Jump to content
Dogomania

Ulka18

Members
  • Posts

    32358
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ulka18

  1. Lajeczko, oto wyczekiwane wiesci o Pikulince : "Pikulina traiła do schroniska przywieziona z Krosna jako bezdomny pies w lipcu 2005 roku. Jest z nią taka sprawa, że 3 miesiące temu miała lekki objaw padaczki. Od tego czasu bierze codziennie po 1/4 tabletki o nazwie Phenytoinum. Jej to nie zaszkodzi, a jest zabezpieczenie, aby objawy nie powróciły." Mam nadzieje, ze mimo tego, ze Pikulina musi brac codziennie profilaktycznie leki, ktos ja pokocha taka jaka jest. Bo jest ogromna przylepka.
  2. Ja mialam i to wielokrotny, ale na razie cisza. Nie mam zadnych wiesci. Czekamy.
  3. Biedna mordka tak dlugo juz czeka. Niedlugo na pocieche dostanie paczke od Panci.
  4. Lajka, dziekuje. Kazda wiadomosc, ulotka, plakacik, ogloszenie jest cenne, bo moze akurat przyszla pancia/ pancio je zobaczy. A te sunie to prawdziwe przylepki, szczegolnie Matylda.
  5. Tak Gosiu, Fionce udalo sie za 3 razem. Ja licze, ze te maluchy tez znajda domki.
  6. Na pewno wkrotce wszystko bedziemy wiedziec. [SIZE=1]A ja musze czekac do jutra, chyba ze Ulka kompa naprawila...[/SIZE][SIZE=2]Czekamy na wiadomosci.[/SIZE]
  7. Gosienko, pare lez mi polecialo, szczegolnie przy Mrowce. Bardzo Ci dziekuje za te aukcje. Bardzo Wielkie Poklony dla Ciebie :modla: :modla:
  8. Dorotka jest kochana, taki szmat drogi jechala, pewnie jest bardzo zmeczona. Oby wiecej takich kochanych ludzi, kochajacych konie, psy i koty i inne czworonogi. I umiejacych przy tym tak operowac piorem jak Tuxman, ktorego z przyjemnoscia sie czyta ;)
  9. Eloise, nie wiem jak sie wstawia filmik. Ale bedziemy czekac, chcemy zobaczyc jak chlopcy rozrabiaja.
  10. Dokladnie, Zu Twoja Pani ma racje. Dwie sunie juz gotowe do drogi, ciezarowka juz prawie wypozyczona, a Ty sie ociagasz.
  11. Nie mam informacji od pana kierownika. Ale pamietam o pytaniach i wstawie odpowiedzie jak szybko bede mogla. Matylda jest mniej wiecej tej samej wielkosci co Pikulinka. W galerii schroniska jest glownie do gory kolami, bo to jej ulubione zajecie. Nt. transportu mozemy pomyslec, zeby zorganizowac cos wspolnymi silami. Teraz np. na ten tydzien kierownik chce wynajac ciezarowke, zeby odebrac karme dla schroniska, przy okazji pojedzie Jagodka i Fionka. Moze kolejne kursy uda sie zorganizowac.
  12. Matko, jak nasze Atena tez starsza sunia juz tak dlugo szukamy jej domu......hop Slodka Suniu.
  13. Katcherine, ogladalysmy z moja corka Ulka zdjecia i prawdopodobienstow jest duze, ze ten psiak ze 162 to obecnie przebywajaca w innym boksie Jagoda. W schronisku jest taki pasjonat przekladania psow, o czym my wolontariusze nie jestemy informowani. Jesli to sie potwierdzi do adopcji zostana 3 psy : jeden starszy ze 162 (moze teraz juz z innego boksu) oraz sunia i pies ze 124. Mysle, ze miesiecznie wystarczyloby wplacac 50 zl na psa. Minimalna stawka 20 zl na psa.
  14. Male sunki w gore, moze tam was ktos zauwazy.
  15. Dziekuje za kazda forme pomocy. Kierownik sprawdzil w ksiegach, podczas ustalania wieku psa i suni i okazalo sie, ze zostaly przyjete jeszcze za rzadow poprzednika, czyli sa w schronisku od ponad 4 lat !!!!!
  16. Sunia jest przekochana, spokojna i grzeczna. Pies mlodszy widac, ze sie przerazliwie meczy w ciasnym boksie...:-(
