-
Posts
26019 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by supergoga
-
Przepraszam bo nie doczytałam gdzie przebywają te psiulki?
-
Mamy do oddania: 1. Encorton 20 mg - do07 i 09.2018 - Przeciwzapalny lek sterydowy. Jest to substancja o silnym działaniu przeciwzapalnym, przeciwalergicznym i przeciwreumatycznym, dlatego Encorton jest stosowany w leczeniu m.in. chorób układu endokrynnego, przewodu pokarmowego, układu krwionośnego i nowotworów 2. Ditropan - do 06.2018 - 19 tabletek - preparat do łagodzenia objawów niestabilności 3. Fortekor 2.5 Novartis - do 09.2017 14 tabletek 4. Metoclopramidum Polpharma - do 03.2018 - lek przeciwymiotny - nie stosować bez konsultacji z wet. Chętnie przekażmy psiakom w potrzebie. prosze o PW lub mail - [email protected]
-
Ekspresowy mini bazarek zabawek dla psów i kotów - na schronisko w Buku. Serdecznie zapraszamy na zakupy. Wysyłki z naszych bazarków łącznie.
-
Mini bazarek dla psiaków, uzupełnienie rózności - do 27.02.2017 - przeznaczony w całości na potrzeby zwierzaków z przytuliska w Buku i ich nowe schronisko. Zapraszamy serdecznie http://www.dogomania.com/forum/topic/338465-mini-bazarek-dla-psiak%C3%B3w-na-schronisko-w-buku-do-27022017/ A nasz wątek schroniskowy - tutaj http://www.dogomania.com/forum/topic/335903-ratujmy-przytulisko-w-buku-przed-decyzj%C4%85-radnych-o-likwidacji/?page=3&_fromLogin=1 Będziemy wdzięczni za pomoc w reklamie bazarku i zapraszaniu znajomych. Prosimy o pomoc.
-
Bazarek specjalnie dla psiaków - różności - smycze, obroże, akcesoria, kosmetyki, miski i coś dla psiarzy także. http://www.dogomania.com/forum/topic/338443-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-dla-ps%C3%B3w-wszelakie-na-schronisko-w-buku-do-04032017/ Cały bazarek przeznaczony na budowę schroniska dla zwierząt w Buku, na ratowanie tych psiaków przed likwidacja ich obecnego miejsca, które znają i gdzie są bezpieczne. Bardzo serdecznie zapraszamy. Jeśli możecie pomóc - wyślijcie zaproszenie do znajomych - każdy grosz się liczy. A to link do wątku bukowskich psiaków http://www.dogomania.com/forum/topic/335903-ratujmy-przytulisko-w-buku-przed-decyzj%C4%85-radnych-o-likwidacji/?page=3&_fromLogin=1
-
Psy i koty z Buku - mają już nowe schronisko. Nam pozostał dług.
supergoga replied to supergoga's topic in Schroniska
Zapraszamy na kolejny bazarek - wielka wyprzedaż, wszystko od 1 zł - w tym super firmowe ciuszki -
Wielka wyprzedaż, firmowe ciuszki, różności - wszystko od 1 zł - dla psiaków z Buku, na ich schronisko i bezpieczeństwo. http://www.dogomania.com/forum/topic/338430-wielka-wyprzeda%C5%BC-ciuszki-i-nie-tylko-za-1-z%C5%82-dla-psiak%C3%B3w-z-buku-do-26022017/ A to nasze psiaki!!! I ich wątek http://www.dogomania.com/forum/topic/335903-ratujmy-przytulisko-w-buku-przed-decyzj%C4%85-radnych-o-likwidacji/?page=3&_fromLogin=1
-
Psy i koty z Buku - mają już nowe schronisko. Nam pozostał dług.
