-
Posts
26019 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by supergoga
-
Co do kotów - niestety nie sprawdzę, nie mamy kociambrów w hoteliku. Na razie nie zaatakował żadnej suczki, tylko samce - Gufiego i 2 hotelowce.
-
-
Opcja schroniskowa to taka ostatnia. Żal mi Foresta, to uroczy pies dla człowieka. Nie tracę nadziei że coś znajdziemy tańszego.
-
Też szukam miejsce w hotelach w pobliżu Poznania, ale takich odpowiednich dla psiaka, jednocześnie z kontaktem z ludźmi . Forest bardzo tego potrzebuje. Szkoda że nie ma dla niego domu, ale wystawiłam mu sporo ogłoszeń ale cisza. teraz adopcje coraz słabiej, wiadomo - wakacje, więc psów przybywa zamiast ubywać.
-
A ile u Jamora kosztuje miesiąc psiakowy? Wszyscy główkujemy
-
Iza próbuje oddzielać ale to dość beznadziejne na dłuższa metę. Nie wiem co zrobić. To naprawdę fajny pies...
-
To za późno, nie damy rady. Koszt hotelu dla nas to - 12 zł za część psów i po 5 zł za kolejna część. Przed ta ekipa miałam tam 4 psiaki. Te doszły. Nie mam juz pomysłu, gdzie go przenieść. Cały czas myślę.
-
Przykro mi że narobiłam problemów. Nie wiem jaki był Forest ale demolki zgłaszali juz w klinice. Dopóki był z nim człowiek, było ok, jak został sam - niestety chciał sie do niego wydostać. Możliwe że był z 1 psem którego znał. W hotelu muszą sie zgadzać z kilkunastoma - bo taki jest wymóg i tak mieszkają - razem. Gufi z Mańkiem też mieli zwarcia ale sie nauczyli i teraz udają że sie nie widzą. Jednak nie atakują innych zwierzaków. Forest atakuje hotelowców, zwłaszcza takich ciapowatych które mu nie oddadzą, a to nie fajnie. Dla ludzi kochany - ale nie mam gdzie go wstawić. Za hotel płacimy rzecz jasna, ale przy dużej liczbie psiaków które tam wstawiłam mamy spore upusty i jest dla nas możliwe do przełknięcia. Normalnych cen bym nie uniosła, tym bardziej że przebudowa schroniska w Buku nas czeka. Zawiodłam, przyjęłam psiaka i proszę o wyszukanie mu miejsca - przepraszam, ale innego nie mam dla Foresta jak ten hotel.
-
Super że psiakowi się udało. Ja mam jednak prosbe, apel, błagania - nie wiem jak nazwać. FOREST - nie może zostać u nas - atakuje psy a w hotelu nie ma indywidualnych boksów. Rzuca się na inne psy, jest dla nich zagrożeniem. Zostawiony w jedynym osobnym kojcu - rozwala go, żeby tam nie być. Nie mam nikogo kto by z nim pracował. Pozostałe psiaki ogarnięte. Przypomnimy: Rybka, Fibi, Rachel i Otello już w domach. Czekają: Monica, Gufi, Maniek, Mundek. Proszę o pomoc, nie mam co z nim zrobić. Zaznaczałam, że psy musza być w 100% łagodne do psów, bezproblemowe w tym zakresie - bo nie mam innej opcji. Na inny hotel nas nie stać, bo tu mamy dość preferencyjne ceny z racji na ilość trzymanych zwierzaków. Gdzie może jechać Forest????
-
Psy i koty z Buku - mają już nowe schronisko. Nam pozostał dług.
supergoga replied to supergoga's topic in Schroniska
7 psiaków x 6 miesięcy x hoteli (hm 350 zl??? najmniej) ponad 14 tysięcy. Straszny koszt. Chyba że znajdę tańszy hotel. Szukam. Szukam tez tymczasów - za karmę np. Kombinujemy jak możemy żeby nie wyjechały. Mam juz tymczas dla Rumby. Na pewno Tommy pojedzie do hotelu z jeszcze jednym psem. Rys i Murzyn sa małe, ale niestety mało adopcyjne. Murzyn wycofany bardzo, Rys - staruszek z humorami. -
Psy i koty z Buku - mają już nowe schronisko. Nam pozostał dług.
supergoga replied to supergoga's topic in Schroniska
No właśnie zawierają umowę bo muszą niby - nie dadzą ani grosza poza tym. Im na psach nie zależy. To nasza Fundacja będzie płacić za większość prac i wyposażeń ich gminnego schroniska, jeśli w końcu dopniemy tego. Musze coś wykombinować? -
Psy i koty z Buku - mają już nowe schronisko. Nam pozostał dług.
