-
Posts
44557 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by malagos
-
~ Wiejska zaniedbana Amisia zamieszkała w Ostródzie :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Od wczoraj w moim kojcu takie maleństwo siedzi: -
To sprawa karna także dla lekarza weterynarii.
- 25 replies
-
- 1
-
-
- hodowla buldożków francuskich jastrząb
- hodowla żwirowe wzgórze
-
(and 13 more)
Tagged with:
- hodowla buldożków francuskich jastrząb
- hodowla żwirowe wzgórze
- pseudohodowla żwirowe wzgórze
- hodowla maltańczyków jastrząb
- pseudohodowla szydłowiec
- pseudohodowla buldożków francuskich jastrząb
- hodowla żwirowe wzgórze domi
- pseudohodowla żwirowe wzgórze domi
- maltańczyki jastrząb
- buldożki francuskie jastrząb
- maltańczyki szydłowiec
- buldożki francuskie szydłowiec
- buldogi francuskie szydłowiec
- buldogi francuskie jastrząb
- owczarek niemiecki jastrząb
-
znaleziono suczkę 10-12 lat okolice Placu Grzybowskiego Warszawa
malagos replied to casmic's topic in Już w nowym domu
no, to super :) -
~ Psiaki z naszej wsi ~ szczesciarz Sonek na swój domek :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Na zdjeciu - za psem jest mniejsza buda, z boku stoi ta wielka, benek swobodnie się w niej mieści. -
~ Psiaki z naszej wsi ~ szczesciarz Sonek na swój domek :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
To co by tu napisać........ Kojec gminny zajęty, a tu zgłoszenie od kobiety ze wsi: poszła do szopki po drewno, a tam leży obcy pies, bernardyn, i warczy. Poprosiłam kobietę, by zgłosiła to do p. sekretarz gminy, a do Tomka wysłałam sms. Za chwilę Tomek odpisuje - wiem, dzwonili z gminy, by pojechać psa obejrzeć. Pojechał, obejrzał, pies leży w szopie i warczy. Tomek dzwoni do mnie i pyta: co robić? Dwa wyjścia: pies trafia do nas, do kojca, albo wzywamy schronisko w Kruszewie. Tomek wrócił po sedalin i pojechał razem z Tomkiem Strażakiem. Pies rzeczywiście warczy, ale do jedzenia podszedł, obyło się podaniem tylko małej dawki leku. Widać, ze był głodny. Wyciszył się, został zapakowany do klatki i chłopaki przywieźli go do nas, do kojca. Zna budę, zaraz się zaszył w słomie, ale jak po pół godzinie poszłam go obejrzeć, wyszedł i przywitał się z moimi psami. Sońka nie zareagowała, pomachali sobie ogonami, Amiśka na sztywnych nóżkach podeszła, przysiadła na zadku i ... zaczęła wyć (!), Zulka wcale nie zauważała olbrzyma w kojcu. A nasza strażniczka -Nutka? ... Nutka z jazgotem podbiegła, stanęła jak wryta, spojrzała na te olbrzymie łapy na poziomie jej oczu, powoli wzrok powędrował w górę ... do potężnej piersi.. do olbrzymiego psiego łba... i tu Nutka sobie przypomniała, ze musi zaraz wrócić do domu, bo żelazko zostawiła włączone, podkuliła kuperek i godnie odeszła w swoja stronę. Śmiałam się z niej, bo w życiu ten ratlerek nie widział takiego niedźwiedzia :) Benek to chłopak, raczej młody, ale w zęby nie mamy odwagi zajrzeć. Dostał wczoraj porcję gotowanego, zjadł z godnością, popił wodą. Rano wcześniej wstałam, by ugotować kolejny gar ryżu i mięsa - na wykarmieniu tyle zwierzyny! I do dość dużej!... Dostał na razie puszkę z kawałkiem wdrobionego chleba (to mu posmakowało, bo chyba chleb to podstawa żywienia psów na wsi...). Szukamy właściciela -wici rozpuszczone do sołtysów okolicznych wsi, a Tomek obdzwania dodatkowo wszystkich, o których wie, że mają bernardyny. host image -
Czarna zgraja - 9 kotów u stuletniej babuleńki...
