-
Posts
32358 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ulka18
-
Pan Jerzy Harłacz bedzie mial spotkanie z gminami osciennymi do Mielca w dniu 25.sierpnia :multi: :multi: :multi: [QUOTE]Od: jerzy.harlacz Do: [email][email protected][/email] Data: 4 sierpnia 2006 18:37 [B]Dzwonił UG Wadowice Górne są zainteresowni współpracą i rozbudową schroniska , będą się kontaktować z miastem Mielec i innymi gminami Spotkanie planowne dzień przed dniami Mielca[/B]. harłacz j[/QUOTE]
-
Szukamy sponsorow na budy, zadaszenie, sterylizacje, dajemy ogloszenia adopcyjne, pstrykamy zdjecia psom i kotom, updatujemy strone na biezaco. A teraz bedzie akcja w czasie Dni Mielca. Beda potrzebni wolontariusze do opieki i prezentacji psiakow ze schroniska. Jutro mamy w schronisku spotkanie w tej sprawie. Zajrzyj tutaj : [url]www.mielec.bezdomne.com[/url] i [url]www.mielec.pl[/url]
-
Pandek-juz Rozrabia W Nowym Domu- Zdj. Z Domku Str. 50
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Bedzie akcja adopcyjna na Dniach Mielca, moze Pandusia sie zalapie. Nie wiem jakie bedziemy wystawiac psy, Kierownik i Kasie zdecyduja, bo mnie nie bedzie wtedy. Szczegoly na innych na mieleckim watku. -
[B]"Przyjmują 30 psów miesięcznie"-artykuł w NOWINACH [IMG]http://www.mielec.bezdomne.com/newsfoto/nowiny[1].gif[/IMG][/B]Mielczanie bardziej odpowiedzialni W wielu miastach Polsce latem schroniska pękają w szwach. Właściciele czworonogów, którym zwierzęta zawadzają, po prostu się ich pozbywają. W Mielcu jest inaczej: tego lata w schronisku psiaków nie przybyło więcej niż zwykle. Od lat sympatycy zwierząt alarmują, by przed kupnem zwierzęcia zastanowić się co z nim będzie podczas urlopów lub gdy okaże się, że dziecko się nim znudziło. Coraz więcej osób z Mielca bierze sobie te radę do serca. Być może dlatego tego roku w schronisku nie ma tłoku większego niż zwykle. - Przyjmujemy 30 psów miesięcznie, ale mamy około 25 adopcji. Mniej więcej tak to się układa w pozostałych porach roku - mówi Andrzej Skowron, kierownik schroniska. Swoich panów zwierzaki znajdują m.in. dzięki pomocy mediów, ale przede wszystkim dzięki zdjęciom umieszczanym w Internecie. - Zwierzęta z mieleckiego schroniska znajdują nowy dom i właścicieli głównie w innych miastach oraz zagranicą - nie ukrywa Skowron. - Są to kundelki, czasem bez łapy, sparaliżowane. Schronisko nie mogłoby dłużej istnieć, gdyby nie zaangażowanie i pomoc wolontariuszy oraz sponsorów. Wymyślono także wirtualne adopcje, czyli pomoc na odległość. - Zaangażowanie grupy młodych osób jest ogromne. Dziewczyny robią akcje, zbiórki, licytacje - chwali kierownik. Właścicielom psów przypomina, że w dzisiejszych czasach do dyspozycji są również hotele dla psów.
