Jump to content
Dogomania

Ulka18

Members
  • Posts

    32358
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ulka18

  1. Kazelot, schronisko na pewno psiaka nie przywiezie. Trzeba to zalatwic na dogomanii. Jesli chodzi o zwierzaki i gonienie, moja sunia ze schroniska w Kraku, poczatkowo gonila wszystko co sie ruszalo, ale szybko sie nauczyla, ze nie wolno i juz. To jest kwestai kilku-kilkunastu dni. A co zrobisz jesli zakladajac przez te kilka dni bedzie jednak gonil ? Trudno bedzie zwrocic biedna psine, zdezorientowana nagla zmiana, hektarami do biegania.
  2. Kochana morda :loveu: :loveu: :loveu: Milej i spokojne podrozy. Wracajcie do nas z nowymi zdjeciami pycholka.
  3. Aniu, Mrówcia jest cały czas na allegro. Domek sie znajdzie na pewno. Ktoś ją w kocu zauważy. Trzymajmy kciuki za malizne z wystraszonymi oczkami.
  4. Mrówcia na pewno znajdzie domek :p Do dzis domki znalazlo 15 psiakow i 1 kocina. To chyba rekord jak na adopcje w ciagu 9 dni miesiaca. Odpukac, odpukac.
  5. [QUOTE] Od: mtoz <[email protected]> Do: [email][email protected][/email] Temat: Re: Panie Kierowniku czy bylaby mozliwosc sprawdzenia wieku psa ze 124 ? Data: 9 sierpnia 2006 20:21 Jutro Pani napisze ile ma lat, bo poprzednio nie ja oceniałem. [COLOR="#006400"][B]Dzisiaj poszły dwa kolejne pieski. [/B][/COLOR] [B][COLOR="DarkGreen"][SIZE="4"]Z wyb.3 pysk podobny do coli oraz suczka z wyb. 1 czarna łapy podpalane. W tym miesiącu juz 15 poszło oraz 1 kotek.[/SIZE][/COLOR][/B][/QUOTE] :smilecol: :klacz: :klacz: :smilecol:
  6. [QUOTE]Od: mtoz <[email protected]> Do: [email][email protected][/email] Temat: Re: Panie Kierowniku czy bylaby mozliwosc sprawdzenia wieku psa ze 124 ? Data: 9 sierpnia 2006 20:21 [B]Jutro Pani napisze ile ma lat, bo poprzednio nie ja oceniałem.[/B] Dzisiaj poszły dwa kolejne pieski. Z wyb.3 pysk podobny do coli oraz suczka z wyb. 1 czarna łapy podpalane. W tym miesiący juz 15 poszło oraz 1 kotek.[/QUOTE] Czekamy na wyniki oceny pana kierownika ;)
  7. Hienka juz tak długo czeka...biedna jest.
  8. [QUOTE]w Mielcu na miejscu potrzebna jest osoba która bedzie mogła bezposrednio i na bieżąco - chociaż 2 razy w tygodniu zaglądnąć do schroniska i wyjasnic pewne kwestie nasuwajace wątpliwosci takie jak na przykład ta --jak wiek psa? moze na dniach Mielca udałoby sie kogoś zainteresować współpracą ?[/QUOTE] Sa dwie Kasie, ale one sie zajmuja teraz Dniami Mielca. Poza tym nie wiem czy je interesuje kazdy pies w schronisku. Nie znam ich na tyle, zeby prosic o przysluge, wole poprosic kierownika. Juz napisalam w tej sprawie.
  9. Sabinko, czy przesylka ode mnie dotarla :???: Jak Ci sie podoba :???:
  10. Radosc z uratowanego zycia psiny schroniskowej jest wieksza niz radosc z zakupu. Polecam jednak adopcje zamiast drogiego malucha za 1300 zl. Praca nad przywroceniem czworonoga do normalnosci daje olbrzymia satysfakcje :p
  11. Goniu, domek dobry? Jak sie Czang zachowywal jak zobaczyl nowa Pancie? masz jakies wiesci?
  12. Dziewczyny, nie narzekajcie na jakosc zdjec :evil_lol: Chlopak jest przystojny, na kazdym zdjeciu wyjdzie super, a Marylka tak wniebowzieta, ze raz ma uszy, raz ich nie ma :loveu: Skad ona wie, gdzie jest aparat i jak sie trzeba ustawic :crazyeye: Przezdolna sunia :p
  13. Slodka sunia :loveu: :loveu: :loveu: takie ma kochane oczka :p ZuziuM, jestes niesamowita i serce masz ze szczerego złota i milosci :Rose: :Rose: :Rose:
  14. Ewa, zapytaj Kube, czy zgodzi sie pokazac na dogomanii?? Ciotki czekaja.
  15. Matko, zapomnialam, ze przeciez na co dzien sa potrzebne srodki czystosci, proszki, mleczka, szmaty, mopy, miotly, szampony, odzywki, witaminy, lekarstwa, garnki. Chyba wszystko wymienilam :oops:
  16. Tak, bez retuszu! Chcemy zobaczyc dziecko Ewy, malego synka 187 cm :evil_lol: Kuba na dogomaniaka ;)
  17. Tanitko pisz przez allegro, na pewno cos razem zalatwimy. Jest nas juz kilka na tym watku.
  18. Viris, te kolczyki sa przepiekne :crazyeye: [url]http://www.allegro.pl/item119013270_bizuteria_artystyczna_kolczyki_od_viris.html[/url] Fosforan wapnia bardzo sie przyda, mamy szczeniaki sztuk 7 w wieku ok. 3 -4 miesiecy, oraz maluchy miesieczne. Antybiotyk tez sie przyda, jesli nie musisz oddawac, to prosimy o wyslanie. Dziekujemy za serce i pamiec o nas.
  19. Gdyby ktos mial jakies niepotrzebne drobiazgi, to bardzo prosimy o przyslanie do schroniska, potrzebujemy na aukcje na 26.sierpien'06 : [quote] a do loterii potrzebne są gadżety np. smycze,otwieracze,daszki,notesy,breloki itp. W tym biora udział przede wszystkim dzieciaki takze też kolorowanki itp.Tego typu rzeczy. [/quote] Z gory dziekujemy za kazdy drobiazg.
  20. Jasne, ze sprobowalabym z aukcjami z bizuteria. Podpatrze na allegro, jak sie takie robi i mozna startowac po 27.sierpnia (wtedy wroce z urlopu). Viris,a jaka bizuterie masz na mysli? Z gory dziekuje za paczke. Przyda sie wszystko :p
  21. Kto wystawia sochaczewskie psiaki na allegro? Bez szerokiej akcji propogandowej ani rusz :shake:
  22. Mielec tez byl kiedys na koncu swiata, zaczynala Murka i Jogi, a teraz dzieki Bogu jakos sie to wszystko kreci. I ciagle dochodza nowi ludzie, nawet jesli tylko na wakacje, do pomocy. Trzeba przelamac te lody. Kika, jak tam wyglada sytuacja z robieniem zdjec? Napisz kilka slow. Moze by sie zebrac koopa i cos wspolnie zrobic.
  23. Koniecznie trzeba napisac do tego weta, ktory wystawia aukcje na allegro. Przydalyby sie dobre zdjecia i aukcja allegro. Bez tego na takim koncu swiata, psina bedzie siedziec i siedziec.
  24. Dziewczyny, nie jest zle ;) Dzisiaj domek znalazl Słodzik oraz Pieszczocha. Na Pande tez przyjdzie pora. Teraz Panda jest w korytarzyku, zawiozlam szampony, szczotke dwustronna Trixie, jak bedzie trzeba, to Panie ja ponownie wykapia, wyczesza. Musi dojsc do siebie.
  25. Ale micha usmiechnieta, Mary widac lubi kwiatuski :loveu: :loveu: :loveu:
×
×
  • Create New...