Jump to content
Dogomania

supergoga

Members
  • Posts

    26019
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by supergoga

  1. Przepraszam bo nie doczytałam gdzie przebywają te psiulki?
  2. Mamy do oddania: 1. Encorton 20 mg - do07 i 09.2018 - Przeciwzapalny lek sterydowy. Jest to substancja o silnym działaniu przeciwzapalnym, przeciwalergicznym i przeciwreumatycznym, dlatego Encorton jest stosowany w leczeniu m.in. chorób układu endokrynnego, przewodu pokarmowego, układu krwionośnego i nowotworów 2. Ditropan - do 06.2018 - 19 tabletek - preparat do łagodzenia objawów niestabilności 3. Fortekor 2.5 Novartis - do 09.2017 14 tabletek 4. Metoclopramidum Polpharma - do 03.2018 - lek przeciwymiotny - nie stosować bez konsultacji z wet. Chętnie przekażmy psiakom w potrzebie. prosze o PW lub mail - [email protected]
  3. Ekspresowy mini bazarek zabawek dla psów i kotów - na schronisko w Buku. Serdecznie zapraszamy na zakupy. Wysyłki z naszych bazarków łącznie.
  4. Mini bazarek dla psiaków, uzupełnienie rózności - do 27.02.2017 - przeznaczony w całości na potrzeby zwierzaków z przytuliska w Buku i ich nowe schronisko. Zapraszamy serdecznie http://www.dogomania.com/forum/topic/338465-mini-bazarek-dla-psiak%C3%B3w-na-schronisko-w-buku-do-27022017/ A nasz wątek schroniskowy - tutaj http://www.dogomania.com/forum/topic/335903-ratujmy-przytulisko-w-buku-przed-decyzj%C4%85-radnych-o-likwidacji/?page=3&_fromLogin=1 Będziemy wdzięczni za pomoc w reklamie bazarku i zapraszaniu znajomych. Prosimy o pomoc.
  5. Ja też przekażę 100 zł tylko wolałabym na konto Ewy - wtedy nikt żadnych procentów nie pobierze. Ewa - przeslij nam może konto na PW
  6. Bazarek specjalnie dla psiaków - różności - smycze, obroże, akcesoria, kosmetyki, miski i coś dla psiarzy także. http://www.dogomania.com/forum/topic/338443-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-dla-ps%C3%B3w-wszelakie-na-schronisko-w-buku-do-04032017/ Cały bazarek przeznaczony na budowę schroniska dla zwierząt w Buku, na ratowanie tych psiaków przed likwidacja ich obecnego miejsca, które znają i gdzie są bezpieczne. Bardzo serdecznie zapraszamy. Jeśli możecie pomóc - wyślijcie zaproszenie do znajomych - każdy grosz się liczy. A to link do wątku bukowskich psiaków http://www.dogomania.com/forum/topic/335903-ratujmy-przytulisko-w-buku-przed-decyzj%C4%85-radnych-o-likwidacji/?page=3&_fromLogin=1
  7. Zapraszamy na kolejny bazarek - wielka wyprzedaż, wszystko od 1 zł - w tym super firmowe ciuszki
  8. Wielka wyprzedaż, firmowe ciuszki, różności - wszystko od 1 zł - dla psiaków z Buku, na ich schronisko i bezpieczeństwo. http://www.dogomania.com/forum/topic/338430-wielka-wyprzeda%C5%BC-ciuszki-i-nie-tylko-za-1-z%C5%82-dla-psiak%C3%B3w-z-buku-do-26022017/ A to nasze psiaki!!! I ich wątek http://www.dogomania.com/forum/topic/335903-ratujmy-przytulisko-w-buku-przed-decyzj%C4%85-radnych-o-likwidacji/?page=3&_fromLogin=1
