Jump to content
Dogomania

Ulka18

Members
  • Posts

    32358
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ulka18

  1. Na razie nie mam informacji ze schroniska :shake:
  2. Chyba sie wszyscy rozmażyli czytajac ostatni post Sabinki...ja tez...:p sielski widok chalupek i kapliczek...plotow ze sztachetek z zawieszonymi garnkami......studni z zurawiem........ehhhhh............jak trudno wrocic do rzeczywistosci goracego biura, w ktorym nawet wentylator nie pomaga... Pisz Sabinko jak najczesciej, jesli tylko mozesz.
  3. Moniu, Gratulacje jeszcze raz :Rose: :Rose: Krzys jest kochaniutki i rzeczywiscie jak aniolek :lilangel: :iloveyou: :lilangel: Jak znosicie te upaly? Z takim maluchem nie mozna jeszcze wychodzic, uwazaj tez na siebie kochana Moniu.
  4. Lothia, Crazy jest wykastrowany, wszystkie kocurki sa w schronisku kastrowane zaraz po kwarantannie. Jesli chodzi o kastracje dobcia, to nie wiem, ale za 80-100 na pewno juz by doktor zrobil.
  5. Dabrowko, chodzi na nasza mielecka jamnisie, ma infekcje posterylkowa jako jedyna z 9 sterylizowanych w tym samym dniu suniek. Domek czeka na nia we Wrocku. Zasmiecamy watek przez nasza kochana Jogi, :loveu: niezastapionego transportowca :loveu:
  6. Bea, Koniecznie podaj namiary na Pania na maila. Jest szansa, ze do soboty suczydelko wyzdrowieje. Rozmawialam z Pania Iza i na razie ma antybiotyk, ale ma tez apetyt, je malo, ale je. Nie wiem Bea, jak ja Ci sie odwdziecze za te mieleckie jamolki...
  7. Hej, hej ! Tego psa juz dawno nie ma w schronisku! Wyadoptowany az do Torunia w ubieglym roku, pani po niego osobiscie przyjechala. I to nie sunia. To byl pies. A powyzej w watkach przyklejonych jest prosba, zeby nie przeklejac ogloszen w ciemno. Cytat: [B]Terierek Intelektualista[/B], wiek: 6 lat, terier (Airedale terier mieszaniec)[B]Znalazł(a) już swój dom! :smile:[/B][FONT=Times New Roman]Terierek - to „pies-intelektualista”. Rzadko mu w głowie mu figle i psoty. Jest spokojny, niemal dostojny, często zamyślony. Zawsze rozważny, ale bardzo pogodny. Byłby doskonałym kompanem dla spacerowiczów, bo uwielbia obserwować świat i ludzi. Niestety w tej chwili w ogóle nie oddaje się przyjemności wędrowania, bo w schronisku nie ma takich możliwiości. Ma 6 lat. Tekst pochodzi ze strony internetowej Radia Puls FM,które pomaga w jego adopcji.[/FONT] Tu sa zdjecia pieska : [URL="http://www.mielec.bezdomne.com/galeria.php?ad=1&p=4&pk=P&str=12&sort=imie&pid=488"]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria.php?ad=1&p=4&pk=P&str=12&sort=imie&pid=488 [/URL]
  8. Bea, napisalam do kierownika z kopia do Ciebie i Jogi. Mam nadzieje, ze sunia juz sie wykurowala i test na koty zda na 5+. Czekam na info kierownika.
  9. Na razie nie jest na allegro, ale jutro ja dam...zawsze mam 7-8-9 aukcji, bo to moje szczesliwe liczby, jak mialam wiecej aukcji allegro mi usunelo :mad: jutro skonczy sie aukcja wesolych psiakow, wiec dam Pandusie :p
  10. Na allegro slabe zainteresowanie psiakami, ehhhh wakacje, wakacje :shake:
  11. Wyzelki pedza na sama gore...moze tam jest jakis domek ...
  12. Zjdecia z nowego domku, robione komorka, wazne ze sa :p Przeklejam z wielunskiego forum, mam nadzieje, ze pani Beata wkrotce sama napisze o Dzekusiu i sie nie obrazi za wstawienie zdjec tutaj...;) [IMG]http://static.flickr.com/74/198170407_faf2cf72e8.jpg[/IMG] [IMG]http://static.flickr.com/74/198170409_678a547164.jpg[/IMG] [IMG]http://static.flickr.com/65/198170408_eced53718c.jpg[/IMG]
  13. Kochana Jogi :loveu: Kolejna paroweczka jechalaby do Wrocka z Ciocia Jogi... Bea, a czy nasza jamnisia jesli juz bedzie zdrowa, moze jechac, jesli by oczywiscie Jogi ja wziela, nie wiem czy bedzie miejsce, i czy sunia bedzie sie nadawac.
