Jump to content
Dogomania

Ulka18

Members
  • Posts

    32358
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ulka18

  1. HOP! Komu duzego pregowanego tygrysa z charakterem Tygryska z Kubusia Puchatka?
  2. hOP. HOP. Hop. gdzie te domki dla wyzelkow...
  3. Ta sunia jest chora. Ma guzy na plecach. Naprawde trudno bedzie jej znalezc dom. Dla przypomnienia zapraszam na inne, tam jest podany miesieczny budzet schroniska oraz stan zalogi na 500 psow i 200 kotow. Dzisiaj dzwonilam do schroniska, jest jeden pan na zmianie na niecale 500 psow, pani Ola na kociarnie, izolatki i przod schroniska. A kierownik jezdzi po sklepach, zeby dowiezc jedzenie dla psow. Jak mozna miec pretensje...przeciez ci ludzie naprawde sie staraja.
  4. Hienka szuka domku. Hop na pierwsza strone.
  5. Zuziu, moja sunia tez nie je z powodu upalow. Zasiada do miski wieczorem, jak jest chlodniej. A jak juz zywcem nie chce jesc, wtedy sie bawimy w chowanie smakolykow Eukanuby i jakos twtedy pare zje, moze z radosci, ze znalazla. Nie martw sie. To chyba normalne, ze psiaki w upaly maja mniejszy apetyt.
  6. Hienka ma szanse na domek, ma cudny charakter. A Biala Foczka nie lubi smyczy, po prostu jej sie boi. Bedzie trzeba nad tym popracowac. Na razie skupmy sie na Hience i innych, ktore maja juz watki.
  7. Hienka to taka kochana sunia, a w schronisku jest na pewno dluzej niz rok...
  8. Hienka cały czas stoi przy siatce, jesli ktos jest w zasiegu jej wzroku [img]http://img106.imageshack.us/img106/451/hienka34hf.jpg[/img] [img]http://img106.imageshack.us/img106/9008/hienka61me.jpg[/img]
  9. Tak wyglada przywitanie ciotki Agi, z pewnoscia innych tez tak samo. Skakanie az pod niebo oraz bieganie tam i z powrotem. [img]http://img442.imageshack.us/img442/822/p10105440as.jpg[/img] [img]http://img286.imageshack.us/img286/1010/p10105469vi.jpg[/img] Hienka jest wysterylizowana dzieki wplatom dogomaniaczek :p
  10. Hienka to moja ulubienica. Kiedys, kilka miesiecy temu, byly w schronisku 2 Hienki. Ale ta, ktora zostala, jest bardzo kochana, spragniona czlowieka sunia. Ze wszystkich sil chce sie przebic przez kolezanki (Biala Foczke i czarna sunie), zeby tylko polizac rece przez siatke. Polecam tą sunie kazdemu.
  11. Taniko, ile jest wejsc na aukcje? Sa jakies osoby, ktore obserwuja wyzelki?
  12. Chwila, chwila.... Dla przypomnienia : w schronisku w Mielcu jest tylko kilku wolontariuszy, wiekszosc w Mielcu nie mieszka, oprocz Kasi Xxymeny, ktorej rodzice mieszkaja w Mielcu. Mozna policzyc na palcach jednej reki: Ulka18 (Aga i Ulka), Xxymena, Murka oraz Jogi. Wiekszosc z nas pracuje i studiuje daleko od Mielca. Murka z Kuba i Adamem budowala strone internetowa od zera. Xxymena, ja i moja corka Ulka robilysmy zdjecia po kolei wszystkim psiakom i kotom. Chwile dobra nam zeszlo, zeby przekonac schronisko do wyprowadzania psow do zdjec. Po kolei tez wystawiamy psiaki na portalach oraz updatujemy strone i dodajemy nowe psiaki do galerii. Przypominam tez, ze na dobra wspolprace i zaufanie pracownikow i kierownictwa schroniska pracowalismy dosc dlugo. Galeria psów [144] adoptowanych to 144 psy. Czesc adoptowanych psow nie zdazyla byc w galerii, wiec ta liczba jest wieksza. Naprawde nie rozumiem jak mozna miec pretensje,ze wczesniej nie szukalismy domku akurat tej suni :shake: Takie uwagi zamiast dodac nam skrzydel, skutecznie denerwuja :angryy: A moze trzeba wymagac wiecej od siebie? Zdjecia suni byly robione w pazdzierniku.
  13. To sa chyba pierwsze zdjecia kremowej suni z boksu 90. Teraz jest chyba przeniesiona. Wydaje mi sie, ze mamy za duzo watkow mieleckich, malo ktory jest zakonczony. Radzilam sie Murki, ktora zdecydowanie odradza zakladanie duzej ilosci watkow, wystarczy 3-5 i skuteczne szukanie domkow dla psiakow z tych watkow. Wiecej watkow nie ma zbytniego sensu. Poza tym skad wziac naraz wszystkie informacje i jak umieszczac ogloszenia o wszystkich w jednym czasie :shake:
  14. Rybonku, wyslalam zapytanie mailem do kierownika do schroniska. Poniewaz 2 osoby sa na zwolnieniach, a kierownik ma duzo roboty, mozemy dluga chwile czekac na odpowiedz, jesli bys chciala cos na szybko sie dowiedziec, to najlepiej zadzwonic, zawsze jakas pani odbiera telefon. +17 583 15 32. Informacje moze zebrac i Tobie podac.
  15. Cale szczescie,ze sie ochlodzilo. Rexik chyba juz lepiej sie czuje. Eluniu kochana, dzisiaj 30.czerwca juz jest. Moze pare fotek nam pokazesz? Czekamy.Prosimy.
  16. Rybonku, jeszcze mamy takiego pieknego duzego psa : [URL="http://www.mielec.bezdomne.com/galeria.php?ad=0&p=4&pk=P&str=3&sort=imie&pid=876"]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria.php?ad=0&p=4&pk=P&str=3&sort=imie&pid=876[/URL]
  17. Dopóki wystawialam kundelki, nic sie nie dzialo. Problemy zaczely sie jak wlozylam ONka, jamniczka i dobremanke. Tez bym stawiala na hodoffcow :angryy:
  18. [quote name='ewatr']no to zdaje relacje : byłam dzisiaj w schronie i odwiedziłam tez naszych pregowanych chłopaków [SIZE=5][B][COLOR=blue]GROM I GROMIK[/COLOR][/B][/SIZE] [IMG]http://img394.imageshack.us/img394/2418/boks102samiecmodszy236le.jpg[/IMG] [IMG]http://img504.imageshack.us/img504/8444/boks102samiecstarszy145rx.jpg[/IMG] powiem tak : te wszystkie zdjęcia razem wzięte nie oddają urody tych 2 wspaniały psów i na dokładkę [B]to są przytulaśne miski [/B]a nie jakieś grozne psy jak sie może na zdjęciu wydawac siedzą tylko biedaki w małym boksie i nie ma ich kto na swiatło dzienne pokazać , te psiaki są młode mają 2 i 3 lata toż to dopiero życie przed nimi :cool3: byliśmy z kierownikiem przy ich boksie , psiaki szalały tak chciały łby do głaskania podstawic , lizały kierownika po rękach i zwyczajnie cieszyły sie całymi sobą jedno co mi sie udało wypertraktowac to to żeby choć jeden z nich jak się zwolni miejsce przy bramie tam zaczął witac odwiedzających może akurat ktos wreszcie zauważy ich nieprzeciętną urode [/quote] Rybonku, to jest ten opis naszych Gromikow.
  19. Rybonku, to sa psy bardz lagodne. Takie miski przytulanki, nie zdajace sobie sprawy z wlasnej masy. One chyba by chcialy siedziec na kolankach u swojego pancia. Przeczytaj prosze wczesniejszy post Ewatr z wizyty w boksie Gromikow.
  20. Nikt sie tygrysami nie interesowal....jest taka plaża z adopcjami, ze az serce sie kroi....:shake:
  21. Hop Wyzeleki Do Gory, Bo Na Koncu Was Nie Widac I Domkow Nie Znajdziecie.
×
×
  • Create New...