Jump to content
Dogomania

supergoga

Members
  • Posts

    26019
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by supergoga

  1. Co do kotów - niestety nie sprawdzę, nie mamy kociambrów w hoteliku. Na razie nie zaatakował żadnej suczki, tylko samce - Gufiego i 2 hotelowce.
  2. Taki do kolankowy - na zdjęciu z nasza wolontariuszka (prywatnie moją córką) - ma 160 cm wzrostu
  3. Opcja schroniskowa to taka ostatnia. Żal mi Foresta, to uroczy pies dla człowieka. Nie tracę nadziei że coś znajdziemy tańszego.
  4. Też szukam miejsce w hotelach w pobliżu Poznania, ale takich odpowiednich dla psiaka, jednocześnie z kontaktem z ludźmi . Forest bardzo tego potrzebuje. Szkoda że nie ma dla niego domu, ale wystawiłam mu sporo ogłoszeń ale cisza. teraz adopcje coraz słabiej, wiadomo - wakacje, więc psów przybywa zamiast ubywać.
  5. A ile u Jamora kosztuje miesiąc psiakowy? Wszyscy główkujemy
  6. Iza próbuje oddzielać ale to dość beznadziejne na dłuższa metę. Nie wiem co zrobić. To naprawdę fajny pies...
  7. To za późno, nie damy rady. Koszt hotelu dla nas to - 12 zł za część psów i po 5 zł za kolejna część. Przed ta ekipa miałam tam 4 psiaki. Te doszły. Nie mam juz pomysłu, gdzie go przenieść. Cały czas myślę.
  8. Przykro mi że narobiłam problemów. Nie wiem jaki był Forest ale demolki zgłaszali juz w klinice. Dopóki był z nim człowiek, było ok, jak został sam - niestety chciał sie do niego wydostać. Możliwe że był z 1 psem którego znał. W hotelu muszą sie zgadzać z kilkunastoma - bo taki jest wymóg i tak mieszkają - razem. Gufi z Mańkiem też mieli zwarcia ale sie nauczyli i teraz udają że sie nie widzą. Jednak nie atakują innych zwierzaków. Forest atakuje hotelowców, zwłaszcza takich ciapowatych które mu nie oddadzą, a to nie fajnie. Dla ludzi kochany - ale nie mam gdzie go wstawić. Za hotel płacimy rzecz jasna, ale przy dużej liczbie psiaków które tam wstawiłam mamy spore upusty i jest dla nas możliwe do przełknięcia. Normalnych cen bym nie uniosła, tym bardziej że przebudowa schroniska w Buku nas czeka. Zawiodłam, przyjęłam psiaka i proszę o wyszukanie mu miejsca - przepraszam, ale innego nie mam dla Foresta jak ten hotel.
  9. Super że psiakowi się udało. Ja mam jednak prosbe, apel, błagania - nie wiem jak nazwać. FOREST - nie może zostać u nas - atakuje psy a w hotelu nie ma indywidualnych boksów. Rzuca się na inne psy, jest dla nich zagrożeniem. Zostawiony w jedynym osobnym kojcu - rozwala go, żeby tam nie być. Nie mam nikogo kto by z nim pracował. Pozostałe psiaki ogarnięte. Przypomnimy: Rybka, Fibi, Rachel i Otello już w domach. Czekają: Monica, Gufi, Maniek, Mundek. Proszę o pomoc, nie mam co z nim zrobić. Zaznaczałam, że psy musza być w 100% łagodne do psów, bezproblemowe w tym zakresie - bo nie mam innej opcji. Na inny hotel nas nie stać, bo tu mamy dość preferencyjne ceny z racji na ilość trzymanych zwierzaków. Gdzie może jechać Forest????
  10. 7 psiaków x 6 miesięcy x hoteli (hm 350 zl??? najmniej) ponad 14 tysięcy. Straszny koszt. Chyba że znajdę tańszy hotel. Szukam. Szukam tez tymczasów - za karmę np. Kombinujemy jak możemy żeby nie wyjechały. Mam juz tymczas dla Rumby. Na pewno Tommy pojedzie do hotelu z jeszcze jednym psem. Rys i Murzyn sa małe, ale niestety mało adopcyjne. Murzyn wycofany bardzo, Rys - staruszek z humorami.
  11. No właśnie zawierają umowę bo muszą niby - nie dadzą ani grosza poza tym. Im na psach nie zależy. To nasza Fundacja będzie płacić za większość prac i wyposażeń ich gminnego schroniska, jeśli w końcu dopniemy tego. Musze coś wykombinować?