  9. A teraz pora przedstawić naszych rezydentów, którzy najdłużej mieszkają w przytulisku - końcu to ich wątek: Tommy - niemłody i z problemami trzustkowymi - na weterynaryjnej karmie - juz kilka lat z nami mieszka, nikt nie dał mu szansy Roki - wielkopies o wspaniałym charakterze, mądry i zrównoważony. Także juz mijaja 2 lata - i nic Rumba, młoda, 2 letnie sunia siedzi prawie półtora roku. Najwspanialszy pies w schronisku - z temperamentem ale wpatrzona w człowieka, posłuszna. Z wolontariuszami chodzi na dalekie spacery, puszczona ze smyczy przybiega na zawołanie. Biegała w maratonie. Jej matka w typie labka - Wenus juz ma dom, a Rumba czeka. Nie jest duża, taki średniak. Rumba wreszcie doczekała się swojego domu Groszek, nasz najstarszy pies - spory i taki niestety z charakterem, ale bardziej do niesfornych psów niż do ludzi - lubi spokój. Chodzi na spacery i od tego czasu bardzo się zmienił. Także kilka lat w przytulisku. Rys - maleńki staruszek - kilkanaście lat - wrócił z adopcji bo ugryzł człowieka. Niestety jest humorzasty i taki raczej niepewny. Szkoda, bo teraz nikt go już nie przyjmie do siebie. Niestety domu nie doczekał. Mały już za TM. Jutro kolejna odsłona.
  10. Dopisałam w pierwszym poście kolejny bazarek - książki, filmy, płyty, gry i edukacja dla każdego, także dla dzieci. Serdecznie zapraszamy.
  11. Serdecznie zapraszamy na kolejny bazarek na nasze bukowskie schronisko. To wątek schroniska. http://www.dogomania.com/forum/topic/335903-ratujmy-przytulisko-w-buku-przed-decyzj%C4%85-radnych-o-likwidacji/?page=3&_fromLogin=1 Książki, super filmy, muzyka, edukacja, gry dla dzieci - na bazarku do 20.02.2017 Link bazarku http://www.dogomania.com/forum/topic/338372-ksi%C4%85%C5%BCki-filmy-gry-edukacja-dla-ps%C3%B3w-z-buku-do-20022017/?page=2#comment-17021532 Pięknie proszę, zajrzyjcie, zaproście znajomych. Pomóżcie bukowskim psiakom.
  12. Bardzo dziekujemy. Będziemy pisać o wszelkich poczynaniach w tym temacie.
  13. Serdecznie zapraszamy na jeszcze jeden bazarek na nasze bukowskie schronisko. To wątek schroniska. http://www.dogomania.com/forum/topic/335903-ratujmy-przytulisko-w-buku-przed-decyzj%C4%85-radnych-o-likwidacji/?page=3&_fromLogin=1 Super rzeczy dla każdego, biżuteria, filmy, kuchenne akcesoria, coś dla zdrowia i nie tylko - po prost pełen różności bazarek. To link - zapraszamy! http://www.dogomania.com/forum/topic/338199-super-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-prezenty-bi%C5%BCuteria-filmy-itp-na-psiaki-z-buku-do-2801/ Pięknie proszę, zajrzyjcie, zaproście znajomych. Pomóżcie bukowskim psiakom.
  14. Bardzo Ci dziekuję, im więcej osób przeczyta tym większa szansa.
  15. Serdecznie zapraszamy na kolejny bazarek na nasze bukowskie schronisko. To wątek schroniska. http://www.dogomania.com/forum/topic/335903-ratujmy-przytulisko-w-buku-przed-decyzj%C4%85-radnych-o-likwidacji/?page=3&_fromLogin=1 Bazarek dla psiaków i psiakolubów. Na bazarku - super smaczki, legowisko, ubranka, szelki i obróżka, akcesoria różne oraz breloki, podkładki, gadżety idealne na prezenty. To link - zapraszamy! http://www.dogomania.com/forum/topic/338198-dla-psiak%C3%B3w-i-zwierzolub%C3%B3w-super-bazar-na-schronisko-w-buku-do-2801/ Pięknie proszę, zajrzyjcie, zaproście znajomych. Musimy dac radę. Szykuje kolejny, z biżuteria, prezentami i cudami - tym razem wyłącznie dla "człowieków".
