Jump to content
Dogomania

Ulka18

Members
  • Posts

    32358
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ulka18

  1. Pomóżcie kochani w wystawieniu kochanej, slodkiej Vanilii na allegro. To chyba najstarszy watek na pwp. Prosimy.
  2. Kierownik ciagnie teraz zadaszenie od strony boksu 44, gdzie mieszka Mary Jane, ktora od dzisiaj ma wirtualna opiekunke, Pania Ewe. [quote][COLOR=Indigo]Od: "Towarzystwo Opieki nad Zwierzetami" <[email protected]> Data: Wt Kwietnia 11 2006, 7:57 pm -------------------------------------------------------------------------- [/COLOR][COLOR=DarkGreen][COLOR=Indigo]Mary Jane jest w schronisku od 2,5 roku. Przywieziona została z Ostrowca Św. jako bezdomny pies.Jest bardzo spokojna i grzeczna. [/COLOR] [B][COLOR=Indigo]W chwili obecnej zacząłem robić dach od strony tego wybiegu. Będzie miała dach nad głową i nową budę. [/COLOR] [/B][/COLOR][/quote] Po swietach, jak prace beda widoczne, pojade do schroniska zrobic zdjecia.
  3. Niestety mam tylko dwa zdjecia nowych bud i odremontowanego boksu nr 5 ze schroniska. Dzieki wplatom opiekuna Alexy, Pana Wojtka. I dzieki dogomaniakom, ktorzy o nas pamietaja. Zadaszenie nad boksem tez jest nowe. [img]http://img341.imageshack.us/img341/1621/boks54ba.jpg[/img] [img]http://img451.imageshack.us/img451/3541/boks511vk.jpg[/img]
  4. I dalej nic, domkow jak nie bylo, tak nie ma :shake: :placz: :shake:
  5. Froteczko, moze zmien tytul watku ? Bedzie wiecej wejsc, moze Nerusia ktos zauwazy i da mu dom.
  6. Basiaap, na pewno pojdzie na schronisko. Bede pilnowac, zeby wszystko poszlo na zwierzaki, na poprawe warunkow ich bytowania (na tyle ile mi wolno jako wolontariuszowi). Dziekuje CI za pamiec i wplate, prosze podziekuj Twojemu Tacie za wplate 1% jego podatku :p .
  7. Beatko, miala wspaniale warunki transportu. Dzieki Tobie ma szanse na normalne zycie. Dobrze, ze domek sie znalazl :multi: ;) :multi: I ze bedzie mogla urodzic swoje szczeniaczki. To juz chyba niedlugo sadzac po wygladzie brzuszka?
  8. Aganiok, dziekuje w imieniu Ambusia. On jest taki kochany. Taka ma przeslodka mordke.
  9. Nie tracmy nadziei. Niektore psy dopiero na 4 aukcji allegro znajdowaly domy. Trzeba wierzyc, ze wreszcie trafi Ambus na swego czlowieka.
  10. Czy Ambo jest na bokserach (ja tam nie jestem zarejestrowana,ale moze ktos go tam wrzucil)? Nie wiem, czy go dac na inne fora, jak go zakwalifikowac? On taki mix boksia i amstaffa. A charakter przytulaka. Jest na allegro, ale nikt o niego nie pytal.
  11. Biedna psinka... moze na wiosne szczescia bedzie wiecej i domek sie znajdzie.
  12. Boy-ka prosi Kochane Ciocie o wystawienie na allegro. Dziekujemy, Ulki i Boyka
  13. Mróweczka mala sunia pedzi do przodu, moze ktos zajrzy na dogomanie i ja tutaj zobaczy.
  14. Ciocia Supergosienka jak zwykle niezawodna: [url]http://www.allegro.pl/item96779154_malenka_mroweczka_nie_ma_wlasnego_domu.html[/url] Dziekuje Gosienko. A ja mam wiadomosc od Pana Pawla, ze Miniusia ma sie wspaniale, utyla 1kg i jest przecudowna :p
