-
Posts
26019 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by supergoga
-
Sara - owczarkowata sunia za Tęczowym Mostem [*]
supergoga replied to What May NN's topic in Już w nowym domu
To może tak: Sara - posty 241, 247, 249 Niunia - posty 261, 263 Dzięki -
Sara - owczarkowata sunia za Tęczowym Mostem [*]
supergoga replied to What May NN's topic in Już w nowym domu
Jeśli możesz wyślij mi proszę i Sary i Niuni foty na [email protected] Bardzo dziękuję -
Sara - owczarkowata sunia za Tęczowym Mostem [*]
supergoga replied to What May NN's topic in Już w nowym domu
Normalnie wszystko zapisuje. Pierwszy raz mam tak, że klikając fotke ona pokazuje sie oddzielnie i nie mam opcji zapisania. Trudno - nie dam rady z tymi fotami ogłoszenia zrobić. -
Sara - owczarkowata sunia za Tęczowym Mostem [*]
supergoga replied to What May NN's topic in Już w nowym domu
Klikając na zdjęcie nie mam opcji zapisz jako ani kopiuj. Nie mogę go pobrać aby wstawić na nasza stronę czy do ogłoszeń. Może coś robię nie tak, ale nie wiem co? -
Lilka- pani w domu opieki, sunia czeka. Mela ma dom
supergoga replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Lila mieszka w hotelu w Poznaniu. Ma ogłoszenia i na olx, na gumtree i innych portalach, także na naszym FB. Niestety nie przypomina rasy więc dla snobizmu większości ludzi jest bez wartości. -
Sara - owczarkowata sunia za Tęczowym Mostem [*]
supergoga replied to What May NN's topic in Już w nowym domu
Dzięki za opis, pozmieniam. Tylko problem z fotkami Potrzebuje takie w jpg - tych zdjęć mój komputer nie przenosi tak abym mogła je wstawić na nasze strony netowe. -
Lilka- pani w domu opieki, sunia czeka. Mela ma dom
supergoga replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Mieszka wz psiakami w tzw. psiarni - tj jest w przystosowanym pokoju w domu z wyjściem na ogród. Razem z nią mieszka cała ekipa hodowlanych psiaków właścicielki hotelu ( w tym kilka championów), więc chyba warunki ma super. Ale to malutka psinka - potrzebuje własnego domu i człowieka. -
Lilka- pani w domu opieki, sunia czeka. Mela ma dom
supergoga replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Meli sie poszczęściło. Pojechała do swego domu. Lilka niestety nadal czeka, teraz w hoteliku dla psiaków. Biedna maleńka sunia. -
Anha 4 m-czna rozpacz-po ciężkiej chorobie za Tęczowym Mostem
supergoga replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Dotarła do mnie ogromnie smutna wiadomość. Dziękuję Wam za tyle lat bezpieczeństwa i szczęścia dla tego psiula. Gdyby nie Wy - pewnie już by jej nie było. Dziękuję i rozumiem Wasz ból. Anha za Tęczowym Mostem. -
Lilka- pani w domu opieki, sunia czeka. Mela ma dom
supergoga replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
A to obie sunie - tęsknie wypatrują na drodze do schroniska swojej pani. Nie wiedza, że już nigdy po nie nie przyjdzie. -
Lilka- pani w domu opieki, sunia czeka. Mela ma dom
supergoga replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Mela -
Lilka około 4 letnie sunia trafiła z córką Melą, lat maksymalnie 2, do schroniska pod Poznaniem i pod opiekę Fundacji Animalia, gdy stan zdrowia ich właścicielki nie pozwolił na opiekę nad nimi – została zabrana do domu opieki, a nikt z rodziny nie chciał zaopiekować się suczkami. Bardzo spokojne i łagodne sunie, raczej wolą siedzieć w spokoju w swojej budzie niż bawić się z psami. Na pewno tęsknią, przecież żyły kiedyś w kochającym domu. Bardzo ładnie chodzą na smyczy. Lilce zdarzyła jej się ucieczka z kojca – ale trzymała się przy schronisku – gdyż została tam jej córka. mela troszkę szczeka - jakby prewencyjnie, bo jest kochana i sympatyczna. Sunie są zdrowe, mają książeczki zdrowia, komplet szczepień i są już wysterylizowane. Szukamy dla nich domów, najlepiej osobno, chyba że znajdzie się ktoś kto przygarnie obie. Lilka
-
Sara - owczarkowata sunia za Tęczowym Mostem [*]
supergoga replied to What May NN's topic in Już w nowym domu
Chcę zmienić treść ogłoszenia o Sarze. czy mogę prosić o jakiś jej opis aktualny - taki do anonsów. -
Zapraszam na bazarek TOREBKOWO - dla owczarka Majora z Fundacji Animalia. Ładne i bardzo różne torebki. Tu jest bazarek http://www.dogomania.com/forum/topic/145839-torebkowo-super-torebki-na-leczenie-majora-z-animalii-do-0803/ Prosimy w imieniu psiaka, zajrzyjcie do nas! Zapraszamy.
-
Major - owczarek z Animalii - ZNALAZŁ SWÓJ DOM NA ZAWSZE
supergoga replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Przepraszam, jestem taka zamotana, bo za dużo na głowie i za dużo tragedii. Na pewno otrzymał - teraz nie ustalę kiedy i jaka wysokość, nie wiem bowiem jaki był tytuł przelewu, . Myślę, że pisałam do DON-ki - tylko teraz PW jakoś wybiórczo pokazuje i nie mogę znaleźć. Biedne te onki sa strasznie. -
Zapraszamy na bazarek - TANIA SZAFA - dla owczarka Majorka z Fundacji Animalia, który przeszedł już 2 operacje, czeka w domu tymczasowym a nam pozostał ogromny dług do zapłacenia w klinice. To wątek bazarku http://www.dogomania.com/forum/topic/145772-tania-szafa-super-ciuchy-firmowe-dla-wszystkich-pomoc-dla-majora-z-animalii-do-08032015/ Kilka fotek Zapraszamy - ponad 150 firmowych ciuszków, piękne buty. Polecamy!
-
Krabunio odszedl za Teczowy Mostek Domku Domeczku Krabusiowy-Dziekujemy sercem Klaniamy za Zycie Nowe! od 17 marca w wysnionym domku!3 lata w hoteliczku u papryczkow! Dziekuje wam Dogomaniacy za lata cale z Krabuniem! Sciskajmy ile sil za wszytko!
supergoga replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
Ciotka znów zagląda do Krabiszcza - psiulinka. Co tam u niego? -
Major - owczarek z Animalii - ZNALAZŁ SWÓJ DOM NA ZAWSZE
supergoga replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Majorek dochodzi do siebie, powoli - ale ważne że czuje się coraz lepiej. Ma lepszy humor. Wreszcie nie boli uszko. Siusianko coraz lepiej wychodzi - ale kciuki trzymajcie za jego zdrówko nadal. Było niewesoło - ale idziemy ku dobremu. -
Grosik, wywieziony na śmierć staruszek - ma własny dom na zawsze
supergoga replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Grosik już po badaniach. Serduszko w normie, jest przeziębiony poważnie - dostał antybiotyk i znów mieszka w kontenerze biurowym, tam jest grzejnik. Dostał tez lek na krążenie i witaminy. Bieda straszna, ale ważne że je. najchętniej jednak śpi u siebie. Kto mu to zrobił? -
Major - owczarek z Animalii - ZNALAZŁ SWÓJ DOM NA ZAWSZE
supergoga replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Kochana jesteś, z serca dziękuję w imieniu Majorka. Do Krabika zajrzałam, jak ja lubię takie bysie - cud jest - będę mu kibicować. -
Krabunio odszedl za Teczowy Mostek Domku Domeczku Krabusiowy-Dziekujemy sercem Klaniamy za Zycie Nowe! od 17 marca w wysnionym domku!3 lata w hoteliczku u papryczkow! Dziekuje wam Dogomaniacy za lata cale z Krabuniem! Sciskajmy ile sil za wszytko!
supergoga replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
Gdzież on niezgrabny i brzydki. Uwielbiam takie molosie cudne i pyszczyska faflunowate. Krabisko kochane i śliczne (w typie naszej schroniskowej Stefci - tylko jej tez jakoś nikt nie wypatrzył). Melduje sie na Krabowym wątku na zaproszenie cioteczki Ewy Gonzales i będę zaglądać. I kibicować i kciukasy zaciskać. -
Taksa - chwila jamniczej radości :D - jak dobrze że jesteś :)
supergoga replied to anica's topic in Już w nowym domu
Zajrzałam do Was także. Śliczności Taksunia. Jasia się cieszy że miejsce tak cudowne nie jest niezagospodarowane. Ona była dobra i mądra. teraz czuwa nad Wami i Taksunią. Tak się cieszę Aniu.... i będę zaglądać. -
Chora, cierpiąca jamniczka szczęśliwa we własnym domu! Dziękujemy!
supergoga replied to caromina's topic in Już w nowym domu
Przepraszam że dopiero teraz jestem w stanie tu napisać. Przedtem przeczytałam sobie cały wątek, przypomniałam Jasię siedzacą w budzie, mieszkająca u Oli - tak dawno. Miała Aniu cudowny dom u Ciebie. Nigdy nie przestane być Ci wdzięczna za dom który jej dałaś. -
Grosik, wywieziony na śmierć staruszek - ma własny dom na zawsze
supergoga replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Jest na FB naszym. Prawdopodobnie sam tam nie zaszedł bowiem nikt go w tej wsi nie zna, a wszyscy wiedza o sobie i swoich psach. Ktoś go ewidentnie wywiózł, bo stary, nie widzi i źle słyszy. Moje życzenia pod adresem tych osób sa nieparlamentarne, stąd ich nie wyartykułuję. Każda pomoc w ogłaszaniu Grosika jest na wagę złota. Marze że ma dom na resztę życia, rękę człowieka która pogłaszcze, ale czy to nie fantazja tylko? -
Major - owczarek z Animalii - ZNALAZŁ SWÓJ DOM NA ZAWSZE
supergoga replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Malwo - tylko? To bardzo dużo. Ogromnie dziękujemy w imieniu Majorka.