  16. Ciuszki, mnóstwo biżuterii różnej, inne różności - do 30.01 - dla schroniska w Buku - na przebudowę, aby bukowskie bezdomne psiaki były bezpieczne. To przykład miłości naszych psiaków Nasz bazarek, na który serdecznie zapraszamy http://www.dogomania.com/forum/topic/338141-ciuszki-super-bi%C5%BCuteria-dla-schroniska-w-buku-do-3001/ Zajrzyjcie, zaproście znajomych. Potrzebujemy Waszej pomocy. Sami nie damy rady.
  17. Zapraszam do taniej szafy - wszystko przeznaczone na schronisko w Buku i bukowskie psiaki. Każdy grosz się liczy! Ponad 90 rzeczy - ciuszki dla kobiet, dziewcząt i chłopców - różne wielkości od XS do XXL. Super buty, zimowe czapki, kosmetyczki itp. Zapraszamy
  18. Zapraszamy na wielki ciuszkowy bazar dla bukowskich psiaków - na przebudowę schroniska.
  19. Nie zawsze wszystko jest takie proste. Ale tym razem takie właśnie sie okazało - Momo został w domu tymczasowym, za co bardzo dziekujemy.
  20. Ponad 9 lat - i niestety paraliż całkowity, chyba drugi atak po którym już nie dała rady sie podnieść. Były próby - ale to tylko męczarnia suni.
  21. Meldujemy o postępach działań. Prace ruszyły. Geodeta robi mapę, myślę, że niebawem będzie. We wtorek spotykam się na konkretnych ustaleniach w Pracowni projektowej - od tego spotkania wiele zależy. Trzymajcie kciuki. A ponieważ wszystko cały czas krąży wokół finansów - nadal prosimy Was o wspieranie psiaków. Mamy kolejny bazarek - różności dla psów - w tym nowe. Może jakiś prezent się wybierze. Zapraszam serdecznie http://www.dogomania.com/forum/topic/337714-legowiska-akcesoria-dla-ps%C3%B3w-super-nowe-psie-rzeczy-na-psiaki-z-buku-do-1012/
  22. Bazarek - legowiska, smycze i obroże, zabawki, kosmetyki i inne psie różności, także zupełnie nowe - na psiaki z bukowskiego przytuliska i ich nowy dom. Ich wątek jest tutaj http://www.dogomania.com/forum/topic/335903-ratujmy-przytulisko-w-buku-przed-decyzj%C4%85-radnych-o-likwidacji/?page=3&_fromLogin=1 I zabawy naszych podopiecznych Link do bazarku http://www.dogomania.com/forum/topic/337714-legowiska-akcesoria-dla-ps%C3%B3w-super-nowe-psie-rzeczy-na-psiaki-z-buku-do-1012/ Serdecznie zapraszam na bazarek. Potrzebujemy pomocy. Zaproście znajomych, przyjaciół. Może coś się przyda!!! Do każdej przesyłki - gratisik.