malagos replied to malagos's topic in Kotki już w nowych domach
Poszłam dziś do kotów - na razie są trzy. Jeden, taki czarny z białymi skarpetami i krawatem, to kocur, te dwie mniejsze chyba koteczki. nie dał mi się żaden dotknąć. Jest jeszcze czwarty, ale nie przyszedł dziś. A babcia miała wczoraj gminną uroczystość z okazji 100 urodzin :) -
~ Wiejska zaniedbana Amisia zamieszkała w Ostródzie :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
A tak spędziłyśmy sobotę i niedzielę, z Kenią, Anią i całą resztą: -
~ Wiejska zaniedbana Amisia zamieszkała w Ostródzie :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
He, he, ona ma krótkie łapki i tylko może śmiesznie podskakiwać pod karmnikiem :) Cudak kochany :) -
znaleziono suczkę 10-12 lat okolice Placu Grzybowskiego Warszawa
malagos replied to casmic's topic in Już w nowym domu
O mamo, to dla niej tragedia.... Co to za właściciel, ze nie szuka swego psa?... -
~ Wiejska zaniedbana Amisia zamieszkała w Ostródzie :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Amisia pilnuje karmnika dla ptaków - wytrwale siedzi pod nim, spode łba patrzy na przylatujące ptaszki, goni co większe, typu kawki. Przecież to ona może się zająć konsumpcją tego ziarna i okruchów, po co to wywoływać tę skrzydlatą zbieraninę?? -
O, ja już po porannej kawie (no, dwóch...) i czytam z przyjemnością wieści o maleńkiej, i oglądam zdjęcia :)
-
Lusia odeszła. Dziękuję, ze byliscie z nami.
malagos replied to Agata69's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Przytulam, Agato, współczuję... -
~ Psiaki z naszej wsi ~ szczesciarz Sonek na swój domek :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Już podaję: https://www.facebook.com/events/984353988318015/ -
~ Psiaki z naszej wsi ~ szczesciarz Sonek na swój domek :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Ależ miło cię widzieć, Jaanko! Zostań tu z nami :) :) A myślisz, że ja co zrobiłam, jak padła nazwa tej rasy?? Idziemy w zaparte, ze Sonek ma kilka procent szlachetnej krwi w żyłach. A poza tym, Ryjonku, gdzie TY sie podziewasz, Dziewczyno?? On taki bardziej "ser" niż "land", ale co tam :) -
~ Wiejska zaniedbana Amisia zamieszkała w Ostródzie :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Oczywiście nie ma ciągu dalszego tej interesującej konwersacji :) Amiśka jest warta więcej :), bo MOJE psy nie będą tak sobie rozdawane, a co! -
Coś tu cicho...
-
Coś tu cicho...
-
~ Psiaki z naszej wsi ~ szczesciarz Sonek na swój domek :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Dziś znów podjedziemy do niuńka. Bym go wzięła na spacer, ale boję się powrotu - do kojca trzeba go siłą wciskać :( -
Viva! Interwencje. Nasze zwierzęta i nasze akcje
malagos replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
Mar.gajko, Złota Kobieto :) -
Przerażona sunia i jej maluchy już w nowych domach. Powodzenia!!!
malagos replied to auraa's topic in Już w nowym domu
"Mój" Sonek nie taki śliczny, nie rasowy, ale jemu tez musimy pomóc... https://www.facebook.com/events/984353988318015/ -
Przerażona sunia i jej maluchy już w nowych domach. Powodzenia!!!
malagos replied to auraa's topic in Już w nowym domu
Ogłoszenie o owczarce nieaktualne. Młoda, śliczna, to co się dziwić :( -
Przerażona sunia i jej maluchy już w nowych domach. Powodzenia!!!
malagos replied to auraa's topic in Już w nowym domu
Ogłoszenie o owczarce nieaktualne. Młoda, śliczna, to co się dziwić :( -
~ Wiejska zaniedbana Amisia zamieszkała w Ostródzie :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Miałam zapytanie o Amisie z Gumtree "proszę o kontakt" i podany mejl. To jak traktować poważnie takie "zapytanie"?...Ehhh,, ale odpisałam grzecznie, proszą też o kontakt, i to telefoniczny :)