supergoga replied to supergoga's topic in Schroniska
A teraz pora przedstawić naszych rezydentów, którzy najdłużej mieszkają w przytulisku - końcu to ich wątek: Tommy - niemłody i z problemami trzustkowymi - na weterynaryjnej karmie - juz kilka lat z nami mieszka, nikt nie dał mu szansy Roki - wielkopies o wspaniałym charakterze, mądry i zrównoważony. Także juz mijaja 2 lata - i nic Rumba, młoda, 2 letnie sunia siedzi prawie półtora roku. Najwspanialszy pies w schronisku - z temperamentem ale wpatrzona w człowieka, posłuszna. Z wolontariuszami chodzi na dalekie spacery, puszczona ze smyczy przybiega na zawołanie. Biegała w maratonie. Jej matka w typie labka - Wenus juz ma dom, a Rumba czeka. Nie jest duża, taki średniak. Rumba wreszcie doczekała się swojego domu Groszek, nasz najstarszy pies - spory i taki niestety z charakterem, ale bardziej do niesfornych psów niż do ludzi - lubi spokój. Chodzi na spacery i od tego czasu bardzo się zmienił. Także kilka lat w przytulisku. Rys - maleńki staruszek - kilkanaście lat - wrócił z adopcji bo ugryzł człowieka. Niestety jest humorzasty i taki raczej niepewny. Szkoda, bo teraz nikt go już nie przyjmie do siebie. Niestety domu nie doczekał. Mały już za TM. Jutro kolejna odsłona. -
Psy i koty z Buku - mają już nowe schronisko. Nam pozostał dług.
supergoga replied to supergoga's topic in Schroniska
Dopisałam w pierwszym poście kolejny bazarek - książki, filmy, płyty, gry i edukacja dla każdego, także dla dzieci. Serdecznie zapraszamy. -
Serdecznie zapraszamy na kolejny bazarek na nasze bukowskie schronisko. To wątek schroniska. http://www.dogomania.com/forum/topic/335903-ratujmy-przytulisko-w-buku-przed-decyzj%C4%85-radnych-o-likwidacji/?page=3&_fromLogin=1 Książki, super filmy, muzyka, edukacja, gry dla dzieci - na bazarku do 20.02.2017 Link bazarku http://www.dogomania.com/forum/topic/338372-ksi%C4%85%C5%BCki-filmy-gry-edukacja-dla-ps%C3%B3w-z-buku-do-20022017/?page=2#comment-17021532 Pięknie proszę, zajrzyjcie, zaproście znajomych. Pomóżcie bukowskim psiakom.
-
Psy i koty z Buku - mają już nowe schronisko. Nam pozostał dług.
supergoga replied to supergoga's topic in Schroniska
Bardzo dziekujemy. Będziemy pisać o wszelkich poczynaniach w tym temacie. -
Serdecznie zapraszamy na jeszcze jeden bazarek na nasze bukowskie schronisko. To wątek schroniska. http://www.dogomania.com/forum/topic/335903-ratujmy-przytulisko-w-buku-przed-decyzj%C4%85-radnych-o-likwidacji/?page=3&_fromLogin=1 Super rzeczy dla każdego, biżuteria, filmy, kuchenne akcesoria, coś dla zdrowia i nie tylko - po prost pełen różności bazarek. To link - zapraszamy! http://www.dogomania.com/forum/topic/338199-super-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-prezenty-bi%C5%BCuteria-filmy-itp-na-psiaki-z-buku-do-2801/ Pięknie proszę, zajrzyjcie, zaproście znajomych. Pomóżcie bukowskim psiakom.
-
Psy i koty z Buku - mają już nowe schronisko. Nam pozostał dług.
supergoga replied to supergoga's topic in Schroniska
Bardzo Ci dziekuję, im więcej osób przeczyta tym większa szansa. -
Serdecznie zapraszamy na kolejny bazarek na nasze bukowskie schronisko. To wątek schroniska. http://www.dogomania.com/forum/topic/335903-ratujmy-przytulisko-w-buku-przed-decyzj%C4%85-radnych-o-likwidacji/?page=3&_fromLogin=1 Bazarek dla psiaków i psiakolubów. Na bazarku - super smaczki, legowisko, ubranka, szelki i obróżka, akcesoria różne oraz breloki, podkładki, gadżety idealne na prezenty. To link - zapraszamy! http://www.dogomania.com/forum/topic/338198-dla-psiak%C3%B3w-i-zwierzolub%C3%B3w-super-bazar-na-schronisko-w-buku-do-2801/ Pięknie proszę, zajrzyjcie, zaproście znajomych. Musimy dac radę. Szykuje kolejny, z biżuteria, prezentami i cudami - tym razem wyłącznie dla "człowieków".