-
Mary Jane Mynia Z Kundelka Odeszla Za Teczowy Most
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[LEFT]Ewa, dziekuje za wiesci...sa troche smutne, ale tez sa i radosne. W Twoich rekach i pod opieka wspanialego Kundelka, Marylka odżyla, moze sobie biegac i chodzic na spacerki. Poza tym widac, ze CIE POKOCHALA :loveu: :loveu: :loveu: i jest szczesliwa.[/LEFT] -
FRASZKA kudłata piękność - poznanianka :), odnalazla Swoja rodzinke
Ulka18 replied to missieek's topic in Już w nowym domu
Mysle, ze kochana Malawaszka na pewno pomoglaby Missieeczkowi w przewozie suni. Oby sie udalo. Oby to byl ten domek. Trzymam kciuki. -
FRASZKA kudłata piękność - poznanianka :), odnalazla Swoja rodzinke
Ulka18 replied to missieek's topic in Już w nowym domu
Missiek, ja moge ja wystawic na 7 dni na allegro? Dziewczyny, napiszcie cos prosze, bo ja tylko takie krotkie wstawki od czasu do czasu moge napisac, zerkajac czy nie idzie szef. Ale na jakis wzruszajacy tekst nie mam czasu. -
Mielec-pręgowana HIENKA po 5 latach opuscila schronisko
Ulka18 replied to bonika's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj o 16. w RADIO PULS FM beda dziewczyny od akcji organizowanej na Dni Mielca. -
Asiu-Dzeki, witamy na dogomanii :multi: :multi: :multi: Za radoscia czytamy wiesci o Dzekusiu, jak widac pokochaliscie sie nawzajem :loveu: :loveu: A Dzekus grzeczna psina dosc szybko nauczyl sie zasad czystosci i regul domowych :p Bardzo sie cieszymy, ze zaczal tez szczekac, to dowod, ze czuje sie u siebie i jest pewniejszy. Mamy nadzieje czytac relacje z Waszego domku jak najczesciej.
-
Dzisiaj w GC NOWINY jest artykul o mieleckim schronisku. Jest zdjecie Pana Kierownika z Pimpusiem wyzelkiem. Jak artykul bedzie w wersji elektronicznej zaraz wkleje.
-
MIELEC-Baron mix border po 7 latach opuscil schronisko i jest szczesliwy
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
BeatkoJ, za kazda pomoc bedziemy wdzieczni. Szczegolnie za allegro i rozglaszanie swiatu, ze takie cudenko czeka w schronisku. A czeka juz bardzo dlugo. -
[QUOTE]Od: wspólnie pomalujmy IM świat <[email protected]> Do: urszula1813 <[email protected]> Temat: dni mielca Data: 2 sierpnia 2006 18:30 Jeszcze odnośnie Dni Mielca to kazdy psiak bedzie miał swojego opiekuna ( kilkunastu wolontariuszy już mamy) , i kazdy psiak bedzie miał swoj kojec, smycz i parasol nad głową. No i bedą ogrodzone płotkami. No i oczywsice wybierzemy tylko łagodne. [/QUOTE] [SIZE="5"][B][COLOR="Red"]Zapraszamy Wszytkich juz dzisiaj na DNI MIELCA - 26 i 27.08.2006 i na wielki finał w dniu 27.08.2006 (niedziela), podczas którego będa prezentowane pieski i wydawane do ewentualnej adopcji.[/COLOR][/B][/SIZE]
-
Mielec-pręgowana HIENKA po 5 latach opuscila schronisko
Ulka18 replied to bonika's topic in Już w nowym domu
Hienka bedzie moja kandydatka na Dni Mielca, to lagodna sunia, da sie bez problemu prowadzic na smyczy. Dziewczyny z Mielca maja takie plany : [QUOTE]Od: wspólnie pomalujmy IM świat <[email protected]> Do: urszula1813 <[email protected]> Temat: Odp: kluby Seniora - moze by tam sprobowac Data: 2 sierpnia 2006 17:54 Kluby Seniora to niezly pomysl :) i staruszkom i psiakom towarzystwo potzrebne. Ale póki co mamy tyle na głowie, że tym się nie zajmiemy. Może skontaktowłybyśmy się z wolontariuszkami z Mielca? Kto w tym działa? Prosimy o jakiś kontakt do tych dziewczyn :) Podczas Dni Mielca będzie na pewno kilka-kilkanaście psiaków. Nie wiemy jeszcze które. Różne, małe duże, młode starsze. A co do samej adopcji to wyprawki od Ekanuby dostaną te osoby, które podczas samego finału adoptują zwierzaka. Dlatego chcemy to nagłośnić, żeby ludzie mieli czas przemyśleć i dokonać adopcji właśnie wtedy. Wypełnia formularz, który z pieczątką schroniska trafi do firmy Stopa i oni wyślą wyprawkę właścicielowi adoptowanego zwierzaka. Jutro o 16 w mieleckim radiu Puls fm będzie już mówione o nas :) Dziś miał się ukazać artykuł w Korso, ale nie wiemy czego go nie ma..[/QUOTE] -
