Jump to content
Dogomania

supergoga

Members
  • Posts

    26019
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by supergoga

  1. Dziękujemy także za zaglądanie - aby psy bukowskie nie spadły na koniec i nie były zapomniane.
  2. Czy możemy dostać na PW jakis namiar kontaktowy do Was - nasza wolontariuszka napisała że do warszawy może dowieźc psiaak. Chodzi tylko o uzgodnienie terminu a najlepiej bezpośrednio nie przez maile. tym bardziej że 2 dni bede stała na fundacyjnym stoisku bez netu.
  3. Nasza wolontariuszka Aga może jechać do Warszawy autem, ale musimy znaleźć jeszcze kogoś do towarzystwa. Nie pojedzie z psem sama - czyli szukam kogoś dodatkowego. Dam znać
  4. Forest jest gotowy do drogi. To ja też ogłaszam wśród naszych wolontariuszy (niewielu), kto może pomóc.
  5. Forest jest w Poznaniu a musi jechać do Murki. Niedaleko Janowa Lubelskiego
  6. Szkoda bo na jutro i pojutrze nie znajdę nikogo ktoby do Warszawy dowiózł Foresta. Przeważnie w grę wchodzą weekendy. Rozmawiam z Iza z hotelu jak możemy to rozwiązać. Nie mam tez nikogo kto mógłby zawieźć psiaka do samego hoteliku u Murki. Musze kombinować. I właśnie to robię. Mam jeszcze pytanie, kto będący bliżej mógłby ogarniać później szukanie domu dla Foresta. Z takiej odległości będzie to dla nas spory kłopot w razie czego. Jeszcze ogarniam 10-tke naszych bukowskich psiaków i boję się czy dam radę wszystko patronować. Kto pomoże logistycznie ogarnąć transport, bo mój mózg zdecydowanie odmawia. I jeszcze ile kosztuje Murkowy hotel - musze to wpisać w plany wydatków (czy Murka wystawia rachunki?).
  7. Też myślimy o transporcie. Gdzie dokładnie jest hotelik Murki??? Jak cos się da połączyć to świetnie
  8. Melduje się u suniek. Suzi jest piękna. Szkoda że mam teraz taki problem z naszymi bukowskim psami i ratowaniem ich racji bytu - znalazłabym dla niej miejsce u nas, jak już kilku zamojskim psiakom. Teraz mogę jedynie kibicować. U nas suczki nawet w tym wieku znajdują domy - nikt nie chce samców a tych mam sporo plus duże suki. Małe, średnie - nie siedzą długo. Czy Suzi jest łagodna do człowieka, do psów. Czy chodzi na smyczy. Mogę ją poreklamować u osób które u nas szukają suczek.
  9. Tola bardzo bardzo dziękujemy w imieniu Foresta. Oczywiście ogłoszenia pozostają i nadal szukamy mu domu. Trzymajcie tez kciuki - pojawiła się szansa w lipcu na domy dla Moniki i Mańka...
  10. Proszę zajrzyjcie czasami do naszych psiaków. Wystawiłam wszystkie
  11. RUMPEL - pojechał do domu Rumpel urodził się prawdopodobnie około maja 2016r. Do przytuliska dla psiaków i pod opiekę Fundacji Animalia trafił oddany przez właściciela, który z różnych względów nie mógł lub nie chciał się nim zajmować. Jest mieszańcem labradora w kolorze biszkoptowym. I psiakiem – wulkanem energii. Ponieważ to duży pies, wymaga opiekuna, który jest doświadczony, odpowiedzialny i ma czas na prace z psiakiem. Rumpel potrzebuje wybiegania się, spacerów ale także nauki dobrego wychowania, bowiem szczególnie na spacerach po prostu szaleje. Idealny byłby dom z ogrodem, podwórkiem, gdzie mógłby poza zwykłymi spacerami bawić się i ganiać do woli. Niestety w warunkach przytuliska pozostają mu wyłącznie spacery z wolontariuszami, a to o wiele za mało dla psa o takim temperamencie i tej wielkości. Rumpel szuka sobie domu na zawsze – który już go nie zawiedzie i nie porzuci. To musi być przemyślana decyzja. Masz czas i miejsca dla Rumpelka – psi dzieciak czeka. RYS -05.08.2017 - za Tęczowym Mostem. Żegnaj piesku Rys jest małym, łaciatym psem. Taki starszy pan, około 11 letni -ze swoimi nawykami, charakterem czasami niełatwym, tylko trzeba umieć do niego dotrzeć. Życie na te stare lata potraktowało go okrutnie, byś może nie potrafi się odnaleźć w świecie bezdomności. Nie zaczepia innych psów, trochę poszczeka jak już jest w kojcu a reszta biega. W miarę sprawny, ale na spacerach już tempo trochę wolniejsze. Byłby idealny do domu mało aktywnego – gdzie krótki spacerek lub pochodzenie po podwórku już by mu wystarczyły – byłyby pełnią szczęścia. Nie nadaje się tez do domu z dziećmi – potrzebuje spokoju i woli aby go nie zaczepiać, gdy nie ma na to ochoty. Niestety potrafi ugryźć gdy ktoś za wiele od niego wymaga. Taki biedny dziadulek. Rys chodził parę tygodni po podpoznańskiej wsi, dokarmiany w jednym miejscu, aż w końcu kto się zlitował i aby nie stała