-
Ciuszki, mnóstwo biżuterii różnej, inne różności - do 30.01 - dla schroniska w Buku - na przebudowę, aby bukowskie bezdomne psiaki były bezpieczne. To przykład miłości naszych psiaków Nasz bazarek, na który serdecznie zapraszamy http://www.dogomania.com/forum/topic/338141-ciuszki-super-bi%C5%BCuteria-dla-schroniska-w-buku-do-3001/ Zajrzyjcie, zaproście znajomych. Potrzebujemy Waszej pomocy. Sami nie damy rady.
-
Zapraszam do taniej szafy - wszystko przeznaczone na schronisko w Buku i bukowskie psiaki. Każdy grosz się liczy! Ponad 90 rzeczy - ciuszki dla kobiet, dziewcząt i chłopców - różne wielkości od XS do XXL. Super buty, zimowe czapki, kosmetyczki itp. Zapraszamy
-
Psy i koty z Buku - mają już nowe schronisko. Nam pozostał dług.
supergoga replied to supergoga's topic in Schroniska
Zapraszamy na wielki ciuszkowy bazar dla bukowskich psiaków - na przebudowę schroniska. -
Sara - owczarkowata sunia za Tęczowym Mostem [*]
supergoga replied to What May NN's topic in Już w nowym domu
Ponad 9 lat - i niestety paraliż całkowity, chyba drugi atak po którym już nie dała rady sie podnieść. Były próby - ale to tylko męczarnia suni. -
Psy i koty z Buku - mają już nowe schronisko. Nam pozostał dług.
supergoga replied to supergoga's topic in Schroniska
Meldujemy o postępach działań. Prace ruszyły. Geodeta robi mapę, myślę, że niebawem będzie. We wtorek spotykam się na konkretnych ustaleniach w Pracowni projektowej - od tego spotkania wiele zależy. Trzymajcie kciuki. A ponieważ wszystko cały czas krąży wokół finansów - nadal prosimy Was o wspieranie psiaków. Mamy kolejny bazarek - różności dla psów - w tym nowe. Może jakiś prezent się wybierze. Zapraszam serdecznie http://www.dogomania.com/forum/topic/337714-legowiska-akcesoria-dla-ps%C3%B3w-super-nowe-psie-rzeczy-na-psiaki-z-buku-do-1012/ -
Bazarek - legowiska, smycze i obroże, zabawki, kosmetyki i inne psie różności, także zupełnie nowe - na psiaki z bukowskiego przytuliska i ich nowy dom. Ich wątek jest tutaj http://www.dogomania.com/forum/topic/335903-ratujmy-przytulisko-w-buku-przed-decyzj%C4%85-radnych-o-likwidacji/?page=3&_fromLogin=1 I zabawy naszych podopiecznych Link do bazarku http://www.dogomania.com/forum/topic/337714-legowiska-akcesoria-dla-ps%C3%B3w-super-nowe-psie-rzeczy-na-psiaki-z-buku-do-1012/ Serdecznie zapraszam na bazarek. Potrzebujemy pomocy. Zaproście znajomych, przyjaciół. Może coś się przyda!!! Do każdej przesyłki - gratisik.
-
Psy i koty z Buku - mają już nowe schronisko. Nam pozostał dług.
