacie starczyło na 10 minut:crazyeye: Bobry rosną i rozpiera je energia - takie harpagony słodkie. Józinek vel Duduś nabrał ciałka, a po kuracji qooopki mu się unormowały. Janeczka jaka grubiutka była tak i jest. Jackuś właściwie jest z nich teraz najsmuklejszy. W walkach wygrywa.....:razz:..... Józinek (a nie mówiłam?;)) Prawda jest taka, że najlepsza zabawa odbywa się w obecności człowieka. Bardzo, bardzo lubią się przytulać (niekiedy brutalnie) a szczytem marzeń jest masowanie brzuszka. Rosną im ząbki i pewnie swędzą, bo zaczęły obgryzać łóżko:-o Podejrzewam, że straty będą znaczne:roll: Swoje łóżeczko i zabawki mają na razie w głębokim poważaniu. Śpią poupychane za meblami, i nie wyobrażam sobie żeby im tam było wygodnie:cool1: Jutro odwiedzi je Ciotka Monika, i mam nadzieję że przyniesie aparat i porobi zdjęcia - mój się na mnie obraził:mad: Boberki Was pozdrawiają i proszą o znalezienie super domków:lol: -
Poznań-maluszki-boberki-już w nowych domach!!!!
GoniaP replied to MonikaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='Frogg']Szukam domków dla nich, bardzo się staram ale na razie nic. Finansów niestety nie mam obecnie, ale mój Tofi może podzielić się karmą. Jeżeli psinki są za tym, to proszę o kontakt. Mogę dowieźć karmę w dowolne miejsce w Poznaniu.[/quote] Dziękujemy za troskę Frogg :buzi: Co do karmy to zostaw proszę ją Froggusiowi, bo Maluchy są na płatkach ryżowych i kurczaku (w papce;)) do dorosłej karmy muszą jeszcze troszkę dorosnąć. -
Będziemy, będziemy:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Nie wychodże z podziwu dla Ciebie Zosiu i Miśka:loveu: Tylko nie bardzo wiem, które emocje przeważają;) Poskub go ode mnie:evil_lol:
-
Poznań-maluszki-boberki-już w nowych domach!!!!
GoniaP replied to MonikaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='Frogg']Witajcie, Czy potrzebujecie jakiejskowiek pomocy przy maluchach? [/quote] Cześć Frogg... Potrzebujemy pomocy w poszukiwaniu domków. No i przydałaby się wpłaty na ich rzecz bo wykańczają finansowo:oops: -
Poznań-maluszki-boberki-już w nowych domach!!!!
GoniaP replied to MonikaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='GoniaP']. Tak się cieszę, że w nocy śpią i mnie nie budzą, bo już w ogóle byłabym cieniem. [/quote] Mogłam tego nie pisać - jestem cieniem :roll: -
Poznań-maluszki-boberki-już w nowych domach!!!!
GoniaP replied to MonikaP's topic in Już w nowym domu
Maluchy to żywe srebro, roznoszą mi pokój aaaaaaaaaaaaaaaaaaa:crazyeye: Brykają aż miło patrzeć, a ich ulubiona pora to wieczór. Tak się cieszę, że w nocy śpią i mnie nie budzą, bo już w ogóle byłabym cieniem. Mają mega apetyt (wczoraj kupiłam 10 wyjątkowo dużych piersi kurczaka, z czego my zjedliśmy 2, i została 1 na poranny posiłek), qooopki ładne, u Józinka vel Dudusia mogą być, ale są jeszcze dalekie od ideału. Ciotka Monika jutro sprawdzi czy nie ma robali, bo mnie się wydaje, że pojedyncze są, no ale zostawię ocenę ekspertowi od psich qooop :p Są przesłodkie, i bardzo, ale to bardzo potrzebują obecności człowieka. Spędzam z nimi możliwie dużo czasu ku niezadowoleniu i zazdrości ze strony mojego rezydenta Bobola... -
Poznań-maluszki-boberki-już w nowych domach!!!!
