-
Posts
32358 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ulka18
-
Mary Jane Mynia Z Kundelka Odeszla Za Teczowy Most
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Na razie nie mam informacji ze schroniska :shake: -
KARTKA dla SABINKI - wróciłabym do CARO i SPÓŁKA,,,,ale żal
Ulka18 replied to Sabina1's topic in Foto Blogi
Chyba sie wszyscy rozmażyli czytajac ostatni post Sabinki...ja tez...:p sielski widok chalupek i kapliczek...plotow ze sztachetek z zawieszonymi garnkami......studni z zurawiem........ehhhhh............jak trudno wrocic do rzeczywistosci goracego biura, w ktorym nawet wentylator nie pomaga... Pisz Sabinko jak najczesciej, jesli tylko mozesz. -
Moniu, Gratulacje jeszcze raz :Rose: :Rose: Krzys jest kochaniutki i rzeczywiscie jak aniolek :lilangel: :iloveyou: :lilangel: Jak znosicie te upaly? Z takim maluchem nie mozna jeszcze wychodzic, uwazaj tez na siebie kochana Moniu.
-
Lothia, Crazy jest wykastrowany, wszystkie kocurki sa w schronisku kastrowane zaraz po kwarantannie. Jesli chodzi o kastracje dobcia, to nie wiem, ale za 80-100 na pewno juz by doktor zrobil.
-
Dabrowko, chodzi na nasza mielecka jamnisie, ma infekcje posterylkowa jako jedyna z 9 sterylizowanych w tym samym dniu suniek. Domek czeka na nia we Wrocku. Zasmiecamy watek przez nasza kochana Jogi, :loveu: niezastapionego transportowca :loveu:
-
Bea, Koniecznie podaj namiary na Pania na maila. Jest szansa, ze do soboty suczydelko wyzdrowieje. Rozmawialam z Pania Iza i na razie ma antybiotyk, ale ma tez apetyt, je malo, ale je. Nie wiem Bea, jak ja Ci sie odwdziecze za te mieleckie jamolki...
-
Hej, hej ! Tego psa juz dawno nie ma w schronisku! Wyadoptowany az do Torunia w ubieglym roku, pani po niego osobiscie przyjechala. I to nie sunia. To byl pies. A powyzej w watkach przyklejonych jest prosba, zeby nie przeklejac ogloszen w ciemno. Cytat: [B]Terierek Intelektualista[/B], wiek: 6 lat, terier (Airedale terier mieszaniec)[B]Znalazł(a) już swój dom! :smile:[/B][FONT=Times New Roman]Terierek - to „pies-intelektualista”. Rzadko mu w głowie mu figle i psoty. Jest spokojny, niemal dostojny, często zamyślony. Zawsze rozważny, ale bardzo pogodny. Byłby doskonałym kompanem dla spacerowiczów, bo uwielbia obserwować świat i ludzi. Niestety w tej chwili w ogóle nie oddaje się przyjemności wędrowania, bo w schronisku nie ma takich możliwiości. Ma 6 lat. Tekst pochodzi ze strony internetowej Radia Puls FM,które pomaga w jego adopcji.[/FONT] Tu sa zdjecia pieska : [URL="http://www.mielec.bezdomne.com/galeria.php?ad=1&p=4&pk=P&str=12&sort=imie&pid=488"]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria.php?ad=1&p=4&pk=P&str=12&sort=imie&pid=488 [/URL]
-
Bea, napisalam do kierownika z kopia do Ciebie i Jogi. Mam nadzieje, ze sunia juz sie wykurowala i test na koty zda na 5+. Czekam na info kierownika.
-
Pandek-juz Rozrabia W Nowym Domu- Zdj. Z Domku Str. 50
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Na razie nie jest na allegro, ale jutro ja dam...zawsze mam 7-8-9 aukcji, bo to moje szczesliwe liczby, jak mialam wiecej aukcji allegro mi usunelo :mad: jutro skonczy sie aukcja wesolych psiakow, wiec dam Pandusie :p -
Miniusia-w Poznaniu, mała Mrówka-pojechala do domu w Warszawie
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Na allegro slabe zainteresowanie psiakami, ehhhh wakacje, wakacje :shake: -
Zjdecia z nowego domku, robione komorka, wazne ze sa :p Przeklejam z wielunskiego forum, mam nadzieje, ze pani Beata wkrotce sama napisze o Dzekusiu i sie nie obrazi za wstawienie zdjec tutaj...;) [IMG]http://static.flickr.com/74/198170407_faf2cf72e8.jpg[/IMG] [IMG]http://static.flickr.com/74/198170409_678a547164.jpg[/IMG] [IMG]http://static.flickr.com/65/198170408_eced53718c.jpg[/IMG]
-
Kochana Jogi :loveu: Kolejna paroweczka jechalaby do Wrocka z Ciocia Jogi... Bea, a czy nasza jamnisia jesli juz bedzie zdrowa, moze jechac, jesli by oczywiscie Jogi ja wziela, nie wiem czy bedzie miejsce, i czy sunia bedzie sie nadawac.
-
Pandek-juz Rozrabia W Nowym Domu- Zdj. Z Domku Str. 50
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Wczoraj kierownik pisal, ze Panda byla kapana i doprowadzona do porzadku. Niestety w schronisku nie ma warunkow, zeby porzadnie zadbac o psie futerko :shake: -
Przedstawiam Lulusia, naszego słodziaka ze 152, ktory dzieki allegro od 2 dni mieszka w Krakowie u Pani Beaty. [IMG]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/Boks%20152%20-%20rudypies%20(7).JPG[/IMG] [IMG]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/Boks%20152%20-%20rudypies%20(3).JPG[/IMG] [IMG]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/Boks%20152%20-%20rudypies%20(2).JPG[/IMG] Mam nadzieje, ze Pani Beata zarejestruje sie na dogomanii i bedziemy czytac opowiesci z Dżekusiowego domku :multi: :multi: :multi:
-
Mary Jane Mynia Z Kundelka Odeszla Za Teczowy Most
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dopiero teraz zauwazylam na lewej nozce pod ogonkiem taka kulke....juz zapytalam kierownika co to jest...mam nadzieje,ze szybko odpisze. I moze Ewatr cos zauwazyla podczas spacerkow. -
Pandek-juz Rozrabia W Nowym Domu- Zdj. Z Domku Str. 50
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
KarOla, to jeszcze nie koniec zdjec Pandusi :loveu: [img]http://img128.imageshack.us/img128/2750/panda8cl2.jpg[/img] [img]http://img116.imageshack.us/img116/439/panda9ve6.jpg[/img] [img]http://img74.imageshack.us/img74/723/panda10cz0.jpg[/img] [img]http://img93.imageshack.us/img93/3427/panda11rk5.jpg[/img] [img]http://img93.imageshack.us/img93/7411/panda12mi8.jpg[/img] [img]http://img74.imageshack.us/img74/545/panda14dl2.jpg[/img] [img]http://img113.imageshack.us/img113/7400/panda15vo1.jpg[/img] [img]http://img130.imageshack.us/img130/8803/panda16pt7.jpg[/img] [img]http://img130.imageshack.us/img130/7872/panda17aw6.jpg[/img] [img]http://img113.imageshack.us/img113/2097/panda18rm0.jpg[/img] I to juz koniec zdjec suni.... -
Pandek-juz Rozrabia W Nowym Domu- Zdj. Z Domku Str. 50
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Pandusia w calej okazałosci :loveu: [img]http://img79.imageshack.us/img79/9549/pandakv4.jpg[/img] [img]http://img76.imageshack.us/img76/3153/panda1wb3.jpg[/img] [img]http://img79.imageshack.us/img79/9501/panda2xb3.jpg[/img] [img]http://img79.imageshack.us/img79/7697/panda3rk2.jpg[/img] [img]http://img76.imageshack.us/img76/3875/panda4bt4.jpg[/img] [img]http://img76.imageshack.us/img76/1383/panda5hu2.jpg[/img] [img]http://img79.imageshack.us/img79/1331/panda6tu6.jpg[/img] [img]http://img76.imageshack.us/img76/3058/panda7sv8.jpg[/img] -
Miniusia-w Poznaniu, mała Mrówka-pojechala do domu w Warszawie
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Komu psinke niewiele wieksza od mrowki? Czy Mrowke? -
Goniu, jak go dacie na allegro, to w kilka dni znajdzie domek. Nasz Wampirek bez oczka mieszka w Zakopanem dzieki allegro wlasnie. Tylko dajcie koniecznie warunek kastracji, to odstraszy pseudohodoffcow.
-
Mary Jane Mynia Z Kundelka Odeszla Za Teczowy Most
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Do kotow w porzadku. To taka anielica kremowa :loveu: Mary najbardziej kocha ludzi. Kilka stron wczesniej byl opis Ewatr ze spacerkow z Mary :p Ewatr nie moze sie nachwalic swojej podopiecznej, warto przeczytac jej relacje. Arko, wydaje mi sie, ze Mary mogla miec nosowke, bo ma takie zolte zabki, a niektorych nie ma, tak jak Agusia terierka, ktora mieszka w Olsztynie. A moze po prostu ma zolte, bo nikt jej zabow nie czysci, ani nie ma kosci czyszczacych,itp. -
Mielec-pręgowana HIENKA po 5 latach opuscila schronisko
Ulka18 replied to bonika's topic in Już w nowym domu
Hienka kochana sunia szuka domku...