-
Posts
32358 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ulka18
-
Halliwell, mysle, ze to sa wszystko cenne gadzety. Ludzie sie ciesza z takich fantow. A z wiadomosci ze schroniska :
-
FRASZKA kudłata piękność - poznanianka :), odnalazla Swoja rodzinke
Ulka18 replied to missieek's topic in Już w nowym domu
Oj tak, domek by sie przydal. W przeciwnym razie za bardzo sie do Missieek przyzwyczai. -
Sprocket kudlacz z Mielca-w nowym domu-MOZNA PRZENIESC :-)))
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Hop! Kudlacz szuka domku. -
Miniusia-w Poznaniu, mała Mrówka-pojechala do domu w Warszawie
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Kierownik nadal nic nie pisze. Nie bede dzisiaj dzwonic, ale jutro sprobuje. Moze znowu komputer sie zepsul :mad: -
Sprocket kudlacz z Mielca-w nowym domu-MOZNA PRZENIESC :-)))
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Kochani, pomozcie oglosic psiaka w necie :modla: :modla: :modla: :modla: :modla: :modla: :modla: Ja w srode rano wyjezdzam i nie moglabym odpowiadac na maile. Kto wystawi psiaka na allegro? Bardzo prosze. -
Nani ni, zyjesz? Minelo 3 godziny od wklejenia zdjecia, a Ty sie nie odzywasz :evil_lol: Obie dziewczynki sa cudne, ale ta po prawej bardziej do schrupania ;) :p
-
Przedstawiam Sprocketa - cudnego kudlacza, ktory od niedawna mieszka w schronisku w Mielcu. [quote][B][COLOR=darkgreen]TERIEREK JASNORUDY z hali, [/COLOR][/B] [B][COLOR=darkgreen]wiek: 2 lata, mieszaniec teriera w pieknym jasnorudym kolorze[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkgreen]Jasnobrązowy piesek mieszka na hali schroniska. Przepiękny 2 letni, grzeczniutki piesek. Trafił do nas z Niska. Niestety ma chorą lewą przednią łapę. Podejrzewamy, że musiał być chwycony w jakieś sidła, bo ta chora łapa na dole miała ogromną ranę ciętą. Rane wyleczyliśmy, ale psinka kuleje na tą łapę. Kasia, która robiła zdjęcia psinie tak napisała: "Na hali jest jasnorudy piesek z kulawą łapka, taki z niego niesmialy bidulek, a przeciez bardzo ladna psina. Potrzebowalby spokojnego domu i dobrego, serdecznego opiekuna."[/COLOR][/B][/quote] A oto slodziak: [IMG]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/z%20chora%20lapka%20na%20hali%20(11).JPG[/IMG] [IMG]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/z%20chora%20lapka%20na%20hali%20(10).JPG[/IMG] [IMG]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/z%20chora%20lapka%20na%20hali%20(12).JPG[/IMG] [IMG]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/z%20chora%20lapka%20na%20hali%20(3).JPG[/IMG] [IMG]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/z%20chora%20lapka%20na%20hali%20(4).JPG[/IMG] [IMG]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/z%20chora%20lapka%20na%20hali%20(6).JPG[/IMG] [IMG]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/z%20chora%20lapka%20na%20hali%20(7).JPG[/IMG] [IMG]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/z%20chora%20lapka%20na%20hali.JPG[/IMG] SCHRONISKO DLA BEZDOMNYCH ZWIERZĄT IM. ŚW. FRANCISZKA Z ASYŻU E-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] HTTP: [URL="http://www.mielec.bezdomne.com"]www.mielec.bezdomne.com[/URL] ul. Targowa 11, 39-300 Mielec telefon 017 - 583 15 32 Konto: PBH PBK O/MIELEC 681060 007600 004021 800052 19
-
Kika, jednak sie udalo :multi: Ta adopcja da Ci sily do nastepnych. Jestes sama na dalekim podkarpaciu, ale na dogo masz nas. Moze za jakis czas dolacza do Ciebie inni wolontariusze z tamtego rejonu. U nas w Mielcu zaczynala sama Murka, a teraz wlaczyly sie Anie i Kasie. Trwalo to co prawda 2 lata, ale nowi sa. Tak tez pewnie bedzie w Orzechowcach. Komentarzami niektorymi nie zawracaj sobie glowy. Naprawde nie warto tracic czasu na czytanie. Wazne jest co zrobilas dla Czarnuszka. To tylko sie liczy. Slowa na watku mozna pominac. NIe trzymaj ich w sercu. Nie czytaj drugi raz. Ciesz sie swoja pomoca i swoja postawa.
-
Zagłodzona, katowana Nela znalazła expresowo dom!!! i to jaki:)
Ulka18 replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
Biedna sunia...taka wychudzona, a oczy ma takie dobre i wystraszone :shake: Sunia troche do ogarki podobna. Moze by ja na ogary dac? Tam dzialaja Bea100, Hania. Sa takie kochane, nasza ogarke mielecka Zorke uratowaly. -
Rzeczywiscie 2 przyjaciol 8) ciotce Adze na oczy padlo :cool3: I przedzialke na srodku futerka :loveu: widac, ze jej zostala jak za czasow schroniska :eviltong:
-
Pajuniu, to Bosca ma tam podobnego przyjaciela do zabawy?! I nawet razem trapia cos w ogrodzie. Ale sie ciesze z tych zdjec. Widac, ze jest szczesliwa. :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb:
-
Udalo sie...psiak w pierwszych minutach jest grzeczny, to z czasem bedzie tylko lepiej! :smilecol: :cool2: :klacz: :cool2: :laugh2_2: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :cool2: :smilecol: Czekamy na zdjecia szczesliwego psiaka :p
-
Kazelot, nie trzymaj nas w niepewnosci ;) napisz jak sie czuje Czarnuszek na Twoich hektarach? Czy wolnosc nie uderzyla mu do glowy :Dog_run:
-
Mielec-pręgowana HIENKA po 5 latach opuscila schronisko
Ulka18 replied to bonika's topic in Już w nowym domu
Hop pasiasta sunieczko. Jestes niezwykla, musisz sie komus spodobac. -
Kazelot, czekamy na zdjecia i na opowiesc z piewszych chwil w Twoim domu. Jak sie ma Czarnulek?
-
Niestety nie ma aukcji orzechowskiego schroniska na allegro. Czy ktos kupowal cegielke i ma komentarz? Tam bylaby mozliwosc kontaktu i bylby numer aukcji.
-
Kasie, ja wyslalam do schroniska 3 paczki nowych kredek i mazaki. Na pewno sie przydadza. Niestety nie mam wielu innych rzeczy. Ulka mi wyrosla z zabawek.
-
Miniusia-w Poznaniu, mała Mrówka-pojechala do domu w Warszawie
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Olwar, ja tez nie mam zadnej informacji ze schroniska od co najmniej 3 dni. Ostatnia byla o adopcjach. Pisalam do Kierownika w innych sprawach rowniez, ale nie mam zadnego maila. Ja do tego jestem przyzwyczajona, nieraz mam 5-6 maili dziennie, a potem cisza przez tydzien. Tak wyglada praca w schronisku. Kierownik pisze tylko wtedy jak ma chwilke wolna. -
Moze trzeba poprosic tego pana weterynarza, ktory oglasza Orzechowce na allegro o pomoc? Nie wierze, zeby nikt nie jezdzil w strone Krakowa?? Supergoga, ja zaraz zajrze na allegro, czy jest ich aukcja charytatywna nadal aktywna. Mozna by zapytac. Niech wiedza, ze nam zalezy.
-
Kika, moze napisz sms'a z prosba o kontakt. Kazelot moze jest zajeta, praca na ranczo trwa caly dzien. Sprobuj rano jeszcze zadzwonic, jak sie nie zglosi, to ja bym nie jechala bez potwierdzenia.
-
Mielec-pręgowana HIENKA po 5 latach opuscila schronisko
Ulka18 replied to bonika's topic in Już w nowym domu
Hienka-przylepka szuka domku i szuka....na razie nie ma go na horyzoncie. -
Na kogo bedzie wyadoptowany pies? Na Ciebie Kika? Czy na nowa Pania? Chyba schronisko powinno miec dane nowej wlascicielki do karty i umowy adopcyjnej. A Ty Kika komorke i miejsce spotkania.