GoniaP replied to MonikaP's topic in Już w nowym domu
Miałam wstać o 6, taaaaaaaa, no i wstałam przed chwilą:roll: No ale wczoraj miałam się wcześniej położyć, no i poszłam nakarmić Maluchy, a tu moim oczom ukazał się obraz jak po tajfunie:cool1: ...... Kojec rozwalony, woda wylana, chrupki rozsypane, folia zmasakrowana, a Maluchy kłębiły się w dzikim tańcu w swoim legowisku:crazyeye: Ale nie myślcie sobie, że w sposób standardowy - one wywróciły je do góry dnem, i kotłowały się w środku - tzn pod poszewką:crazyeye: No ale jak dotarło do nich, że przyszłam, wszystkie rzuciły się na mnie ciągnąc mnie za wszystko co się dało - spodnie, klapki, sweter, skakały jak ninje by ugryźć mnie w nos :lol: Szaleństwo trochę potrwało, wymiotły jedzonko do zera, po czym było po 10 siuu, i po 5 qooo, a ja cierpliwie zbierałam i próbowałam zaprowadzić trochę porządku.... No i jak już zrobiły co miały, to najpierw padł Józinek vel Duduś, za nim Jackuś i zaraz potem Janeczka - każdy w innym kącie pokoju :evil_lol: Zasnęły jak aniołki :loveu: No a ja cóż, pozbierałam co miałam i wycofafszy się z pola bitwy wreszcie mogłam spokojnie polec w ciepłych piernatach ;) -
No dobrze, a czy Sułtan ma Allegro i inne? Może by tak też włączyć w akcję Gazetę Wyborczą?
-
Poznań-maluszki-boberki-już w nowych domach!!!!
GoniaP replied to MonikaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jowita Poznań']oj jak ten Józinek to robi? ;) [/quote] Ano patrzy prosto w oczy, robi słodkie minki i pokazuje ekhmmmmm, no wiecie;) I jest przy tym zupełnie bezwstydny:oops: :loveu::loveu::loveu: -
No to żeście sobie pogadały, co nie zmienia faktu, że Akita nadal bezdomny. Może skierować wysiłki na poszukiwanie nowego domu?
-
Poznań-maluszki-boberki-już w nowych domach!!!!
GoniaP replied to MonikaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='MonikaP']Ciekawa jestem, jak tam Józinek - małe słoneczko...No i jak pozostała dwójka ;-)[/quote] No ten Pan Doktor to Józinkowi vel Dudusiowi to chyba speeda wstrzyknął:razz: Duduś obalił i znokautował Janeczkę, i już się zabierał za Jackusia, ale Jackuś nie glapami karmiony, schował sie ramionach psiej Mamy, czyli myself:roll: Ja czyli myself and I, mam pocharatane ręce, dekolt i nos:roll: Ale Duduś wygrał wieczorną rundę i ja mu kibicuję. Oby tak dalej:loveu: A teraz padam, papa -
Jejku, cofnijcie się do 1 zdjęcia.... Jak ja przed chwilą.... To pies cofnięty znad grobu.... A popatrzcie :loveu: Ryczę ze szczęścia:placz: Teraz tylko trzeba mu dobrego, odpowiedzialnego domu.....................................
-
Poznań-maluszki-boberki-już w nowych domach!!!!
GoniaP replied to MonikaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='PaulinaT']A ciotka poleca się jako niańka psiowa :p[/quote] Ciotka to super niania jest:eviltong: Żeby się Ciotka nie zdziwiła jak zlecenia przyjdą:p -
Poznań-maluszki-boberki-już w nowych domach!!!!
GoniaP replied to MonikaP's topic in Już w nowym domu
Józinek był u Pana Doktora i dostał tsy zascyki i bardzo, bardzo lamentował. Nistety znów czeka go kuracja antybiotykowa, co równa się z tym że nie będzie mógł być zaszczepiony o czasie jak planowaliśmy:shake: Kciuki potrzebne by wykaraskał się wreszcie z problemów zdrowotnych. Naszczęście narazie nie wskazuje nic na wirusówkę tfu tfu tfu. -
[quote name='zuziaM']I zuziaM sie nie mylila - same sie przekonajcie ..... [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/a2cef815c200a2f1.html"][IMG]http://images4.fotosik.pl/187/a2cef815c200a2f1med.jpg[/IMG][/URL] [/quote] Ojojojojoj:loveu::loveu::loveu::loveu: Serce rośnie:multi: Małgosiu, a czy on przytył? Oczka weselsze?