mu sie krzywda przywiózł do schroniska. Czy niemłody, niewielki Rysik będzie musiał do końca życia mieszkać w kojcu schroniskowym. A może jest gdzieś taki dom, który na resztę życia go po prostu przytuli – nie zajmie dużo miejsca. TOMMY - został na zawsze- W DOMU TYMCZASOWYM - hurra Tommy został złapany w parku w Buku, gdzie błąkał się przez dwa dni w jednym miejscu. Na szczęście udało się go złapać, choć był bardzo przestraszony - i trafił do schroniska pod Poznaniem i pod opiekę Fundacji Animalia. Po problemach zdrowotnych które miał, gdy głodny i zaniedbany do nas trafił - nie ma śladu. Tommy nauczył się chodzić na smyczy, uwielbia spacery i sam przychodzi po głaskanie. Żyje w zgodzie z innymi psami w przytulisku, nie wszczyna awantur. Jest pięknym psem i mimo wieku - na pewno chciałby mieć własne miejsce w czyimś domu. Czy jest gdzieś takie miejsce dla Tommiego? Pies wymaga karmy weterynaryjnej i to w zasadzie jedna rzecz o której trzeba pamiętać. ZUZA Zuza ma około 5 lat, została oddana przez właścicieli, którzy zupełnie nie radzili sobie z jej charakterem i temperamentem. W schronisku, pod opieką Fundacji Animalia, okazała się jednak inna. Polubiła zabawy z innymi psami, na spacerach rzeczywiście potrafi obszczekać przechodniów, ale to jedyny problem. Lubi kontakt z człowiekiem, jest bardzo karna i usłuchana, ale musi trafić do osoby, która będzie konsekwentna i stanowcza. Otwartej agresji do nowych, obcych ludzi nie stwierdziliśmy absolutnie. Prawdopodobnie w domu w którym przebywała do tej pory nie potrafiono nad nią zapanować, za dużo jej pozwalano i problemy się nawarstwiały. To spora ale bardzo mądra suka – z odpowiednim człowiekiem będzie wiernym, oddanym przyjacielem. JUTA - pojechała do domu Juta, śliczna suczka w typie welshteriera ma ok. 2-3 lat a już spotkało ją wiele złego. Widać po jej zachowaniu, jest bardzo nieśmiała i wycofana, ale zupełnie nieagresywna w stosunku do innych psów. Ludzi na razie unika, ale też bez agresji, raczej nie wie co może ja spotkać z ich strony. Niestety nie chodzi na smyczy. Znaleziona we wsi w pobliżu Buku, błąkała się kilka dni na budowie. Nie wiemy skąd tam się wzięła. Bardzo pilnie potrzebuje domu z cierpliwym opiekunem, choćby tymczasowego, który pokaże Jucie, że człowiek nie zawsze jest zły a życie z człowiekiem może być ciekawe.
  12. Dzieki że zaglądacie. Trochę się boje do schroniska innego je przewozić, to jakoś nie jest dla nich zmiana na lepsze. Na razie szukam i kombinuję... Wczoraj Rumba pojechała do domu - oby wszystko było ok i tam została. Teraz aktualizacja tych psiaków, które czekają: BATON Baton jest właściwie jeszcze dzieciakiem, ma nie więcej niż rok. Jest dość masywnym pieskiem sięgającym jednak mniej niż do kolana (waży około 12 kg). W chwili znalezienia był zadbanym, dobrze odkarmionym i pogodnym psem. Nikt sie jednak po niego nie zgłosił wiec należy przypuszczać że został porzucony. Czyżby uroczy rudzielec znudził się komuś bo wyrósł z lat szczenięcych. Tak niestety czasami bywa. Szczeniaki rosną i jako dorosłe w niczym nie przypominają uroczych kuleczek. Tak jak Baton – zwykły, nieduży kundelek. Psiak jest bardzo wesoły, lubi ludzi i zabawy z innymi psami, na początku nie chodził w ogóle na smyczy, teraz robi zdecydowane postępy i regularnie wychodzi na spacery z wolontariuszami. Polubił te wycieczki, stanowiące odmianę po smutnym schroniskowym życiu w kojcu. Baton i nadzieja wpatruje się w każdego, kto go odwiedza – szukając tego jedynego człowieka, tego który w swoim domu znajdzie dla niego kawałek miejsca. Niewiele go zajmie, a w zamian obiecuje ogromne psie serduszko i wierność do końca życia. GROSZEK - nie mogę uwierzyć, ale pojechał do domu Groszek nie ma w życiu szczęścia, albo trafia na ludzi nieodpowiedzialnych. Trafił we wrześniu 2015r. do podpoznańskiego przytuliska dla psów i pod opiekę Fundacji Animalia, w fatalnym stanie, wychudzony, brudny, zapchlony. Pies należał do starszej kobiety która nie miała sił i nie potrafiła się już nim opiekować. Groszek nie jest młody, ma około 9 lat, ale bardzo chce być jeszcze komuś potrzebny i szczęśliwy. Bardzo energiczny, przyjacielski do ludzi, jak na razie nie przejawia agresji do innych psów – w przytulisku biega z innymi psami na wybiegu. Czy znajdzie się gdzie na świecie miejsce dla Groszka. MURZYNEK Pod koniec stycznia 2016r. pod opiekę Fundacji