  23. Ten wpis to nasze błaganie o pomoc. Ruszamy z projektem, Urząd mył ręce. Spojrzałam na te psy w niedzielę, nie zostawię ich. Fundacja nie ma prawie pieniędzy. Sami nie damy rady. Proszę - umieścicie ten tekst (wstawię go też w pierwszym poście) na swoich stronach FB, prześlijcie znajomym. Brakuje mi prawie 30 tys. złotych - nie wiem skąd wziąć choćby część tej kwoty. Każdy grosz jest na wagę złota. Uratujmy ich los - niech zostaną tam, gdzie są bezpieczne. To tekst Pomóżcie nam uratować Schronisko w Buku. W 2017r. musimy rozpocząć przebudowę przytuliska w Buku, aby spełniało wymagania określone dla schronisk oraz zostało zaakceptowane przez Powiatowego Lekarza Weterynarii. Zgodnie z naszym zobowiązaniem Fundacja musi pokryć koszt projektu przebudowy schroniska a do tego okazało się, że musimy sami zlecić wykonanie mapy projektowej w geodety – Urząd odmówił załatwienia mapy. Koszt mapy, którego nie braliśmy pod uwagę to 700 zł netto. Mamy problemy finansowe, w ostatnim okresie trafiło pod naszą opiekę sporo zwierząt wymagających kosztownego, długotrwałego leczenia. Nie wiem jak poradzimy sobie bez pomocy. Byłam niedawno w Buku, spoglądałam w psie oczy. One czuja się tam bezpieczne i mimo że bezdomne – są szczęśliwe. To małe, kameralne Schronisko, gdzie na pierwszym miejscu stawia się dobro zwierząt. Jeśli nie wystarczy nam pieniędzy – wszystkie psy trafia do schroniska międzygminnego, gdzie znikną w setkach innych psów. Jak mam patrząc na nie, na małego radosnego Rona wracającego ze spaceru z gimnazjalistami, na pełną energii Rumbę, którą biegacze z Buku lubią ze sobą zabierać na treningi – na to pozwolić. Przebudowa nie wymaga wiele, a dla tych psów, dla kotów którym chcemy zapewnić odpowiednie pomieszczenie – to może być sprawa życia lub śmierci. Niewiele możemy. Tylko prosić! Błagam – pomóżcie nam i im. Pomóżcie nam uzbierać środki aby Schronisko mogło działać. Każda złotówka przekazana na nasze konto z dopiskiem – na psy z Buku – przybliża je do posiadania miejsca w którym spokojnie będą oczekiwać na własne domy pod troskliwą opieką naszych wolontariuszy. Takich miejsc w kraju nie ma wiele – to przytulisko jest wyjątkowe. Pomóżcie nam, aby było jeszcze lepsze. Byliście z nami, gdy trzeba było walczyć o decyzje władz Gminy, gdy potrzebna była petycja. Zrobiliśmy sporo, a teraz potrzebujemy Waszej pomocy. Fundacja dla Zwierząt Animalia 53 1440 1286 0000 0000 0453 3704 z dopiskiem na psy z Buku – ratuje bukowskie czworonogi i przybliża nas do zapewnienia im bezpiecznego i przyjaznego schroniska. DZIĘKUJEMY!!!
  24. Momo to nie najmłodszy już szorstkowłosy jamniczek – trafił pod opiekę Fundacji Animalia do przytuliska dla psów chudy i wynędzniały. Jednak od razu skradł wszystkie serca. Jest uroczy, zgodny z psami, kotami. Kocha ludzi i uwielbia ich towarzystwo. Najchętniej leżałby przy nogach człowieka lub na miękkim posłanku. Nie potrafi zbytnio chodzić po schodach, trochę ciągnie na smyczy, ale podróż pociągiem i autobusem znosi świetnie. Lubi czasami odpocząć na ludzkich rękach. Nie wiadomo gdzie mieszkał dotąd, bowiem nikt go nie szuka, ale trzeba mu przypomnieć zasady czystości w domu. Momo obiecuje się będzie bardzo się starał, jeśli ktoś da mu szansę. Zima w schroniskowej budzie dla chudego starszego jamniczka to tragedia. Momo bardzo szuka domu. Na początku żal było patrzeć - nędza przerażona. Wśród troskliwych opiekunów w przytulisku odzyskał humor, co nie zmienia faktu, że zima w budzie .... dla około 10 latka to tragedia. Wolontariuszka zabrała go do domu na 2 dni, żeby go dopieścić, wspaniale dogadał się z kotami, chętnie spał na ich legowisku. Musiał jednak wrócić do przytuliska - nie może wziąć go na stałe. Możecie pomóc nam znaleźć domek dla Momo na resztę życia - nie chcielibyśmy go tak przenosić z miejsca na miejsca - z przytuliska do tymczasu, potem do domu... Chyba że nie będzie innego wyjścia. Zdjęcia ze spacerów oraz z domu wolontariuszki. Kochany jamolek staruszek prosi o ratunek
×
×
  • Create New...