Mary Jane Mynia Z Kundelka Odeszla Za Teczowy Most
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Taka parke ma Ania14p, Bezunie i Koksika :loveu: Ale to musi byc widok :evil_lol: -
Pandek-juz Rozrabia W Nowym Domu- Zdj. Z Domku Str. 50
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Aukcja jest do 11 sierpnia czyli do nastepnego piatku. -
Pandek-juz Rozrabia W Nowym Domu- Zdj. Z Domku Str. 50
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Ja teraz juz nie wystawiam aukcji, bo 16 wyjezdzam, do 26 nie bede miala kompa, wiec jesli mozecie to wtedy linki Magdarynce podeslijcie, zeby wystawila kolejna. Na razie jest aukcja Pandusi i czekamy na domek. -
Lothia, staramy sie, doszly nam 2 nowe Kasie i one zalatwiaja calosc na Dni Mielca. Tak mysle, ze gdyby miec pieniadze na remont i przebudowe, to mozna by zrobic prawie Kundelek nr 2. Tak mi sie marzy.... A z wiesci ze schroniska : [quote] [B]Temat: [/B]Re: odnosnie pieska [B]Od: [/B]"mtoz" [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [B]Data: [/B]Śr Sierpnia 2 2006, 9:36 am [B]Do: [/B][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [B][SIZE=4][COLOR=darkgreen]Wczoraj poszedł kaukazowaty spod bramy [/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][COLOR=darkgreen]i jeden nowy.[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][COLOR=darkgreen]Od 5 lipca do wczoraj poszło 20 piesków [/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][COLOR=darkgreen]i 3 koty. [/COLOR][/SIZE][/B]Pozdrawiam. [/quote]
-
3 suki BLUE MERLE czekają na dom zdjęcia str. 1 + 11 + 33
Ulka18 replied to Frotka's topic in Już w nowym domu
Sliczne te kolaczki, szczegolnie Mama trikolor i male kluski :loveu: Moze BeacieJ udaloby sie dolaczyc te nowe zdjecia do aukcji allegro. Im wiecej zdjec, tym lepiej. Trzymam kciuki za sunie, zeby szybko domki sie znalazly. -
Mary Jane Mynia Z Kundelka Odeszla Za Teczowy Most
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Mnie sie tez marzy taki wybieg w Mielcu...moze Pan Harlacz, ktory wczoraj wyslal pisma do osciennych gmin mieleckich i chce sie z nimi umowic na spotkanie podczas DNI Mielca (26-27.sierpien) w sprawie wsparcia schroniska, pomoze nam wydrzec od gmin nalezne srodki na przebudowe schroniska. Jest tez akcja na www.mielec.pl , zajrzyjcie koniecznie. Ale ze Marylka dominantka to mi sie wierzyc nie chce ;) Taki bialy baranek prawie :evil_lol: a tu prosze co robi z Magnuskiem :crazyeye: chyba jest zazdrosna o Ewe :evil_lol: Ciesze sie strasznie, ze Mary jest w Kundelku i ze moze sobie biegac :p i ze Ewa i Gonia do niej zagladacie... -
[QUOTE]Dzień dobry! Mamy nareszcie sprawny komputer i trochę więcej czasu. Nutka nadal sprawia nam wielką radość i nie przysparza żadnych problemów. Figluje od rana do wieczora, widać, że energia ją rozpiera. Przyzwyczaiła się do naszych domowych obyczajów, wie co jej wolno a czego nie, grzecznie czeka na nasz powrót jak musi zostać sama w domu. Biega z Łukaszkiem, skacze, tarza się po trawie i w ogóle wariują niesamowicie, widać, że oboje są szczęśliwi. Dziękuję za informacje o sterylizacji, skłaniam się ku temu i chyba zaraz po wakacjach to zrobimy. Przesyłam dwa dzisiejsze zdjęcia . Pozdrawiamy serdecznie!!!! Zosia i Łukasz[/QUOTE] Cieszymy sie bardzo :multi: :multi: :multi:
-
[COLOR="DarkGreen"][B]Zapraszam tutaj : [url]http://pomalujmyimswiat.dog.pl/[/url] oraz tutaj : [url]http://www.mielec.pl/[/url] A ja sie juz ciesze I jeszcze Pan Jerzy Harłacz ma przyjechać na dni Mielca i rozmawiać z gminami nt. wsparcia schroniska i walki z bezdomnością.[/B][/COLOR]