Jump to content
Dogomania

Ulka18

Members
  • Posts

    32358
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ulka18

  1. Hop! Jednak ludzie zagladaja na dogomanie. Naszego Slodzika chyba tutaj ktos wypatrzyl. I Bibi tez sie uda. Musi.
  2. Tanitko, mozna by napisac przez allegro do tego weta, ktory wystawia aukcje charytatywne dla schroniska? Moze cos wie na ten temat?
  3. Mrówcia jest bardzo niesmiala. Boi sie ludzi, musiala byc bita.
  4. Hop! Wazne! Kielecki psiaczek,teraz bardziej krakowski, potrzebuje wsparcia na hotelik.
  5. Zosiu, bedziemy z niecierpliwoscia czekac na 12. i Twoj post z wynikami od weta. Trzymamy kciuki za Liska.
  6. Moze trzeba zmienic tytul, ze wsparcie potrzebne? Mar.Gajko, Mag.da, bo tak to ludziska nie wiedza, ze w tym watku jest potrzebna pomoc. A moze w ogloszeniu allegro dodac, ze potrzebne pieniazki?
  7. Nie wiem czy ten pies na pewno ma tyle lat, przeciez zeby ma bielutkie, moze miec 5-6 lat, od 4 lat byc w schronisku. [IMG]http://img380.imageshack.us/img380/1157/boks124mlodszy45zy.jpg[/IMG]
  8. Erko, a moze na kociarni ktos kursuje z Wawy do Gdanska, zagladalas na watek transportowy na miau.pl? Moze tez kochana Irma cos poradzi?
  9. Viris, oj tabletki na odrobaczanie bardzo by sie przydaly, ale sa dosc drogie. Wszelkie srodki opatrunkowe tez sie przydadza, w roznym stanie trafiaja zwierzaki. Teraz mamy szczeniaka znalezionego w lesie kolo Niska całkiem łysiutkiego, insekty pozbawily go siersci. Oto on, foto by Kasia & Kasia : A tutaj sa informacje o nim: [IMG]http://www.pomalujmyimswiat.ovh.org/images/stories/mini/img_5384.jpg[/IMG] [URL="http://pomalujmyimswiat.dog.pl/"]http://pomalujmyimswiat.dog.pl/[/URL] Jesli chodzi o aukcje, to wystawiam zwierzaki ze schroniska oraz "Pamietnik Babuni". Na razie nie wystawialam bizuterii.
  10. Dobrze, wobec tego czekamy na wynik na koniec sierpnia. Marylka jest w tak dobrych rekach, ze trudno byloby sobie lepsze wymarzyc :p
  11. Kori, pamietam o kolorowance, wydrukuje A4 ile bedzie trzeba. Wyslij mi prosze na adres [email][email protected][/email]. Na wrzesien wydruki beda gotowe dla maluchow do kolorowania. Viris, o jedzenie troszczy sie Pan Kierownik, psy maja nadwage, bo nie mamy wybiegu :shake: Sa dobrze odzywione, maja zapas tluszczyku na zime, czego nie mozna powiedziec o kierowniku :evil_lol: Potrzebujemy : materialy budowlane, deski, panele, blache, piasek, zwir, garnki, lekarstwa (Neomycyne, masci na ranki, wode utleniona, Oxycort, itp.), obrozki przeciwpchelne, obrozki zwykle. A z nowych wiesci ze schroniska [QUOTE]Od: mtoz <[email protected]> Do: [email][email protected][/email] Temat: adopcje Data: 7 sierpnia 2006 19:52 [B][COLOR="DarkGreen"]Wczoraj i dzisiaj poszło pięć sztuk. Kremówka, jeden nowy co go nie ma w internecie, suczka z jednym okiem nieb. haskiego po sterylce co była na wybiegu pod kontenerem, oraz dwa szczeniaki. [/COLOR][/B]Pozdrawiam.[/QUOTE] [SIZE="5"][COLOR="SeaGreen"] Chcialam przypomniec, ze sunia mix huskiego wysterylizowana dzieki Dogomaniakom. Z Waszą pomocą sunia znalazla domek :multi: [/COLOR][/SIZE] Oto ona : [img]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/niebieskie%20oko%20(4).JPG[/img] A tutaj reszta jej zdjec : [url]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria.php?ad=0&p=4&pk=P&str=16&sort=imie&pid=892[/url]
  12. Lupe, przepiekny banerek z Baronem w roli głownej. Dziekuje Ci :Rose: :Rose: :Rose: :Rose: :Rose:
  13. Tak mysle, czy by nie wystawic aukcji charytatywnej na rzecz Marylki (jak wroce po urlopie) ? Czy sa potrzebne srodki i lekarstwa? Pieniazki? Ewa, Goniu, co byloby potrzebne?
  14. Cala impreza 26-27.sierpien, nie wiem, czy przez cale dwa dni beda wystawiane psiaki. Kontaktuj sie prosze na mail do dwoch Kaś, adres jest na stronie glownej schroniska wraz z telefonami. Moze by sie zalapala Hienka i ta mala czarna sunia, ktora blaga o domek. Wg mnie musza to byc spokojne psy. Wyboru maja dokonac z kierownikiem przed sama akcja, mnie wtedy nie bedzie. Ale mozna im podsunac kandydatki, spokojne i grzeczne, no chyba, ze maja swoich wybrancow i nie uznaja naszego zdania, wtedy ja sie nie wtracam.
  15. [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img156.imageshack.us/img156/8950/p11mu8.jpg[/IMG][/URL] Cudne :loveu: :loveu: :loveu: Przecudne zakonczenie Pelowej historii....:multi: :placz: :multi:
  16. Hienka mieszka przy samym przejsciu, nie sposob jej nie zauwazyc, jednak nie ma sunia szczescia...domku nadal nie ma. Ewa, moze by pomyslec o wystawieniu Hienki na Dniach Mielca? Niestety mnie wtedy nie ma, bo tak to bym ja wziela na smyczce do prezentacji.
  17. [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img179.imageshack.us/img179/2362/foksiifelawdomu2ub0.jpg[/IMG][/URL] Jaka tu dumna miedzy Panciami siedzi :p Domek wspanialy :multi: Supergoga, obys tylko takie domki znajdowala i duzo, duzo takich domkow.
  18. Pani na naszej poczcie powiedziala, ze na wtorek przesylka bedzie na miejscu. Nieraz priorytet idzie 3-4 dni, co podobno jest normalne :evil_lol: w przypadku poczty polskiej (celowo malymi literami). Sabinko, a jak Ty sie czujesz? Upalow juz nie ma, jakos tak lepiej sie oddycha.
  19. To zdjecie jest przeslodkie :loveu: :loveu: :loveu: Jakie cudne dziewczynki :p [IMG]http://img60.imageshack.us/img60/2869/julkaiaikatn6.jpg[/IMG] Pozostale zdjecia tez przesliczne, szczegolnie seria parówkowa, ale to mnie ujeło najbardziej.
  20. Sabinko kochana, jutro w skrzynce powinnas cos znalezc ode mnie. Mam nadzieje, ze sie spodoba ;)
  21. Radku, Norcia na pewno jest szczesliwa...patrzy na Was i cieszy sie, ze nie jestescie sami, bez psiaka, bez merdajacego ogona. Kazdy z nas przezyl odejscie ukochanego czworonoga, nie sposob zapomniec o tych, ktorych juz z nami nie ma. Czesto wracaja w myslach, wspomnieniach, rozmowach.....patrzymy na nastepcow, w sercach majac wszystkie nasze psiaki, ktorych juz odeszly. One zawsze sa z nami...
  22. [URL="http://<a href="][URL="http://www.norcia.republika.pl/pliki/sara1.jpg"]www.norcia.republika.pl/pliki/sara1.jpg[/URL][/URL] Nie moge sie napatrzec...taka kochana mordka :loveu: :loveu: :loveu: u siebie we wlasnym domku...:p
  23. Radku, jestes wspanialy :multi: Dziekuje Ci za adopcje Sarci :Rose: :Rose: Wiesz jak dziewczyny z Kielc walcza o kazda psine, a o Sarunie szczegolnie dlugo. Jestem pelna podziwu dla nich :klacz: :klacz: :klacz: , a Ty masz wklad w ratowanie kieleckich czworonogow, uratowales Sarunie i dales jej prawdziwy dom, ktorego nigdy nie miala :p
  24. Kinga, ktos szukal bernisia do dobrego domku do Niemiec. Zaraz poszukam watku. Nie przejmuj sie, ze malo osob zaglada na watki, kazdy rejon ma swoich ludzi, a niewielu jest takich, ktorzy zagladaja na wszystkie. Poza tym sa wakacje :-( i jest malo adopcji.
  25. Naszej Kasi od zdjec nie ma w Mielcu, ale jak tylko wroci bedzie robic sesje z kierownikiem. Poprosze ja o zdjecia Barona, chociaz z tym moze byc problem, bo ostatnio nie chcial wyjsc z boksu.
×
×
  • Create New...