  14. Bea, rzeczywiscie, zapomnialam, ze ogary zawsze lubia byc w sforze :oops: ale ze mnie gapa....to przez te ciagle testy na tolerancje psow, suniek i kotow, ktore trzeba robic, zanim sie psa nie wyadoptuje... a to przeciez inny charakter i inne zachowanie od pokolen.
  15. Wczoraj kierownik pisal, ze Panda byla kapana i doprowadzona do porzadku. Niestety w schronisku nie ma warunkow, zeby porzadnie zadbac o psie futerko :shake:
  16. Przedstawiam Lulusia, naszego słodziaka ze 152, ktory dzieki allegro od 2 dni mieszka w Krakowie u Pani Beaty. [IMG]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/Boks%20152%20-%20rudypies%20(7).JPG[/IMG] [IMG]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/Boks%20152%20-%20rudypies%20(3).JPG[/IMG] [IMG]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/Boks%20152%20-%20rudypies%20(2).JPG[/IMG] Mam nadzieje, ze Pani Beata zarejestruje sie na dogomanii i bedziemy czytac opowiesci z Dżekusiowego domku :multi: :multi: :multi:
  17. Dopiero teraz zauwazylam na lewej nozce pod ogonkiem taka kulke....juz zapytalam kierownika co to jest...mam nadzieje,ze szybko odpisze. I moze Ewatr cos zauwazyla podczas spacerkow.
  18. KarOla, to jeszcze nie koniec zdjec Pandusi :loveu: [img]http://img128.imageshack.us/img128/2750/panda8cl2.jpg[/img] [img]http://img116.imageshack.us/img116/439/panda9ve6.jpg[/img] [img]http://img74.imageshack.us/img74/723/panda10cz0.jpg[/img] [img]http://img93.imageshack.us/img93/3427/panda11rk5.jpg[/img] [img]http://img93.imageshack.us/img93/7411/panda12mi8.jpg[/img] [img]http://img74.imageshack.us/img74/545/panda14dl2.jpg[/img] [img]http://img113.imageshack.us/img113/7400/panda15vo1.jpg[/img] [img]http://img130.imageshack.us/img130/8803/panda16pt7.jpg[/img] [img]http://img130.imageshack.us/img130/7872/panda17aw6.jpg[/img] [img]http://img113.imageshack.us/img113/2097/panda18rm0.jpg[/img] I to juz koniec zdjec suni....
  19. Pandusia w calej okazałosci :loveu: [img]http://img79.imageshack.us/img79/9549/pandakv4.jpg[/img] [img]http://img76.imageshack.us/img76/3153/panda1wb3.jpg[/img] [img]http://img79.imageshack.us/img79/9501/panda2xb3.jpg[/img] [img]http://img79.imageshack.us/img79/7697/panda3rk2.jpg[/img] [img]http://img76.imageshack.us/img76/3875/panda4bt4.jpg[/img] [img]http://img76.imageshack.us/img76/1383/panda5hu2.jpg[/img] [img]http://img79.imageshack.us/img79/1331/panda6tu6.jpg[/img] [img]http://img76.imageshack.us/img76/3058/panda7sv8.jpg[/img]
  20. Komu psinke niewiele wieksza od mrowki? Czy Mrowke?
  21. Goniu, jak go dacie na allegro, to w kilka dni znajdzie domek. Nasz Wampirek bez oczka mieszka w Zakopanem dzieki allegro wlasnie. Tylko dajcie koniecznie warunek kastracji, to odstraszy pseudohodoffcow.
  22. Do kotow w porzadku. To taka anielica kremowa :loveu: Mary najbardziej kocha ludzi. Kilka stron wczesniej byl opis Ewatr ze spacerkow z Mary :p Ewatr nie moze sie nachwalic swojej podopiecznej, warto przeczytac jej relacje. Arko, wydaje mi sie, ze Mary mogla miec nosowke, bo ma takie zolte zabki, a niektorych nie ma, tak jak Agusia terierka, ktora mieszka w Olsztynie. A moze po prostu ma zolte, bo nikt jej zabow nie czysci, ani nie ma kosci czyszczacych,itp.
  23. Czy tacy przystojni bruneci nie maja powodzenia? W wakacje nie ma wziecia na przystojniakow?
  24. Na razie nie bedzie zdjec Amorka :oops: mam za to mnostwo nowych...nowych psiakow juz wlozonych na strone schroniska, jeszcze do wlozenia oraz psiakow watkowych np. Hienka, Mary Jane i Mroweczka...
  25. Hienka kochana sunia szuka domku...
×
×
  • Create New...