Jump to content
Dogomania

Ulka18

Members
  • Posts

    32358
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ulka18

  1. Dobermanka "Nieśmiała" : http://www.mielec.bezdomne.com/galeria.php?ad=0&p=4&pk=P&str=7&sort=imie&pid=901
  2. [SIZE="5"]WIELKIE I GORACE PODZIEKOWANIA DLA ALUNI I HESI I WSZYSTKIM WPLACAJACYM ZA WSPARCIE NA STERYLKI :Rose: :Rose: :Rose:
  3. Prosimy o kontakt.
  4. juz JUTRO nasza Sabinka bedzie w domku...ciekawe jak Ja przywitaja zwierzaki? Chyba oszaleja ze szczescia, ze Pancia wrocila :p Sabinko, czekamy na Ciebie i na pierwszy post po powrocie :p
  5. Hopsa mala Bibionko!
  6. :loveu: A Pan Harlacz do nas wczoraj napisal :crazyeye: Wpisal sie w ksiedze gosci i chce mieleckiemu schronisku pomoc. Akurat wstawialam nowe zdjecia na strone, a tu taki wpis. Mam nadzieje, ze nasz kierownik sie skontaktuje z Panem Harlaczem i ze COS z tego wyjdzie :p
  7. 146 wejsc od wczoraj od godziny 20.45 . Jest jeden obserwator.
  8. Do nas jakby przyjechal do Mielca, na pewno znalazlby niejednego brudnego kudlacza z dredami (mielismy jednego ze 138 i za nic nie dal sie ostrzyc, dopiero Kasia go ostrzygla) ...... i kilka-kilkanascie przewroconych misek z jedzeniem, z woda nie, bo mamy super zawieszane stojaki na garnki. Szkoda, ze musial taki szmat drogi nadaremnie jechac. Dobrze byloby, zeby zgloszenia byly poparte dowodami, o ktorych pisala Arka.
  9. Co za problem podniesc takie malenstwo na pierwsza strone ;)
  10. Hop malutka sunieczko!
  11. Aga, a jak ta nowa Pancia Noreczki sie o niej dowiedziala? Niesamowita to musi byc osoba :lilangel: :lilangel: :lilangel: :Cool!: :Cool!:
  12. [url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=116417830[/url] A teraz wszystkie ciotki i wujkowie trzymaja mocno kciuki !
  13. Shantara, moze zapytasz Pana Janusza, gdyby byla i go spotkala, czy zgadza sie na ogloszenia we wrzesniowym "Moim PSIE"? Aga, jak bedzie zgoda Pana Janusza, piszemy do Pani Redaktor Naczelnej.
  14. Hienko, gdzie ten domek dla ciebie?
  15. Wyslalam list do naczelnej pani redaktor w Moim Psie. Mam nadzieje, ze uda sie wcisnac apel lub jakis komunikat w sierpniowym wydaniu.
  16. A ja mam dla Sabinki [COLOR=green][B]"Pamiętnik Babuni"[/B][/COLOR] przesliczka, wzruszajaca ksiazke napisana, w imieniu naszej szczesliwie adoptowanej, mieleckiej koteczki Babuni, przez Caty z kociarni miau.pl, ksiazka z autografem autorki. Wydana tydzien temu, cieplutka wczoraj dostalam, wiec dzis-jutro wysle do Sabinki. Bedzie miec Sabinka przemila lekture o mieleckich kociambrach :p Tu mozna kupic Pamietnik Babuni [url]http://www.allegro.pl/item116370031__pamietnik_babuni_historia_kotki.html[/url]
  17. Oj czekaja, juz dlugo czekaja. Inne psiaki znajduja domki, a te olbrzymy nie :shake:
  18. Alaa, :Rose: :Rose: :Rose: Hesia, :Rose: :Rose: :Rose:
  19. Paros :buzi: :Rose: :Rose: :Rose: :calus:
  20. Aga, napiszmy do Mojego Psa prosbe o pomoc. Nie powinni tego tak zostawic. Nie wystarczy przyznac nagrode. Co Ty na to?
  21. Matko kochana i nic? Zadnych domkow? Moze by do Mojego Psa napisac, przeciez to Pogotowie dla Zwierzat dostalo ich nagrode? W ostatnim Psie byly zdjecia.
  22. Mróweczka juz kolejny raz na allegro, ale domek sie nie znalazl. Dzieki Św.Franciszkowi inne pieski na szczescie znalazly domki :dalmatynczyk z niewidocznymi kropkami, mix wyżełka oraz jeden szczeniorek. Na Mrówcie pewnie nie przyszla pora :shake:
  23. Moze trzeba wystawic psiaki z Psiego Losu na allegro? Czy Pan Janusz sie zgodzi na taka opcje? Kilkanascie dogomaniakow ma konto na allegro, wspolnymi silami dalibysmy rade.
  24. Dzięki Ci Św. Franciszku za opieke nad naszym schroniskiem :modla: :modla: :modla: :modla: :modla: :modla: :modla:
×
×
  • Create New...