  12. Nowe wieści: Alarm dla psiaków z Buku – pod naszą opieką. Są poważne zakusy aby – „ponoć tylko do końca roku” przewieźć psy do międzygminnego dużego schroniska. Przyczyna to negatywna decyzja Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu na Program opieki nad bezdomnymi zwierzętami gminy Buk – nie mamy schroniska tylko przytulisko. Dla przypomnienia – jest już wykonany na zlecenie Fundacji Animalia projekt, teraz wykonujemy kosztorys i wysyłamy całość do Urzędu w celu nadania biegu. Niestety na negatywna decyzje nikt nie złożył zażalenia, a były argumenty aby dano nam kilka miesięcy na modernizację. Mam już sporo rzeczy zamówionych. Teraz PSY – mamy ich 10 na dzisiaj. Co robić, aby nie musiały tam jechać. Mogę maksymalnie 2 umieścić w hotelu – na więcej nie mamy środków. Szukamy domów tymczasowych, choćby w kojcem, budą – aby je przechować. Jeśli pojadą – nie wrócą do nas. Nawet nie dowiemy się, co z nimi. Wszystkie są na naszej stronie www fdz-animalia.pl – to Demon, Nowa, Rumpel, Roki, Rumba, Tommy (musi otrzymywać lecznicza karmę – kto mu tam ja poda), Murzyn, Zuza, Rys, groszek. Proszę ogłaszajcie – termin wyjazdu – koniec czerwca, 01 lipca. Błagamy o pomoc!!!
  13. Kajtek wyraźnie odmłodniał i czuje sie pewnie i bezpiecznie. oto fotorelacja
  14. Czekał i siedział biedal w klinice a my zrobilismy t burzę ogłoszeń. dziewczyna fajna, mam nadzieje, że Otello zachowa się w miare gdy zostanie sam w domu na troche. W klinice mówili że jest grzeczny, bez problemu do klatki wchodzil w szpitaliku. Jesli będzie problem pożyczymy dziewczynie na początek kennelówke. Ale oy nie było takich spraw. Mocnica mała zapytanie także, ale dość daleko i jakoś nie bardzo - do mieszkania na I pietrze. Tylko Pani jakoś nie wiedziała chyba że ja trzeba nauczyc wielu rzeczy. Postaram się wstawic fotki Rachel z nowego domu bo mam.
  15. Trzymajcie kciuki. Otello pojechał dzisiaj do domu. Oby było wszystko dobrze i juz do nas nie wrócił.
  16. A właśnie - to stamtąd dzwonił ten człowiek zainteresowany który miał potwierdzic lub zrezygnować ale się nie odezwał. A może na inne portale???
  17. A dla Foresta??? Mogę prosić - nie wiem co z nim będzie, jak hotel nam odmówi dalszego trzymania psiaka
  18. Ja mam go na olx, ale fotki na boku sa niestety. I nie wyróżnione, tylko zwykle - mam kilkanaście psiaków naszych
  19. Ja mam u siebie odwrócone i ciekawe, jak wstawiam na portale to sa na boku...
  20. Jednak z Forestem kłopot - rzuca sie na psy, zwłaszcza na nowych hotelowiczów. Wczoraj potarmosił porządnie nowego ciapowatego pieska który przyjechał do hotelu na parę dni. A zamknięty osobno - szczeka. A dokoła sąsiedzi w domach. Jednak musimy prosić o pomoc i znalezienie mu tymczasu lub innego miejsca. Nie damy rady.
  21. Forest lepiej, ale czasem "świgaja się" na siebie z Gufim, dwa zazdrośniki. Póki nie leje się krew nie robimy alarmu. W sprawie Otella ludzie zamilkli niestety. Więc chyba nic z tego. Nie mam dokąd zabrać go z kliniki. Ciekawe kiedy nas z niej wyproszą.
  22. Już załatwiona sprawa wizyty, bardzo dziękuję. Po rozmowie z mamą chłopaka któremu Otello wpadł w oko - czekamy na decyzję. Państwo mają się przez weekend zastanowić, przemyśleć wszystko i dać znać. W razie czego jeśli decyzja będzie na tak wizyta zostanie przeprowadzona. Nadal trzymamy kciuki.
  23. Bardzo proszę. Właśnie wyjeżdżam z domu, będę tylko wieczorem okazyjnie przy kompie - do niedzieli. Podam telefon na wszelki wypadek 609 601 362
  24. Mam dom dla Otella, ale pilnie poszukuję osoby do przeprowadzenia wizyty adopcyjnej w Gorzowie Wlkp. Ankieta jest ok, ale to jest kawałek od Poznania, chciałabym wiedzieć. Pomóżcie...
  25. Ja nie rozumiem tez dlaczego w gminach tacy bezduszni urzędasy - do mordowni psiaki pakują, wiedząc że notowania sa fatalne. Jak im pomóc. Takie małe psiaki - biedaki.
×
×
  • Create New...