-
Posts
32358 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ulka18
-
Miniusia-w Poznaniu, mała Mrówka-pojechala do domu w Warszawie
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Malutka Mróweczka pedzi na gore... -
Pandek-juz Rozrabia W Nowym Domu- Zdj. Z Domku Str. 50
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Tak, Pandusia ma letnie futerko, jakas tak lzejsza sie zrobila optycznie. Znowu nie zdazylam wkleic zdjec, wkladalam nowe psy na strone i nie zdazylam :oops: Ale sa nowej zdjecia Mary Jane i Mroweczki, warto zobaczyc :p -
Oto lista suniek po sterylkach : [SIZE="5"]Dziękujemy serdecznie sponsorkom :Rose: :Rose: :buzi: :buzi: :Rose: :Rose:
-
Miniusia-w Poznaniu, mała Mrówka-pojechala do domu w Warszawie
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
KarOla, mowilam, ze ona jest malenka, kruszynka taka :loveu: -
Miniusia-w Poznaniu, mała Mrówka-pojechala do domu w Warszawie
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Oto i Mrówka w calej okazalosci :p [img]http://img461.imageshack.us/img461/6337/mroweczkafl5.jpg[/img] [img]http://img461.imageshack.us/img461/921/mroweczka1vl2.jpg[/img] [img]http://img128.imageshack.us/img128/2757/mroweczka2ul3.jpg[/img] [img]http://img129.imageshack.us/img129/579/mroweczka3bx2.jpg[/img] [img]http://img129.imageshack.us/img129/3705/mroweczka4vm8.jpg[/img] [img]http://img405.imageshack.us/img405/3707/mroweczka6tb4.jpg[/img] [img]http://img405.imageshack.us/img405/7075/mroweczka7yf3.jpg[/img] -
Pandek-juz Rozrabia W Nowym Domu- Zdj. Z Domku Str. 50
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Mam nowe zdjecia, ale nie zdazylam juz wczoraj wstawic :oops: Zmienialam strone schroniska wstawiajac nowe zwierzaki oraz dalam i wkladalam zdjecia do aukcji allegro. -
Mary Jane Mynia Z Kundelka Odeszla Za Teczowy Most
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Marylka na allegro: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=117224198 -
Mary Jane Mynia Z Kundelka Odeszla Za Teczowy Most
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zdjecia kochanej Kremówki zrobionej przez nasza Kasie...sunia nam wypiekniala, wyglada cudnie :loveu: -
Mielec-pręgowana HIENKA po 5 latach opuscila schronisko
Ulka18 replied to bonika's topic in Już w nowym domu
A oto nowe zdjecia Hienki, robione dzisiaj, wiec jeszcze cieplutkie [img]http://img206.imageshack.us/img206/4865/hienkacl7.jpg[/img] [img]http://img206.imageshack.us/img206/4169/hienka1fi6.jpg[/img] [img]http://img206.imageshack.us/img206/7172/hienka2ei2.jpg[/img] [img]http://img206.imageshack.us/img206/4182/hienka3ap6.jpg[/img] [img]http://img206.imageshack.us/img206/1526/hienka4nb3.jpg[/img] [img]http://img206.imageshack.us/img206/3905/hienka5sm3.jpg[/img] [img]http://img206.imageshack.us/img206/9596/hienka6fm8.jpg[/img] Sliczna Hienka szuka domku :modla: :modla: :modla: -
Pandek-juz Rozrabia W Nowym Domu- Zdj. Z Domku Str. 50
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Ja wystawialam Pandusie kilka razy, ale bez echa. Czekam na nowe zdjecia, Kasia chciala dzisiaj robic sesje zdjeciowa. Czekamy na mail od Kasi czy sie udalo umowic z Kierownikiem. -
326 wejsc, do konca aukcji 9 dni.
-
Biedne te psiaki, nikomu nie zalezy na wyadoptowaniu ich :shake: Kika, a moze byc dac do Wyborczej apel o pomoc? Moze by napisali kilka slow. W Nowinach bylo o Kundelku i Orzechowcach,ale nie wiem czy byl jakis odzew. Z takim podejsciem zalogi :shake:
-
[Wieluń]Sabinka choć bardzo chora - ma wspaniały DOM! (str.18)
Ulka18 replied to MałGośka's topic in Już w nowym domu
Malgosiu, to wszedzie widze takie trendy :placz: starsze, kochane psiaki maja male szanse :shake: Trzeba wierzyc, ze Sabinka i inne pieski w kwiecie wieku znajda kiedys domki :kciuki: -
GuniaP, pozwolilam sobie dodac to ostatnie zdjecie do aukcji allegro.