dla Zwierząt Animalia trafiło 9 niewielkich psów. Wszystkie czarne podpalane i tri kolorowe psiaki w wieku 5-7 miesięcy – odebrane zostały w ramach interwencji właścicielowi, który nie miał już środków na utrzymanie stada. Stanowiły plon niekontrolowanych rozmnażań przygarnianych ponad normę zwierząt. Murzynek z braku innej możliwości zamieszkał w przytulisku dla psów pod Poznaniem, w kojcu i budzie. W takim miejscu nie pokocha zbyt szybko własnego człowieka.. Murzynek jeszcze boi się wielu rzeczy. Nie chodzi na smyczy i trzyma się z daleka. Może znajdzie się dom, który miałby dla niego chociaż ciepłą budę i ogródek lub podwórko. Gdy będzie miał własny, spokojny dom - szybciej się przekona i zaufa - niż w przytulisku wśród kilkunastu innych psów. Czy dostanie szansę na normalne życie. NOWA - pojechała do domu Nowa to bardzo ładna suczka w typie labradora w wieku około 2,5 roku, znaleziona została w podpoznańskiej wsi i trafiła pod opiekę Fundacji Animalia . Zadbana, energiczna i przyjacielska z temperamentem. W kojcu trochę szczekliwa, ale wynika to prawdopodobnie z chęci wyjścia na wybieg, kontaktu z człowiekiem, wspólnych zabaw – Nowa to stosunkowo młode zwierzę, którego jednak nikt nie szuka. Nie jest agresywna w stosunku do ludzi, z innymi psami różnie – wszystko zależy, jakie towarzysz ma do nie nastawienie, jednak generalnie nie stwarza większych problemów. Wielka szkoda, że najwspanialsze lata życia, tą psią młodość Nowa musi spędzać w schroniskowym kojcu. ROKI Roki trafił do schroniska w lutym 2016. Przywiozła go właścicielka, która z powodu zmiany miejsca zamieszkania musiała go oddać. Pies jest duży i ładny, ma około 7 lat. Na początku zachowywał dystans ale oswoił się z sytuacją. Od jakiegoś czasu wychodzi na spacery, jest wypuszczany z innymi psami, nie jest agresywny w stosunku do nich, kota też nie zjadł. Długo się oswaja z nowym miejscem, zachowywał dystans ale jak już sie przekonał to z dnia na dzień jest coraz lepiej. Łakomczuch -co pomaga w przywoływaniu. Ogólnie jest miłym i spokojnym psem. Lubi wodę, w samochodzie zachowuje spokój. Jest gotowy do adopcji – do doświadczonego domu zwłaszcza z racji na wielkość.
  13. Bardzo Was przepraszam, że niezbyt często piszę ale w pracy horror. Czy miejsce Murki jest pewne? I gdzie dokładnie, muszę transport zorganizować dla psiula. Myślę, że konto dla Foresta najlepiej fundacyjne Fundacja dla Zwierząt Animalia 53 1440 1286 0000 0000 0453 3704 z dopiskiem - FOREST Bardzo Wam dziękuję za pomoc. Oczywiście to czego nie dozbieramy ja dopłacę za niego, w końcu przyjęłam do nas Foresta i teraz mi głupio bardzo że mu szukam innego miejsca. Przepraszam Was.
  14. Mam tymczasy dla 2 psów - dla Tommiego i Rumby. Zostają: Nowa, Zuza, Rumpel (wielki szczeniak), Roki, Murzyn, Rys, nowa terierka która nie chodzi na smyczy, starszy Groszek i agresywny Misiek.
  15. Rozmawiałam z Izą z hotelu w którym mieszka Forest. Jeśli miejsce u Murki na koniec czerwca by było dla niego - jakoś go jeszcze przechowamy. Iza ma u psów respekt spory, jak jest na miejscu to spokój. Tylko pracuje i wtedy kłopot. No i przy każdym wspólnym bieganiu, zwłaszcza przy nowych psach. Może ta ilość razem ganiających psów Foresta przerasta. Ogólnie Iza mówi że to wspaniały pies. Karny i posłuszny.
  16. Opisałam krótko temat. Pojechać mają do Zwierzakowa. Problem polega na tym, że one sa z małego, super klimatycznego miejsca pod rewelacyjną opieka, z wolontariatem, spacerami itp. Międzygminne schronisko jest duże, obsługa zmienna a przede wszystkim z właścicielem wielokrotnie rozmawialiśmy prosząc o pomoc i nie przyjmowanie psów (inne miejsca nie zareagowały i psy mogłyby zostać do czasu przebudowy schroniska) ale jednak kasa ważna. Pan stwierdził, że jak mu urząd zapłaci to nawet zaraz zabierze psy. Ech. Mamy ok. 10 psów raptem... niewiele. Boli serce. Sa tam psy siedzące od lat - one tego mogą nie przeżyć, np. Tommy wymagający karmy leczniczej, staruszek Rys, niestety charakterny i niezbyt przyjazny piesek ale chcący żyć, Murzyn i kilka innych.
  17. Wszystkie psy sa sterylizowane, kastrowane, szczepione. Nie zdążyłam jeszcze zbiórek zrobić, to świeżą wieść. W poniedziałek postaram się ogarnąć na PoProstuPomagam i może Siepomaga. Tyle że nie wiem, jak wypadnie na taki cel zbiórka. Robiliśmy na zakup bud i na ratowanie życia kilku kotów. Zobaczymy.
  18. Bardzo Wam Cioteczki dziękuję. Już ustalam jak z hotelem i jaka kwota. Oczywiście też coś dołożymy - tyle że szukamy teraz my miejsca dla 10 naszych bukowskich psów zagrożonych wywózką.... ech!!!! Za bazarek Nadziejce kochanej dziękujemy. POstaram się też jak tylko wrócę do domu w poniedziałek ogarnąć jakiś bazar. Szkoda tych psiaków a adopcje stoją. Wakacje!!! Psów przybywa.
  19. Milo nam poinformować ze w zeszłym tygodniu przekazaliśmy projekt schroniska do Urzędu Miasta i Gminy a do końca tygodnia będziemy mieć kosztorys.Oznacza to że wywiązaliśmy się z naszego słowa a teraz liczymy na szybki odzew pana burmistrza Filipiaka.Liczymy że burmistrz Buku zaprzestanie wysiłków aby jak najszybciej eksmitować psy z przytuliska. Wiemy ze kilka schronisk odmówiło mu przyjęcia psiaków a jedynym zainteresowanym było schronisko w Posadówku. Trochę nas to dziwi bo kierownik Posadówka-pan Hieronim Włodarczyk, zna historie naszej walki o schronisko w Buku i wydawać by się mogło że potrafi zrozumieć to co pragniemy stworzyć dla mieszkańców i społeczności gminy. Sam prowadzi stowarzyszenie „Wielkapomoc” , które wspaniale pomaga ludziom bezdomnym a teraz zwierzętom. Wielokrotnie rozmawialiśmy i pisaliśmy do Pana Hieronima o odstąpienie od zamiaru podpisania umowy na przejęcie naszych psiaków do schroniska międzygminnego, okazuje sie, że bez skutku. Rozumiemy że niewątpliwym argumentem mogą być tutaj pieniądze ale dla wizerunku społecznego i medialnego Wspólnoty Wielkapomoc chyba nie będzie zbyt dobre to co pan Hieronim planuje zrobić. Oczywiście możemy tylko prosić i apelować o pomoc dla naszego przedsięwzięcia, nie mamy realnego wpływu na samo podpisanie umowy między gminą a schroniskiem w Posadówku. Nie wiemy juz jak apelować o czas na przebudowę i modernizację przytuliska. http://siecbarka.pl/wp-content/uploads/2014/11/Zwierzakowo.pdf Nasza niewielka Fundacja chce dać pieniądze, współfinansować budowę a na swojej drodze spotyka tylko niechęć, niezrozumienie, brak współpracy, zarzuty i roszczenia ze strony Urzędu. Wielka szkoda, że ta to wygląda.
  20. Założyła, zdążyłam, bo muszę do niedzieli wyjechać a dostęp do netu ograniczony. Mój telefon dam na PW
  21. Forest trafił pod opiekę Fundacji Animalia w ramach pomocy dla psiaków ze Skierniewic. Po pobycie w klinice, gdzie został wykastrowany trafił do hoteliku w którym zasadą jest iż wszystkie psiaki żyją i spacerują razem. Towarzystwo liczy ponad 20 psów. Niestety - Forest tam się zupełnie nie odnalazł. Może za dużo dla niego tego towarzystwa a za mało człowieka, którego kocha nad wszystko. Psiak wszczyna awantury, atakuje inne psy, nie może zostać w tym miejscu. Nie wszystkie psy wpadają mu w "oko", z sukami dogaduje sie zdecydowanie lepiej O Foreście można powiedzieć na pewno jedno - całkowicie łagodny dla człowieka, wręcz starający sie być najbliżej jak można. Pełen miłości do człowieka, lubi się przytulać, przebywać blisko. Poszukuje domu najlepiej z ogrodem, gdzie będzie mógł się wybiegać. Niespecjalnie lubi zostawać sam w domu, dlatego lepszy byłby taki dom, w którym nie zostanie sam na dłużej lub dom z własnym podwórkiem. Ma około 2 lat, taki średniej wielkości szczuplutki chłopaczek. Proszę o pomoc, nie ma się gdzie podziać. A zasługuje na dom, bo jest przemiły. ' Wszystkie wpłaty na poczet Foresta prosimy przekazywać na konto: Fundacja dla Zwierząt Animalia 53 1440 1286 0000 0000 0453 3704 z dopiskiem - FOREST Za każdy grosz Forest pięknie dziękuje a my nisko się kłaniamy. Wpłaty na Foresta będę nanosić tutaj - bardzo bardzo dziękujemy. Jeśli kogoś pominęłam, wpłaty nie naniosłam, piszcie proszę!!! MAMY 828 ZŁ DŁUGU! Czerwiec - w sumie 60 zł 26.06 Bakusiowa - 30 zł 27.06 Roland_De - 30 zł Lipiec - w sumie 722,42 03.07 Malti - 6,42 zł 05.07 Olena84 - od 10 darczyńców z Dogomanii - 340 zł, czyli - Renatka_s - 30zł - 05.06 - Zagrodowy Pies Polski - 50zł - 05.06 - Dorcia2 - 20zł - 06.06 - Olena84 - 30zł - VII - 06.06 - Muza51 - 10zł - 06.06 - Janka@ - 10zł - 06.06 - Olena84 - 30zł - VIII - 06.06 - Czarna Kafka - 50zł - 07.06 - Janka@ - 10zł - 19.06 - Rudakacha - 100zł - 19.06 10.07 Astra126 - 15 zł 12.07 Roland_De - 30 zł 12.07 Muza_51 - 10 zł 12.07 Witara - 20 zł 12.07 Aldrumka - 40 zł 16.07 Dorcia2 - 40 zł 21.07 Na transport Foresta z bazarku - 124 zł 24.07 Bakusiowa - 30 zł 27.07 Roland De - 30 zł 27.07 Janka@ - 10 zł 31.07 Jo37 - 27 zł Transport Forest w sumie -314 zł Sierpień - w sumie 421 zł 01.08 Nadziejka - 16 zł 03.08Tatankas - 20 zł 03.08 Olena84 - 30 zł 08.08 Muza_51 - 10 zł 08.08 Aldrumka - 20 zł 08.08 Olena84 - bazarek - 60 zł 10.08 Astra126 - 15 zł 14.08 Roland_De - 60 zł 14.08 agat 21 - 30 zł 16.08 agat 21 - 30 zł 20.08 Dorcia 2 - 20 zł 20.08 Bakusiowa - 30 zł 22.08.2017 - wpłata za hotelik - 383 zł. 28.08. Roland_De - 30 zł 28.08 Janka @ - 50 zł Wrzesień - w sumie 235 zł 01.09 Dorcia2 - 20 zł 05.09 Tatankas 20 zł 07.09 - agat21 - 30 zł 11.09 - Astra126 - 15 zł 12.09 - Roland_De - 30 zł 13.09 - Muza_51 - 10 zł 19.09 - zapłata za hotelik - 384,10 zł 22.09 - Aldrumka - 20 zł 27.09 - Bakusiowa - 40 zł 27.09 - Roland_De - 30 zł 27.09 - Tatankas - 20 zł Październik - w sumie 175 zł 03.10 - Dorcia2 - 20 zł 06.10 - Muza51 - 10 zł 06.10 - agat21 - 30 zł 10.10 - Astra126 - 15 zł 12.10 - Roland_De - 30 zł 16.10 - Bakusiowa - 40 zł 26.10 - Hotelik u Murki - 488 zł przelew (przepraszam za opóźnienie, zaznaczyłam wpłatę 16.10 - musiało mi coś przerwać i nie dokończyłam tematu). 27.10 - Roland_De - 30 zł Listopad - w sumie 275 zł 02.11 - Olena84 - 30 zł 03.11 - Aldrumka - 40 zł 03.11.- Tatankas - 20 zł 06.11 - Dorcia2 - 20 zł 10.11 - Astra126 - 15 zł 13.11 - Muza51 - 10 zł 13.11 - Roland_De- 30 zł 16.11 - Agat21 - 30 zł 21.11 - zapłata za hotelik - 373,50 zł 27.11 - Roland_de - 30 zł 27.11 - Bakusiowa - 50 zł Grudzień - w sumie 335 zł 04.12 - Dorcia 2 - 20 zł 04.12 - Olena84 - 30 zł 06.12 - Tatankas - 20 zł 11.12 - Astra126 - 15 zł 12.12 - Roland_De - 30 zł 18.12 - agat21 - 30 zł 18.12 - Bakusiowa - 100 zł 18.12 - zapłata za hotelik Foresta - 377,10 zł 27.12 - Aldrumka - 40 zł 27.12 - Roland_De - 30 zł 29.12 - Dorcia 2 - 20 zł Podsumowując Foreścika, jesteśmy prawie na zero - wydatki to 2319,70 zł, wpłaty - 2223,42 zł. Bardzo Wam dziękuję!!! Styczeń 2018 - w sumie 265 zł 04.01 - Olena84 - 30 zł 05.01 - agat21 - 30 zł 05.01- muza51 - 10 zł 10.01 - Astra126 - 15 zł 10.01 - Bakusiowa - 100 zł 16.01 - zapłata za hotelik Foresta - 360 zł 18.01 - Tatankas - 20 zł 23.01 - janka@ - 30 zł 29.01 - Roland_De - 30 zł Luty 2018 - w sumie 325 zł 01.02 - Olena84 - 30 zł 06.02 - muza_51 - 10 zł 07.02 - Dorcia 2 - 20 zł 08.02 - Tatankas - 20 zł 09.02 - Aldrumka - 20 zł 12.02 -Roland_De - 30 zł 12.02 - Astra126 - 15 zł 12.02 - agat21 - 30 zł 19.02 - zapłata za hotelik Foresta - 367,50 zł 20.02 - Bakusiowa - 100 zł 27.02 - Roland_De - 30 zł 28.02 - Olena84 - 30 zł Marzec 2018 - w sumie 215 zł + ogłoszenia za 63 zł 01.03 - Dorcia2 - 20 zł 01.03 - Tatankas - 20 zł 06.03 - Muza_51 - 