supergoga replied to supergoga's topic in Schroniska
Nowe wieści: Alarm dla psiaków z Buku – pod naszą opieką. Są poważne zakusy aby – „ponoć tylko do końca roku” przewieźć psy do międzygminnego dużego schroniska. Przyczyna to negatywna decyzja Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu na Program opieki nad bezdomnymi zwierzętami gminy Buk – nie mamy schroniska tylko przytulisko. Dla przypomnienia – jest już wykonany na zlecenie Fundacji Animalia projekt, teraz wykonujemy kosztorys i wysyłamy całość do Urzędu w celu nadania biegu. Niestety na negatywna decyzje nikt nie złożył zażalenia, a były argumenty aby dano nam kilka miesięcy na modernizację. Mam już sporo rzeczy zamówionych. Teraz PSY – mamy ich 10 na dzisiaj. Co robić, aby nie musiały tam jechać. Mogę maksymalnie 2 umieścić w hotelu – na więcej nie mamy środków. Szukamy domów tymczasowych, choćby w kojcem, budą – aby je przechować. Jeśli pojadą – nie wrócą do nas. Nawet nie dowiemy się, co z nimi. Wszystkie są na naszej stronie www fdz-animalia.pl – to Demon, Nowa, Rumpel, Roki, Rumba, Tommy (musi otrzymywać lecznicza karmę – kto mu tam ja poda), Murzyn, Zuza, Rys, groszek. Proszę ogłaszajcie – termin wyjazdu – koniec czerwca, 01 lipca. Błagamy o pomoc!!! -
Czekał i siedział biedal w klinice a my zrobilismy t burzę ogłoszeń. dziewczyna fajna, mam nadzieje, że Otello zachowa się w miare gdy zostanie sam w domu na troche. W klinice mówili że jest grzeczny, bez problemu do klatki wchodzil w szpitaliku. Jesli będzie problem pożyczymy dziewczynie na początek kennelówke. Ale oy nie było takich spraw. Mocnica mała zapytanie także, ale dość daleko i jakoś nie bardzo - do mieszkania na I pietrze. Tylko Pani jakoś nie wiedziała chyba że ja trzeba nauczyc wielu rzeczy. Postaram się wstawic fotki Rachel z nowego domu bo mam.
-
Trzymajcie kciuki. Otello pojechał dzisiaj do domu. Oby było wszystko dobrze i juz do nas nie wrócił.
-
A właśnie - to stamtąd dzwonił ten człowiek zainteresowany który miał potwierdzic lub zrezygnować ale się nie odezwał. A może na inne portale???
-
A dla Foresta??? Mogę prosić - nie wiem co z nim będzie, jak hotel nam odmówi dalszego trzymania psiaka
-
Ja mam go na olx, ale fotki na boku sa niestety. I nie wyróżnione, tylko zwykle - mam kilkanaście psiaków naszych
-
Ja mam u siebie odwrócone i ciekawe, jak wstawiam na portale to sa na boku...
-
Jednak z Forestem kłopot - rzuca sie na psy, zwłaszcza na nowych hotelowiczów. Wczoraj potarmosił porządnie nowego ciapowatego pieska który przyjechał do hotelu na parę dni. A zamknięty osobno - szczeka. A dokoła sąsiedzi w domach. Jednak musimy prosić o pomoc i znalezienie mu tymczasu lub innego miejsca. Nie damy rady.
-
Forest lepiej, ale czasem "świgaja się" na siebie z Gufim, dwa zazdrośniki. Póki nie leje się krew nie robimy alarmu. W sprawie Otella ludzie zamilkli niestety. Więc chyba nic z tego. Nie mam dokąd zabrać go z kliniki. Ciekawe kiedy nas z niej wyproszą.
-
Już załatwiona sprawa wizyty, bardzo dziękuję. Po rozmowie z mamą chłopaka któremu Otello wpadł w oko - czekamy na decyzję. Państwo mają się przez weekend zastanowić, przemyśleć wszystko i dać znać. W razie czego jeśli decyzja będzie na tak wizyta zostanie przeprowadzona. Nadal trzymamy kciuki.
-
Bardzo proszę. Właśnie wyjeżdżam z domu, będę tylko wieczorem okazyjnie przy kompie - do niedzieli. Podam telefon na wszelki wypadek 609 601 362
-
Mam dom dla Otella, ale pilnie poszukuję osoby do przeprowadzenia wizyty adopcyjnej w Gorzowie Wlkp. Ankieta jest ok, ale to jest kawałek od Poznania, chciałabym wiedzieć. Pomóżcie...
-
Ja nie rozumiem tez dlaczego w gminach tacy bezduszni urzędasy - do mordowni psiaki pakują, wiedząc że notowania sa fatalne. Jak im pomóc. Takie małe psiaki - biedaki.