-
Posts
32358 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ulka18
-
Hop! Jednak ludzie zagladaja na dogomanie. Naszego Slodzika chyba tutaj ktos wypatrzyl. I Bibi tez sie uda. Musi.
-
Tanitko, mozna by napisac przez allegro do tego weta, ktory wystawia aukcje charytatywne dla schroniska? Moze cos wie na ten temat?
-
Miniusia-w Poznaniu, mała Mrówka-pojechala do domu w Warszawie
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Mrówcia jest bardzo niesmiala. Boi sie ludzi, musiala byc bita. -
Hop! Wazne! Kielecki psiaczek,teraz bardziej krakowski, potrzebuje wsparcia na hotelik.
-
Lisek bezdomny od 20 lat - Odszedl za Tęczowy Most <">
Ulka18 replied to azzie5's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zosiu, bedziemy z niecierpliwoscia czekac na 12. i Twoj post z wynikami od weta. Trzymamy kciuki za Liska. -
Moze trzeba zmienic tytul, ze wsparcie potrzebne? Mar.Gajko, Mag.da, bo tak to ludziska nie wiedza, ze w tym watku jest potrzebna pomoc. A moze w ogloszeniu allegro dodac, ze potrzebne pieniazki?
-
MIELEC-Baron mix border po 7 latach opuscil schronisko i jest szczesliwy
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Nie wiem czy ten pies na pewno ma tyle lat, przeciez zeby ma bielutkie, moze miec 5-6 lat, od 4 lat byc w schronisku. [IMG]http://img380.imageshack.us/img380/1157/boks124mlodszy45zy.jpg[/IMG] -
Erko, a moze na kociarni ktos kursuje z Wawy do Gdanska, zagladalas na watek transportowy na miau.pl? Moze tez kochana Irma cos poradzi?
-
Viris, oj tabletki na odrobaczanie bardzo by sie przydaly, ale sa dosc drogie. Wszelkie srodki opatrunkowe tez sie przydadza, w roznym stanie trafiaja zwierzaki. Teraz mamy szczeniaka znalezionego w lesie kolo Niska całkiem łysiutkiego, insekty pozbawily go siersci. Oto on, foto by Kasia & Kasia : A tutaj sa informacje o nim: [IMG]http://www.pomalujmyimswiat.ovh.org/images/stories/mini/img_5384.jpg[/IMG] [URL="http://pomalujmyimswiat.dog.pl/"]http://pomalujmyimswiat.dog.pl/[/URL] Jesli chodzi o aukcje, to wystawiam zwierzaki ze schroniska oraz "Pamietnik Babuni". Na razie nie wystawialam bizuterii.
-
Mary Jane Mynia Z Kundelka Odeszla Za Teczowy Most
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dobrze, wobec tego czekamy na wynik na koniec sierpnia. Marylka jest w tak dobrych rekach, ze trudno byloby sobie lepsze wymarzyc :p -
Kori, pamietam o kolorowance, wydrukuje A4 ile bedzie trzeba. Wyslij mi prosze na adres [email][email protected][/email]. Na wrzesien wydruki beda gotowe dla maluchow do kolorowania. Viris, o jedzenie troszczy sie Pan Kierownik, psy maja nadwage, bo nie mamy wybiegu :shake: Sa dobrze odzywione, maja zapas tluszczyku na zime, czego nie mozna powiedziec o kierowniku :evil_lol: Potrzebujemy : materialy budowlane, deski, panele, blache, piasek, zwir, garnki, lekarstwa (Neomycyne, masci na ranki, wode utleniona, Oxycort, itp.), obrozki przeciwpchelne, obrozki zwykle. A z nowych wiesci ze schroniska [QUOTE]Od: mtoz <[email protected]> Do: [email][email protected][/email] Temat: adopcje Data: 7 sierpnia 2006 19:52 [B][COLOR="DarkGreen"]Wczoraj i dzisiaj poszło pięć sztuk. Kremówka, jeden nowy co go nie ma w internecie, suczka z jednym okiem nieb. haskiego po sterylce co była na wybiegu pod kontenerem, oraz dwa szczeniaki. [/COLOR][/B]Pozdrawiam.[/QUOTE] [SIZE="5"][COLOR="SeaGreen"] Chcialam przypomniec, ze sunia mix huskiego wysterylizowana dzieki Dogomaniakom. Z Waszą pomocą sunia znalazla domek :multi: [/COLOR][/SIZE] Oto ona : [img]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/niebieskie%20oko%20(4).JPG[/img] A tutaj reszta jej zdjec : [url]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria.php?ad=0&p=4&pk=P&str=16&sort=imie&pid=892[/url]
-
MIELEC-Baron mix border po 7 latach opuscil schronisko i jest szczesliwy
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Lupe, przepiekny banerek z Baronem w roli głownej. Dziekuje Ci :Rose: :Rose: :Rose: :Rose: :Rose: -
Mary Jane Mynia Z Kundelka Odeszla Za Teczowy Most
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Tak mysle, czy by nie wystawic aukcji charytatywnej na rzecz Marylki (jak wroce po urlopie) ? Czy sa potrzebne srodki i lekarstwa? Pieniazki? Ewa, Goniu, co byloby potrzebne? -
Mielec-pręgowana HIENKA po 5 latach opuscila schronisko
Ulka18 replied to bonika's topic in Już w nowym domu
Cala impreza 26-27.sierpien, nie wiem, czy przez cale dwa dni beda wystawiane psiaki. Kontaktuj sie prosze na mail do dwoch Kaś, adres jest na stronie glownej schroniska wraz z telefonami. Moze by sie zalapala Hienka i ta mala czarna sunia, ktora blaga o domek. Wg mnie musza to byc spokojne psy. Wyboru maja dokonac z kierownikiem przed sama akcja, mnie wtedy nie bedzie. Ale mozna im podsunac kandydatki, spokojne i grzeczne, no chyba, ze maja swoich wybrancow i nie uznaja naszego zdania, wtedy ja sie nie wtracam. -
BOKSER PELE- warto było czekac:) ma swietny dom!!! (foty str 115!!!!)
Ulka18 replied to mosii's topic in Już w nowym domu
[URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img156.imageshack.us/img156/8950/p11mu8.jpg[/IMG][/URL] Cudne :loveu: :loveu: :loveu: Przecudne zakonczenie Pelowej historii....:multi: :placz: :multi: -
Mielec-pręgowana HIENKA po 5 latach opuscila schronisko
Ulka18 replied to bonika's topic in Już w nowym domu
Hienka mieszka przy samym przejsciu, nie sposob jej nie zauwazyc, jednak nie ma sunia szczescia...domku nadal nie ma. Ewa, moze by pomyslec o wystawieniu Hienki na Dniach Mielca? Niestety mnie wtedy nie ma, bo tak to bym ja wziela na smyczce do prezentacji. -
Foksi z Poznania - mała, grzeczna sunia ma swój własny domek
Ulka18 replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img179.imageshack.us/img179/2362/foksiifelawdomu2ub0.jpg[/IMG][/URL] Jaka tu dumna miedzy Panciami siedzi :p Domek wspanialy :multi: Supergoga, obys tylko takie domki znajdowala i duzo, duzo takich domkow. -
KARTKA dla SABINKI - wróciłabym do CARO i SPÓŁKA,,,,ale żal
Ulka18 replied to Sabina1's topic in Foto Blogi
Pani na naszej poczcie powiedziala, ze na wtorek przesylka bedzie na miejscu. Nieraz priorytet idzie 3-4 dni, co podobno jest normalne :evil_lol: w przypadku poczty polskiej (celowo malymi literami). Sabinko, a jak Ty sie czujesz? Upalow juz nie ma, jakos tak lepiej sie oddycha. -
Wieluńska Aika mieszka już z Luckiem u Furka :)))
Ulka18 replied to MałGośka's topic in Już w nowym domu
To zdjecie jest przeslodkie :loveu: :loveu: :loveu: Jakie cudne dziewczynki :p [IMG]http://img60.imageshack.us/img60/2869/julkaiaikatn6.jpg[/IMG] Pozostale zdjecia tez przesliczne, szczegolnie seria parówkowa, ale to mnie ujeło najbardziej. -
KARTKA dla SABINKI - wróciłabym do CARO i SPÓŁKA,,,,ale żal
Ulka18 replied to Sabina1's topic in Foto Blogi
Sabinko kochana, jutro w skrzynce powinnas cos znalezc ode mnie. Mam nadzieje, ze sie spodoba ;) -
Radku, Norcia na pewno jest szczesliwa...patrzy na Was i cieszy sie, ze nie jestescie sami, bez psiaka, bez merdajacego ogona. Kazdy z nas przezyl odejscie ukochanego czworonoga, nie sposob zapomniec o tych, ktorych juz z nami nie ma. Czesto wracaja w myslach, wspomnieniach, rozmowach.....patrzymy na nastepcow, w sercach majac wszystkie nasze psiaki, ktorych juz odeszly. One zawsze sa z nami...
-
[URL="http://<a href="][URL="http://www.norcia.republika.pl/pliki/sara1.jpg"]www.norcia.republika.pl/pliki/sara1.jpg[/URL][/URL] Nie moge sie napatrzec...taka kochana mordka :loveu: :loveu: :loveu: u siebie we wlasnym domku...:p
-
Radku, jestes wspanialy :multi: Dziekuje Ci za adopcje Sarci :Rose: :Rose: Wiesz jak dziewczyny z Kielc walcza o kazda psine, a o Sarunie szczegolnie dlugo. Jestem pelna podziwu dla nich :klacz: :klacz: :klacz: , a Ty masz wklad w ratowanie kieleckich czworonogow, uratowales Sarunie i dales jej prawdziwy dom, ktorego nigdy nie miala :p
-
MIELEC-Baron mix border po 7 latach opuscil schronisko i jest szczesliwy
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Naszej Kasi od zdjec nie ma w Mielcu, ale jak tylko wroci bedzie robic sesje z kierownikiem. Poprosze ja o zdjecia Barona, chociaz z tym moze byc problem, bo ostatnio nie chcial wyjsc z boksu.