  17. [B][SIZE=4][COLOR=red]Border mieszaniec z boksu 124 -pies i sunia[/COLOR][/SIZE][/B] [SIZE=3]wiek: ok.8 lat, mieszaniec przypominający setera i border collie[/SIZE] [FONT=Arial]Dwa mieszańce border collie i setera i może jeszcze wyżla w przypadku suni. [/FONT] [FONT=Arial]Jeden bardziej śmiały i odważny, ruchliwy to pies, lat około 8-9, nie odważył się wyjść z budy do zdjęć. Drugi bardzo cichutki to sunia około 11-12 letnia. [/FONT] [FONT=Arial]Psy wymagają odpowiedzialnego opiekuna, niewybiegane, zamknięte w boksie mają dużo energii, szczególnie młodszy pies. [/FONT] [FONT=Arial]Sunia pięknie chodzi na smyczy, jest bardzo grzeczna. Psiaki przebywają w boksie 124 od co najmniej 4 lat. Szukamy dla nich wirtualnych opiekunów lub prawdziwych domów. [SIZE=3][COLOR=darkorchid]SUNIA ODESZLA ZA TM ['][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial Black][SIZE=3][COLOR=red]Mlodszy pies[/COLOR][/SIZE][/FONT][IMG]http://img530.imageshack.us/img530/3499/boks124mlodszy8vb.jpg[/IMG] [IMG]http://img380.imageshack.us/img380/7615/boks124mlodszy14rf.jpg[/IMG] [IMG]http://img380.imageshack.us/img380/880/boks124mlodszy24lw.jpg[/IMG] [IMG]http://img380.imageshack.us/img380/9936/boks124mlodszy32ov.jpg[/IMG] [IMG]http://img380.imageshack.us/img380/1157/boks124mlodszy45zy.jpg[/IMG] [IMG]http://img380.imageshack.us/img380/1629/boks124mlodszy54er.jpg[/IMG] [IMG]http://img380.imageshack.us/img380/6618/border12434ki.jpg[/IMG] [IMG]http://img379.imageshack.us/img379/4103/border12463xf.jpg[/IMG] [IMG]http://img380.imageshack.us/img380/527/border12479no.jpg[/IMG] [IMG]http://img379.imageshack.us/img379/2600/border124131dw.jpg[/IMG] [FONT=Arial Black][SIZE=3][COLOR=darkorchid]Starsza sunia, bardzo, bardzo spokojna[/COLOR][/SIZE][/FONT] [B][COLOR=darkorchid]NIE DOCZEKALA SIE DOMU, ODESZLA W SAMOTNOSCI.[/COLOR][/B] [IMG]http://img379.imageshack.us/img379/5354/boks124starszy17jz.jpg[/IMG] [IMG]http://img380.imageshack.us/img380/7649/boks124starszy20zq.jpg[/IMG] [IMG]http://img380.imageshack.us/img380/311/boks124starszy30jb.jpg[/IMG] [IMG]http://img380.imageshack.us/img380/3968/boks124starszy43qj.jpg[/IMG] [B]Bannerki :[/B] [IMG]http://img138.imageshack.us/img138/6995/1kopiaov3.png[/IMG] [IMG]http://img376.imageshack.us/img376/6899/82110959xb7.png[/IMG] ogłoszenia : terra [B][COLOR=seagreen]alegratka[/COLOR][/B] [B][COLOR=seagreen]kupsprzedaj[/COLOR][/B] ewatr [B][COLOR=seagreen]allegro [/COLOR][/B] [URL="http://www.allegro.pl/item623377501_baron_mieszaniec_border_collie_i_setera.html"][IMG]http://photos02.allegroimg.pl/photos/128x96/623/37/75/623377501[/IMG][/URL][URL="http://www.allegro.pl/item623377501_baron_mieszaniec_border_collie_i_setera.html"][COLOR=#2040ab]BARON - mieszaniec border collie i setera[/COLOR][/URL] [B][COLOR=seagreen]adopcje.org[/COLOR][/B] [B]SCHRONISKO DLA BEZDOMNYCH ZWIERZĄT IM. ŚW. FRANCISZKA Z ASYŻU[/B] E-mail: [COLOR=#0000ff][email protected][/COLOR] HTTP: [URL="http://www.mielec.bezdomne.com/"][COLOR=#800080]www.mielec.bezdomne.com[/COLOR][/URL] tel. [B](017) 583 15 32[/B] ul. Targowa 11, 39-300 Mielec
  18. Patia, Supergosienko, wystawiajcie nasze psiaczki gdzie możecie. A jesli Krakowowi zabraknie miniaturek, to u nas w Mielcu jest naprawde sporo malych pieskow. Na stronie schroniska sa prawie wszystkie. Miniusia bylaby najszczesliwsza w prawdziwym domu na cieplej podusi.
  19. Gosienko, dziekuje. W imieniu malej Miniusi i kochanej Mróweczki. I ode mnie tez wielkie :buzi: :buzi:
  20. Gosienko, wyglada na to, ze Miniusia i Mroweczka nie byly na allegro. Nie znalazlam linku. Jeslibys mogla to oczywiscie, bede Ci dozgonnie wdzieczna :modla: :modla: za wstawienie Miniusi i Mrówki.
  21. Gosienko, podawaj namiary na mnie [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL], telefon do kierownika +17 583 15 32. Na allegro juz byly, ale domkow nie znalazly. Szczegolnie zalezy nam na tej ratlereczce, bo ona tak sie teraz z zimna trzesie. Przeokropnie. Na poprzednich stronach jest chyba stara aukcja na allegro. Ale juz wygasla. Zaraz sprawdze.
  22. Dotko, nic zlego sie nie stalo z Bezlapciami. Wszystkie te zimne noce przetrwaly. Ale do adopcji nikt sie zglosil, psiaki czekaja.
×
×
  • Create New...