10 zł 06.03 - agat21 - 30 zł 09.03 - Aldrumka - 20 zł 12.03 - Astra126 - 15 zł 20.03 - zapłata za hotelik Foresta - 368 zł 22.03 - Bakusiowa - 50 zł 27.03 - Roland_De - 30 zł 29.03- Tatankas - 20 zł Zagrodowy Pies Polski - ogłoszenia - 63 zł Kwiecień 2018 - w sumie 315 zł 02.04 - Dorcia2 - 20 zł 04.04- Olena84 - 30 zł 04.04- Agat21 - 30 zł 06.04 - muza51 - 10 zł 10.04 - Astra126 - 15 zł 10.04 - Aldrumka - 20 zł 12.04 - Roland_De - 30 zł 16.04 - zapłata za hotelik Foresta - 360 zł 20.04 - janka@ - 30 zł 23.04 - Bakusiowa - 100 zł 27.04 - Roland_De - 30 zł Maj 2018 - w sumie 335 zł + ogłoszenia za 58 zł 02.05 - Olena84 - 30 zł 03.05 - Dorcia2 - 20 zł 04.05 - muza51 - 10 zł 05.05 - Tatankas - 20 zł 07.05 - Aldrumka - 20 zł 10.05 - Astra126 - 15 zł Zagrodowy Pies Polski - 58 zł ogłoszenia 14.05 - Roland_De - 30 zł 14.05 - agat21 - 30 zł 16.05 - zapłata za hotelik Foresta - 360 zł 21.05 - Bakusiowa - 100 zł 28.05 - Roland_De - 30 zł 30.05 - Olena84 - 30 zł czerwiec 2018 - w sumie 325 zł 01.06 - Dorcia2 - 20 zł 06.06 -muza51 - 10 zł 07.06 - Agat21 - 30 zł 11.06 - Astra126 - 15 zł 11.06 - tatankas - 20 zł 12.06 - Roland_D - 30 zł 14.06 - Aldrumka - 20 zł 18.06 - zapłata za hotelik Foresta - 378 zł 25.06 - Bakusiowa - 100 zł 27.06 - Roland_D - 30 zł 29.06 - Dorcia2 - 20 zł 29.06 - Olena84 - 30 zł lipiec 2018 - w sumie 285 zł + ogłoszenia za 10,97 zł 04.07 - agat21 - 30 zł 05.07 - Tatankas - 20 zł 06.07 - muza_51 - 10 zł 09.07 - janka@ - 10 zł 10.07 - Astra126 - 15 zł 12.-7 - Roland_De - 30 zł 16.07 - Aldrumka - 20 zł 16.07 - Bakusiowa - 100 zł 19.07 - zapłata za hotelik Foresta - 360 zł 27.07 - Roland_De - 30 zł 31.07 - Dorcia2 - 20 zł lipiec - janka@ - 10,97 zł ogłoszenia sierpień 2018 - w sumie 265 zł 02.08 - agat21 - 30 zł 02.08 - Olena84 - 30 zł 06.08 - muza_51 - 10 zł 10.08 - Astra126 - 15 zł 10.08 - Tatankas - 20 zł 13.08 - Roland_de - 30 zł 14.08 - Aldrumka - 20 zł 16.08 - Bakusiowa - 50 zł 16.08 - janka@ - 10 zł 16.08 - zapłata za hotelik Foresta - 360 zł 27.08 - Roland_De - 30 zł 29.08 - Tatankas - za wrzesień - 20 zł wrzesień 2018 - w sumie 305 zł 03.09 - Olena84 - 30 zł 03.09 - agat21 - 30 zł 05.09 - muza_51 - 10 zł 10.09 - Astra126 - 15 zł 10.09 - Bakusiowa - 100 zł 12.09 - Roland_De - 30 zł 13.09 - Aldrumka - 20 zł 19.09 - zapłata za hotelik Foresta - 435 zł 25.09 - janka@ - 20 zł 27.09 - Roland_De - 30 zł 28.09 - Tatankas - 20 zł październik 2018 - w sumie 415 zł + ogłoszenia za 100 zł 01.10 - Olena84 - 30 zł 03.10 - agat21 - 30 zł 05.10 - muza_51 - 10 zł 08.10 - janka@ - 20 zł 10.10 - Astra126 - 15 zł 12.10 - Roland_De - 30 zł 12.10 - zapłata za hotelik Foresta - 360 zł 16.10 - Bakusiowa - 200 zł 23.10 - Aldrumka - 30 zł październik - Zagrodowy Pies Polski - 100 zł - ogłoszenia 26.10 - Tatankas - 20 zł 29.10 - Roland_De - 30 zł listopad 2018 - w sumie 345 zł 02.11 - agat21 - 30 zł 05.11 - Olena84 - 30 zł 06.11 - muza 51 - 10 zł 12.11 - Astra126 - 15 zł 12.11 - janka@ - 20 zł 13.11 - zapłata za hotelik Foresta - 360 zł 19.11 - Bakusiowa - 200 zł 20.11 - Aldrumka - 20 zł 30.11 - tatankas - 20 zł grudzień 2018 - w sumie 295 zł 04.12 - Olena84 - 30 zł 05.12 - muza_51 - 10 zł 07.12 - agat21 - 30 zł 10.12 - Astra126 - 15 zł 13.12 - zapłata za hotelik Foresta - 353 zł 14.12 - Aldrumka - 30 zł 27.12 - Olena84 - 30 zł 28.12 - Bakusiowa - 150 zł Rok 2019 Styczeń 2019 - w sumie 245 zł 02.01 - agat21 - 30 zł 03.01 - muza_51 - 10 zł 03.01 - tatankas - 20 zł 10.01 - Astra126 - 15 zł 17.01 - Aldrumka - 20 zł 17.01 - janka@ - 20 zł 18.01 - Bakusiowa - 100 zł 18.01 - zapłata za hotelik Foresta - 360 zł 30.01 - Olena84 - 30 zł Luty 2019 - w sumie 135 zł 01.02 - tatankas - 20 zł 05.02 - muza_51 - 10 zł 08.02 - agat21 - 30 zł 11.02 - zapłata za hotelik Foresta - 360 zł 11.02 - Astra126 - 15 zł 13.02 - janka@ - 20 zł 14.02 - Aldrumka - 20 zł 28.02 - tatankas - 20 zł Marzec 2019 - w sumie 255 zł 01.03 - Olena84 - 30 zł 06.03 - agat21 - 30 zł 06.03 - muza_51 - 10 zł 11.03 - Astra126 - 15 zł 11.03 - Bakusiowa - 100 zł 11.03 - zapłata za hotelik Foresta - 278 zł 14.03 - Aldrumka - 20 zł 25.03 - janka@ - 20 zł 29.03 - Olena84 - 30 zł Kwiecień 2019 - w sumie 245 zł 05.04 -muza_51 - 10 zł 10.04 - agat21 -30 zł 10.04 - Astra126 - 15 zł 11.04 - Aldrumka -20 zł 15.04 - zapłata za hotelik Foresta - 360 zł 15.04 - Tatankas -40 zł 16.04 - Bakusiowa - 100 zł 30.04 - Olena84 - 30 zł maj 2015 - w sumie 225 zł 06.05 - agat21 - 30 zł 06.05 - janka@ - 20 zł 06.05 - muza_51 - 10 zł 09.05 - Aldrumka - 20 zł 10.05 - Astra126 - 15 zł 16.05 - Bakusiowa - 100 zł 28.05 - Olena84 - 30 zł 30.05 - zapłata za hotelik Foresta - 360 zł 31.05 - Tatankas - 20 zł Rok 2018 zakończył się minusem, ale Fundacja dołożyła rzecz jasna resztę. Daliśmy radę. Rok 2019 - do maja Foreścik ma na minusie 613 zł. Czerwiec 2019 - w sumie 265 zł 06.06 - muza_51 - 10 zł 10.06 - Astra126 - 15 zł 13.06 - Aldrumka - 20 zł 13.06 - agat21 - 30 zł 17.06 - janka@ - 20 zł 24.06 - Bakusiowa - 100 zł 28.06 - Tatankas - 40 zł 28.06 - Olena84 - 30 zł Lipiec 2019 - w sumie 234 zł 05.07 - Muza_51 - 19 zł 08.07 - agat21 - 30 zł 08.07 - janka@ - 20 zł 10.07 - Astra126 - 15 zł 11.07 - zapłata za hotelik Foresta - 380 zł 15.07 - Bakusiowa - 100 zł 16.07 - Aldrumka - 20 zł 31.07 - Olena84 - 30 zł sierpień 2019 - w sumie 245 zł 05.08 - muza_51 - 10 zł 08.08 - zapłata za hotelik Foresta - 360 zł 12.08 - Astra126 - 15 zł 19.08 - Aldrumka - 20 zł 19.08 - agat21 - 30 zł 20.08 - Bakusiowa - 120 zł 23.08 - janka@ - 20 zł 30.08 - Olena84 - 30 zł wrzesień 2019 - w sumie 325 zł 03.09 - agat21 - 30 zł 03.09 - tatankas - 20 zł 06.09 - muza_51 - 20 zł 06.09 - zapłata za hotelik Foresta - 415,70 zł 10.09 - Astra126 - 15 zł 13.09 - Aldrumka - 20 zł 25.09 - janka@ - 20 zł 26.09 - Olena84 - 30 zł 27.09 - Bakusiowa - 150 zł 28.09 - tatankas - 20 zł październik 2019- w sumie 285 zł 02.10 - agat21 - 30 zł 04.10 - muza_51 - 20 zł 10.10 - Astra126 - 15 zł 14.10 - zapłata za hotelik Foresta - 360 zł 16.10 - Aldrumka - 20 zł 28.10 - Bakusiowa - 150 zł 29.10 - Tatankas - 20 zł 31.10 - Olena84 - 30 zł Od czerwca 2019 do 31.10.2019 - zadłużenie mamy 161,70 zł. Fundacja dołoży, nie jest źle/ listopad 2019 - w sumie 285 zł 06.11 - muza_51 - 20 zł 08.11 - zapłata za hotelik Foresta - 380 zł 12.11 - Astra126 - 15 zł 12.11 - Bakusiowa - 100 zł 14.11 - janka@ - 20 zł 18.11 - agat21 - 30 zł 25.11 - Aldrumka - 20 zł 28.11 - tatankas - 50 zł 29.11 - Olena84 - 30 zł grudzień 2019 - w sumie 315 zł 05.12 - muza_51 - 20 zł 09.12 - agat21 - 30 zł 10.12 - Astra126 - 15 zł 12.12 - zapłata za hotelik Foresta - 360 zł 16.12 - Aldrumka - 20 zł 27.12 - Bakusiowa - 200 zł 31.12 - Olena84 - 30 zł Od listopada 2019 do 31.12.2019 - zadłużenie mamy 140 zł. styczeń 2020 - w sumie 325 zł 03.01 - Agat21 - 30 zł 08.01 - zapłata za hotelik Foresta - 360 zł 09.01 - muza_51 - 20 zł 10.01 - Astra126 - 15 zł 20.01 - Aldrumka - 20 zł 27.01 - janka@ - 20 zł 28.01 - tatankas - 40 zł 30.01 - Bakusiowa - 150 zł 31.01 - Olena84 - 30 zł luty 2020 - w sumie 235 zł 04.02 - agat21 - 30 zł 05.02 - zapłata za hotelik Foresta - 370 zł 07.02 - muza_51 - 20 zł 10.02 - Astra126 - 15 zł 21.02 - Aldrumka - 20 zł 28.02 - Bakusiowa - 150 zł marzec 2020 - w sumie 285 zł 02.03 - Olena84 - 30 zł 06.03 - muza_51 - 20 zł 10.03 - Astra126 - 15 zł 10.03 - Aldrumka - 20 zł 10.03 - agat21 - 30 zł 26.03 - tatankas - 20 zł 30.03 - Bakusiowa - 150 zł kwiecień 2020 - w sumie 335 zł 01.04 - Olena84 - 30 zł 02.04 - agat21 - 30 zł 03.04 - zapłata za hotelik Foresta - 360 zł 06.04 - janka@ - 20 zł 06.04 - muza_51 - 20 zł 10.04 - Astra126 - 15 zł 15.04 - Aldrumka - 20 zł 28.04 - Bakusiowa - 150 zł 29.04 - tatankas - 20 zł 30.04 - Olena84 - 30 zł maj 2020 - w sumie 275 zł 04.05 - agat21 - 30 zł 06.05 -muza_51 - 20 zł 11.05 - Astra126 - 15 zł 11.05 - zapłata za hotelik Foresta - 382 zł 12.05 - Aldrumka - 20 zł 20.05 - janka@ - 10 zł 28.05 - Bakusiowa - 150 zł 29.05 - Olena84 - 30 zł czerwiec 2020 - w sumie 285 zł 02.06 - tatankas -20 zł 02.06 - agat21 - 30 zł 03.06 - zapłata za hotelik Foresta - 360 zł 08.06 - muza_51 - 20 zł 09.06 - janka@ - 10 zł 10.06 - Astra 126 - 15 zł 22.06 - Aldrumka - 20 zł 24.06 - Bakusiowa - 150 zł 28.06 - tatankas - 20 zł lipiec 2020 - w sumie 215 zł 01.07 - Olena84 - 30 zł 01.07 - zapłata za hotelik Foresta - 360 zł 07.07 - janka@ - 10 zł 07.07 - muza_51 - 20 zł 10.07 - Astra126 - 15 zł 14.07 - Aldrumka - 20 zł 28.07 - tatankas - 20 zł 30.07 - Bakusiowa - 100 zł sierpień 2020 - w sumie 275 zł 03.08 - Olena84 - 30 zł 03.08 - zapłata za hotelik Foresta - 380 zł 04.08 - muza_51 - 20 zł 05.08 - janka@ - 10 zł 10.08 - Astra126 - 15 zł 10.08 - agat21 - 30 zł 11.08 - Aldrumka - 20 zł 31.08 - Olena84 - 30 zł 31.08 - Bakusiowa - 100 zł 31.08 - tatankas - 20 zł wrzesień 2020 - w sumie 165 zł 04.09 - zapłata za hotelik Foresta - 444 zł 07.09 - Aldrumka - 20 zł 07.09 - janka@ - 10 zł 08.09 - muza_51 - 20 zł 10.09 - Astra126 - 15 zł 28.09 - Bakusiowa - 100 zł październik 2020 01.10 - Olena84 - 30 zł 05.10 - muza_51 - 20 zł
  22. Mam niestety problem, którego nie przewidziałam. W związku z poczynaniami Burmistrza Buku prawdopodobnie nasze bukowskie psiaki, przyzwyczajone do małego klimatycznego miejsca wyjechać mają do międzygminnego schroniska, gdzie nie będziemy mieli wglądu w ich los. Sprawa wyszła w zasadzie wczoraj. Teraz niestety nie mam możliwości finansowych żadnych - musze dodatkowo poza całym towarzystwem umieścić na szybko gdzieś naszych 10 psiaków. Przepraszam, nie wiem co robić.... projekt schroniska został oddany do Starostwa, a władze gminy i tak próbują robić swoje. Bardzo też nam przykro, że prowadzący to schronisko człowiek od zeszłego roku zna naszą walkę o psy, wielokrotnie prosiliśmy go o wsparcie poprzez odmowę przyjęcia psiaków (inne schroniska odmówiły bądź nie zareagowały na pisma burmistrza, on tak) - cóz - kasa za pieski mile widziana. Tak się nie postępuje między ludźmi, którzy chcą pomagać! Dlatego nie wiem, co zrobić z Forestem, na drogi hotel nas w tym momencie nie stać. Powoli nie stać nas na nic.
  23. Przepraszam, że nie pisałam. Mam urwanie głowy w pracy i w naszym przytulisku w Buku. Postaram się jutro założyć wątek dla Foresta. I proszę nie sądźcie że czekam z założonymi rękami. Szukam i będę w tygodniu wiedziała, czy przyjmie go jeden hotelik niedaleko Poznania. Nie trzeba by było go wozić daleko. Tylko trzeba będzie zintensyfikować szukanie mu dom, bo na długi pobyt kasy nie będę miała. Tam nie mamy takich zniżek niestety.
×
×
  • Create New...