-
Poznań-maluszki-boberki-już w nowych domach!!!!
GoniaP replied to MonikaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='PaulinaT'] Ech... Monika i Gonia - one maja niewyobrażalne szczęście że na was się natknęły... [/quote] Paulinko, szczęście to one by miały jeśli człowiek przez małe c pozostawiłby je przy matce... Dziękujemy Ciotce, że poniańczyła wczoraj Maluszki i sprawiła im dużo radości:buzi: Chciałabym kontynuować dobry nastrój poprzednich postów i wczorajszego popołudnia, no ale nie mogę:shake: Józinka wyraźnie od wczoraj boli brzuch, a smecta mu nie pomogła. Nic innego w domu nie miałam, mimo najszczerszych chęci, mogłam mu podać tylko to i rumianek.... W nocy Bobry mnie nie obudziły, ale rano zastałam podłogę usłaną rzdkimi kupkami, wręcz kropeczkami... Wynicowało bidulka i widać, że ma małe chęci do życia...:-( Dziś wet. -
Poznań-maluszki-boberki-już w nowych domach!!!!
GoniaP replied to MonikaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='MonikaP']Co nie zmienia faktu, że za mną tęskni :p .[/quote] Żyj w złudzeniu, żyj:diabloti: -
Poznań-maluszki-boberki-już w nowych domach!!!!
GoniaP replied to MonikaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='MonikaP']Józinek po prostu za mną tęskni, bo to jest taki mamusiowy synek...[/quote] Hmmmmmmm, on chyba zmienił mamusię;) -
Poznań-maluszki-boberki-już w nowych domach!!!!
GoniaP replied to MonikaP's topic in Już w nowym domu
Józinek mnie dziś potwornie zmartwił:shake: Nie chciał jeść i popiskiwał, podczas gdy pozostałe 2 Gremliny szalały, on owinął się wokół lampy i spał cichutko... Okazało się, że nie wsmak mu royalek dziecięcy, on chciał kurcacka z ryżem:roll: To i wtrząchnął chłopak jak się patrzy;) Podaję im smectę i lakcid, wzorowe qoopki narazie tylko u Fanty. Jackuś mógłby się troszkę w tej materii (śmierdzącej) poprawić, natomiast Józinek, no Józinek, to dziecko specjalnej troski :loveu: -
Poznań-maluszki-boberki-już w nowych domach!!!!
GoniaP replied to MonikaP's topic in Już w nowym domu
Najświeższe zdjęcia z wieczornych zabaw :loveu: [B][img]http://upload.miau.pl/2/7063.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/2/7064.jpg[/img][/B] -
Poznań-maluszki-boberki-już w nowych domach!!!!
GoniaP replied to MonikaP's topic in Już w nowym domu
Maluchy rozpiera energia:evil_lol: Dziś tak się namartwiłam o luźne qooopska, tak nagłowiłam jak im podać Smectę i Lakcid, a zadanie okazało się zupełnie proste:lol: Trzeba było tylko Malcom podstawić pod nos kubeczek.... i wylizały co do joty :loveu: Ze strzykawkami zaś chodziły dumnie trzymając je w pyszczku:cool3: Mam zdjęcia, ale za to brak sił by je wstawić. Idę spać w nadziei, że trochę pośpię:mad: Jakie one słodkie:loveu: -
A może by sprzedawać po włosku na bazarku?? Każdy przecież chciałby mieć cząstkę wielkiego Micha:evil_lol:
-
No mam nadzieję, że dostaniemy wyczerpującą relację fotograficzną;) Przepiękny Sułtan szuka najlepszego w świecie domku.