supergoga replied to supergoga's topic in Schroniska
Ten wpis to nasze błaganie o pomoc. Ruszamy z projektem, Urząd mył ręce. Spojrzałam na te psy w niedzielę, nie zostawię ich. Fundacja nie ma prawie pieniędzy. Sami nie damy rady. Proszę - umieścicie ten tekst (wstawię go też w pierwszym poście) na swoich stronach FB, prześlijcie znajomym. Brakuje mi prawie 30 tys. złotych - nie wiem skąd wziąć choćby część tej kwoty. Każdy grosz jest na wagę złota. Uratujmy ich los - niech zostaną tam, gdzie są bezpieczne. To tekst Pomóżcie nam uratować Schronisko w Buku. W 2017r. musimy rozpocząć przebudowę przytuliska w Buku, aby spełniało wymagania określone dla schronisk oraz zostało zaakceptowane przez Powiatowego Lekarza Weterynarii. Zgodnie z naszym zobowiązaniem Fundacja musi pokryć koszt projektu przebudowy schroniska a do tego okazało się, że musimy sami zlecić wykonanie mapy projektowej w geodety – Urząd odmówił załatwienia mapy. Koszt mapy, którego nie braliśmy pod uwagę to 700 zł netto. Mamy problemy finansowe, w ostatnim okresie trafiło pod naszą opiekę sporo zwierząt wymagających kosztownego, długotrwałego leczenia. Nie wiem jak poradzimy sobie bez pomocy. Byłam niedawno w Buku, spoglądałam w psie oczy. One czuja się tam bezpieczne i mimo że bezdomne – są szczęśliwe. To małe, kameralne Schronisko, gdzie na pierwszym miejscu stawia się dobro zwierząt. Jeśli nie wystarczy nam pieniędzy – wszystkie psy trafia do schroniska międzygminnego, gdzie znikną w setkach innych psów. Jak mam patrząc na nie, na małego radosnego Rona wracającego ze spaceru z gimnazjalistami, na pełną energii Rumbę, którą biegacze z Buku lubią ze sobą zabierać na treningi – na to pozwolić. Przebudowa nie wymaga wiele, a dla tych psów, dla kotów którym chcemy zapewnić odpowiednie pomieszczenie – to może być sprawa życia lub śmierci. Niewiele możemy. Tylko prosić! Błagam – pomóżcie nam i im. Pomóżcie nam uzbierać środki aby Schronisko mogło działać. Każda złotówka przekazana na nasze konto z dopiskiem – na psy z Buku – przybliża je do posiadania miejsca w którym spokojnie będą oczekiwać na własne domy pod troskliwą opieką naszych wolontariuszy. Takich miejsc w kraju nie ma wiele – to przytulisko jest wyjątkowe. Pomóżcie nam, aby było jeszcze lepsze. Byliście z nami, gdy trzeba było walczyć o decyzje władz Gminy, gdy potrzebna była petycja. Zrobiliśmy sporo, a teraz potrzebujemy Waszej pomocy. Fundacja dla Zwierząt Animalia 53 1440 1286 0000 0000 0453 3704 z dopiskiem na psy z Buku – ratuje bukowskie czworonogi i przybliża nas do zapewnienia im bezpiecznego i przyjaznego schroniska. DZIĘKUJEMY!!! -
Momo to nie najmłodszy już szorstkowłosy jamniczek – trafił pod opiekę Fundacji Animalia do przytuliska dla psów chudy i wynędzniały. Jednak od razu skradł wszystkie serca. Jest uroczy, zgodny z psami, kotami. Kocha ludzi i uwielbia ich towarzystwo. Najchętniej leżałby przy nogach człowieka lub na miękkim posłanku. Nie potrafi zbytnio chodzić po schodach, trochę ciągnie na smyczy, ale podróż pociągiem i autobusem znosi świetnie. Lubi czasami odpocząć na ludzkich rękach. Nie wiadomo gdzie mieszkał dotąd, bowiem nikt go nie szuka, ale trzeba mu przypomnieć zasady czystości w domu. Momo obiecuje się będzie bardzo się starał, jeśli ktoś da mu szansę. Zima w schroniskowej budzie dla chudego starszego jamniczka to tragedia. Momo bardzo szuka domu. Na początku żal było patrzeć - nędza przerażona. Wśród troskliwych opiekunów w przytulisku odzyskał humor, co nie zmienia faktu, że zima w budzie .... dla około 10 latka to tragedia. Wolontariuszka zabrała go do domu na 2 dni, żeby go dopieścić, wspaniale dogadał się z kotami, chętnie spał na ich legowisku. Musiał jednak wrócić do przytuliska - nie może wziąć go na stałe. Możecie pomóc nam znaleźć domek dla Momo na resztę życia - nie chcielibyśmy go tak przenosić z miejsca na miejsca - z przytuliska do tymczasu, potem do domu... Chyba że nie będzie innego wyjścia. Zdjęcia ze spacerów oraz z domu wolontariuszki. Kochany jamolek staruszek prosi o ratunek