  15. Matylda na allegro: [url]http://www.allegro.pl/item97083745_malenka_suczka_chce_ofiarowac_kochajace_serce.html[/url] Pikulinka tez na allegro: [url]http://www.allegro.pl/item97085197_ratlrkowata_suczka_wielki_potencjal_milosci.html[/url] Powodzenia sunieczki!
  16. Dzisiaj byly az 3 adopcje. To wiadomosc od Kierownika :laola:
  17. Agnieszko, taki pies tez ma szanse, czego najlepszym przykladem jest nasz stary wyzelek teraz Brunonek mieszkajacy az w Wejherowie. A moze on komus zginal?
  18. Mam gotowe teksty dla Pikulinki i Matyldy, kto wystawi nam sunie na allegro? Prosimy.
  19. Pomoge, pomoge, mam troche nowych zdjec (okolo 200 z tego poniedzialku), musze je przejrzec, czy nie ma tam jakiejs strasznej biduli, ktora potrzebuje opiekuna. Napisze wieczorem (teraz nie moge spokojnie przejrzec galerii ;) ).
  20. Hesiu, dziekuje Ci za wsparcie. Ciekawe co na to admin Korso. Tygodnik jest w porzadku, mamy tam swoj kacik adopcyjny :p Tak mi szkoda Ani i AniK, tak sie dziewczyny napracowaly nad plakatami,staly tez 2 dni w Tesco podczas zbiorki darow,2 dni sluchaly impertynencji i niemilych slow. A teraz jeszcze musza bronic swoich racji i Dobrych Serc,tlumaczyc sie przed gburami. Nagroda AniK bedzie MiniMini Sznaucia,spokojniutka,troche niesmiala i wystraszona sunia,ktora na pewno pokocha Anie z calego serca. Psy ze schroniska kochaja mocniej.
  21. Inbreed tak, ale nie matki z synem, czy ojca z corka! Chyba predzej wnuczki z dziadkiem. Zbyt bliskie pokrewienstwo stwarza potworki lub psy chore,ktore potem laduja w schroniskach. *******y o kryciu matki synem zajmujace miejsce na serwerze. O tym jest w ksiazkach o hodowli,wystarczy przeczytac. Kusi latwa forsa z rozmnazania wlasnych domowych psow.
  22. Aniu, robcie kolorowanki, zrobimy wydruk ile sie da :p Kazde dziecko kocha zwierzatka,trzeba to milosci w nich podsycic. I rozwinac.A przy tym schronisko zyska nowych malych fanow. A co do goscia z Korso,to juz odpuscil,przeczytaj post"nie-full-wypasa" i odpowiedzi na ten post. Sprawa jest zamknieta.
  23. Dziewczyny, mysle, ze musimy zejsc do podziemia i po prostu w miejscach zamknietych np.szkolach,przedszkolach,lecznicach dla zwierzat,sklepach zoo wieszac nasze plakaty. Pamietajcie,ze teren jest wyjatkowo nieprzyjazny. Trzeba uwazac,bo nie wiadomo,gdzie plakaty moga wisiec,a gdzie nie. Kazde miasto ma swoje rozporzadzenia,a ja nie znam mieleckich. W WAS cala nadzieja. Ze kiedys bedzie lepiej. Nie mozemy sie poddac. Bardzo Was prosze zbanowac goscia piszacego zlosliwe komentarze w aktualnosciach Korso. Temat musi uschnac.
  24. Lothia, nic sie nie martw, my pamietamy. Bosca jest blisko wejscia, blisko budynku. Po prostu sunie ida gorzej nic psy. A Ty masz myslec tylko pozytywnie. Domek na pewno sie znajdzie.
  25. Pewnie to ten idiota pisujacy komentarze w Korso wezwal straz miejska: http://www.korso.pl/comment.php?what=article&id=2151 Jak ja nienawidze tego miasta :angryy:
×
×
  • Create New...