-
KARTKA dla SABINKI - wróciłabym do CARO i SPÓŁKA,,,,ale żal
Ulka18 replied to Sabina1's topic in Foto Blogi
Sabinko kochana, jak dobrze, ze jestes :p Bardzo sie ciesze, a ze pisarz ze mnie zaden, trudno mi to wyrazic slowami :oops: Wszystko bedzie dobrze, wyzdrowiejesz w pelni, bo tylu przyjaciol modli sie o Ciebie. I tylu przesyla Ci mnostwo dobrej, cieplej, leczniczej energii. Musze to napisac, Corki masz przewspaniale :loveu: Przejedyne, kochane, czule, wrazliwe, po prosty niesamowite, niezwykle osoby, ktore zdecydowanie odstaja od standardow jakie mamy okazje spotykac, widziec na co dzien, ogladac w TV. Jestes z nich na pewno dumna w kazdej minucie i sekundzie. Zycze Ci kochana Sabinko zdrowia, zdrowia, zdrowia. PS. Zorka to uratowana przez kochane dziewczyny sunia z Mielca. Przesliczna prawda? -
Z takimi zdjeciami to chyba nie ma szans. Jest tylko jedna KIKA w tamtym rejonie, jak ona ma dac rade to wszystko zrobic....:shake:
-
Pandek-juz Rozrabia W Nowym Domu- Zdj. Z Domku Str. 50
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Na razie "0" szans na zdjecia. Kierownik nie ma czasu, upal powyzej 30 stopni, jest za duzo prac w schronisku przy okrojonej zalodze, samo uzupelnienie wody w 200 boksach trwa dosc dlugo. -
KARTKA dla SABINKI - wróciłabym do CARO i SPÓŁKA,,,,ale żal
Ulka18 replied to Sabina1's topic in Foto Blogi
Witaj Sabinko! Czekamy na pierwszy post od Ciebie [URL="http://www.millan.net"][IMG]http://www.millan.net/minimations/smileys/flower.gif[/IMG][/URL] [URL="http://www.millan.net"][IMG]http://www.millan.net/minimations/smileys/flower2.gif[/IMG][/URL] [URL="http://www.millan.net"][IMG]http://www.millan.net/minimations/smileys/sun.gif[/IMG][/URL] [URL="http://www.millan.net"][IMG]http://www.millan.net/minimations/smileys/flower4.gif[/IMG][/URL] [URL="http://www.millan.net"][IMG]http://www.millan.net/minimations/smileys/flower5.gif[/IMG][/URL] A my dogomaniacy sciskajacy Sabinke i Sabinka nas... [URL="http://www.millan.net"][IMG]http://www.millan.net/minimations/smileys/grouphugg.gif[/IMG][/URL] -
Mary Jane Mynia Z Kundelka Odeszla Za Teczowy Most
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Komu biala jak snieg Kremowke? -
Maluch wyżełek znaleziony w podwejherowskim lesie już w nowym domu!
Ulka18 replied to Pancio's topic in Już w nowym domu
Jaki slodki brzusio :loveu: :loveu: :loveu: kochane psiaki, a wujek Rudolf jest wyjatkowy :p [IMG]http://pancio.ao.pl/users/p/pancio/gal11/format/brunciolek%20021.jpg[/IMG] -
A my dalysmy sobie spokoj z rabatkami i kwiatkami. Kwiatki rosna tylko w doniczkach :evil_lol: , ktore stoja wysoko na parapetach :evil_lol:, ale i tak koty lubia w nich siadywac......o dolkach wielkosci leju po bombie nie wspomne :eviltong: Aszocik to normalny pies z krwi i kosci, a teraz ma przywodczynie Znaurii, ktora go wiele jeszcze nauczy ;)
-
Czy ktos z Was, Oktawio, Arko, ma adres mailowy do pana Harlacza? Mam juz odpowiedz kierownika na temat wlasnosci gruntow pod naszym schroniskiem i chcialabym przeslac info do Pana Harlacza. We wpisie do ksiegi gosci nie podal swojego maila. Bardzo prosze jesli macie na pw. Dziekuje.
-
KOCHANI, GDYBY KTOS Z WAS SLYSZAL O POLONEZIE PICK-UP'IE LUB INNYM AUCIE DO SPRZEDANIA Z TZW. PAKA ZA NIEWIELKIE PIENIADZE, TO PROSIMY O WIADOMOSC. NASZ SCHRONISKOWY POLONEZ JUZ LEDWIE JEZDZI :shake: