-
Posts
32358 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ulka18
-
Kazelot, schronisko na pewno psiaka nie przywiezie. Trzeba to zalatwic na dogomanii. Jesli chodzi o zwierzaki i gonienie, moja sunia ze schroniska w Kraku, poczatkowo gonila wszystko co sie ruszalo, ale szybko sie nauczyla, ze nie wolno i juz. To jest kwestai kilku-kilkunastu dni. A co zrobisz jesli zakladajac przez te kilka dni bedzie jednak gonil ? Trudno bedzie zwrocic biedna psine, zdezorientowana nagla zmiana, hektarami do biegania.
-
Kochana morda :loveu: :loveu: :loveu: Milej i spokojne podrozy. Wracajcie do nas z nowymi zdjeciami pycholka.
-
Miniusia-w Poznaniu, mała Mrówka-pojechala do domu w Warszawie
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Aniu, Mrówcia jest cały czas na allegro. Domek sie znajdzie na pewno. Ktoś ją w kocu zauważy. Trzymajmy kciuki za malizne z wystraszonymi oczkami. -
Miniusia-w Poznaniu, mała Mrówka-pojechala do domu w Warszawie
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Mrówcia na pewno znajdzie domek :p Do dzis domki znalazlo 15 psiakow i 1 kocina. To chyba rekord jak na adopcje w ciagu 9 dni miesiaca. Odpukac, odpukac. -
[QUOTE] Od: mtoz <[email protected]> Do: [email][email protected][/email] Temat: Re: Panie Kierowniku czy bylaby mozliwosc sprawdzenia wieku psa ze 124 ? Data: 9 sierpnia 2006 20:21 Jutro Pani napisze ile ma lat, bo poprzednio nie ja oceniałem. [COLOR="#006400"][B]Dzisiaj poszły dwa kolejne pieski. [/B][/COLOR] [B][COLOR="DarkGreen"][SIZE="4"]Z wyb.3 pysk podobny do coli oraz suczka z wyb. 1 czarna łapy podpalane. W tym miesiącu juz 15 poszło oraz 1 kotek.[/SIZE][/COLOR][/B][/QUOTE] :smilecol: :klacz: :klacz: :smilecol:
-
MIELEC-Baron mix border po 7 latach opuscil schronisko i jest szczesliwy
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
[QUOTE]Od: mtoz <[email protected]> Do: [email][email protected][/email] Temat: Re: Panie Kierowniku czy bylaby mozliwosc sprawdzenia wieku psa ze 124 ? Data: 9 sierpnia 2006 20:21 [B]Jutro Pani napisze ile ma lat, bo poprzednio nie ja oceniałem.[/B] Dzisiaj poszły dwa kolejne pieski. Z wyb.3 pysk podobny do coli oraz suczka z wyb. 1 czarna łapy podpalane. W tym miesiący juz 15 poszło oraz 1 kotek.[/QUOTE] Czekamy na wyniki oceny pana kierownika ;) -
Mielec-pręgowana HIENKA po 5 latach opuscila schronisko
Ulka18 replied to bonika's topic in Już w nowym domu
Hienka juz tak długo czeka...biedna jest. -
MIELEC-Baron mix border po 7 latach opuscil schronisko i jest szczesliwy
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
[QUOTE]w Mielcu na miejscu potrzebna jest osoba która bedzie mogła bezposrednio i na bieżąco - chociaż 2 razy w tygodniu zaglądnąć do schroniska i wyjasnic pewne kwestie nasuwajace wątpliwosci takie jak na przykład ta --jak wiek psa? moze na dniach Mielca udałoby sie kogoś zainteresować współpracą ?[/QUOTE] Sa dwie Kasie, ale one sie zajmuja teraz Dniami Mielca. Poza tym nie wiem czy je interesuje kazdy pies w schronisku. Nie znam ich na tyle, zeby prosic o przysluge, wole poprosic kierownika. Juz napisalam w tej sprawie. -
KARTKA dla SABINKI - wróciłabym do CARO i SPÓŁKA,,,,ale żal
Ulka18 replied to Sabina1's topic in Foto Blogi
Sabinko, czy przesylka ode mnie dotarla :???: Jak Ci sie podoba :???: -
Radosc z uratowanego zycia psiny schroniskowej jest wieksza niz radosc z zakupu. Polecam jednak adopcje zamiast drogiego malucha za 1300 zl. Praca nad przywroceniem czworonoga do normalnosci daje olbrzymia satysfakcje :p
-
Goniu, domek dobry? Jak sie Czang zachowywal jak zobaczyl nowa Pancie? masz jakies wiesci?
