-
Posts
30258 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
208
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agat21
-
[quote name='ewu']Jak los czasem kieruje zdarzeniami i przeznaczenie układa scenariusz przekonałam się dzięki mojej podróży do Warszawy. Przesiadka , której się tak bałam okazała się dobrodziejstwem:) Szczegóły historii są nieistotne , ważny jest finał:) Otóż dzięki mojej wyprawie jeszcze jeden psiak znalazł najlepszy na świecie dom:) Młody, skrzywdzony kaukaz pojechał do ds i na dodatek do mojej bliskiej Rodziny:):):):)[/QUOTE] ewu, Ty po prostu przyciągasz dobre ludzkie fluidy :)
-
Aiszunia, nasze słoneczko zgasło [*]
agat21 replied to AgusiaP's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A ja się kieruję głównie mapą, GPS jest jako "głupi podpowiadacz" , ale za grosz mu nie wierzę, bo już kilka razy naiwnie go posłuchwaszy w wielkich opałach się znalazłam :evil_lol: A ze spraw wątkowych, to wysłałam podwójny przelew - za sierpień i wrzesień dla Aiszuni -
Kasa na wrzesień na sunieczki w drodze :)
-
Tak, Rysio, wyjątkowo daje do myślenia i czucia :shake:
-
CEJLON - nic nie ma, psi staruszek ledwo chodzący...pomóż !!!
agat21 replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
Głaski dla Cejlonka,niedługo przeleję wrześniową deklarację -
Aiszunia, nasze słoneczko zgasło [*]
agat21 replied to AgusiaP's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Rewelacyjne zawody by były! "Jazda na orientację" ;) :D -
[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Jestem pod ogromnym wrażeniem - cioteczki, macie takie serducho, że padam przed Wami na ziemię z wdzięczności :loveu: :loveu: :loveu: Już obmyślamy plan na jutro... i jedziemy po Tosię - a ze schroniska prosto do hoteliku Kasi :) Obejrzymy niunię dokładnie, zrobimy zdjęcia... Trzymajcie kciuki, więcej informacji jutro po 12:00! :)[/QUOTE] Hura hura hura hura!
-
Na pewno się zmieni wśród dobrych ludzi :) I oczka poweselejąna dobre :)
-
Wylysiała jamnisia z guzem, boi sie ludzi. Pilnie wyciągamy ze schronu:(
agat21 replied to ana666's topic in Już w nowym domu
Lonia pewnie już zostanie takim jedzonkowym żebraczkiem, bo za długo głodowała..Dobrze, że ma taką rozsądną i zdrowo odżywiającą się Figunię przy sobie ;) -
Ale Rysiulek ma smutne oczka :-( Ile musiał już przeżyć złego bidulek
-
[quote name='Nutusia']No, nie zawsze. Dziś akurat tak dobrze się złożyło, że jestem w biurze sama. A przed chwilą byłyśmy na chwilę na dworze i odebrać okulary od optyka dla mojego Syna i... spotkałyśmy w zakładzie przemiłą panią, której mamie w lutym odszedł psiaczek i coraz bardziej się łamie, że powinna mieć następnego. Pani mi dała swój adres mailowy, żebym wysłała jej zdjęcia do pokazania pani mamie - mamy być w kontakcie ;) To znajoma mojej pani optyk, z którą jestem zakumplowana, więc... kto wie, kto wie? ;)[/QUOTE] Co za rewelacyjny początek pobytu Aszki w Warszawie! To pewnie Twoje Nutusiu dobre fluidy zadziałały :) Wierzę, że mama tej znajomej się szybko "złamie" ujrzawszy maleńką ślicznotę ;)
-
Boziu, jaki ten koci katar jest zaraźliwy i wszędobylski :shake: Lecę na bazarek
-
Hurra! Co za akcja, wielkie ukłony, dwie suczynki uratowane :multi: Fajnie masz w pracy, że możesz psinkę trzymać...
-
Agatka w domu stałym - Jacuś zwany Ciapusiem szuka domku.
agat21 replied to scarletto's topic in Już w nowym domu
Czy są wieści od Ciaptaka? Mam nadzieję, że wszystko ok. Na razie nie mam jak się ruszyć do Lublina, ale mam nadzieję, że w połowie września dam już radę :) -
Trzymaj się w tej podróży ewu. Jesteś wielka i wspaniała!
-
Cały sierpień miałam wyjazdowo - urlopowy i zaniedbałam trochę wątki na dogo. Teraz to się zmieni :) Co jest tym biednym koteczkom? na co są leczone? Kciuki za szczęście Cyzi w nowym domku :) To przynajmniej dobra wiadomość :)
-
Ewu, jutro powinnaś dostac przelew
-
KOCZOWAŁ ZIMĄ NA GOŁEJ ZIEMI - MANIO ZA TM:(
agat21 replied to gosia7's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='Panna Marple']Fochy są na porządku dziennym:diabloti:. Kotka focha strzela ciągle...Zaczynam się martwić jak przestaje strzelać focha, co zdarza sie bardzo rzadko:diabloti:. Jak rok temu pojawił się nasz starszak Romanek, to Franka też strzelała focha. Wyglądało to tak: skoro muszę go tolerować, bo Ty, zła kobieto przyprowadziłaś go do domu, to się podporządkuję, bo znam zasady, ale nie myśl, że wszystko jest cacy:diabloti:. I foch miał następującą postać: nie piję wody z tej samej miski co Romanek, nie piję wody, jeśli Romanek napił się pierwszy. Tak, umrę z powodu odwodnienia i to będzie twoja wina. I w tym miejscu jest moment na spojrzenie pod tytułem" jakaż jestem udręczona". Oprócz tego cala masa fochów codziennych: " jego poglaskałaś pierwszego", "on/ona teraz się mizia na kolanach", "ja tak nie mam", "dobrze, będę cierpieć w milczeniu"...i cała masa podobnych. I wiecie co? Ja ciągle jestem na focha wrażliwa...:diabloti:[/QUOTE] Bo widocznie w ogóle wrażliwa kobieta jesteś ;) ;) ;) -
KOCZOWAŁ ZIMĄ NA GOŁEJ ZIEMI - MANIO ZA TM:(
agat21 replied to gosia7's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jak dobrze, że oczko uratowane :multi: -
Pucek - przyjazny kundelek za TM... :(
agat21 replied to ala123's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='Elisabeta']Agat, ... :loveu: To rozumiem. ;) I mam nadzieję, że przyjęłaś mój post jako żartobliwy. Bo Twój post jest taki... zagadkowy (?). Emotikonki się jednak przydają. Wszystko jest wtedy jasne, prawda? ;);) Obie uwielbiamy "niepozorne" kundelki. :)[/QUOTE] Hawk ;) Ściskam Cię serdecznie :)