-
Mary Jane Mynia Z Kundelka Odeszla Za Teczowy Most
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dziewczyny, nie narzekajcie na jakosc zdjec :evil_lol: Chlopak jest przystojny, na kazdym zdjeciu wyjdzie super, a Marylka tak wniebowzieta, ze raz ma uszy, raz ich nie ma :loveu: Skad ona wie, gdzie jest aparat i jak sie trzeba ustawic :crazyeye: Przezdolna sunia :p -
Mary Jane Mynia Z Kundelka Odeszla Za Teczowy Most
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ewa, zapytaj Kube, czy zgodzi sie pokazac na dogomanii?? Ciotki czekaja. -
Matko, zapomnialam, ze przeciez na co dzien sa potrzebne srodki czystosci, proszki, mleczka, szmaty, mopy, miotly, szampony, odzywki, witaminy, lekarstwa, garnki. Chyba wszystko wymienilam :oops:
-
Mary Jane Mynia Z Kundelka Odeszla Za Teczowy Most
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Tak, bez retuszu! Chcemy zobaczyc dziecko Ewy, malego synka 187 cm :evil_lol: Kuba na dogomaniaka ;) -
Tanitko pisz przez allegro, na pewno cos razem zalatwimy. Jest nas juz kilka na tym watku.
-
Viris, te kolczyki sa przepiekne :crazyeye: [url]http://www.allegro.pl/item119013270_bizuteria_artystyczna_kolczyki_od_viris.html[/url] Fosforan wapnia bardzo sie przyda, mamy szczeniaki sztuk 7 w wieku ok. 3 -4 miesiecy, oraz maluchy miesieczne. Antybiotyk tez sie przyda, jesli nie musisz oddawac, to prosimy o wyslanie. Dziekujemy za serce i pamiec o nas.
-
Gdyby ktos mial jakies niepotrzebne drobiazgi, to bardzo prosimy o przyslanie do schroniska, potrzebujemy na aukcje na 26.sierpien'06 : [quote] a do loterii potrzebne są gadżety np. smycze,otwieracze,daszki,notesy,breloki itp. W tym biora udział przede wszystkim dzieciaki takze też kolorowanki itp.Tego typu rzeczy. [/quote] Z gory dziekujemy za kazdy drobiazg.
-
Jasne, ze sprobowalabym z aukcjami z bizuteria. Podpatrze na allegro, jak sie takie robi i mozna startowac po 27.sierpnia (wtedy wroce z urlopu). Viris,a jaka bizuterie masz na mysli? Z gory dziekuje za paczke. Przyda sie wszystko :p
-
Mielec tez byl kiedys na koncu swiata, zaczynala Murka i Jogi, a teraz dzieki Bogu jakos sie to wszystko kreci. I ciagle dochodza nowi ludzie, nawet jesli tylko na wakacje, do pomocy. Trzeba przelamac te lody. Kika, jak tam wyglada sytuacja z robieniem zdjec? Napisz kilka slow. Moze by sie zebrac koopa i cos wspolnie zrobic.
-
Koniecznie trzeba napisac do tego weta, ktory wystawia aukcje na allegro. Przydalyby sie dobre zdjecia i aukcja allegro. Bez tego na takim koncu swiata, psina bedzie siedziec i siedziec.
-
Pandek-juz Rozrabia W Nowym Domu- Zdj. Z Domku Str. 50
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny, nie jest zle ;) Dzisiaj domek znalazl Słodzik oraz Pieszczocha. Na Pande tez przyjdzie pora. Teraz Panda jest w korytarzyku, zawiozlam szampony, szczotke dwustronna Trixie, jak bedzie trzeba, to Panie ja ponownie wykapia, wyczesza. Musi dojsc do siebie. -
Mary Jane Mynia Z Kundelka Odeszla Za Teczowy Most
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ale micha usmiechnieta, Mary widac lubi kwiatuski :loveu: :loveu: :loveu: